Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 Pocet prispevkov
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Krestansky vymenny bannerovy system Téma Next Topic: Staro-NOVE forum hlasenie chyb  

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 03 február 2006 :  08:50:23  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Len tak som sa zamyslel, ze kolko prispevkov je tunak na fore v databaze, ze aka je mohutna.

Vysiel mi hruby odhad cca 30000 keksov... Je zaujimave taktiez, ze z toho 90% stvorili asi len 15 ucastnici.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora 

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 03 február 2006 :  11:01:04  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Dole mas statistiku, v case pisania tohto prispevku hlasila:

158 z 284 registrovaných členov poslali 24585 príspevkov v 15 fórach
Momentálne fórum obsahuje 571 tém

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 03 február 2006 :  11:10:27  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
Len tak som si pomylsel, na Detvianskom moste....

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 10 október 2008 :  20:34:57  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Jupíííííííííííííííííííííí
10000!!!

nuž toto je vraj jubilejný Marcellloooov desaťťisícový príspevok pretože je už tolkatý v poraďí pretože odvčyléky už vraj bude ten počet len peťciferný.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 12 október 2008 :  14:56:54  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
nem boj, ja ta už dobieham, aj ked pomaly ale predsa

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PavolKukucka

Stav: offline

 Odoslaný - 12 október 2008 :  15:15:53  Zobraziť profil  Pridať PavolKukucka do zoznamu priateľov
chlapci
ono je niekdy menej viac...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 157  ~  Člen od: 20 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 05 október 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

ferino

Stav: offline

 Odoslaný - 12 október 2008 :  17:27:17  Zobraziť profil  Pridať ferino do zoznamu priateľov
Nie je dôležité hovoriť veľa, ale je dôležité hovoriť dobre. V tomto prípade by som povedal miesto "dobre" asi na "Božiu slávu", lebo príspevok v tomto fóre by mal pomôcť tomu, kto ho číta v hľadaní pravdy o Bohu a nie ho od nej odvádzať(toto ale nie je kritika, len môj všeobecný názor).

Blázon je, kto čaká od Boha odpoveď. Ak Ťa Boh prijme, ak Ťa uzdraví, potom jedine tak, že zmaže svojou rukou Tvoje otázky.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 141  ~  Člen od: 26 august 2008  ~  Posledná návšteva: 01 október 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mira

Stav: offline

 Odoslaný - 12 október 2008 :  17:45:48  Zobraziť profil  Pridať Mira do zoznamu priateľov
Ferino,

som rada, že si sa vrátil. Už som Ti chcela napísať. Teším sa.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 76  ~  Člen od: 16 júl 2008  ~  Posledná návšteva: 05 december 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

ferino

Stav: offline

 Odoslaný - 12 október 2008 :  19:26:23  Zobraziť profil  Pridať ferino do zoznamu priateľov
Mira: Ďakujem, ale ja som predsa neodišiel, len som sa trochu odmlčal, aby som sa dal trošku "dohromady". Je to pre mňa dosť zvláštne, že by som mohol chýbať niekomu, kto ma takmer vôbec nepozná.

Blázon je, kto čaká od Boha odpoveď. Ak Ťa Boh prijme, ak Ťa uzdraví, potom jedine tak, že zmaže svojou rukou Tvoje otázky.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 141  ~  Člen od: 26 august 2008  ~  Posledná návšteva: 01 október 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Krestansky vymenny bannerovy system Téma Next Topic: Staro-NOVE forum hlasenie chyb  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06