Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Mimo pôvodnú myšlienku fóra
 Polemiky, filozofovanie
 politicka korektnost
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Premnožená krajina Téma Next Topic: Darwinova cesta  

timylee

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2010 :  22:56:16  Zobraziť profil  Pridať timylee do zoznamu priateľov
vsetci dobre vieme ze aj ked sa propaguje takzvana sloboda prejavu a demokracia tak su tu veci politicky korektne a tie ktore sa nam proste nehodia alebo su nepohodlne, rad by som keby ste sem napisali vase skusenosti a tu je nieco ako priklad

http://beo.sk/sloboda-prejavu/1062-politicki-teroristi-z-eu-opat-pisu-kroniku-debility

http://beo.sk/sloboda-prejavu/976-uz-aj-umelci-zacinaju-mat-plne-zuby-politickej-korektnosti


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 656  ~  Člen od: 21 január 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2012 Upozorniť moderátora 

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 12 máj 2010 :  23:04:43  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mnuz mnuz velmi aktualne..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 28 máj 2010 :  20:51:02  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
neviem najst temu o volbach 2010. ale podla nazvu sa to hodí aj sem.

Nie som fanúšikom SDKU, ale akym sposobom mi začali chodfiť pravidelne maily, to netuším. a problem je aj to, že sice maju link na unsubscribe, ale žiaľ nefunguje, alebo sice to zahlasi že som "odpísaný" ale maily chodia ďalej. Ani tlačítko SPAM akosi nezvláda tie maily hádzať kde patria, po týždni to SPAm akosi nezvládne a potom znova ma doslova a do pismena otravuju "modre maily". už pol roka v kuse. a akoby to nestačilo, tam kde sa prihlasujem do schránky, veľká reklama/video s kým? no predsa s SDKU. a aby som to nemal malo, začína mi chodiť letaák aj do poštovej schránky.
Nič v zlom, ale pripomina mi to praktiky Goebelsa pred voľbami v ktorých zvolili Hitlera do vlady. Je to otravne, a neviem či aj keby som bol fanúšik SDKU tak či by ma toto otravovanie skôr neodradilo.
A čo ma naštvalo SDKU že v NMnV, v okresnom meste, aj ked nie sice velkom, ale je to mesto(cca cez 20 tis. ob.) su v pošte spravy "SDKU na vidieku". Viem že BA-ci vačšinou považuju mesta na SLovensku okrem samotnej BA za vidiek, ale takto si naháňať voličov? Ponižovaním? ked ostatok SLovenska považuje SDKU za vidiek, už teraz pred voľbami, čo potom po voľbach?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 28 máj 2010 :  20:59:36  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
a k danej teme.

myslim si že Romska otazka sa vzťahuje zámerne kvôli voľbam a inokedy sa nerieši iba pred voľbami. žiaľ. smutne su však propagačne materialy k voľbam, nielen zo strany SNS(či anti SNS), kde sa volič doslova vydiera.

Mam dojem, že na Slovensku sa vie o veľa veciach hovoriť, ale malo konať.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

timylee

Stav: offline

 Odoslaný - 28 máj 2010 :  21:01:10  Zobraziť profil  Pridať timylee do zoznamu priateľov
citácia:
neviem najst temu o volbach 2010. ale podla nazvu sa to hodí aj sem.

Nie som fanúšikom SDKU, ale akym sposobom mi začali chodfiť pravidelne maily, to netuším. a problem je aj to, že sice maju link na unsubscribe, ale žiaľ nefunguje, alebo sice to zahlasi že som "odpísaný" ale maily chodia ďalej. Ani tlačítko SPAM akosi nezvláda tie maily hádzať kde patria, po týždni to SPAm akosi nezvládne a potom znova ma doslova a do pismena otravuju "modre maily". už pol roka v kuse. a akoby to nestačilo, tam kde sa prihlasujem do schránky, veľká reklama/video s kým? no predsa s SDKU. a aby som to nemal malo, začína mi chodiť letaák aj do poštovej schránky.
Nič v zlom, ale pripomina mi to praktiky Goebelsa pred voľbami v ktorých zvolili Hitlera do vlady. Je to otravne, a neviem či aj keby som bol fanúšik SDKU tak či by ma toto otravovanie skôr neodradilo.
A čo ma naštvalo SDKU že v NMnV, v okresnom meste, aj ked nie sice velkom, ale je to mesto(cca cez 20 tis. ob.) su v pošte spravy "SDKU na vidieku". Viem že BA-ci vačšinou považuju mesta na SLovensku okrem samotnej BA za vidiek, ale takto si naháňať voličov? Ponižovaním? ked ostatok SLovenska považuje SDKU za vidiek, už teraz pred voľbami, čo potom po voľbach?

Pôvodne zaslal Ales - 28 máj 2010 :  20:51:02



ak sa pametas tak isto to bolo pred volbami 2006 iba s tym rozdielom ze chodili maily lavicove, a namiesto laskaveho premiera bola miki ciklista, no vo vseobecnosti takzvane ,,nestrane,, media casto nadrzaju pravici a skresluju, samozrejme ze dzurinda mal najlepsi deficit a najviac to stihol lebo obdobie za ktore vladol on bolo jedno s tych lepsich v modernej hystorii a fico zase dostal kopec poziciek a krizu pocas ktorej sa bohaci triasli o svoju buducnost nieto este obycajny ludia a aj cez to vsetko si udrzal status najsilnejsej strany, podla mna to o niecom svadci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 656  ~  Člen od: 21 január 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 28 máj 2010 :  21:18:07  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
mne každá predvolebna kampan pripada ako boj o koryto a nie o lepšie Slovensko. bez ohľadu o ktoru stranu sa jedná. mne je jedno ktora strana by ma takto otravovala.
a to aka bola vlada, či tato, či predchdzajuca, či Mečiarova - to ukáže čas a aj pohľad z nadhľadu. a ten my ťažko budmee mať, kedže každý z nas ma svoje skusenosti s tou-ktorou stranou.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 28 máj 2010 :  22:19:55  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
toto som našiel ja na nete:
http://misie.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=577%3Akresania-a-politika&catid=116%3Akrestania-a&Itemid=172

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Premnožená krajina Téma Next Topic: Darwinova cesta  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06