Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Myslienky
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Manželstvo s ateistom Téma Next Topic: Európa pre Krista
Strana: z 8

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 04 október 2005 :  08:17:18  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
Niektorych ludi treba chapat aby sme ich mohli milovat,
niektorych ludi treba milovat, aby sme ich mohli chapat.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 05 október 2005 :  16:02:22  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
Na jednom animatorskom okienku citam:
Ak ty spomalis, oni ostanu stat.
Ak sa ty znechutis, im ovisnu ruky.
Ak ty napredujes, oni budu bezat.
Ak sa ty modlis, oni budu svati.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 31 október 2005 :  10:38:05  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
Najdôležitejší človek je ten,
ktorý práve stojí pred tebou,
najdôležitejšia chvíľa je práve prítomná,
najdôležitejší skutok je skutok lásky,
ktorý máš možnosť vykonať práve teraz.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 31 október 2005 :  11:57:31  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Daj nech znova tancuju kosti zlamane.
Zaplav tuto suchu zem svojou riekou.
Pane, K Tebe dviham zrak a tak cakam
na Tvoj milosti prud, ked chvalu Ti vzdam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Henka

Stav: offline

 Odoslaný - 18 november 2005 :  12:41:07  Zobraziť profil  Pridať Henka do zoznamu priateľov
Matka Tereza obriadovala chudaka a novinar jej povedal, ze by to nerobil ani za milion dolarov.
Odpoved Matky Terezy: "Ani ja nie."

 Počet príspevkov: 1  ~  Člen od: 18 november 2005  ~  Posledná návšteva: 08 december 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  17:38:30  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
Dovolím si sem citovať svoj vlastný citát,ak nevadí:,,Veľkou prekážkou na ceste k Pravde je lož,ktorá nám nahovára,že pravda je predovšetkým to,čo sa nám páči."

P.S.Snáď ste pochopili,čo som mal tým namysli.

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  21:00:39  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
Dovolili mu roztiahnut kridla... aby zistili ake rozmery musi mat klietka...

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  21:06:00  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Patrik

Dovolili mu roztiahnut kridla... aby zistili ake rozmery musi mat klietka...

Komuže to dovolili?

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  21:19:40  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Odijan

quote:
Pôvodne poslal Patrik

Dovolili mu roztiahnut kridla... aby zistili ake rozmery musi mat klietka...

Komuže to dovolili?


Ani ja tomu nerozumiem. Asi som narazil na rozmery klietky, ci lebecnu kost.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  21:30:59  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
Patrik je zdá sa,dakedy nadmieru záhadný,a ty GMK,až neuveriteľne priamy,máš moje sympatie.

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  21:35:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Odijan

Patrik je zdá sa,dakedy nadmieru záhadný,


Bajny a myticky je tu GMK. A taktiez jedinecny. Jedine jediny jeden GMK!

quote:
a ty GMK,až neuveriteľne priamy,máš moje sympatie.

Takze budeme kamosi? Jupíi_!!!

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  21:49:10  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal GMK

quote:
Pôvodne poslal Odijan

Patrik je zdá sa,dakedy nadmieru záhadný,


Bajny a myticky je tu GMK. A taktiez jedinecny. Jedine jediny jeden GMK!

quote:
a ty GMK,až neuveriteľne priamy,máš moje sympatie.

Takze budeme kamosi? Jupíi_!!!

Môžme byť kamaráti,prečo nie,budem práveže rád,avšak najprv chcem od teba počuť,teda mi napíš či veríš v Boha,Bohu,či vôbec veríš,či sa stotožňuješ s kresťanstvom a sv.Písmom a tak,ŕád by som vedel,s kýmže sa to teda idem kamarátiť,a rád.

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  21:50:21  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
neviem ale cim dalej tym viac mam pocit ze Odijan je nejaky klon GMK...

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  21:51:47  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
ale... kolko musi zozrat selma slavikov... aby mohla sama spievat?

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  22:01:42  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
... a ulici chodi... jen milion tvari.. tech zbloudilych lodi...

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  22:01:54  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Patrik

ale... kolko musi zozrat selma slavikov... aby mohla sama spievat?


A ci vies ako sa GMK vola obcianskym priezviskom?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  22:02:47  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Patrik

neviem ale cim dalej tym viac mam pocit ze Odijan je nejaky klon GMK...

Toto tvrdenie máš aj niečím podložené hej?Keď už začínaš podozrievať,môžeš,nik ti to neberie.Ale sám môžeš predsa zistiť,ako to je.

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  22:03:06  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Odijan
Môžme byť kamaráti,prečo nie,budem práveže rád

Len ci nam to pan velkomozny Amerikansky odsuhlasia a povolia?

Maly Marcelko sa tesi, ze ma dalsieho kamosa.

quote:
avšak najprv chcem od teba počuť,teda mi napíš či veríš v Boha,Bohu,či vôbec veríš,či sa stotožňuješ s kresťanstvom a sv.Písmom a tak,ŕád by som vedel,s kýmže sa to teda idem kamarátiť,a rád.

S krestanstvom sa stotoznujem ako i jeho ustrednou myslienkou: Laska k Bohu, k bliznemu, k sebe.

Lez na mna kriz dolahol, co ma prigniavil a ma duse je ranena, a saty stratili glanc... A pochybujem o vela veciach.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  22:08:55  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal GMK

quote:
Pôvodne poslal Odijan
Môžme byť kamaráti,prečo nie,budem práveže rád

Len ci nam to pan velkomozny Amerikansky odsuhlasia a povolia?

Maly Marcelko sa tesi, ze ma dalsieho kamosa.

quote:
avšak najprv chcem od teba počuť,teda mi napíš či veríš v Boha,Bohu,či vôbec veríš,či sa stotožňuješ s kresťanstvom a sv.Písmom a tak,ŕád by som vedel,s kýmže sa to teda idem kamarátiť,a rád.

S krestanstvom sa stotoznujem ako i jeho ustrednou myslienkou: Laska k Bohu, k bliznemu, k sebe.

Lez na mna kriz dolahol, co ma prigniavil a ma duse je ranena, a saty stratili glanc... A pochybujem o vela veciach.

Neexistuje kresťan,ktorý by nepochyboval,ide však i o to,hľadať odpovede aj na pochybnosti a o hľadanie.....

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  22:11:34  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Odijan
Neexistuje kresťan,ktorý by nepochyboval,ide však i o to,hľadať odpovede aj na pochybnosti a o hľadanie.....

Ci je snaha markiza GMK mrknut malo markantna?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  22:16:48  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
Nuž markantná,čo to slovo znamená?Prepáč mi moju nevedomosť,hádam je dakedy nevedomosť sladká,že.

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  22:22:23  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Odijan

Nuž markantná,čo to slovo znamená?Prepáč mi moju nevedomosť,hádam je dakedy nevedomosť sladká,že.


Markantna je viditelna.

Nevedomost je vzdy sladka. Vela bolesti mi prinieslo poznanie.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2005 :  22:43:51  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
Ja ti na to poviem len jedno:,,Poznanie je trpké pretože prináša slobodu,nevedomosť je sladká a prináša ľahostajnosť a stereotyp."

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 15 december 2005 :  05:15:13  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Patrik

Dovolili mu roztiahnut kridla... aby zistili ake rozmery musi mat klietka...


Krasne povedane, Patrik:)
Pre GMK a Odijana: ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 15 december 2005 :  05:17:37  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal GMK

quote:
Pôvodne poslal Patrik

ale... kolko musi zozrat selma slavikov... aby mohla sama spievat?


A ci vies ako sa GMK vola obcianskym priezviskom?


:)) GMK, zistit Tvoje obcianske meno a priezvisko je mimoriadne jednoduche, su to dve bezne, prirodzene a ludske slova v dlhom nazvoslovi opisujucom Tvoje dusevne pochody:)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 8 Previous Topic: Manželstvo s ateistom Téma Next Topic: Európa pre Krista  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06