Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 Nerozumiem obrazku
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: zaujimavy pribeh Téma Next Topic: Potraty a poliklinika
Strana: z 7

timylee

Stav: offline

 Odoslaný - 24 apríl 2010 :  09:53:01  Zobraziť profil  Pridať timylee do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
keby si sa zaoberal dolezitejsimi vecami ako gramatika bolelo by to?

Pôvodne zaslal timylee - 23 apríl 2010 :  22:25:07



Timylee, tu nešlo o gramatiku, ale o úctu...

Pôvodne zaslal Azuritko - 24 apríl 2010 :  08:39:32



ano, no pre mna velke alebo male pismena nic neznamenaju, ja uctu preukazujem inak, mimoto na pocitaci pisem velmi rychlo tak ste si mohli vsimnut ze nepouzivam velke a male pismena a ziadne mekcene alebo dlzne,

a tiez nemam rad ked niekto neodpovie na myslienku prispevku ale zacne nieco s velkymi pismenkami a pod.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 656  ~  Člen od: 21 január 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 24 apríl 2010 :  21:19:56  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
citácia:
Co hovori Jezis ?

Ak vás svet nenávidí, vedzte, že mňa nenávidel prv ako vás. Jn 15,18
Keby ste boli zo sveta, svet by miloval, čo je jeho, ale preto, že nie ste zo sveta, že som si vás ja vyvolil zo sveta, svet vás nenávidí. Jn 15,19
Ako vysvetlite , ze svet miloval Wojtylu ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 23 apríl 2010 :  06:05:17


No, ale ami, tak to teda nie je celkom pravdou, že svet ho iba miloval, práve naopak, Ján Pavol II. bol v mnohom nepochopeným a aj preto dosť neobľúbeným, napr. pre jeho, kritikmi vnímaným ako fundamentálny postoj na ukončenie a viac neobnovenie diskusie o svätení žien za kňazov, alebo za neochotu zmeniť svoj postoj k problému celibátu kňazov, ktorý nechcel zmeniť, taktiež nesúhlasil s pripustením znovuzosobášených kresťanov ku svätému prijímaniu - to len tak narýchlo, čo mi schodí na myseľ. Za to, že zostal v úrade pápeža do sklonku svojho života napriek ťažkej chorobe, si vyslúžil tiež nemalú kritiku od mnohých, aj z vlastných radov. A tiež "pseudoodídenci" Lefevrévristi a iní tradicionalisti a pod. Takže nebol len tak svetom milovaný.
Kritika je dobrá vec, najmä ak je opodstatnená. Ale to, čo sa tu v tejto téme za pápežove hriechy rozoberá, je skôr hľadanie silou mocou niečoho zlého, len aby sa poukazovalo, že nebol celkom "kóšer". Ale je inak i všeobecne známe, že najväčší nepriatelia katolicizmu, ako i Vatikánu, či kresťanstva ako takého vzišli práve z radov katolíkov, ktorí všetko začali akosi vidieť "inak".

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 25 apríl 2010 :  08:43:03  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Takisto mi prišlo zvláštne počuť že "svet miloval Wojtylu". My nie sme svet, ale Kristova Cirkev. Možno v niektorých okamihoch si získal od nekatolíckeho sveta aj plytké sympatie, možno úctu hodnú skúseného starca a vážnosť hlavy Cirkvi, ale to bolo všetko. Svet dychtí po svojich hviezdach, no nášho pápeža v skutočnosti nik nepočúval a nenasledoval.

Raz sa mi snívalo že mi ochorel brat a my sme sa doma o neho starali. Ležal v kuchyni pri kredenci a na sebe ma červené oblečenie a červenú čiapku ako mikuláš. Večer sa stále pýtal von, chcel ísť na akúsi oslavu k priateľom, no my sme ho nechceli v takom stave nikam pustiť. Keď sme nedávali pozor, podarilo sa mu nenápadne odísť z domu. Ako sme to zistili, zľakli sme sa a ja som ho vyšiel do noci hľadať.
A potom, presne o tridsať dní večer pápež zomrel. Ten sen bol o ňom.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

timylee

Stav: offline

 Odoslaný - 25 apríl 2010 :  11:09:08  Zobraziť profil  Pridať timylee do zoznamu priateľov
citácia:
Takisto mi prišlo zvláštne počuť že "svet miloval Wojtylu". My nie sme svet, ale Kristova Cirkev. Možno v niektorých okamihoch si získal od nekatolíckeho sveta aj plytké sympatie, možno úctu hodnú skúseného starca a vážnosť hlavy Cirkvi, ale to bolo všetko. Svet dychtí po svojich hviezdach, no nášho pápeža v skutočnosti nik nepočúval a nenasledoval.

Raz sa mi snívalo že mi ochorel brat a my sme sa doma o neho starali. Ležal v kuchyni pri kredenci a na sebe ma červené oblečenie a červenú čiapku ako mikuláš. Večer sa stále pýtal von, chcel ísť na akúsi oslavu k priateľom, no my sme ho nechceli v takom stave nikam pustiť. Keď sme nedávali pozor, podarilo sa mu nenápadne odísť z domu. Ako sme to zistili, zľakli sme sa a ja som ho vyšiel do noci hľadať.
A potom, presne o tridsať dní večer pápež zomrel. Ten sen bol o ňom.



Pôvodne zaslal Dušan - 25 apríl 2010 :  08:43:03



dusan bud opatrny pri takychto veciach

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 656  ~  Člen od: 21 január 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 25 apríl 2010 :  11:35:59  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Timylee, pochybnosti tu nie sú namieste. Keď mal prísť pápež ku nám do Nitry, noc predtým som mal takisto sen o ňom:
Traja muži ma priviedli na obilné pole a rukou ukázali, ako veľmi je po zlom počasí pováľaná pšenica a klasy k žatve ležia na zemi. Bol som z toho pohľadu veľmi zarmútený. Vtedy mi jeden z tých troch vysvetil, ako má pápežova návšteva zachrániť zrno; sklonil sa, vzal steblá a každé začal nejako priväzovať, aby zostalo vzpriamené.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 25 apríl 2010 :  19:24:33  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Ak ho svet nemiloval , ako vysvetlite pritomnost slobodomurarskej honoracie na jeho pohrebe ? Napriklad princa Charlesa , ktory je velmajstrom Velkej loze Anglicka ?
Na pohrebe ktoreho predkoncilneho papeza sa zucastnila slobodomurarska honoracia ?

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 25 apríl 2010 :  19:28:13  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
citácia:
keby si sa zaoberal dolezitejsimi vecami ako gramatika bolelo by to?

Pôvodne zaslal timylee - 23 apríl 2010 :  22:25:07



Timylee, tu nešlo o gramatiku, ale o úctu...

Pôvodne zaslal Azuritko - 24 apríl 2010 :  08:39:32



ano, no pre mna velke alebo male pismena nic neznamenaju, ja uctu preukazujem inak, mimoto na pocitaci pisem velmi rychlo tak ste si mohli vsimnut ze nepouzivam velke a male pismena a ziadne mekcene alebo dlzne,

a tiez nemam rad ked niekto neodpovie na myslienku prispevku ale zacne nieco s velkymi pismenkami a pod.

Pôvodne zaslal timylee - 24 apríl 2010 :  09:53:01



Pytal som sa , cii by ti odpadla ruka keby si napisal Jezis Kristus velkymi pismenami
To nie je o gramatike . To je o ucte Snad si to Jezis zasluzi

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 25 apríl 2010 :  19:34:54  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Kritika je dobrá vec, najmä ak je opodstatnená. Ale to, čo sa tu v tejto téme za pápežove hriechy rozoberá, je skôr hľadanie silou mocou niečoho zlého, len aby sa poukazovalo, že nebol celkom "kóšer". Ale je inak i všeobecne známe, že najväčší nepriatelia katolicizmu, ako i Vatikánu, či kresťanstva ako takého vzišli práve z radov katolíkov, ktorí všetko začali akosi vidieť "inak".



Juja prosim ta , netaraj Vezmi do ruky seriozneho katolickeho historika a precitaj si serioznu analyzu pontifikatu ktorehokolvek papeza Najdes tam milion vyhrad voci ktoremukolvek papezovi A kritiky omnoho tvrdie , za omnoho menej zavazne preslapy , nez akych sa dopustal Wojtyla

Tak netaraj nezmysly .
Niekto sa velmi snazi , aby urychlenim blahorecenia bol Wojtyla nekritizovatelny .

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 25 apríl 2010 :  19:41:45  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
citácia:
Ježiš Kristus veľakrát čo povedal bolo myslené úplne inak ani sami apoštoli mu niekedy nerozumeli čo tým myslel. a ty to hovoríš tak ako keby si presne vedel ako to myslel.

Pôvodne zaslal trishaa - 23 apríl 2010 :  19:59:02




Modernisticky relativizmus Dokaz sam o sebe . Kedze nevieme ako ,kedy ,co ,Jezis myslel nevieme nic o tom , co chcel vlastne Jezis povedat
Apostoli mu nerozumeli Bum a uz je dokaz a vsetko jasne . Ze mu nerozumeli preto , lebo na pochopenie museli dostat svetlo od Ducha Svateho , co im Jezis vyslovne povedal , je samozrejme uplne nepodstatne
Apostoli mu nerozumeli , tak nerozumie nikto a nicomu .
Ze mame katolicku exegezu samozrejme modernizmom napachnuty neokatolik ani netusi
Kedze nevieme , ako myslel Jezis to , co povedal , tak nikto nemoze vykladat vyznam jeho Slov a teda logicky z toho vyplyva slobodne vysvetlovanie biblie
Treba uz len meno autora Martin Luther
Sprotestantizovany pokoncilny neokatolicizmus !

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 25 apríl 2010 :  20:46:20  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
citácia:
Ak ho svet nemiloval , ako vysvetlite pritomnost slobodomurarskej honoracie na jeho pohrebe ? Napriklad princa Charlesa , ktory je velmajstrom Velkej loze Anglicka ?
Na pohrebe ktoreho predkoncilneho papeza sa zucastnila slobodomurarska honoracia ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 25 apríl 2010 :  19:24:33



Ami, prosím Ťa, ale veď princ Charles tam reprezentoval anglické kráľovstvo a nie slobodomurársku lóžu. A asi neprišiel lobovať za ňu, ale na pohreb významného človeka. A predpokladám, že aj ostatní prítomní štátnici boli koniec koncov v rovine štátnického pohrebu, lebo keď to tak vezmem prízemne, pápež je aj v rovine hlavy štátu Vatikán akoby "prezidentom", či "kráľom" a tak preto tieto hlavy pomazané i zamazané, ako vtedajší štátnici, prišli mu na pohreb.

Čo sa historikov týka, a teda aj kresťanských, či katolíckych - osobne poznám J. Haľka - tak ja sa budem musieť popýtať.
Čo sa samotnej kritiky týka kvôli blaho- a svätorečeniu, ja si myslím, že my tu o tomto nerozhodujeme, ale vyjadriť sa aj pozitívnym spôsobom o pápežovi tiež môžeme, keďže Ty máš negatívny prístup ku nemu, ktorý si tiež nárokuješ vyjadriť. však je to tu len dišputa laikov. Ale to, čo mu vyčituješ, sa akosi nejaví zatiaľ podstatným prešľapom...

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

timylee

Stav: offline

 Odoslaný - 25 apríl 2010 :  22:56:39  Zobraziť profil  Pridať timylee do zoznamu priateľov
citácia:
Ak ho svet nemiloval , ako vysvetlite pritomnost slobodomurarskej honoracie na jeho pohrebe ? Napriklad princa Charlesa , ktory je velmajstrom Velkej loze Anglicka ?
Na pohrebe ktoreho predkoncilneho papeza sa zucastnila slobodomurarska honoracia ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 25 apríl 2010 :  19:24:33



ludia velmi vyznamny a mocny su v mnohich pripadoch clenovia nejakej slobodomurarskej loze, no s pravidla tyto mocny navstevbuju rozne akcie , svadby ale aj pohreby, tam neslo o slobodomurarstvo ale o politiku, a papez je hlava vatikanskeho statu, a hlava katolickej cirkvy,
je absolutne prirodzene ze na pohrebe sa vyskitli aj takyto ludia

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 656  ~  Člen od: 21 január 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 25 apríl 2010 :  23:00:01  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Amerika, nechápem čo si tým všetkým vlastne chcel povedať?

veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

timylee

Stav: offline

 Odoslaný - 25 apríl 2010 :  23:53:20  Zobraziť profil  Pridať timylee do zoznamu priateľov
citácia:
Amerika, nechápem čo si tým všetkým vlastne chcel povedať?


Pôvodne zaslal Dušan - 25 apríl 2010 :  23:00:01



neviem no mne s toho vychadza ze oznacuje Jana Pavla 2. za clena slobodomurarov? alebo naznacuje ze bol s nimi v kontakte?

cim vam tento papez tak lezi v zaludku?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 656  ~  Člen od: 21 január 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 26 apríl 2010 :  09:53:26  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:

cim vam tento papez tak lezi v zaludku?

Pôvodne zaslal timylee - 25 apríl 2010 :  23:53:20


Staci jedno meno, ostatne si date dokopy hadam aj samy - Lefebvr.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

ivana

Stav: offline

 Odoslaný - 26 apríl 2010 :  13:46:55  Zobraziť profil  Pridať ivana do zoznamu priateľov
http://www.adsum.sk/run.php?subaction=showfull&id=1211745280&archive=&start_from=&ucat=3&ID=121&Akt=7
pozrite si tuto stranku(ten kto sa este zaobera tym, preco ma papez na stolicke obrateny kriz) :)

I love Jesus.....Nech je zvelebený Boh!...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 5  ~  Člen od: 03 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 08 máj 2010 :  19:35:06  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:

cim vam tento papez tak lezi v zaludku?

Pôvodne zaslal timylee - 25 apríl 2010 :  23:53:20


Staci jedno meno, ostatne si date dokopy hadam aj samy - Lefebvr.

Pôvodne zaslal Mato - 26 apríl 2010 :  09:53:26



Lefebvr neprimal vo Vatikane lozu Benai Brit

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

svklampard

Stav: offline

 Odoslaný - 09 máj 2010 :  12:47:43  Zobraziť profil  Pridať svklampard do zoznamu priateľov
Pán a sluha

Sem duše milá pohlediš,
zde sám jest Pán,zde sluhu zříš.
Zde Pán se béře v chudobě
a sluha v lesku ozdobě.
Pán korunu má trnovou,
však sluha zlatou perlovou;
Pán chudičký na zemi tak,
vším obdařen je sluha však.
Kam hlavu neměl složit Pán,
od lidí sluha nosíván.
Pán učedníkům nohy myl,
své sluha líbat vydobyl;
Pán pohanením musil jít,
jak Bůh se nechá sluha ctít.
Pán radí šetřit přikázání.
Však u sluhy jsou v pohrdání.
Pán milost zdarma všechněm dává,
však sluha peněz za vše bráva.
A proto uvaž této chvíle:
jsou podobni si ve svém díle?
Bez váhaní tu odpovíš,
že velký rozdíl tady zříš
a doznáš z těchto dvojí cest,
že sluha proti Pánu jest.
A niní otázku mou slyš:
Kterého z nich si vyvolíš ?
Za Pánem chceš-li tady jít,
pak pokorou se musíš skvít;
ta jeho cesta úzka jest
a často posměch musíš nést !
Kříž, jenž vzal pro tě na sebe,
On vkládá také na tebe;
ač ťežké často jít s Ním jest,
přec blažený cíl jeho jest.
A proto Pána vol,jdi s Ním
a budeš jist svým spasením !

Autor neznámi.

cestou hladania pravdy .......za svetlom

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 116  ~  Člen od: 13 marec 2010  ~  Posledná návšteva: 24 január 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Code

Stav: offline

 Odoslaný - 09 máj 2010 :  14:17:44  Zobraziť profil  Pridať Code do zoznamu priateľov


tak tomuto hovorim najdena pravda !


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 119  ~  Člen od: 03 august 2009  ~  Posledná návšteva: 10 máj 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

evitajanita

Stav: offline

 Odoslaný - 10 máj 2010 :  19:42:49  Zobraziť profil  Pridať evitajanita do zoznamu priateľov
Podla mna je to svetopeterský križ .

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 68  ~  Člen od: 13 máj 2009  ~  Posledná návšteva: 07 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 10 máj 2010 :  21:09:32  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Nejde o to , co to podla koho je Ide o to , ako si to niekto moze vysvetlovat Je to take tazke pochopit ?

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

timylee

Stav: offline

 Odoslaný - 10 máj 2010 :  22:14:50  Zobraziť profil  Pridať timylee do zoznamu priateľov
citácia:
Nejde o to , co to podla koho je Ide o to , ako si to niekto moze vysvetlovat Je to take tazke pochopit ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 10 máj 2010 :  21:09:32



keby islo o to tak svet by bol kocurkovo lebo aj ked dost ludi napadne najprv satanizmus alebo neviem co tak hnet potom pride myslienka ,, ale to bude nejaka blbost, papez satanista? a verejne? urcite nie ,, ten obrazok je teda vhodny len pre ludi co chcu silou mocou dokazat nieco co vobec nebolo

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 656  ~  Člen od: 21 január 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 10 máj 2010 :  22:18:55  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
Nejde o to , co to podla koho je Ide o to , ako si to niekto moze vysvetlovat Je to take tazke pochopit ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 10 máj 2010 :  21:09:32



A tomuto sa ja čudujem. Prečo vynechávať to čo je sväté, kôli tomu, ako si to niekto vysvetlí? Každý hľadá vo veciach najviac to, čo tam nieje. A to je dostatočný dôvod na ich úplnú cenzúru?

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 10 máj 2010 :  22:56:14  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
Pokiaľ pápeži po celé stáročia používajú ako svoj symbol svätopeterský kríž a nevedomky si ho za svoj znak príjmu satanisti, tak pápež ho odrazu nemá používať? Veď by predsa šlo o ústupok satanistom!

Isteže, nebyť tejto témy, sám by som bol z toho zmätený, nehovoriac už o "vlažných katolíkoch", ale práve prezentovanie tohto kríža je vhodné, keď už pre nič iné, tak aspoň na to, aby si stúpenci padlých anjelov uvedomili vlastnú stupiditu a "originalitu".

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

evitajanita

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2010 :  20:31:30  Zobraziť profil  Pridať evitajanita do zoznamu priateľov
citácia:
Nejde o to , co to podla koho je Ide o to , ako si to niekto moze vysvetlovat Je to take tazke pochopit ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 10 máj 2010 :  21:09:32



A o čo potom ide hadam si nemyslite že je satanisticky kríž.Ak mame v srdci lasku a vieru tak tam nehladam nic zle ,ale ak mam v srdci pochybnosti tak pochybujem vo vsetkom.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 68  ~  Člen od: 13 máj 2009  ~  Posledná návšteva: 07 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ela

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2010 :  22:41:20  Zobraziť profil  Pridať Ela do zoznamu priateľov
k celej tejto diskusii mi napadla jedna myslienka, ktoru raz vyslovil knaz v svojej kazni a ktora sa mi v urcitych situaciach potvrdila, ze je veru pravdiva (a veru aj v tejto, v podstate zbytocnej a nezmyselnej diskusii.),
Povedal: "Ludi podozrievame vacsinou zo skutkov, ktorych sme sami schopni..."
Kto chce, ten pochopi! Ela

 Počet príspevkov: 745  ~  Člen od: 13 november 2003  ~  Posledná návšteva: 21 november 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 7 Previous Topic: zaujimavy pribeh Téma Next Topic: Potraty a poliklinika  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06