Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Napomínanie
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Mám problém Téma Next Topic: Čo je milé Pánovi?Čo je Jeho vôľa?
Strana: z 2

mavi

Stav: offline

 Odoslaný - 12 júl 2005 :  13:39:39  Zobraziť profil  Pridať mavi do zoznamu priateľov
Som z BA...

Pán je môj pastier, nič mi nechýba.

 Počet príspevkov: 57  ~  Člen od: 08 júl 2005  ~  Posledná návšteva: 13 júl 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 12 júl 2005 :  13:50:26  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
ono je zaujimave, ze do krcmz tak rodicia nebrania, alebo sa stavaju laxno ku tomu, ale ked do kostola, ako keby bolo v krcme zle, a v kostole este horsie.
ale zastanem sa niektorych rodicov - niektore detiska, aj chlapiska to vedia tiez prehnat s chodenim do kostola a chodenim na vselijake akcie a doma je potom dieta minimum. Aj rodic ma pravo stravit so svojim dietatom nejaky cas a trochu sa ho vychovne chopit.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 12 júl 2005 :  14:10:48  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Aleško: nie je nič horšie ako extrémy...
Mavi: tak potom si od nás, vedel som to...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Mám problém Téma Next Topic: Čo je milé Pánovi?Čo je Jeho vôľa?  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06