Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Mimo pôvodnú myšlienku fóra
 Polemiky, filozofovanie
 Zabili by ste, keby Vam Pan prikazal zabit?
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Kde ste všetci? Téma Next Topic: Čo všetko
Strana: z 4

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 13 august 2006 :  12:17:11  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
Kam si si dal svoj podpis o trhlom dedekovi?
Čo už ťa voľakto uzemnil dobrou vyprážanou po papuli?
Počúvaj sem chlapec náš.
Vyjadruješ sa k niečomu, o čom nemáš páru.
Ak si kresťan, hajde najprv zametať pred svojim prahom a vyrieš si svoj vzťah k Bohu.
Polovička tvojich súvercov ťa tu musí ťahať z depresií zameraj sa radšej na seba čau.

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 13 august 2006 :  14:16:06  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja

Kam si si dal svoj podpis o trhlom dedekovi?

Uvolnil ho dedekovi, ktoremu vhladom na senilnu demenciu pokrocileho stadia, pravom prinalezi tebe.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 13 august 2006 :  14:55:31  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
Maťo ak toto od GMK nezmažeš,
povedz mi, prečo by som ja nemohol šťavnatejšie výrazy na určité indivíduá?

Vraj nesmiem urážať.
Gluteus Maximus Klitoris môže?

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 13 august 2006 :  15:22:22  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
to vies kajo ked budes uz mat 4 hviezdicky to az potom mozes...

a co sa tyka ostatneho - chces si nieco dokazovat?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 13 august 2006 :  15:32:17  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
Kde by som tu vydržal do štyroch hviezd.
To vydržia iba tí ktorí nemajú dlhodobo čo iné na robote.
Ináč ďakujem za odpoveď a potvrdenie, že je tu dvojaký meter na fóre.
Aleško prečo ty chodíš na toto fórum?

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 13 august 2006 :  15:38:03  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
kvoli tomu aby som sa dozvedel informacie ktore ma zaujimaju... a ked chces mozme si púokecat na http://denar.xf.cz/chat/chat_reg.php budem tam teraz do 16.30

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 13 august 2006 :  15:49:22  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
Aj to je dôvod, prečo som tu.
Maťo pridaj do zásobnice.
Mám tie isté dôvody ako večšina tuprítomných.
Maťo ja som jeden z vás.
Boh to tak chce Deus lo volt

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 13 august 2006 :  15:50:40  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
kajo, cakm ta na tom chate, klikni na tu linku a pismenkujeme spolu, tha dobre?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Pierre

Stav: offline

 Odoslaný - 13 august 2006 :  21:23:55  Zobraziť profil  Pridať Pierre do zoznamu priateľov
to vies kajo ked budes uz mat 4 hviezdicky to az potom mozes...

- ked budes mat 4 hviezdicky a budes krestanom


Kajo:
ja som jeden z vás.

- Priatelu, az ked sa stanes krestanom, potom budes naozaj jeden z nas .

 Počet príspevkov: 5067  ~  Člen od: 31 máj 2006  ~  Posledná návšteva: 14 marec 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 13 august 2006 :  21:36:28  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Pierre

- Priatelu, az ked sa stanes krestanom, potom budes naozaj jeden z nas .


Tú etapu už mám absolvovanú.
Ja som ateizmus nevyhľadával.
Nič rozumnejšie nebolo poruke.
Krédo poruke bolo a tu sme šetci jedna veľká rodina.

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 13 august 2006 :  22:33:11  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
vitaj doma, braaachu...

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 13 august 2006 :  22:40:09  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
To vám trvalo, kresťani neprístupní.
Skoro dvesto príspevkov trebalo vyplytvať kým ste pochopili čo máte podľa správnosti robiť.
To je ďalšie plus na ateizme.
Vy nemôžete neprijať a byť neláskaví, inak hrešíte proti kresťanským ideálom.
Ja ako slobodný od akýchkoľvek ideálov možem čo chcem, len nech neporušujem zákony.

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 13 august 2006 :  22:45:33  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
aj ja mozem co chcem, a vobec ta nemusim prijat a ver mi ze keby som mohol tak aspon prefackam... len preto ze som krestanom...

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 14 august 2006 :  00:24:50  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja
Vy nemôžete neprijať a byť neláskaví, inak hrešíte proti kresťanským ideálom.


Oj zasa sme sa cosi nove dozvedeli, Karolko nam tu postupne vypracuje celu novu teologiu, tusim ho teda necham este zopar prispevkov posobit...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Pierre

Stav: offline

 Odoslaný - 14 august 2006 :  01:15:19  Zobraziť profil  Pridať Pierre do zoznamu priateľov
Kajo:
Ó naozaj nemozeme byt nelaskavi? Azda Jezis nevyhnal bicom kupcov z chramu? Vreu tiez nebol k nim zrovna moc laskavy. A on je predsa nas najvacsi vzor. Tak je, ak si to niekto zasluzi, kedykolvek mozeme vziat bic do ruk a ...

a tu sme šetci jedna veľká rodina.

No len brzdi priatelu, ze nam behas po dome, este neznamena, ze sme ta vzali za clena rodiny. Ale nehovorim ze nemas sancu .

 Počet príspevkov: 5067  ~  Člen od: 31 máj 2006  ~  Posledná návšteva: 14 marec 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

rad.ek

Stav: offline

 Odoslaný - 14 august 2006 :  08:53:30  Zobraziť profil  Pridať rad.ek do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja

[quote]Pôvodne poslal Pierre
Ja som ateizmus nevyhľadával.
Nič rozumnejšie nebolo poruke.



Nevíš, věříš.
co je rozumného na ateismu?
strčit hlavu do písku, ignorovat zkušenost a užívat si pocitu "svobody"?

rad.ek

 Počet príspevkov: 2120  ~  Člen od: 02 január 2006  ~  Posledná návšteva: 09 august 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

rad.ek

Stav: offline

 Odoslaný - 14 august 2006 :  08:59:29  Zobraziť profil  Pridať rad.ek do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja
Skoro dvesto príspevkov trebalo vyplytvať kým ste pochopili čo máte podľa správnosti robiť.


Nemyl se, příteli.
Nám je všechno dovoleno.
Ale ne všechno prospívá.

quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja
To je ďalšie plus na ateizme.
Vy nemôžete neprijať a byť neláskaví, inak hrešíte proti kresťanským ideálom.

Pokud existuje Bůh, ateismus je nesmysl a nemá žádné plusy, protože utvrzuje člověka v omylu.
Proč by nemohl být člověk k někomu nelaskavý, když to druhému prospěje?
Jestli si nás nepleteš s Jehovisty.

quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja
Ja ako slobodný od akýchkoľvek ideálov možem čo chcem, len nech neporušujem zákony.



To je Tvá víra.
Moje víra je, že člověk který nežije v pravdě, nikdy nemůže být svobodný.
Já věřím, že člověk je tím víc nesvobodný, čím je dál od stvořeného řádu a od Boha.

rad.ek

 Počet príspevkov: 2120  ~  Člen od: 02 január 2006  ~  Posledná návšteva: 09 august 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 14 august 2006 :  09:46:53  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
Chlapci a vedeli by ste písať aj normálne, nie v churchspeaku?

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 14 august 2006 :  12:18:11  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
quote:
Ja ako slobodný od akýchkoľvek ideálov možem čo chcem, len nech neporušujem zákony.
a preto to v tejto republike je tak ako je, preto tento svet vyzera, tak ako vyzera, pretoze si to mysli vecsina ludi.

quote:
Chlapci a vedeli by ste písať aj normálne, nie v churchspeaku?
Kedze mas nejake divne nutkanie prispievat do vsetkych tem a stale bazirujes na tom, aby to bolo k teme (rozumne), tak ti dam odpoved k tejto teme, a snad jej das pokoj. A napisem to jasne, v reci tvojho kmena, nie v "churchspeaku" ako tvrdis.

OTAZKA: Zabili by ste, keby Vam Pan prikazal zabit?
ODPOVED: Samozrejme, som k tomu cviceny a zdokonalujem sa v tom kazdy vikend.

Dufam ze ti taka odpoved stacila a podobne to pojde aj v ostatnych temach a dostame sa k tomu, ze na svoje otazky dostaness jasne odpovede a nechas nas s nasou nelogickou vierou samych

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 14 august 2006 :  12:23:55  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja

Chlapci a vedeli by ste písať aj normálne, nie v churchspeaku?


A predsa sa chodi na skusy k Adamovi.

Dalsia loz Bozskeho odhalena.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

rad.ek

Stav: offline

 Odoslaný - 14 august 2006 :  16:34:43  Zobraziť profil  Pridať rad.ek do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja

Chlapci a vedeli by ste písať aj normálne, nie v churchspeaku?



Co chceš napsat jinak?
Čemu nerozumíš?
Že by to s Tvým poznáním křesťanství nebylo tak slavné, i když si to myslíš?

rad.ek

 Počet príspevkov: 2120  ~  Člen od: 02 január 2006  ~  Posledná návšteva: 09 august 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 14 august 2006 :  20:39:50  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja

Chlapci a vedeli by ste písať aj normálne, nie v churchspeaku?


Ale pozrime sa, ake slovo vytiahol. Aj vies co znamena?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 15 august 2006 :  10:05:09  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
Cirkevná mluva.
Také tie klišé a frázy, ktoré treba ovládať a vhodne variovať.
A odpoveď máme na všetko.
Trápi voľakoho, že pointa zostáva nezodpovedaná?

Vlastne zodpovedaná ale juj chlapci stíska vám pologule čo?

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 15 august 2006 :  10:08:07  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
Drz sa temy.

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 15 august 2006 :  10:09:46  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal GMK
a chodi na skusy k Adamovi.

Dalsia loz Bozskeho odhalena.


Hehehehehe Gluteusko Maximusko Logikusko Diletantusko.
Hehehe keď sa dosmejem hádam sa budem unúvať vysvetľovať.
Zapametaj si chlapče.
Bozskej Kaja nikdy neklame, nepotrebuje to´a povazuje to za nemorálne.
Kresťan Maximusko sa neštíti ani takéhoto šplechu to voľačo značí!

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 4 Previous Topic: Kde ste všetci? Téma Next Topic: Čo všetko  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06