Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 Pre Veritasa
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Dobru noc Téma Next Topic: Tych prekazok je viac
Strana: z 5

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2005 :  09:38:33  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
prakticky mi radis to, co si na mne oznacil sebecke.
Nie. Ty si vravel, ze chces, aby ti dvaja respektovali to, ze chces byt kamarat s nima oboma. Ja ti vravim nieco ine: vravim, ze ty mas rtespektovat, ze oni su dobri kamararti, len toho casu pohadani, to znamena, ze ty sa budes prisposobovat situacii, nie oni tebe.

A v praxi to vyzera tak, ze odmietas oboch az do casu, kym sa neuzmieria. A vzdy im povies, ze by sa mali pomerit, ale kym tak nespravia, budes aj ty v provizoriu a nebudes robit ani jednemu sluzbu, pokial bude kolidovat s tym druhym.

Tak teraz vonkoncom nechapem.
Tak mi zavolaj a poradim ti osobne. Cislo mailom.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2005 :  10:50:26  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal GMK

Tak teraz vonkoncom nechapem.
Tak mi zavolaj a poradim ti osobne. Cislo mailom.



ok. dobre. ale situacia je ina. potom napisem na mail.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2005 :  11:40:43  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
To: Mirecnr
Cit:Pavle...teda, je mozne, ze aj zopar zboristov nedosiahne spasu?
Samozrejme, je to možné. Do srdca človeka vidí len Boh...

To: Alesko
Cit: pali, vies ze na spoved sa chodi kvoli tomu, aby sa clovek ospravedlnil Panu Bohu?
Nepovídej....., a čo takto, keď padneš doma na kolená a vyznáš hriechy Bohu, myslíš, že vtedy Ti neodpustí????

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2005 :  12:16:34  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
ano, niektorym to staci. ale ty si na spoved nechodil, ze? potom by si vedel z akych casti pozostava spoved. ja nutne na spoved nemusim ist, ak nechcem. ale tu ide o pomoc v raste. kedze ovladas katechizmus, poviem len tolko, ze spoved je platna iba vtedy, ak ako si ty povedal keď padneš doma na kolená a vyznáš hriechy Bohu. a zvysok sa bavime na inom mieste ohladom kto dava rozhresenie. Su momenty ked nevyhnutne nemozem ist na spoved, ale to uz je ina debata.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2005 :  12:22:57  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal pavelba

To: Mirecnr
Cit:Pavle...teda, je mozne, ze aj zopar zboristov nedosiahne spasu?
Samozrejme, je to možné. Do srdca človeka vidí len Boh...



Hmmm... a preco potom viac neapelujes na zachranu svojich spolubratov, ale radsej hladas (vyrabas) nedokonalosti nas, katolikov?
quote:


To: Alesko
Cit: pali, vies ze na spoved sa chodi kvoli tomu, aby sa clovek ospravedlnil Panu Bohu?
Nepovídej....., a čo takto, keď padneš doma na kolená a vyznáš hriechy Bohu, myslíš, že vtedy Ti neodpustí????


... A kde a ako v praxi uplatnujete Vy, ako zboristi slova z Pisma:
"...Cokolvek rozviazete na zemi, rozviaze sa aj v nebi..." ?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2005 :  13:55:58  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Rozvazuju gordicky uzol , ktory sa vola Pismo

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2005 :  18:24:16  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
:)))

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2005 :  18:51:56  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal amerika1

Rozvazuju gordicky uzol , ktory sa vola Pismo


Rozvazujú? Rozvažujú?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2005 :  18:53:00  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal alesko

quote:
Pôvodne poslal GMK

Tak teraz vonkoncom nechapem.
Tak mi zavolaj a poradim ti osobne. Cislo mailom.



ok. dobre. ale situacia je ina. potom napisem na mail.


Mail mi zatial nedosiel.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2005 :  20:19:57  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Prepacte , rozväzujú

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2005 :  20:20:52  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal amerika1

Prepacte , rozväzujú


To nebola otazka, to bola ironia zalozena na prilezitosti slovnej hracky.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 13 september 2005 :  07:34:11  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
radsej to tu dam na web, lebo chcem tym vydat svedectvo Jezisovi:
ide skor o problem rodinny. tie mlynske kamene su otec a jeho rodicia u ktorych byvam. vies ono casom ak som sa ho naucil mat rad aj ja, sa menia aj jeho rodicia. takze mozno aj to bude sposob okrem modlitby. milovat. aj ked formalne su evajelici vsetci okrem mna, nikto nechodi do kostola a tam o odpusteni sa tazko hovori. Boli to tvrde zranenia a niekedy pomaha cas a laska. Otec ich uz ma tiez rad, ale vie ze by si vzajomne ublizili s rodicmi keby dosiel. tym ze byvam u nich, lepsie chapem aj otca a tym ho mam aj radsej. u rodicov je problem odpustit, ale snad aj ked mna vykopnu do zivota, tak pochopia, ze otec ich nenenavidel, len nechcel byt tym malym chlapcekom, ktory potrebuje viest za rucicku. to ich ucim zas ja(oni to tazko prijimaju a dlho to brali ako nevdacnost najme u otca). Chvala Ti Pane, za to, ze ich mozem upozornit na to, ze chcem byt aj ja samostatny a ze to neberu uz ako neuctu a nevdacnost.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 13 september 2005 :  08:34:39  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
tie mlynske kamene su otec a jeho rodicia u ktorych byvam. vies ono casom ako som sa ho naucil mat rad aj ja, sa menia aj jeho rodicia.
Nerozumiem. Ako ucil? Lasku bud mas alebo nie, naucit sa jej neda. Nechapem vsak rozporu otec - stari rodicia.

takze mozno aj to bude sposob okrem modlitby. milovat.
Laska je prvorada a modlidba vyplyva z lasky. Nie modlidba a okrem nej vedla aj laska.

aj ked formalne su evajelici vsetci okrem mna, nikto nechodi do kostola a tam o odpusteni sa tazko hovori.
Vadi ti, ze su evanjelici, ci to, ze su vlazni, ci vlastne vobec nie krestania?

Boli to tvrde zranenia a niekedy pomaha cas a laska.
Cas zahoji vsetky rany. Teda pokial nezacnu hnisat - to je dobrejsia masticka.

Otec ich uz ma tiez rad, ale vie ze by si vzajomne ublizili s rodicmi keby dosiel.
Stale nerozumiem v com je problem.

tym ze byvam u nich, lepsie chapem aj otca a tym ho mam aj radsej. u rodicov je problem odpustit, ale snad aj ked mna vykopnu do zivota, tak pochopia, ze otec ich nenenavidel, len nechcel byt tym malym chlapcekom, ktory potrebuje viest za rucicku. to ich ucim zas ja(oni to tazko prijimaju a dlho to brali ako nevdacnost najme u otca). Chvala Ti Pane, za to, ze ich mozem upozornit na to, ze chcem byt aj ja samostatny a ze to neberu uz ako neuctu a nevdacnost.
Aha. Ty sa furt nevies vysporiadat s tym, ze mas narok na vlastny zivot a stale sa citis podriadeny rodicom?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 13 september 2005 :  08:39:17  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
tie mlynske kamene su otec a jeho rodicia u ktorych byvam. vies ono casom ako som sa ho naucil mat rad aj ja, sa menia aj jeho rodicia.
Nerozumiem. Ako ucil? Lasku bud mas alebo nie, naucit sa jej neda. Nechapem vsak rozporu otec - stari rodicia.

VID NIZSIE - problemy pri vychove.

aj ked formalne su evajelici vsetci okrem mna, nikto nechodi do kostola a tam o odpusteni sa tazko hovori.
Vadi ti, ze su evanjelici, ci to, ze su vlazni, ci vlastne vobec nie krestania?

NEVADI, len im nemozem hovorit o odpusteni ohlado Pana Jezisa.


tym ze byvam u nich, lepsie chapem aj otca a tym ho mam aj radsej. u rodicov je problem odpustit, ale snad aj ked mna vykopnu do zivota, tak pochopia, ze otec ich nenenavidel, len nechcel byt tym malym chlapcekom, ktory potrebuje viest za rucicku. to ich ucim zas ja(oni to tazko prijimaju a dlho to brali ako nevdacnost najme u otca). Chvala Ti Pane, za to, ze ich mozem upozornit na to, ze chcem byt aj ja samostatny a ze to neberu uz ako neuctu a nevdacnost.
Aha. Ty sa furt nevies vysporiadat s tym, ze mas narok na vlastny zivot a stale sa citis podriadeny rodicom?

To bol problem medzi otcom a jeho rodicmi a teraz je medzi mnou a otcovymi rodicmi. A problem je skor ten, ze sa chcem osamostatnit a je mi v tom branene. hoci obcas si mozem zato sam.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 13 september 2005 :  09:32:29  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
VID NIZSIE - problemy pri vychove.
Ako som povedal: Laske sa neda ucit - bud ju mas alebo nie. Co sa tyka vztahu - ten treba budovat, neda sa nanutit ani vynutit (podobne ako ta laska).

NEVADI, len im nemozem hovorit o odpusteni ohladom Pana Jezisa.
Nechapem: Preco nemozes?

To bol problem medzi otcom a jeho rodicmi a teraz je medzi mnou a otcovymi rodicmi. A problem je skor ten, ze sa chcem osamostatnit a je mi v tom branene. hoci obcas si mozem zato sam.
Uz chapem: si zotrocovany a to dokonca najsamprv rodicmi a teraz starymi rodicmi. A nevies sa s tym vysporiadat a povedat si svoje razne slovo a vyslobodit sa, lebo v dusi sa stale citis otrokom. Laska je respektovanie osobnosti, nazorov, pocitov toho druheho, radost z neho a hlavne s nim. Nielen v tvojom pripade je vsak laska nahradena systemom, kde ti je vnucovana ista paradigma a zjavne ti vsak robi problemy sa od nej oslobodit.

Rodicia (v tvojom pripade stari rodicia) si radi vynucuju roznymi sposobmi (vychova, tresty, vzory spravania) svoju predstavu o usporiadani, podla svojich potrieb. U teba nastal spor s tvojimi predstavami a potrebami s ich predstavami a potrebami.

Myslim, ze to prameni prave z nedostatku tej lasky, co som spominal: respektovanie druheho nazorov, pocitov a potrieb.

Mozno by pomohla priama otazka: Co si slubujete od vztahu so mnou?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 13 september 2005 :  10:15:25  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
NEVADI, len im nemozem hovorit o odpusteni ohladom Pana Jezisa.
Nechapem: Preco nemozes?
Lebo neprijimaju Pana Jezisa.

[/quote]
To bol problem medzi otcom a jeho rodicmi a teraz je medzi mnou a otcovymi rodicmi. A problem je skor ten, ze sa chcem osamostatnit a je mi v tom branene. hoci obcas si mozem zato sam.
Uz chapem: si zotrocovany a to dokonca najsamprv rodicmi a teraz starymi rodicmi. A nevies sa s tym vysporiadat a povedat si svoje razne slovo a vyslobodit sa, lebo v dusi sa stale citis otrokom. Laska je respektovanie osobnosti, nazorov, pocitov toho druheho, radost z neho a hlavne s nim. Nielen v tvojom pripade je vsak laska nahradena systemom, kde ti je vnucovana ista paradigma a zjavne ti vsak robi problemy sa od nej oslobodit.

Rodicia (v tvojom pripade stari rodicia) si radi vynucuju roznymi sposobmi (vychova, tresty, vzory spravania) svoju predstavu o usporiadani, podla svojich potrieb. U teba nastal spor s tvojimi predstavami a potrebami s ich predstavami a potrebami.


Myslim, ze to prameni prave z nedostatku tej lasky, co som spominal: respektovanie druheho nazorov, pocitov a potrieb.

Mozno by pomohla priama otazka: Co si slubujete od vztahu so mnou?
[/quote]

TROCHU SI TO POCHOPIL ALE NIE CELKOM. JA SOM NEZIL S RODICMI. iba u otcovych rodicov. a co si pisal je uz skor minulost(vid moj prvy prispevok). a uz sa pomaly oslobodzujem.

tunak vidis, ze nie vzdy sa da odstupit od problemu. ja vas nebudem respektovat dokym sa nepomerite. mozno vo veritasovom pripade. tu uz musel nastat kompromis, ze budem s obidvoma.
Ale dakujem, ze si mi ukazal, ze nie na kazdu situaciu sa da pouzit rovnaky meter.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 13 september 2005 :  10:25:54  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Lebo neprijimaju Pana Jezisa.
Tak naco tie reci o evanjelikoch a podobne?

Kedze neprijimaju Krista - je to zjavny a riadny problem. Avsak aj v tejto situacii mas jasny navod o prioritach.

TROCHU SI TO POCHOPIL ALE NIE CELKOM. JA SOM NEZIL S RODICMI. iba u otcovych rodicov. a co si pisal je uz skor minulost(vid moj prvy prispevok).
Nie je to sice technicky presne,ale principialne ano. Kedze v tomto pripade rodicia biologickeho otca boli tvojimi rodicmi v zmysle sirsom, aplikacia uz povedaneho je stale platna.

a uz sa pomaly oslobodzujem.
Uz je na case. Ono je vsak smutne, ze je potreba sa od cohosi oslobodzovat.

tunak vidis, ze nie vzdy sa da odstupit od problemu.
To som ani nikdy nechcel. Hovoril som o sposobe riesenia problemu. Prave tvoj pristup mi pripominal jeho neriesenie a jeho ignorovanie.

ja vas nebudem respektovat dokym sa nepomerite. mozno vo veritasovom pripade. tu uz musel nastat kompromis, ze budem s obidvoma.
Lenze nechapem zasa v com je problem? V tom, ze si starimi rodicmi do niecoho, coho sa chces zbavit, ci ten, ze sa oni spolu nebavia?

Zda sa mi, ze ty sam nemas vo veciach jasno.

Ale dakujem, ze si mi ukazal, ze nie na kazdu situaciu sa da pouzit rovnaky meter.
Ale ved to je samozrejme! Vo veritasovom pripade to bol 'kamaratsky trojuholnik', tvojom je to nieco ine.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 13 september 2005 :  10:37:06  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
no dobre, nechajme to tak. cize ked druhy navrhnem riesenie, nemozes ma hned odsudzovat ze nieco je sebecke.

problem je ten, ze sa nebavia. nehovorim ze ani ja nemam problem so svojim otcom, resp. starym otcom ale to je o niecom ine.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 13 september 2005 :  10:48:47  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal alesko

no dobre, nechajme to tak. cize ked druhy navrhnem riesenie, nemozes ma hned odsudzovat ze nieco je sebecke.


A teraz ti ide o co? Ospravedlnenie sameho seba predo mnou, ci pred sebou?

Alebo o riesenie svojho problemu (ktory zrazu chces nechat tak)?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 14 september 2005 :  10:04:47  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
tu ide o to, aby si druhy raz ma hned neodsudil. aj moje riesenie moze byt spravne, hoci nie vo veritasovom pripade.
co sa tyka tych problemov, riesit si ich budem sam. dakujem.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 14 september 2005 :  11:38:07  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
tu ide o to, aby si druhy raz ma hned neodsudil.
Znovu sa pytam: O co ti teraz ide? Len o obrannu reakciu?

aj moje riesenie moze byt spravne, hoci nie vo veritasovom pripade.
Veritas nastolil problem. Ty si navrhol riesenie. Riesenie nebolo vhodne na problem. Co este riesis?

co sa tyka tych problemov, riesit si ich budem sam. dakujem.
To aj musis, nikto to za teba nespravi. Ty si sa vsak zaroven spytal na nazor zucastnenych a ti ti ho podali.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 14 september 2005 :  14:20:17  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
amen.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 5 Previous Topic: Dobru noc Téma Next Topic: Tych prekazok je viac  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06