Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Svadba
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Zo starých pokladov Téma Next Topic: Hladam pomoc, od vs. kt. mi ju mozu poskytnut.  

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 02 júl 2008 :  13:21:56  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
v advente a v poste svadby byť nemôžu, že? sa ma jedna znama pýtala...viem že knaz mi raz čosi hovoril ale už som zabudol

myslim svadbu v kostole

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora 

Katarina

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2008 :  12:42:10  Zobraziť profil  Pridať Katarina do zoznamu priateľov
citácia:
v advente a v poste svadby byť nemôžu, že? sa ma jedna znama pýtala...viem že knaz mi raz čosi hovoril ale už som zabudol

myslim svadbu v kostole

Pôvodne zaslal alesko - 02 júl 2008 :  13:21:56


Neviem, preco by mal byt dovod nemoct si nevysluzit sviatost manzelstva pocas adventneho obdobia. Ked vsak ma byt spojena s "tradicnym" slavnostnym posedenim a veselenim, tak, myslim, ze je dovod uskutocnit ju v prihodnejsom obdobi .

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 177  ~  Člen od: 17 december 2007  ~  Posledná návšteva: 07 september 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2008 :  14:03:00  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
čiže ak by to bolo len posedenie pri stole, bez hudby, tak by nemal byť problem ani v advente, že?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Katarina

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2008 :  14:39:23  Zobraziť profil  Pridať Katarina do zoznamu priateľov
Myslim, ze by to problem nemal byt, no zavisi to snad aj od dohody s knazom.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 177  ~  Člen od: 17 december 2007  ~  Posledná návšteva: 07 september 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2008 :  14:39:58  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
jasne, dakujem za odpovede.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Zo starých pokladov Téma Next Topic: Hladam pomoc, od vs. kt. mi ju mozu poskytnut.  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06