Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 warez - kradez alebo nie - pokracovanie
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Anjel strážny Téma Next Topic: Pane, prečo hovoríš v podobenstvách  

miki

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2005 :  18:12:03  Zobraziť profil  Pridať miki do zoznamu priateľov
"warez - kradez, alebo nie?" je v casti hádky, polemiki, filozofovanie

Prosím vás o radu a odpoveď zároveň.

Materiál upravený kradnutým programom má morálne právo na existenciu a prinášanie úžitku upravovateľovi ?

Zohľadňuje sa študijný úžitok ( aj keď svojim spôsobom má vplyv na poštudijný úžitok - diplom sprostredkujúci možnosti)?

Vopred ďakujem za odpovede(rady).

 Počet príspevkov: 24  ~  Člen od: 27 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora 

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2005 :  18:40:08  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Materiál upravený kradnutým programom má morálne právo na existenciu a prinášanie úžitku upravovateľovi ?
V takomto pripade sa jedna, podla mojho skromneho odhadu, o spreneveru, nakolko si pouzil nezakonne a nepravom nadobudnute cudzie prostriedky na neopravneny prospech.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2005 :  18:51:44  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
cize ak som pochopil spravne mikiho poznamku: ak som sa naucil pracovat na kradnutom softveri, cela moja ucitelska prax je len spreneverou, kedze vyuzivam poznatky.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2005 :  19:39:59  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal alesko

cize ak som pochopil spravne mikiho poznamku: ak som sa naucil pracovat na kradnutom softveri, cela moja ucitelska prax je len spreneverou, kedze vyuzivam poznatky.


V podstate ano.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Anjel strážny Téma Next Topic: Pane, prečo hovoríš v podobenstvách  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06