Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Katolícka apologetika
 Apologetické pohľady
 Posledné znamenie.
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Koncil v Laodicei Téma Next Topic: Neomylnost dokumentov
Strana: z 3

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 16 jún 2009 :  14:48:29  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Ved sa aj tesime...

Ale zaroven sa bojim o tie tisice (miliony) ludi, ktori Boha odvrhli...

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 17 jún 2009 :  08:33:34  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
citácia:
no, aj keď sa berie prvá alebo druhá varianta, nevidím dôvod, prečo by sme mali robiť paniku. veď ako kresťania by sme sa mali na Pánov príchod predsa tešiť... či??...

Nikto tu nerobí paniku.
Predsa nie je panikou ak rozmýšľame nad slovami Pána Ježiša.
Na Pánov príchod sa má tešiť každý kresťan.
Strach má len ten ktorí žije v hriechu a tento svet si zaľúbil viac ako Ježiša Krista.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lila

Stav: offline

 Odoslaný - 17 jún 2009 :  10:22:06  Zobraziť profil  Pridať lila do zoznamu priateľov
Ako si predstavujete koniec sveta? Ako si ho vysvetľujete podľa Biblie Zjavenia Jána?
Teším sa na druhý príchod Ježiša Krista. Mám strach len zo svojej slabosti. Na konci sveta budú aj kresťania dosť prenasledovaný kvôli viere. Mám strach, že zapriem Ježiša trikrát, kým kohút zakikiríka. Viackrát som už vo svojich modlitbách prosila Pána Boha, že ak by ma vystavil takejto skúške, nech ju zvládnem. Zatiaľ sa mi to darí. Lenže ako to tu bude na konci sveta? Aká bude doba?

Pridŕžajme sa Božej vôle. Ona nech je našou hviezdou, ktorou sa riadime počas tejto plavby. Takto určite zakotvíme v správnom prístave.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 365  ~  Člen od: 02 jún 2009  ~  Posledná návšteva: 18 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 17 jún 2009 :  11:40:09  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
hm ako uprimne ja som ateista a smrti sa nebojim a neobavam sa ani konca sveta...hm nahodou to moze byt zajimave..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 17 jún 2009 :  11:53:27  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
ja sa zas na smrť teším.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lila

Stav: offline

 Odoslaný - 17 jún 2009 :  13:15:07  Zobraziť profil  Pridať lila do zoznamu priateľov
Ani ja sa nebojím smrti.

Smrti se nebojím, smrt není zlá, smrt je jen kus života těžkého,
co strašné je, co zlé je, to umírání je, ....

Ani umierania sa nebojím - i keď možno pri ňom budem trpieť.

Bojím sa len toho, že ak by nastal koniec sveta a niekto by mi kázal zprieť Ježiša Krista, lebo ak to neurobím bude trpieť niekto koho mám rada, bojím sa že to nezvládnem. Ale utešuje ma aj fakt, že aj sv. Peter zaprel JK a JK mu odpustil. No na toto sa však nechcem spoliehať.

Pridŕžajme sa Božej vôle. Ona nech je našou hviezdou, ktorou sa riadime počas tejto plavby. Takto určite zakotvíme v správnom prístave.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 365  ~  Člen od: 02 jún 2009  ~  Posledná návšteva: 18 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 17 jún 2009 :  13:26:57  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
lila, ked je Boh s nami, tak kto proti nam?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lila

Stav: offline

 Odoslaný - 17 jún 2009 :  13:56:23  Zobraziť profil  Pridať lila do zoznamu priateľov
citácia:
lila, ked je Boh s nami, tak kto proti nam?

Pôvodne zaslal Ales - 17 jún 2009 :  13:26:57



Satan. A teraz povieš ani satan proti Bohu nič nezmôže. Nezmôže ale v posledných hodinách sa bude snažiť dostať čo najviac ľudí k sebe a bude na to používať rôzne prostriedky.

Pridŕžajme sa Božej vôle. Ona nech je našou hviezdou, ktorou sa riadime počas tejto plavby. Takto určite zakotvíme v správnom prístave.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 365  ~  Člen od: 02 jún 2009  ~  Posledná návšteva: 18 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lila

Stav: offline

 Odoslaný - 17 jún 2009 :  14:19:30  Zobraziť profil  Pridať lila do zoznamu priateľov
Napr.: Zjavenie Jána 13. kapitola

16 Pôsobí aj to, aby všetci - malí aj veľkí, bohatí aj chudobní, slobodní aj otroci - dali si znak na pravé ruky alebo na čelá, 17 aby nemohol kupovať ani predávať nikto, kto nemal znak mena šelmy alebo číslo jej mena.

To pravdepodobne znamená, že ten kto toto znamenie mať nebude, nebude mať prístup k svojim peniazom. Čo sa stane - bude bezdomovec možno - aj toto by sa dalo nejako zvládnuť - Veď aj o vtáčiky sa Pán Boh stará. Začne ho odsudsudzovať celá rodina. Dobre. No čo ak tým že ten znak nebude mať, bude do nešťastia privádzať svoju rodinu napr. jeho dieťa. Čo ak to dieťa budú týrať?
Nemusí to takto byť. Možno sú to len moje strachy, ale nepovedal Ježiš, že tí čo ho budú uctievať budú prenasledovaní. - Neviem teraz presne nájsť tie verše v Biblii.

Pridŕžajme sa Božej vôle. Ona nech je našou hviezdou, ktorou sa riadime počas tejto plavby. Takto určite zakotvíme v správnom prístave.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 365  ~  Člen od: 02 jún 2009  ~  Posledná návšteva: 18 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 17 jún 2009 :  19:13:28  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
krestania su uz davno prenasledovani...niekde este stale fyzicky, a tu na Slovensku je na nich utocene skor na psychiku...proste kto chce zit podla ucenia Jezisa Krista, to ma tazke...napr. naco je bilboard s temou sexu umiesteny na viditelnom mieste pri detskom ihrisku a skole, dokonca cirkevnej???...koli comu?? alebo clovek si chce pozriet televizne noviny a po minute to musi vypnut, lebo len same vrazdy, vsetky spravy su bulvar, len same zevraj, udajne...klame sa v priamom prenose, prekruca pravda...jednoducho vsade je vymyvanie mozgov a clovek musi byt vo vsetkom velmi obozretny a nehltat vsetko, ako sa mu to serviruje pod nos...hotova nesloboda...tu pomoze naozaj len Bozie milosrdenstvo, aby sme vytrvali

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 19 jún 2009 :  01:36:43  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
- nuz veru, s casti musim suhlasit z jankou ... pri poslednej navsteve mladych v Prahe som cely cas bol bez TV (pretoze napriek tomu, ze ju maju, nepozerajú a ani sa za cely cas nasho pobytu nezapla... kvitujem im, ze do noveho bytu-stahuju sa za mesiac-nechcu televizor) ...

- novinam som sa vyhybal rovnako po cely cas ... svet gombicka ... az do cesty domov... na tych 6 hod som sa zasobil novinami ... nastal hlad po informaciach


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PavolKukucka

Stav: offline

 Odoslaný - 21 jún 2009 :  14:47:17  Zobraziť profil  Pridať PavolKukucka do zoznamu priateľov
Kúpim akýkoľvek nehnuteľný majetok.
PS. Blíži sa koniec sveta, ľudia, predávajte, načo Vám to bude?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 157  ~  Člen od: 20 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 05 október 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 21 jún 2009 :  16:02:36  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:
Kúpim akýkoľvek nehnuteľný majetok.
PS. Blíži sa koniec sveta, ľudia, predávajte, načo Vám to bude?

Pôvodne zaslal PavolKukucka - 21 jún 2009 :  14:47:17


Beriem Ta za slovo. 3 izbovy byt v petrzalke, komplet prerobeny za 110 000 Euro.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lila

Stav: offline

 Odoslaný - 01 august 2009 :  23:28:59  Zobraziť profil  Pridať lila do zoznamu priateľov
prečítajte, posúďte, vyjadrite sa

http://blog.christ-net.sk/?q=node/309

Pridŕžajme sa Božej vôle. Ona nech je našou hviezdou, ktorou sa riadime počas tejto plavby. Takto určite zakotvíme v správnom prístave.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 365  ~  Člen od: 02 jún 2009  ~  Posledná návšteva: 18 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Beulina

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2009 :  13:28:57  Zobraziť profil  Pridať Beulina do zoznamu priateľov
Suhlasim s Jankou-Krestania su prenasledovani vsade po svete v roznych mierach, tu v Anglicku napriklad nedavno bezala v Londyne kampan 'za neexistenciu Boha', na autobusoch boli plagaty s napismi:'Boh pravdepodobne neexistuje, tak sa prestante trapit a uzivajte si zivot!!' Tu je fotka:

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/01/08/article-0-02F61967000005DC-412_468x330.jpg

Tato kampan sa teraz ide rozsirit na autobusy do celeho Anglicka. To slovo 'pravdepodobne' je tam len preto, any neporusili zakon reklamy o nabozenskych veciach. Inak by museli platiti pokutu a stiahnut reklamu. Dalej v Indii nadalej pokracuje neskutocne prenasledovanie krestanov!! Vypaluju kostoly, hadzu bomby, biju a vrazdia knazov, asi pred pol rokom tam vzali jednu reholnu stestru, vyzliekli do naha a ako vyvesny stit ukazovali vsetkym a vyhrazali sa krestanom, ze tak dopadne kazdy, kto veri v Jezisa Krista. KAZDY DEN TAM ZOMRIE ASPON JEDEN KNAZ A JEDNA REHOLNA SESTRA V DOSLEDKU PRENASLEDOVANIA.

Tu v Anglicku bezali v kostoloch vyzvy na pomoc Indii ako aj krestanom v dalsich moslimskych si hinduistickych krajinach, kde krestania zomieraju kazdy den! Je to strasne! Nehovori sa o tom velmi, lebo 'to nie je atraktivna tema'.

Lila - pri smrti nemusime nevyhnutne trpiet - Pan Jezis prislubil obratenie a stastnu hodinu smrti tym, ktori sa budu modlit Korunku Bozieho milosrdenstva.

Co sa druheho prichodu Krista - mozno sa to vobec nestane 'uz teraz'. Mozno az o stovky rokov! Mozno o tisicky! Slova z Biblie su aktualne pre kazdu dobu - vzdy sa diali katastrofy, zemetrasenia, prenasledovania, atd, len teraz mame media, tak o tom viac vieme.

Keby Boh chcel, aby sme vedeli, kedy to pride, vyjavil by nam to. Takto som si ista, ze to pride pre VSETKYCH ako prekvapenie (dokonca si trufam mysliet, ze prave v ten moment budu vsetci ludia robit nieco, kedy to budu najmenej ocakavat!- nieco, co ich mysel i telo bude prilis zamestnavat na to, aby v tu chvilu mysleli na Boha) - pre niektorych to bude tuzovne ocakavane, pre niektorych sok!!

Ako hovori Matus 37-40 - 'Lebo ako bolo za dní Nóacha, tak bude pri príchode Syna človeka; ako totiž v dňoch pred potopou jedli a pili, ženili sa a vydávali až do toho dňa, keď Nóach vošiel do korábu, a nič nespozorovali, až prišla potopa a zmietla všetkých: tak bude aj pri príchode Syna človeka.'' Bude to presne to iste - ludia budu sediet v krcmach a pit, budu oslavovat vikend, budu na chate s rodinou, budu nakupovat v obchodnom centre, obedovat v restauracii, pozerat TV, alebo nervacit sa na telefone s klientom! Niekto bude lezat doma s chripkou a niekto bude podvadzat manzelku...A potom pride 'sok'! Nemyslite si, ze mnohi sa vtedy naraz stanu krestanmi v jednej sekunde? Ze sa mnohym otvoria oci zrazu??

 Krajina: United Kingdom  ~  Počet príspevkov: 192  ~  Člen od: 09 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 december 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Code

Stav: offline

 Odoslaný - 03 august 2009 :  16:48:38  Zobraziť profil  Pridať Code do zoznamu priateľov
citácia:
KAZDY DEN TAM ZOMRIE ASPON JEDEN KNAZ A JEDNA REHOLNA SESTRA V DOSLEDKU PRENASLEDOVANIA.



* kazdy den jeden ?
* neprehanaj !
* nebojis sa, ze klames a tym padom hresis ?
* radio Vaticana nic take nehovori

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 119  ~  Člen od: 03 august 2009  ~  Posledná návšteva: 10 máj 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Beulina

Stav: offline

 Odoslaný - 03 august 2009 :  21:47:32  Zobraziť profil  Pridať Beulina do zoznamu priateľov
Nie nebojim a neklamem! Hovoria to tu misionari v kostoloch, ktori odtial prichadzaju robit zbierky.

Ten ton si si mohol odpustit!

 Krajina: United Kingdom  ~  Počet príspevkov: 192  ~  Člen od: 09 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 december 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 03 august 2009 :  23:21:32  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
ako s avravy netreba sa bat treba sa prichystat...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Code

Stav: offline

 Odoslaný - 04 august 2009 :  19:15:21  Zobraziť profil  Pridať Code do zoznamu priateľov
citácia:
Nie nebojim a neklamem! Hovoria to tu misionari v kostoloch, ktori odtial prichadzaju robit zbierky.

Ten ton si si mohol odpustit!

Pôvodne zaslal Beulina - 03 august 2009 :  21:47:32



* aky ton?
* prehanas !
* tak potom taky ako ty misionari a prave ty vyvolavate emocionalne vasne, sa uvedom !
* keby to tak bolo ako tvrdis asi by to bolo aj zname, precitaj si spravy napriklad z radia Vaticana, su tam obete, na krestanoch, spomina sa jedna jeptiska, ziadne kazdodenne vybijanie knazov a sestier
* troska triezveho rozumu a nahladu na vec by ti nezaskodilo

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 119  ~  Člen od: 03 august 2009  ~  Posledná návšteva: 10 máj 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 04 august 2009 :  21:39:58  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Radio vatican je jediny informacny zdroj? O com sa tam nehovori, to neexistuje?

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Code

Stav: offline

 Odoslaný - 04 august 2009 :  22:14:33  Zobraziť profil  Pridať Code do zoznamu priateľov
citácia:
Radio vatican je jediny informacny zdroj? O com sa tam nehovori, to neexistuje?

Pôvodne zaslal Mato - 04 august 2009 :  21:39:58



* nie je, ale urcite je doveryhodny

* pretoze keby sa take daco dialo, vysi tam uz davno a nielen tam cely zoznam duchovendstva co boli povrazdeny

* takze kto tu bude schopny dokazat co sa tu nepodlozene tvrdi a siri ? Prosim zdroj, pretoze mne sa nic take zatial nepodarilo najst.

*zacina to aj v pakistane. A prave odtial je najviac obeti, nie v Indii.

* Jezis udajne hovoril, ze kvoli jeho menu "vas" budu prenasledovat (mt 24,9), takze by sme to asi mali ocakavat a urcitym zvratenym sposobom sa asi aj tesit, ze sa naplna proroctvo, a ze to teda potvrdzuje vynimocnost starozidovskych spisov.

* pre mna je taketo proroctvo neprijatelne, napriklad aj preto, ze moze tuto nenavist podporovat alebo spustat, a prenasledovanie skupiny obyvatelstva kvoli odlisnym idealom co je nemyslitelne.

* otazka ale moze stat aj tak, ci sa to skutocne deje LEN PRE jezisovo meno alebo sa to deje preto, ako sa ti indicki krestania spravaju.

*v indii ich je 2-6% (rozne odhady podla zdroja).

* na tomto priklade sa dobre ilustruje nezmyselnost a nebezpecnost masoveho nabozenstva a rozsiahlej chudoby.

* militantne hinduisticke sekty priamo nabadaju obyvatelstvo, aby zabijalo krestanov.

* vsetci sa celkom urcite zhodneme na tom, ze takyto neopodstatneny teror v tomto svete nesmie mat miesto.

* tak naco sirit taketo bludy ?

* Uz len cakat ze nejaky radikalny krestan sa na zaklade takychto vyfabulovanych nezmyslov o kazdodennom vybijani knazov a sestier rozhodne mstit.



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 119  ~  Člen od: 03 august 2009  ~  Posledná návšteva: 10 máj 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Beulina

Stav: offline

 Odoslaný - 04 august 2009 :  23:02:22  Zobraziť profil  Pridať Beulina do zoznamu priateľov
V poriadku, tu je dokaz, ale iba ak rozumies po anglicky, clanok je z Catholic News Agency, rozprava spanielska misionarska mniska, ktora tam zila a sama potvrdila, ze umrtia katolikov su tam na dennom poriadku. A este hovori, ze nikto nerobi nic proti tomu, aby sa to zastavilo a indicki biskupi volaju svet na pomoc - povazuj to za blud ak chces!

http://www.catholicnewsagency.com/new.php?n=13987


 Krajina: United Kingdom  ~  Počet príspevkov: 192  ~  Člen od: 09 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 december 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Code

Stav: offline

 Odoslaný - 05 august 2009 :  01:47:08  Zobraziť profil  Pridať Code do zoznamu priateľov
citácia:
V poriadku, tu je dokaz, ale iba ak rozumies po anglicky, clanok je z Catholic News Agency, rozprava spanielska misionarska mniska, ktora tam zila a sama potvrdila, ze umrtia katolikov su tam na dennom poriadku. A este hovori, ze nikto nerobi nic proti tomu, aby sa to zastavilo a indicki biskupi volaju svet na pomoc - povazuj to za blud ak chces!

http://www.catholicnewsagency.com/new.php?n=13987



Pôvodne zaslal Beulina - 04 august 2009 :  23:02:22



* co je to za dokaz ?
* to co som vyssie napisal i ja ? nepopieram, ze tam prebiehaju protikrestanske utoky
* v poslednom odstavci sa akurat spomenie fakt, ze prichadzaju spravy o smrti knaza ci radovej sestry
* to su asi take spravy ako boli spred niekolkych rokov z Rumunska o zverstvach co robila Securitate tesne pred prevratom, a co sa nakoniec z toho vyklulo? Vytiahli mrtvoly s pitevne aby vyburcovali verejnu mienku, jednoducho manipulacia
* daj konkretnejsi dokaz
* preco mam verit zrazu tomu co sa pise v nejakych katolickych novinach ?

* pockajme si na ten zoznam dennodenne vrazdennych knazov a radove sestry, to som fakt zvedavy kolko ich bude

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 119  ~  Člen od: 03 august 2009  ~  Posledná návšteva: 10 máj 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

samotar

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2009 :  23:02:56  Zobraziť profil  Pridať samotar do zoznamu priateľov
Ja sa smrti nebojim Ja si ju zasluzim Len sa bojim ze pojdem do pekla Chcel bysom ked zomriem aby nebolo nic ako ked zaspim.tosa modlim za vsetkich ludi na tejto zemi zaseba nije ja si to nezasluzim. Najradcej by som zomrel hned nech uz je koniec.

36r.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 9  ~  Člen od: 24 jún 2009  ~  Posledná návšteva: 11 október 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 12 august 2009 :  00:12:12  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
si mimo ze najradsej bys om zomrel uz ted___? clovece uvedom sa....a ktomu zabijaniu krestanov ako to ze niekde sejmu niekoho ako moc bys om to neresil vzhladom na pocet krestanov je jasne ze niekedy neakeho zabiju hlavne v tak vyhrotenom prostredi aklo je napr india...keby tak ludi viac trapili ine veci...ono aks aproti krestanstvu nak bojuje tak takto urcite nie momentalne by som na vasom mieste riesil vsetky tie podvedome tlaky na ludi lyberalizmus ktory napada jednu hodnotu za druhou je to ovela menej napadne nez masove strielanie a podla man aj ucinnejsie...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 3 Previous Topic: Koncil v Laodicei Téma Next Topic: Neomylnost dokumentov  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06