Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 Americke krestanske vianoce
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: rozvod Téma Next Topic: Gréckokatolícky biskupi vzorom ostatným
Strana: z 4

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2013 :  21:41:12  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
co uz len dodat ?




http://iraqwar.mirror-world.ru/article/301439


„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora 

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2013 :  23:13:22  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
Pred sídlo údajného moslima, ktorý sám seba označuje za kresťana, hoci sa správa ako ateista, postavia atrapu židovského symbolu. Great!

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sinceretly

Stav: offline

 Odoslaný - 13 december 2013 :  12:40:58  Zobraziť profil  Pridať sinceretly do zoznamu priateľov
citácia:
Evanjelium podľa Matúša - kapitola 7
1 Nesúďte, aby ste neboli súdení.
2 Lebo ako budete súdiť vy, tak budú súdiť aj vás, a akou mierou budete merať vy, takou sa nameria aj vám.
3 Prečo vidíš smietku v oku svojho brata, a vo vlastnom oku brvno nezbadáš?
4 Alebo ako môžeš povedať svojmu bratovi: "Dovoľ, vyberiem ti smietku z oka" - a ty máš v oku brvno?!
5 Pokrytec, vyhoď najprv brvno zo svojho oka! Potom budeš vidieť a budeš môcť vybrať smietku z oka svojho brata.

saxsax, preco si to tu dal? Aky to malo umysel? Naco to bolo dobre to tu davat? Preco to robis?


Reconquistador co si chcel povedat tym:
citácia:
Great!



Je to hrozne co sa tu vsetko deje v tomto svete, ale Boh to vsetko vidi a On nenecha nic bez trestu. On nenavidi nespravodlivost a kazdy sa pred Nim bude zodpovedat za to, ze kvoli nemu sa pohorsili ostatni ludia, kazdy bude sudeny zo svojich skutkov, a aby to bolo spravodlive, aj za skutky tych, ktori ich urobili na zaklade ich skutkov.

Proste a dostanete; hľadajte a nájdete; klopte a bude vám otvorené; 10 lebo každý, kto prosí, dostane, a kto hľadá, nájde; a kto klope, tomu bude otvorené. †

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1456  ~  Člen od: 18 august 2012  ~  Posledná návšteva: 19 jún 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Koki

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2013 :  06:21:47  Zobraziť profil  Pridať Koki do zoznamu priateľov
Saxsax, aj keď Amerika je vnímaná ako protestantská krajina, žije v nej aj početná (a hlavne vplyvná) židovská komunita, pričom štát je slobodomurársky. A teraz sa v tom vyznaj...

http://cs.wikipedia.org/wiki/Židé_ve_Spojených_státech_amerických

http://3.bp.blogspot.com/-MS5eDahIO_I/UmP7f9TWfgI/AAAAAAAABlI/0zivFGVFL1c/s1600/fanoa%25C3%25B1odelafe_cl.jpg

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1460  ~  Člen od: 14 september 2013  ~  Posledná návšteva: 25 marec 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Koki

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2013 :  08:06:56  Zobraziť profil  Pridať Koki do zoznamu priateľov
Sinceretly, a kto je môj brat, ktorého nemám súdiť ani ho mať za hlupáka a blázna? Ale keď láska k peniazom odpútava pozornosť od Boha aj od blížneho, tak to hádam možno kritizovať. Hovoríme o Amerike.
---
Kázeň o pokore a chudobe

http://sk.radiovaticana.va/news/2013/12/13/druhá_adventná_kázeň_p._cantalamessu:_františek_z_assisi_ako_muž/slo-755564

http://3.bp.blogspot.com/-MS5eDahIO_I/UmP7f9TWfgI/AAAAAAAABlI/0zivFGVFL1c/s1600/fanoa%25C3%25B1odelafe_cl.jpg

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1460  ~  Člen od: 14 september 2013  ~  Posledná návšteva: 25 marec 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2013 :  09:29:15  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Saxsax, aj keď Amerika je vnímaná ako protestantská krajina, žije v nej aj početná (a hlavne vplyvná) židovská komunita, pričom štát je slobodomurársky. A teraz sa v tom vyznaj...

http://cs.wikipedia.org/wiki/Židé_ve_Spojených_státech_amerických

Pôvodne zaslal Koki - 14 december 2013 :  06:21:47

to su zaujimave tvrdenia; mozes mi objasnit kde v clanku, ktory si postol, sa uvadza, ze USA je slobodomurarsky stat a co maju spolocne zidia so slobodomurarmi? ci ide len o klasicke PIDOOMA?

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Koki

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2013 :  09:46:57  Zobraziť profil  Pridať Koki do zoznamu priateľov
Guest, síce to v tom článku nie je, no je všeobecne známe - lebo sú o tom dostupné informácie z rôznych zdrojov - že USA založili slobodomurári a snáď všetci americkí prezidenti boli členovia lóží. Stačí tu spomenúť http://cs.wikipedia.org/wiki/Skull_and_Bones

http://3.bp.blogspot.com/-MS5eDahIO_I/UmP7f9TWfgI/AAAAAAAABlI/0zivFGVFL1c/s1600/fanoa%25C3%25B1odelafe_cl.jpg

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1460  ~  Člen od: 14 september 2013  ~  Posledná návšteva: 25 marec 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 15 december 2013 :  09:51:53  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Guest, síce to v tom článku nie je, no je všeobecne známe - lebo sú o tom dostupné informácie z rôznych zdrojov - že USA založili slobodomurári a snáď všetci americkí prezidenti boli členovia lóží. Stačí tu spomenúť http://cs.wikipedia.org/wiki/Skull_and_Bones

Pôvodne zaslal Koki - 14 december 2013 :  09:46:57

vseobecne zname, to jest vycucane z prsta; z 44 prezidentov USA boli jednoznacne clenmi loze dvanasti a 12 z 44 je podla mojho nazoru o dost menej nez "snáď všetci"; co sa tyka "founding fathers of USA" cize zakladatelov, deklaraciu podpisalo 56 muzov z ktorych bolo slobodomurarov az devat - cize znova, tvrdenie ze USA zalozili slobodomurari je obycajna loz; samozrejme prejst z tvrdenia, ze par vplyvnych prezidentov bolo slobodomurarov k zaveru, ze USA su slobodomurarsky stat, uz chce velmi nekoherentny sposob uvazovania, to iste plati aj o vytvarani bubakov zo slobodomurarov

http://www.freemasoninformation.com/masonic-education/famous/united-states-masonic-presidents/
http://www.usnews.com/listings/freemasons/2-presidents
http://bessel.org/declmas.htm

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Koki

Stav: offline

 Odoslaný - 15 december 2013 :  17:20:58  Zobraziť profil  Pridať Koki do zoznamu priateľov
Názor proti názoru; to čo si uviedol nemusí byť celkom tak, teda že iba niektorí, kým ostatní idúci celkom v ich línii neboli. Že by všetky informácie o slobodomurárstve v dnešnej politike boli výmyslom? Skôr sa zdá že súdobí politici sú slobodomurári (hoci iste nie všetci), keďže sekta sa zaujíma iba o vplyvných ľudí, hlavne o politikov. Netreba tiež zabúdať že zväčša sú to utajované záležitosti. Nakoniec aj na Slovensku máme zopár lóží, môžeme len hádať aké osobnosti sa v nich schádzajú.
O týchto veciach sa tu nedá polemizovať, beztak by išlo len o dohady. Takže sa vzdávam.

Pozri http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=10740

http://3.bp.blogspot.com/-MS5eDahIO_I/UmP7f9TWfgI/AAAAAAAABlI/0zivFGVFL1c/s1600/fanoa%25C3%25B1odelafe_cl.jpg

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1460  ~  Člen od: 14 september 2013  ~  Posledná návšteva: 25 marec 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 15 december 2013 :  19:20:31  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Názor proti názoru; to čo si uviedol nemusí byť celkom tak...
Pôvodne zaslal Koki - 15 december 2013 :  17:20:58

oki, nebudem temu slobodomurarov dalej rozvadzat

mne ale skor islo o tvoj sposob uvazovania, pretoze ja mozem napisat presne to iste ako ty: "to čo si uviedol nemusí byť celkom tak..." a potom uz pride na rad kvalita a relevantnost zdrojov - ja som uviedol presne udaje na podporu mojho nazoru, ty si uviedol zdroje, ktore nepodporuju to, co tvrdis ty, resp hovoria o niecom uplne inom

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sinceretly

Stav: offline

 Odoslaný - 15 december 2013 :  19:33:27  Zobraziť profil  Pridať sinceretly do zoznamu priateľov
Koki, nevzdavaj to. Len pis, ale len dovtedy, aby si nezasiahol druhym do slobody, hlavne tomu, komu adresujes svoje prispevky. Potom ak s tym prestanes, to uz nebude vzdanie sa, to bude respektovanie slobody druheho cloveka. Tak do toho, snaz sa. Vsetko odovzdaj Bohu a urob to na Jeho slavu z lasky k Nemu.
A este nieco - jedine Bohu patri slava. Jahve je Slava. †

Proste a dostanete; hľadajte a nájdete; klopte a bude vám otvorené; 10 lebo každý, kto prosí, dostane, a kto hľadá, nájde; a kto klope, tomu bude otvorené. †

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1456  ~  Člen od: 18 august 2012  ~  Posledná návšteva: 19 jún 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Koki

Stav: offline

 Odoslaný - 15 december 2013 :  19:53:48  Zobraziť profil  Pridať Koki do zoznamu priateľov
Pozorujúc svet, snažím sa uvažovať reálne. Neboj, nechcem vidieť konšpiráciu a sektárov za každým stromom, aj keď podľa toho čo sa v dnešnom svete deje, by som mohol mať k takémuto pohľadu blízko. Téma by to inak bola zaujímavá, no bez spoľahlivých zdrojov sa asi veľmi nedá.

http://3.bp.blogspot.com/-MS5eDahIO_I/UmP7f9TWfgI/AAAAAAAABlI/0zivFGVFL1c/s1600/fanoa%25C3%25B1odelafe_cl.jpg

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1460  ~  Člen od: 14 september 2013  ~  Posledná návšteva: 25 marec 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sinceretly

Stav: offline

 Odoslaný - 15 december 2013 :  20:22:32  Zobraziť profil  Pridať sinceretly do zoznamu priateľov
Pravda vyjde najavo.

Kto hlada, najde.

Bez prosby Boha o pomoc nie je mozne najst pravdu. Pravda sa da v skutocnosti najst iba z Bozej milosti. Vsetko to su nezasluzene Bozie milosti z nesmiernej lasky k nam. Ja som sa o takychto veciach chcel dozvediet pravdu ako to je v tomto svete a dalsie veci a dozvedel som sa to vsetko, co som sa dozvedel a dosiel som k zaveru, ze ten, kto miluje, vie vsetko, aj ked nevie nic, zalubeni - ti su Bohom chraneni, oni nepotrebuju studovat taketo informacie a predsa su proti tomu chraneni a velmi dobre vedia co sa deje v tomto svete aj ked nevedia nic, my vsetci nevieme nic, a to, co vieme, je len smietka v porvnani s nekonecnom.

Boh chrani svoje ovecky a stara sa o ne. Chvala Mu za to. †

Takze netreba studovat taketo veci, treba skor sutdovat veci Bozie, tie su dolezite a jedine dolezite.

Ti, ktori sa venuju Bohu a Jeho veciam a nestuduju taketo zaujimavosti a dalsie veci tak oni su proti tomu vsetkemu zlu chraneni Bohom, lebo Mu doveruju.

Prestal som vyhladavat tie informacie a snazim sa mat vsetko od Boha - od krestanov, od nikoho ineho. Je to dolezite. Robim to preto, aby sa to Bohu pacilo, aby som Mu vyhovel.

Snazim sa proste konat Jeho volu a nie tu svoju. Bez Boha sa to neda. Uplne od Neho zavisime, na Jeho milostiach.

Citat z dennicku sv. Faustiny: ,,Dusa, ktora doveruje Jezisovi, je najstastnejsia na svete, lebo On sam sa o nu stara."
Odporucam precitat:
citácia:

a vypocut si to - zapnite si zvuk. Ale len ten, kto ma o to zaujem. Kto to mysli uprimne.

Proste a dostanete; hľadajte a nájdete; klopte a bude vám otvorené; 10 lebo každý, kto prosí, dostane, a kto hľadá, nájde; a kto klope, tomu bude otvorené. †

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1456  ~  Člen od: 18 august 2012  ~  Posledná návšteva: 19 jún 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Koki

Stav: offline

 Odoslaný - 15 december 2013 :  22:55:22  Zobraziť profil  Pridať Koki do zoznamu priateľov
Sinceretly,
mňa ako bludárobijca zaujíma aj blud, nežijem predsa v klauzúre. Aj keď niekedy nemám silu počúvať tie nezmysly, napríklad ako v tomto filme:
http://sk.gloria.tv/?media=541970

http://3.bp.blogspot.com/-MS5eDahIO_I/UmP7f9TWfgI/AAAAAAAABlI/0zivFGVFL1c/s1600/fanoa%25C3%25B1odelafe_cl.jpg

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1460  ~  Člen od: 14 september 2013  ~  Posledná návšteva: 25 marec 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 16 december 2013 :  00:04:04  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Pozorujúc svet, snažím sa uvažovať reálne. Neboj, nechcem vidieť konšpiráciu a sektárov za každým stromom, aj keď podľa toho čo sa v dnešnom svete deje, by som mohol mať k takémuto pohľadu blízko. Téma by to inak bola zaujímavá, no bez spoľahlivých zdrojov sa asi veľmi nedá.
Pôvodne zaslal Koki - 15 december 2013 :  19:53:48

pozorujuc svet som dospel k nazoru, ze v skutocnosti ti, co spomenu podobne temy ako ty, su zvycajne privrzenci konspiracnych teorii a zvycajne ak veria jednej veria aj dalsim trom styrom; a dalsie moje zistenie je to, ze im chyba akykolvek naznak racionality hned ked sa zacne rozoberat nejaka konspiracna teoria; a viera tychto ludi velmi silne koreluje s nejakou odnozou krestanstva - zvycajne cim zanietenejsi privrzenec konspiracnych teorii tym, radikalnejsio/funamenalistickejsia odnoz krestanstva (casto az do bodu, kde mainstreamovejsi krestan by uz takeho cloveka krestanom nenazval)

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 16 december 2013 :  08:20:06  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Ja mam zasa opacnu skusenost - z mojich znamych a kolegov su najsilnejsi privrzenci konspiracnych teorii bud velmi vlazni krestania, ktori svoju vieru uz davo neprktikuju, alebo otvoreni ateisti.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 16 december 2013 :  09:18:47  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Ja mam zasa opacnu skusenost - z mojich znamych a kolegov su najsilnejsi privrzenci konspiracnych teorii bud velmi vlazni krestania, ktori svoju vieru uz davo neprktikuju, alebo otvoreni ateisti.

Pôvodne zaslal Mato - 16 december 2013 :  08:20:06

treba ale dodat, ze ja som krestanskych radikalistov nenazval zanietenymi krestanmi a moja skusenost mi hovori, ze ti tzv "otvoreni ateisti", ktori radi hltaju konspiracne teorie su skor antiteisticki apateisti, ktorym ide iba o to si kopnut do cirkvi

na tejto stranke kebyze robim prieskum, tak na 100% sa potvrdi, kto z vas zastava radikalnejsiu vieru, ten je zaroven aj vacsi privrzenec konspiracnych teorii

a co sa tyka napr verejnych cinitelov, tak v usa ked sa pozriem na republikanov, tak tam doslova plati cim radikalnejsi krestan, tym psychopatickejsi privrzenec konspiracnych teorii


povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sinceretly

Stav: offline

 Odoslaný - 16 december 2013 :  11:37:45  Zobraziť profil  Pridať sinceretly do zoznamu priateľov
Kazdy to vnima inak. Kazdy zazil nieco ine. Guest, co povies na toto?:
citácia:

svoj nazor vyjadri az ked si to pozries cele od zaciatku az do konca, ked si tak stojis za tym, ze zavery netreba robit z hrstky informacii, ale z celeho celku, tak prosim, dodrz to, cim sa riadis a pozri sa na to cele.

V tom videu su fakty co vsetko Obama nasluboval a co vsetko sa stalo - presny opak.

A este nieco - vsimni si pocet like-ov a dislike-ov. Kto hlada, najde. Tak hladaj pravdu o tom a najdes ju. Clovek moze najst nieco vtedy a len vtedy, ak to nielen hlada, ale ak to aj zaroven najst aj chce, lebo ked by to najst nechcel, darmo by nieco hladal, nenasiel by to, lebo by to najst nechcel.

Ak tak rad vyvracias vsetko to, o com je rec, urob to poriadne a zameraj sa na vsetko a nie len na urcitu cast, lebo ak sa budes zameriavat len na urcite casti, o niecom to bude svedcit.

Vyvratil si to, co si vyvratil. Ak si tak velmi stojis za tym, ze na problem sa treba pozriet poriadne, tak ak si myslis, ze toto vsetko su lzi a podvody a neviem co vsetko, preco sa potom na to nepozries na cely celok - na to cele? Preco si neustale z toho vyberas len urcite casti? Preco to robis? Takto sa clovek hladajuci pravdu nesprava, guest.

A ak by si ju aj nechcel najst, tak uznaj, ak uz chces vyvraciat, tak poriadne a vsetko a nie len urcite casti, ktore sa vyvratit daju, a tie ostatne co? Preco sa nepozries aj na tie NAJPODSTATNEJSIE casti, ktorym sa neustale vyhybas?

Proste a dostanete; hľadajte a nájdete; klopte a bude vám otvorené; 10 lebo každý, kto prosí, dostane, a kto hľadá, nájde; a kto klope, tomu bude otvorené. †

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1456  ~  Člen od: 18 august 2012  ~  Posledná návšteva: 19 jún 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Koki

Stav: offline

 Odoslaný - 16 december 2013 :  18:39:33  Zobraziť profil  Pridať Koki do zoznamu priateľov
Guest,
pravda o tom je najskôr niekde uprostred, iba nevieme ktorá teória je pravdivá a ktorá je len dohad. Počúvame o tajných zločinných spolkoch a nekalých plánoch politickej a podnikateľskej elity, spomínajú sa slová ako ilumináti a slobodomurári, Bohemian Grove, New Age, NWO, Bilderberg, totalitná svetovláda a strata súkromia, redukcia svetovej populácie, k tomu mená ako Bush, Soros, Rothschild a Rockefeller, a neviem čo všetko okolo toho, a ja sa mám na tom len zabávať, aby som si nepripadal ako paranoik?

http://3.bp.blogspot.com/-MS5eDahIO_I/UmP7f9TWfgI/AAAAAAAABlI/0zivFGVFL1c/s1600/fanoa%25C3%25B1odelafe_cl.jpg

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1460  ~  Člen od: 14 september 2013  ~  Posledná návšteva: 25 marec 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2013 :  00:20:53  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Guest,
pravda o tom je najskôr niekde uprostred, iba nevieme ktorá teória je pravdivá a ktorá je len dohad. Počúvame o tajných zločinných spolkoch a nekalých plánoch politickej a podnikateľskej elity, spomínajú sa slová ako ilumináti a slobodomurári, Bohemian Grove, New Age, NWO, Bilderberg, totalitná svetovláda a strata súkromia, redukcia svetovej populácie, k tomu mená ako Bush, Soros, Rothschild a Rockefeller, a neviem čo všetko okolo toho, a ja sa mám na tom len zabávať, aby som si nepripadal ako paranoik?
Pôvodne zaslal Koki - 16 december 2013 :  18:39:33

ziadne uprostred nie je, ziaden kompromis neexistuje, bud je konspiracia realna alebo je to blud

ja nic take nepocuvam, resp pocuvam o takych temach jedine z bulvaru, nic seriozne (seriozne jedine z roznych skeptickych stranok, kotre sa zaoberaju vyvracanim podobnych nezmyslov, priapdne si robia dost srandu s konspiracnych teoretikov)

iluminati - existovali kratku dobu v 18. storoci ako skupina volnomyslienkarov, potom potichu zanikli pre nezaujem; v modernej dobre sa vyskytlo par cudakov, ktori ich vzkriesili ako rozne hrozby, jedna blaznivejsia nez druha, mozes si vybrat - od satanistov, sionistov, ateistov, murarov az po reptilianov a annunakiov - a argumenty konspiratorov sa niekedy priblizuju az do singularity sialenstva napr tvrdenim ze, ich "nezistitelnost je dokazom ich existencie"

slobodomurari - existuju, no nesnazia sa o ovladnutie sveta (tazko je vladnut ludom, ked co murarska loza, to ine pravidla a ritualy); katolikom sa nepacia, lebo im udajne kradnu ovecky a su udajne proti nabozenstvu (aj ked zakladnou podmienkou pre vstup do loze je verit v nejaku formu boha) a teiz pre ich symboliku (obrateny pentagram a tak dalej - ten ale vyjadruje u murarov hviezdu, ktora privedla mudrcov k jezisovi); a v podstate vacsina konspiratorov cerpa z diela Alberta Pikea, ktory udajne napisal nejaky kodex murarov o tom, ze ich boh je lucifer, zistilo sa, ze ide len o zartik uplne ineho cloveka, isteho Jogand-Pagesa, ktory sa chcel murarom pomstit za to ze ho vykopli z jeho radov; tohoto sa chytili spychopati a konspiracne teorie ohladom murarov sa len tak sypu
http://goddrinksbeer.com/2011/02/05/freemason-albert-pike-and-the-luciferian-quote.aspx

New Age - daka blazniva novopohanska zlatanina vsetkeho mozneho od ufa az po zen-budhizmus, spajana s hippies, nechapem co s nimi vobec maju konspiracni teoretici rozrobene

Bohemian Grove - trojtyzdnove kazdorocne stretnutie nejakych hlavunov, ktori si chcu oddychnut od starosti a symbolicky ich spalit na hranici, ich patronom je Jan Nepomuk a maskotom sova (akoze mudrost); kedze ucast je len na pozvanie, spolocnost je atraktivna, nieco sa tam pali a maju modlu tak je to lakadlo pre sialencov typu napr Alex Jones (ktory je mimochodom nieco ak papez medzi konspiracnymi teoretikmi)

Bilderberg - podobne ako bohemian grove

NWO - nejaka skupina chce ovladnut svet a konspiracni teoretici sa nevedia dohodnut aka, znova kandidati na vladcov sveta su od zidov cez komunistov az po reptilianov; casto je pouzivana pareidolia (ulice tvoriace pentagram vo Washingtone, a rozne odkazy a proroctva cez poskladane americke dolarove bankovky)

potom tu mame napr:
chemtrails - uplny nezmysel; znova konpiracni teoretici sa nevedia dohodnut cim nas to praskuju a za akym ucelom, nevedia pochopit a rozpoznat atmosfericke efekty, nevedia ako funguju lietadla...

HAARP - vyskum ionosfery a moznosti jej pouzitia na radiokomunikaciu; samozrejme prilakal psychopatov, napr Richarda Hoaglanda, ktory vnikol neopravnene na uzemie mayskej pamiatky (pyramidy) kde sa pokusal svojim "pristrojom" dokazat, ze pomocou haarpu udrziavaju amici Zem v rovnovahe lebo inak by sa "prevratila"; ini zase vravia, ze ide o zbran a dalsi zase ze o pristroj na ovladanie mysle; vyber si teda ku ktorym sa pridas

vakciny - dobre zname aj na tento stranke

a rozne denializmy:
cez popieranie existencie AIDSu, pripadne pre zmenu ze ide o vytvor zidov, usa, ufonov, reptilianov...; ina verzia vravi ,ze ide o trest bozi za gayov/ateistov)
popieranie globalneho oteplovania a rozne chutovky k tomu, napr hurikany su trest bozi za gayov/ateistov
popieranie pristania na Mesiaci
...
o tomto by sa dalo pisat cele dni a noci

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Koki

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2013 :  03:26:52  Zobraziť profil  Pridať Koki do zoznamu priateľov
Guest,
samozrejme prečítal som si toho dakedy veľa pre aj proti, od konšpirátorov aj tých čo všetky konšpirácie popierajú, tak naozaj neviem a už sa v tom príliš nevŕtam. Mne je len čudné že politici, podnikatelia, masmediálni magnáti, atď, naozaj schôdzkujú v kluboch s podivnou filozofiou, a svetoví lídri mimo pohľad verejnosti pália kríže a prinášajú molochovi (symbolickú?) ľudskú obetu. Budiž, majú svoje koníčky, no ja by som za takých "ruku do ohňa" nedal, ani ich nechodím voliť.

http://3.bp.blogspot.com/-MS5eDahIO_I/UmP7f9TWfgI/AAAAAAAABlI/0zivFGVFL1c/s1600/fanoa%25C3%25B1odelafe_cl.jpg

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1460  ~  Člen od: 14 september 2013  ~  Posledná návšteva: 25 marec 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sinceretly

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2013 :  09:29:09  Zobraziť profil  Pridať sinceretly do zoznamu priateľov
Guest, a co povies na toto? Chemtrails - udajne sa praskuje kvoli tomu, aby sa zamedzilo globalnemu oteplovaniu.

Statistiky ale hovoria nieco ine:
citácia:


Precitaj si toto prosim:
citácia:


a este k tomuto:
citácia:
obrateny pentagram a tak dalej - ten ale vyjadruje u murarov hviezdu, ktora privedla mudrcov k jezisovi a v podstate vacsina konspiratorov cerpa z diela Alberta Pikea, ktory udajne napisal nejaky kodex murarov o tom, ze ich boh je lucifer, zistilo sa, ze ide len o zartik uplne ineho cloveka, isteho Jogand-Pagesa, ktory sa chcel murarom pomstit za to ze ho vykopli z jeho radov; tohoto sa chytili spychopati a konspiracne teorie ohladom murarov sa len tak sypu

guest, teraz sa pozri na toto:
zidovska hviezda:

a ked sa na nu pozries opacne, uvidis satanisticky znak.

Boh nekonecne vsetko presahuje. Nikto nie je ako On. Lucifer-Satan-v prekalde odporca Bohu zavidel Jeho moc a pyche predchadza pad.

Boh nam dal slobodnu volu, na to, aby sme mohli milovat, lebo ak ma byt laska uprimna, musi byt dobrovolna. A aby to bolo spravodlive, kazdy dostane odplatu za to, co robil, kazda 1 nepravost je hriech, lebo hriech je nepravost, nemame na to pravo, aby sme si robili, co sa nam len zachce. Na to ma pravo jedine Boh. Jedine Boh moze urcovat, co je dobre a co zle. Eva s Adamom ked zjedli ovocie zo stromu poznania dobra a zla, tym si sami zvolili, co bude pre nich dobre a co zle a Boha nechali stranou, uz Ho viac nepotrebovali - to Mu dali najavo, pritom bez Boha clovek nedokaze zit. Potom Sväta Bozia Trojica a 1 Boh zaroven povedali: ,,Hla, hriesnik pocal nepravost!" Ze sa stal ako 1 z Nich. Ze sam si urcoval, co je pre neho dobre clovek. Boh nenecha nic bez trestu.

O Jezisovi ucia krestania. Satan vsetko prevracia z nenavisti k Bohu. Pozri sa na teoriu evolucie a porovnaj to s Bibliou. Je to vsetko uplne naopak. A aj to s tym pentagramom.

Dalej: Satanisti maju satanisticku bibliu, ktora je opakom Biblie, ktoru nam zjavil Boh. Je to tam vsetko uplne prekrutene.

Vdaka Bohu moze byt clovek spaseny. Jezis Kristus prisiel na tento svet, neprisiel ho odsudit, prisiel ho spasit - spasit tym, ze kto chce, moze byt zachraneny, Boh nam zjavil to, co mame robit, aby sme mohli byt spaseni. Panna Maria nam velmi pomaha a oroduje u Boha za nas.

Ked sa pozries na vsetky tie svedectva byvalych satanistov, co su krestania, tak zistzis, ze je to naozaj tak, ako to pisem.

A dalej pokracovanie: Svedectva exorcistov - vyhanacov diabla - 1 posadnuta nadavala pred sochou Panny Marie, ze kvoli nej je zatratena a dalej dalsie svedectva ze kvoli Jezisovi tiez je zatrateny ten clovek.

Pritom vdaka Panne Marii a Jezisovi clovek moze byt spaseny, to oni nam pomohli a aj pomahaju v spaseni. Oni zachranuju.

Pravda vyjde najavo. Ti, ktori ju spoznali, obratili sa k Bohu a stali sa krestanmi a uz viac nie su satanistami.

Tomu, komu ide o moc, tak ti, ktorym ide o moc, clovek si moze vybrat - Boh nam dal slobodnu volu, ktoru On plne respektuje, ale aby to bolo spravodlive, kazdy dostane svoju odplatu za to, co robil, takze urcite su aj take pripady, kde sa clovek neobratil a zostal satanistom, lebo mu islo o moc, ale tomu, komu islo o spravodlivost, o pravdu a uprimne ju haldal, nasiel ju a stal sa krestanom. Hallelujah. Chvala Bohu za to, ze tychto ludi vyviedol z otroctva hriechu do slobody. Zvelebeny Boh naveky. † Jedine Jemu patri Slava. Jahve je Slava. Vsetka slava patri Bohu a nikomu inemu.

Napisal som to preto, lebo je o tom rec, tak som chcel pomoct vam. Pevne verim, ze vam to pomoze. Pred pravdou si netreba zatvarat oci. Je to velmi doelzite. Kto hlada pravdu, najde ju, lebo kazdy, kto prosi, dostane, kto hlada, najde a kto klope, tomu bude otvorene.

Toto nie su moje skutky. Su to Bozie skutky. Vsetko mam od Neho. Nic nemam od seba.

Pravda vas oslobodi. Povedal Jezis. Tak teda hladajte pravdu a konajte podla nej a budete slobodnymi, lebo Boh je Pravda. Kazdy, kto sa Bohom riadi, je slobodny. Ale len natolko, nakolko sa Nim riadi. Lebo On je Ten, Ktory dava slobodu. Je len na nas, do ktorych dveri vstupime - ci do dveri Bozej milosti, kde nas bude Jezis cakat ako milosrdny spasitel alebo do dveri Bozej spravodlivosti, kde nas bude cakat ako hrozny sudca. Vyber je len na nas. Pravda vyjde najavo. Bohu vdaka za to, ze to tak zariadil. Chvala Bohu za to, ze sa o nas stara a ze Mu na nas zalezi. †

Proste a dostanete; hľadajte a nájdete; klopte a bude vám otvorené; 10 lebo každý, kto prosí, dostane, a kto hľadá, nájde; a kto klope, tomu bude otvorené. †

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1456  ~  Člen od: 18 august 2012  ~  Posledná návšteva: 19 jún 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Koki

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2013 :  10:15:35  Zobraziť profil  Pridať Koki do zoznamu priateľov
A nemohla by to byť aj zbabelosť alebo pohodlnosť súčasného človeka ktorý odmieta veriť nielen v utajené zlé zámery vo svete novodobej politiky, ale aj Božiu existenciu a hrozbu odsúdenia? Chce mať s každým pokoj, byť schovaný v teple svojho domu pri dobrom jedle a televízore.

http://3.bp.blogspot.com/-MS5eDahIO_I/UmP7f9TWfgI/AAAAAAAABlI/0zivFGVFL1c/s1600/fanoa%25C3%25B1odelafe_cl.jpg

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1460  ~  Člen od: 14 september 2013  ~  Posledná návšteva: 25 marec 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2013 :  11:12:03  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Guest,
samozrejme prečítal som si toho dakedy veľa pre aj proti, od konšpirátorov aj tých čo všetky konšpirácie popierajú, tak naozaj neviem a už sa v tom príliš nevŕtam. Mne je len čudné že politici, podnikatelia, masmediálni magnáti, atď, naozaj schôdzkujú v kluboch s podivnou filozofiou, a svetoví lídri mimo pohľad verejnosti pália kríže a prinášajú molochovi (symbolickú?) ľudskú obetu. Budiž, majú svoje koníčky, no ja by som za takých "ruku do ohňa" nedal, ani ich nechodím voliť.

Pôvodne zaslal Koki - 17 december 2013 :  03:26:52

ty si cital dakedy, ja sa zaujimam zivo o tuto temu poslednych aspon 12-13 rokov a stale ma neomrzelo zasnut na hlupostou konspiracnych teoretikov

vies ten obraz o paleni krizov (krize palili krestania - ku klux klan) a obetam molochovi, to su perverzne projekcie sialenych krestanskych fundamentalistov; a ze maju stretnutia za uzavretymi dverami, no a co, trapi ta to? mna osobne nie, mne sa tym zivot nemeni - ja nepozorujem ziadne zidovske spiknutie, ci invaziu jasterov

ano su politici co su hajzli, ale to iba preto ze su hlupi pripade fundamentalisti (alebo oboje); ale nie pre to ze pripravuju sprisahanie na ovladnutie sveta

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2013 :  11:20:04  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
A nemohla by to byť aj zbabelosť alebo pohodlnosť súčasného človeka ktorý odmieta nielen utajené zlé zámery vo svete novodobej politiky, ale aj Božiu existenciu a hrozbu odsúdenia? Chce mať s každým pokoj, byť schovaný v teple svojho domu pri dobrom jedle a televízore.
Pôvodne zaslal Koki - 17 december 2013 :  10:15:35

zbabelost a pohodlnost? uz viac nez 200 rokov existuju niektore z tychto konspiracnych teorii a hrozieb ovladnutia ludstva...a stale nic, nic sa nedeje, cize bud vsetko prebieha tak nebadane, ze to nepozorujeme, alebo sa to jednoducho nedeje a ja ako skeptik a racionalne uvazujuci slovek musim vybrat to, co je pravdepodobnejsie a to je, ze sa nic nedeje

to mas ako s tymi koncami sveta, jehovisti napr uz slubovali takych 5-6, no stale nic; aj nibiru mala dorazit a nic, aj konjunkcia Zeme zo stredom galaxie mala nastat a nic, aj jezis sa mal druhykrat vratit na svet a stale nic; nic sa nedeje v tomto ohlade a ja som skepticky

co sa tyka mojho ateizmu, ci chces alebo nechces verit, nema nic spolocne s mojou zbabelostou ci pohodlnostou (ako moze byt niekto zbabely ak sa vedeome vystavuje hrozbe vecneho zatratenia?)

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2013 :  11:23:07  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:

guest, teraz sa pozri na toto:
zidovska hviezda:

a ked sa na nu pozries opacne, uvidis satanisticky znak.
Pôvodne zaslal sinceretly - 17 december 2013 :  09:29:09

u teba budem reagovat len na tu hviezdu

ako ten obrazok otacam tak ho otacam, nie som schopny ho otocot do takej polohy aby sa z sestcipej hviezdy stala patcipa...

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 4 Previous Topic: rozvod Téma Next Topic: Gréckokatolícky biskupi vzorom ostatným  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06