Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Kresťania a svet
 Kresťania a spoločnosť
 7 vrchov
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: zopar podnetov Téma Next Topic: odluka statu od cirkvi  

MartinQo

Stav: offline

 Odoslaný - 22 január 2011 :  20:33:43  Zobraziť profil  Pridať MartinQo do zoznamu priateľov
Chcem sa opytat na vas nazor na takzvany projekt 7 vrchov ( 7 mountains)

Je to konferencia kt. sa uskutocni v RK zanedlho.Je to o tom ako vraj pred 30 rokmi dal Pan Boh akoby jednemu cloveku poznat to co chce aby robil vo svete, aby ziskal tzv. 7 ''vrchov'' vo svete ktore ovplyvnuju ludi, a aby sa v nich hlasala viera v Boha, dobro..a podobne. viac tu :

http://martindom.sk/informacie.php?sub=69

http://www.reclaim7mountains.com/


Chcem pocut vase nazory, ci vam to nepripada mozno sektarske, alebo co vam na tom nesedi, popripade sedi..neake osobne skusenosti. dakujem

+

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 15 november 2009  ~  Posledná návšteva: 23 marec 2012 Upozorniť moderátora 

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 22 január 2011 :  22:58:13  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
mne to pride sektarske, aj ked by bolo mozno zaujimave ist sa tam pozriet, ale len pre toho, co ma svoj nazor utvoreny, nie pre takeho, co hlada
a preco mi to pride sektarske?...sama neviem, taky pocit...

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

timylee

Stav: offline

 Odoslaný - 22 január 2011 :  23:19:40  Zobraziť profil  Pridať timylee do zoznamu priateľov
mne to strasne pripomenulo protokoly sionskych mudrcov, nieco ako zidovskych sedem vrchov, bolo to velmi podobne, nesuhlasim s tym, ludia maju zit, a nasledovat ucenie krista, ucenie krista nema vladnut svetu skrze obchodnikov

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 656  ~  Člen od: 21 január 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

MartinQo

Stav: offline

 Odoslaný - 24 január 2011 :  18:02:51  Zobraziť profil  Pridať MartinQo do zoznamu priateľov
Ja o tom tiez dost pochybujem, lebo je to take cudne, ze vraj ziskat 7 vrchov... pride mi to take ako ked citam apokalypsu a tam sa spominaju tych 7 vrchov tak, ktovie ci to nemoze mat neaku suvislost.
Ale bolo bi zauimave sa tam ist pozriet, a az potom to neako hodnotit.. hmmm tak uvidim este

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 15 november 2009  ~  Posledná návšteva: 23 marec 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: zopar podnetov Téma Next Topic: odluka statu od cirkvi  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06