Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Modlitba
 Ako vytvorit modlitbu?
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Co som Bohu nepovedal v modlitbe Téma Next Topic: anjelikovia
Strana: z 8

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  11:07:15  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Čakám na Tvoje vysvetlenie a verš z EVANJELIA, kedy sa Modlí niekto, k niekomu z ľudí, ktorí už na tomto svete nie je-nie sú, aby sa za neho prihovoril u Boha????

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  11:13:41  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Počúvaj, Palino, aj mňa nenávidíš, keď sa za Teba prihováram u Pána?
A keď náhodou zomriem skôr a budem to robiť aj v nebi, tiež ma budeš nenávidieť...?

Ranní kresťania vyzdobili katakomby, kde sa stretali, obrazmi tými, čo ich predišli do večnej blaženosti. A pod ich podobizne písali napr.:
"Svätý Štefan, oroduj za nás u Pána!"
"Milý XY, skrze svoje mučeníctvo, vypros nám..."

Ale už sa teším na Maťa, keď príde a povie nám (možno aj odfotí) tieto katakomby...
Ale Palino potom asi ranných kresťanov označí za poblúdilých, hoci teraz ich stále ukazuje za príklad...
(A to ani nespomínam, že v katakombách je prvý obraz Panny Márie s Ježiškom. Ach, tí poblúdlí ranní kresťania... Toľké modlárstvo! A to ešte ani kríž nestihol vyschnúť...)

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  11:24:09  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Neodbočuj milý Veritas... najskôr nech mi Alesko ukáže v Písmach tie veršíky...

No, čo sa týka tej druhej časti, budem len rád ak sa Ty ako živý a teraz tu budeš modliť za mňa, tak ako sa ja živý modlím za iných, Teba nevynímajúc.

Silne však pochybujem, že by si po svojej fyzickej smrti, mohol čokoľvek svojim príhovorom zmeniť u Boha. Písmo, Evanjelium taký model nepozná a keby sme tak mali robiť, bolo by nám to jasne dané, pretože nejde o fazuľky ale závažnú vec, koho má veriaci oslovovať.

A nepleť sem prosím katakomby a Máriu...., to už môžeš rovno spomínať posvätný kameň v Mekke okolo ktorého obiehajú moslimovia jak myšky okolo slaninky.... bavíme sa o modlitbe.

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  11:27:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
quote:
Silne však pochybujem,
Ja však verím! (A aj písmo mi v tom pomáha: viď lotor, ktorý ešte v ten deň bol s Pánom v raji - jasný dôkaz Písma, že po fyzickej smrti niekde spolu sme. A to nie sú fazuľky, ale výrok Biblie - Boha.)

Katakomby:
Takže ranní kresťania kreslili a hovorili bludy (asi preto, že ešte namali bibliu )... Ale ty sa chceš podobať ranným kresťanom... Či to chápem zle...?

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  11:49:09  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Cit:jasný dôkaz Písma, že po fyzickej smrti niekde spolu sme.

Ale jasne že sme, milý priateľu, jasne. Zober Lazara a boháča... boháč prosil, aby niekto varoval jeho blížnych.... a aká bola odpoveď? Čo ovplyvnil?

A vôbec, sú tam dva jasné verše na koho sa máme obracať a kto je jediný sprostredkovateľ, tak načo si vymýšľať hierarchiu zástupcov, patrónov, príhovorcov a orodovníkov.
To čo robíte na zemi, to čo sa tu deje, tak takú máte predstavu o tom, že to funguje i v nebi.

Veď Vy už musíte mať hotový rodostrom či ako sa to volá...!!! na vrchu Mária, pod ňou, patrón Ameriky, potom číny na nejakom 78 mieste svätý Václav a česká republika....,ale my šikovnejší máme Máriu, však po týchto príhovorcoch nasleduje zoznam patrónov podľa povolaní.... Bože, Bože...toto je už len čo

Ku komu sa to vlastne mám modliť? Ku všetkým? A ako to vôbec stihnem????????

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  11:58:40  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
quote:
Ale jasne že sme, milý priateľu, jasne. Zober Lazara a boháča... boháč prosil, aby niekto varoval jeho blížnych.... a aká bola odpoveď? Čo ovplyvnil?

Kde bol boháč...? Bol azda v nebi, či v ohni a túžil si čo len jazyk osviežiť...?
Boháč, ako zatratený, samozrejme nič nemôže hovoriť!
Ale aj toto podobenstvo jasne ukazuje (keďže Ježiš enbol z tých, čo by si vymýšľali báchorky), že po smrti je existencia...

quote:
Veď Vy už musíte mať hotový rodostrom či ako sa to volá...!!! na vrchu Mária, pod ňou, patrón Ameriky, potom číny na nejakom 78 mieste svätý Václav a česká republika....,ale my šikovnejší máme Máriu, však po týchto príhovorcoch nasleduje zoznam patrónov podľa povolaní.... Bože, Bože...toto je už len čo

Ku komu sa to vlastne mám modliť? Ku všetkým? A ako to vôbec stihnem????????
K tomuto sa nedá vyjadrovať, lebo nevieš o čom hovoríš. A haníš to. Sám pripúšťaš, že nevieš ako na to, no veľmi ľahko to haníš...

Teda: Veríš, podľa Biblie (Elijáš, Mojžiš, Lazár, boháč, lotor, Štefan: "do tvojích rúk, porúčam svojho ducha", Ježiš: "zostúpil do podsvetia"), že po fyzickej smrti boli v stave existencie (ich duša existovala)?
Áno/Nie?
(Pozor, sú to verše z Biblie a Ty, ako "sola scripture", by si mal zvážiť, ako odpovieš...)
Takže: áno, či nie?

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  12:00:36  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Samozrejme, že ano. A čo tým chcel básnik povedať?

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  12:01:55  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
quote:
Samozrejme, že ano. A čo tým chcel básnik povedať?
Ďakujem, to mi zatiaľ stačí.
Vo vhodnej chvíli, si ale spomeň na túto odpoveď.

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  12:04:45  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Počkaj počkaj.. toto som nikdy nepopieral a keby si si prečítal na mojej webke "Kde sú mŕtvi", videl by si, že toto som tvrdil vždy.

Takže ak sú niektorí dokonca v prítomnosti Boha, neznamená to, že sa máme obracať na nich ani skrze nich na Boha!

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  12:22:29  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
ale kde su dvaja alebo traja v mojom mene, ... jednomyselne zotrvavali na modlitbach... zena, co mna a teba do toho... hovoria ti nieco tie slova? a este jedna vec. ty prosis s nimi.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  15:05:58  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
/No, a sme pri tom... dvaja traja v mojom mene... živí, či po smrti (fyzickej)? Kto zotrvával na motlitbách? Živí, či zomrelí? A modlili sa k Bohu, alebo k fyzicky zomrelým?

A kde ja prosím s nimi? Tu? Či tam? Ak tu, beriem, ak tam, ukáž mi to v Písme, Evanjeliu!!!/

Hm... zlý príklad.

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  15:16:34  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov

Evanjelium podľa Matúša - kapitola 22
32 "Ja som Boh Abraháma, Boh Izáka a Boh Jakuba"? A on nie je Bohom mŕtvych, ale živých."

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  16:16:20  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Ale hluchým a slepým darmo niečo hovoriť...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  17:12:28  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
pan jezis to povedal: kto ma usi nech pocuva
a na inom mieste: ...aby poculi a nechapali...

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  20:54:04  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
alebo:
2 Peter 3:16  jako aj vo všetkých listoch, keď v nich hovorí o tomto, v ktorých sú niektoré ťažko pochopiteľné veci, ktoré neučení a neupevnení prekrúcajú ako aj ostatné písma na svoje vlastné zatratenie.

Keď to nevieš doložiť Písmom, čo iného na Teba platí?

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2005 :  21:14:58  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Veru Pavel : Podla seba sudim teba !

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 04 október 2005 :  13:15:07  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
vies, pismo a evanjelium su o yivote nie o hadani sa o slovicka neustale dokayovanie si kto ma alebo nema pravdu. povedy mi, jednu vec: naco mi je pismo ked podla neho neyijem?

je jedna prihoda. boli dvaja reholnici, priatelia a jeden yomrel. yjavil sa druhemu vo sne a hovoril mu ye trpi v pekle, lebo sa venoval len tomu abz pisal o Bohu. A pritom popisal royne pekne veci, moyno aj mnohe odborne veci. a pomohlo mu to k spase?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 10 október 2005 :  14:12:28  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
moze byt aj napisana basnicka modlitbou?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 10 október 2005 :  14:23:06  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Súkromnou ktorákoľvek vhodná áno, po schválení môže byť aj verejnou...

(Napr. hymny pri kompletóriu sú básne a sú to verejné modlitby. Ale aj napr. "Anječku strážničku, opatruj moju dušičku..." je básnička a je to súkromná modlitba...)

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 10 október 2005 :  14:25:52  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
cize prakticky ak zachovam niektore veci... dobre. napisem si basnicku, ako zistim, ze ci sa nou mozem modlit?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 10 október 2005 :  15:30:25  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal alesko

cize prakticky ak zachovam niektore veci... dobre. napisem si basnicku, ako zistim, ze ci sa nou mozem modlit?

No ak je v Duchu a v pravde, tak môžeš...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 10 október 2005 :  15:45:44  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Alesko, modliť sa môžeš k Bohu - ak je to úprimné, v súkromí akokoľvek!
(Ak sama modlitba nie je nejaká "protibožia", ale to Tebe nehrozí...)

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 11 október 2005 :  08:26:22  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
neviem veritas, kde o mne beries tu istotu. vies napriklad na prvy pohlad na nej nemusi byt v nej nieco nekatolicke, ale... vies ono to tam moze byt kdesika skryte...

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 11 október 2005 :  09:48:41  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Aleško, nebuď škrupula...
V súkromí nemusí byť modlitba uňo-ňuňo! Dôležité je, aby bola od srdca a k dobrej veci!
(A to, či je prísne katolícka, či nie, sa týka len verejných a na to sú iné hlavy, čo to posudzujú...)

Ale ak chceš mať pravú istotu, ukáž svoju modlitbu svojmu kňazovi a on Ti najlepšie odpovie...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 11 október 2005 :  10:06:44  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
dobre, no, len ma nebi.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 8 Previous Topic: Co som Bohu nepovedal v modlitbe Téma Next Topic: anjelikovia  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06