Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Pre moje meno...
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: VIERA Téma Next Topic: Boží zjevení  

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 05 február 2006 :  18:16:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
Potom vás vydajú na mučenie, budú vás zabíjať, a všetky národy vás budú nenávidieť pre moje meno. Matus 24 9

CTK, 5.2. 2006: Sedmnáctiletý mladík zastřelil v katolickém kostele v tureckém letovisku Trabzon kněze. Duchovního italského původu trefil po skončení mše do hrudi.

Vsimli ste si, ako staci jedina karikatura a muslimovia su ochotni vsetkeho koli zneucteniu mena ich proroka? KLudne aj zabijat...
Jezisa dnes zneuctuju po celom svete, pisu sa pamflety ako Davinciho Kod a podobne, kreslia sa karikatury v roznych casopisoch kde sa vysmievaju nasemu Bohu a nikoho to nevzrusuje...

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora 

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 05 február 2006 :  18:53:12  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
Samotni moslimovia vvydali mnozstvo karikatur Krista, a predstavitelia viacerych cirkvi vyzvali na dialog s nimi. Ked sa to udialo naopak, oni rovno vyhlasili vojnu... Otazka je, ci mame robit to iste. Asi nie.

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 05 február 2006 :  18:58:15  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Lajos

Samotni moslimovia vvydali mnozstvo karikatur Krista, a predstavitelia viacerych cirkvi vyzvali na dialog s nimi. Ked sa to udialo naopak, oni rovno vyhlasili vojnu... Otazka je, ci mame robit to iste. Asi nie.


urcite nie... Jezis povedal aby sme nastavili druhe lice... ale povedal este nieco ine... kto mna zaprie pred Otcom... mali by sme ostat ticho? Ak niekto zaklaje vacsinou mlcime /aspon ja lebo vzdy ked som sa ozval tak to bolo este horsie ... / tak neviem ci iba modlitba ostava... co myslite?

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2006 :  09:06:23  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
riesim tiez kolkorazy takyto problem - v skolstve, ale proste treba v danom momente posudit, ci a aka reakcia pomoze. samozrejme, na niektore veci sa treba ozvat.

v jks v zrkadle som cital, ze nie vzdy je to nutne - v pripadoch ked by to evidentne viedlo k este vacsim nadavkam. Mne knaz vysvetlil, ze clovek by mal aj ked sa neozve reagovat nejakou chvalou, modlitbou. on ako knaz sa ma ozvat, ale mna krotil. lebo niekedy takato snaha "ozvat sa" je len zviditelnovanim sa a "robenim sa dobrym" - lebo sa neozyvame kvoli tomu zeby nam naozaj slo o to Bozie meno.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 20 február 2006 :  21:21:26  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
Veď bolo povedané Ježišom že za zlé sa máme oplácať dobrom,teda nastavením druhého líca a pod.,samozrejme je to myslené obrazne,ale o tom to je,kto je naozaj kresťan,tak vydáva len to dobré ovocie,veď Ježiš aj povedal,že mnohí nás po ovocí poznajú,dajme si teda ruku na srdce a úprimne sa seba samých spýtajme...svedčí náš život o Bohu?Alebo to tak nie je?Ak je,tak by nemal byť pre nás problém aj zomrieť za Krista a nezaprieť Ho,ak Ho naozaj milujeme,stať sa môže všeličo,veď mnohí sú aj dnes prenasledovaní pre Jeho meno...tak ako to s nami je?

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: VIERA Téma Next Topic: Boží zjevení  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06