Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Hladam pomoc, od vs. kt. mi ju mozu poskytnut.
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Svadba Téma Next Topic: Modlitba za niečo v minulosti  

Majro

Stav: offline

 Odoslaný - 24 jún 2008 :  12:42:48  Zobraziť profil  Pridať Majro do zoznamu priateľov


Ahojte volám sa Miro (18). som zo Starej Ľubovne a patrím tu do miestneho Spoločenstva Dobrého Pastiera. Mám takú túžbu a víziu, zasvetiť celé leto službe na rôznych oázach a táboroch pre mladých aj deti a tiež ísť na duchovne cvičenia pre mňa. Ale ja si nemôžem dovoliť takto prežiť prázdniny. Dôverujem svojmu Ockovi a aj preto som sa vás odvážil kontaktovať, kto by mi mohol pomocť a darovať mi nejake peniaze kontaktujte ma na mojom maily nemmoss@gmail.com alebo mi pošlite prosím peniaze na číslo účtu : xxxxxxxx

Cislo uctu odstranene. Ak ma niekto zaujem poslat peniaze, mozete sa so ziadatelom spojit osobne cez mail. Prevadzkovatel fora nezodpoveda za pripadne financne skody, ktore Vam mozu v tejto suvislosti vzniknut. Admin

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1  ~  Člen od: 24 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 26 jún 2008 Upozorniť moderátora 

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 24 jún 2008 :  12:55:25  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
viem ti poradiť akurat to, aby si sa zastavil v Žakovciach. Je to blízko, peniaze tam nepotrebuješ a môžeš sa tam starať o deti, planuje sa určite nejaký detský tábor. Pre mna minuloročný pobyt v Žakovciach pôsobil zároveň aj ako duchovná obnova. skvele odporučam pre bližšie info http://ikv.sk , okrem iného môžeš si tam zajazdiť na koni, porásť po praktickej kresťanskej stránke, a okrem detí, o ktoré sa budeš starať, sú tam aj mladí v tvojom veku. Pravdepodobne sa tam zastavia aj bratia františkáni, takže okrem oslovujucich kaznach vdp. M. Kuffu budeš mať zážitok aj z kázni bratov františkanov, ktorí sa vedia postarť o zábavu celý čas.
Ak si aj miništrant, možnože dostaenš aj nejakú zodpovednešjšiu úlohu.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Svadba Téma Next Topic: Modlitba za niečo v minulosti  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06