Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Mimo pôvodnú myšlienku fóra
 Polemiky, filozofovanie
 Neomylnost - taka neurcita diskusia
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Hladam Boha... Téma Next Topic: STRACH Z PRAVDY
Strana: z 2

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 19 august 2006 :  13:39:50  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Tazko Kaja ja budem tvoj clovek keby som to mal v rukach ja , tak uz tu tie svoje drizdy nepublikujes Na to ber jed Mna nevyzenu , ja im na rozdiel od teba mam co povedat k veci

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 19 august 2006 :  16:31:47  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal amerika1

Tazko Kaja ja budem tvoj clovek keby som to mal v rukach ja , tak uz tu tie svoje drizdy nepublikujes Na to ber jed Mna nevyzenu , ja im na rozdiel od teba mam co povedat k veci


Počúvaj sem Amerikán mňa nemusíš silou mocou vytáčať.
Ber to ako kompliment že si mój človek.
Tiež sa im nebojíš úprimne šľapať po otlakoch.
Tiež im mám čo povedať.
Ja som ťa priateľsky upozornil, že za dobré dobré nečakaj.
Taký je život.
Bez výnimky, kresťani nekresťani.
No a teraz spiatočka k téme.

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 19 august 2006 :  17:57:25  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal amerika1
Mna nevyzenu , ja im na rozdiel od teba mam co povedat k veci


To je pravda, obcas je to drsne, ale s tymto musim 100%ne suhlasit.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 19 august 2006 :  18:05:43  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
Amerikán píše neokrôchane, bez diakritiky a naparuje sa.
Ja si na toto dávam pozor.
ko je možné že jeho akceptuješ a mňa nie?
Deviaty div sveta.

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 19 august 2006 :  18:43:53  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja
ko je možné že jeho akceptuješ a mňa nie?


Este stale To nechapes? Napriek tomu co Ti napisali Lajos, Juja a dalsi?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 21 august 2006 :  10:55:57  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja

Amerikán píše neokrôchane, bez diakritiky a naparuje sa.
Ja si na toto dávam pozor.
ko je možné že jeho akceptuješ a mňa nie?
Deviaty div sveta.

Vari nevidis? Nikto ta tu nechce, lebo si kazdemu neprijemny. S Amerikanom to je tak, ze je sice namysleny ale napriek tomu ma nase sympatie. Aj GMK je takymto, kolkorazy nasiera vsetkych naokolo; maju ho vsak radi.

Teba nie.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 21 august 2006 :  12:04:37  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
Maximusko sa zase pasuje do role hovorcu ostatných hehe.
Počúvaj sem Maximko.
Samozrejme že ma menej znášajú ako teba hladkého slizouna.
Já som priamy a na rozdiel od teba nerobím kompromisy.
::Vaša reč nech je áno áno - nie nie::

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Hladam Boha... Téma Next Topic: STRACH Z PRAVDY  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06