Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 Podakovanie Matovi.
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Nejako to pustne Téma Next Topic: Vyhrada k niektorym prispievatelom  

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 20 apríl 2005 :  13:26:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
----- Původní zpráva -----
Od: pavelba@calli.sk [mailto:pavelba@calli.sk]
Odesláno: 16. apríla 2005 21:47
Komu: slavik@rovniankova14.sk
Předmět: prosba


Chcem Ťa poprosiť, či by si v mojom mene neuverejnil poďakovanie Maťovi.

Otvorili sme /ako bratia/ fórum kresťanských zborov, na ktoré Ťa
samozrejme srdečne pozývam....http://www.milosh.sk/phorum/index.php To, čo
som chcel zrealizovať, ale nemal som na to ani financie a ani dostatok
schopností sa podarilo môjmu bratovi vo viere Milošovi... som nesmierne
rád.....

text poďakovania:

Chcem vyjadriť svoju vďaku adminovi tohoto fóra, ktorý ponechal na svojich
stránkach odkaz na kresťanské fórum.... Vďaka Pánovi sa podaril projekt
fóra, ktoré svojim obsahom zodpovedá slobodnej diskusii o viere, Bohu,
Písme a dúfam, že bude spĺňať všetky zasľúbenia ohľadom šírenia Evanjelia
a tým i Božieho Živého Slova. Maťovi patrí vďaka za to, že i keď sme sa
názorovo nezhodli, ponechal na svojom fóre odkaz na stránky, ktoré nie sú
čisto katolického zamerania. Ešte raz vďaka Maťo.
Zároveň si dovolím podotknúť, že tým, že ponechám odkaz na iné
vierovyznanie sa ako autor fóra a človek, ktorý hlása svoju pravdu,
nezbavujem zodpovednosti za to, čo propagujem a šírim....

Chcem preto naposledy na týchto stránkach, /prostredníctvom prostredníka
(GMK)/ vyzvať všetkých návštevníkov, aby sa zamysleli nad tým, čo a od
koho počujú,.. či je to v súlade s Písmom.... Hľadanie je prirodzená
vlastnosť človeka, ktorému niečo chýba.... to, čo chýba, sú odpovede na
otázky prečo sme tu, čo je cieľom nášho bytia, čo bude po našom
skone....Na všetko nájdeme odpovede v Písme.... kto hľadá nájde... kto
klope tomu sa otvorí....
Prajem Vám všetkým veľa a veľa Božieho požehnania, zjavenia pravdy, skrze
Ducha Svätého, podľa zasľúbení samotného Pána Ježiša Krista.
Nech Jeho sláva a kráľovstvo trvá na veky, nech sa i dnes deje v našich
životoch Jeho vôla.
PS na novom fóre ste všetci vítaní, i s Vašimi názormi, ktoré sa môžu
líšiť od iných... s tým sa predsa ráta....;-)

Nové fórum: http://www.milosh.sk/phorum/index.php

----- Koniec textu. -----

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora 

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 20 apríl 2005 :  13:31:19  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Milosha poznám - bol to najprv môj profesor a potom chviľku aj kolega...
Aký je ten svet malý...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 04 máj 2005 :  21:50:27  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Uverejňujem to isté, čo som uverejnil i na kresťanskom fóre po tom ako som sa od od Korraka dozvedel, že som opäť zobraný na milosť na týchto stránkach.

Nuž ešte pred nedávnom som skúšal prístup na blumentál a nič..., ok, ďakujem Maťovi a hlavne DS a Pánovi, že ho do tejto situácie doviedol. Nech si je Mato istý, ža na týchto stránkach / príspevok bol uverejnený na http://www.milosh.sk/phorum/viewtopic.php?t=83 / by podobný dištanc, za tak významovo malicherný, a napokon i reálny príspevok nedostal.

Nič to, je to za nami a príležitostne budem prispievať i na blumentálske fórum a budem sa snažiť, aby to bolo v súlade s predstavou Mata, tzn. že ak by mal môj príspevok byť v rozpore s učením neomylnej RKC, nechám tam iba odkaz na môj názor v tomto slobodnom fóre....

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 05 máj 2005 :  11:15:53  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
velkom bak, Pavle

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 05 máj 2005 :  11:27:00  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Palino, zo svojho príspevku si zmazal slovo "slobodných" (v kontexte "na týchto /slobodných/ stránkach" - mysliac tým Miloshovo fórum)

Prečo...

Žeby preto, že GMK je už "exkomunikovaný" do jeho vlastnej témy... (http://www.milosh.sk/phorum/)

Téma pre GMKka
tu bude GMK prezentovať svoje kontroverzné a čudácke názory.

A s akou razanciou (slovko "BUDE") to tam je napísané...

Inu, história sa opakuje... O chvíľku bude Milosh blokovať jedno konto... A ako Milosha poznám, urobí to razantne a neodvolateľne...

Palino, neboj, myslím to viac žartovne, ako úprimne... Proste s GMK sú vždy potiaže...
A inak, vitaj! Už som dlho s nikým nedebatoval o očistci...
A je práve mariánsky mesiac...
Boh s Tebou!

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 06 máj 2005 :  23:10:35  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Cit: A je práve mariánsky mesiac...

Kukol som sa dnes večer na oblohu, v jednej chvíli som mesiac i zazrel a zdal sa mi taký istý ako aj v januári....hm.....

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 06 máj 2005 :  23:13:36  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
A čo sa týka toho "mariánského", väčšina 20-teho storočia sa niesla v tomto kulte..... hm.....

Nie je Vám to divné? Mne ani nie......

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

vader

Stav: offline

 Odoslaný - 10 máj 2005 :  11:37:52  Zobraziť profil  Pridať vader do zoznamu priateľov
Asi preto je taka zima, ked je ten "specialny" mesiac. Ani sovy v horach velmi nehukaju, miestami napadlo 50 cm snehu, dakujem za taky mesiac. Ktovie co je za tym???

Romans 8:14 Lebo všetci, ktorí sú vedení Duchom Božím, tí sú synmi Božími.

 Počet príspevkov: 399  ~  Člen od: 08 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 20 október 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 10 máj 2005 :  12:47:07  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
vader, za vsetko urcite moze RKC...:)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2005 :  00:40:00  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
No spoločné s počasím toho RKC skutočne veľa nemá.....

A špeciálny mesiac /podľa Vadera tiež asi nie/. Skôr ma napadá súvislosť s nástupom posledných časov a odvracania sa od Evanjelia...

Mirecnr, čakám nejaký vtipný bonmot, komentár, poznámku...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2005 :  05:24:17  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
ehm, v Biblii je napisane, ze v roku 2005 zacne nastup poslednych casov a odvracanie sa od Evanjelia?
Alebo povedal Pan Jezis: "Neviete dna, ani hodiny"?! Co je viac?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2005 :  07:19:24  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
Co vader, a nechce sa ti zviazat diabla aj nad RKC forom, sak ked ti to funguje nad Miloshovim forom, tak tu to bude tiez hracka, nie? ...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2005 :  10:56:50  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Lajos: Zviazat diabla nad forom? To je co

Pavelba: zbytocne cakas, na vase vtipnosti s vaderom sa tu nikto nechyta. Ale pravdepodobne ani nesmeje, ale hlave ze ste so sebou spokojni, to je hlavne.

Vseobecne: ked sa pozrieme, ze KC ucila stale to iste na zaklade toho, ze ju zalozil Jezis, rozmyslam, kto sa odvracia a od coho...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2005 :  15:16:17  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
To je dlha historia, ak chces, pozri si miloshove forum - Islam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 17 máj 2005 :  08:19:41  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Ale pravdepodobne ani nesmeje, ale hlave ze ste so sebou spokojni, to je hlavne.
Bahahahahaha!

Uz aj Mato zistili, ze hlavnou motivaciou cinov PavelBA je sebauspokojenie.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Nejako to pustne Téma Next Topic: Vyhrada k niektorym prispievatelom  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06