Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 Vyluceny humanista
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Technické problémy. Téma Next Topic: Ako hlasovat
Strana: z 2

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2010 :  10:48:42  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:
No panna Mária , diabol, nebo, peklo. Máte bujnú fantáziu, mohli by ste písať rozprávky.

Pôvodne zaslal humanista - 09 február 2010 :  16:17:53


Humanista, dakujeme za Vase posobenie, bohuzial ste vsak opakovane dokazali, ze cielom Vasho posobenia na fore nie je hladat odpovede, ale znevazovat poznanie inych ludi.
Za takychto okolnosti sa budeme musiet rozlucit.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora 

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2010 :  20:56:58  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Mato, škoda, záležalo mi na humanistovi. Hádam tu jeho názory nikomu neuškodili.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

spiscom

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2010 :  21:42:57  Zobraziť profil  Pridať spiscom do zoznamu priateľov
Aj ja sa prihováram, bez opozície to nie je ono.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 198  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 16 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 11 február 2010 :  02:01:21  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Nešlo mi o to, že by fórum postrádalo oponentov, ide tu o človeka na ktorom záleží. Myslím že humanista prišiel, lebo nevedomky hľadá pravdu o Bohu, vlastne Boh hľadá jeho, a nás posiela k nim vydať svedectvo. Veď sme na tento svet neprišli panovať, ale ako hostia a sluhovia.
Preto za neho prosím, ak tu chce zostať, nech zostane.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 11 február 2010 :  11:06:06  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:
Myslím že humanista prišiel, lebo nevedomky hľadá pravdu o Bohu,

Pôvodne zaslal Dušan - 11 február 2010 :  02:01:21


Taketo idealy som pred par rokmi mal aj ja. Roky prevadzky fora vsak ukazuju, ze su to len idealy.
Kto ma pocit, ze humanista je otvoreny pravde, moze ho oslovit mailom.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 11 február 2010 :  11:07:10  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:
Aj ja sa prihováram, bez opozície to nie je ono.

Pôvodne zaslal spiscom - 10 február 2010 :  21:42:57


V tom pripade odporucam diskusie napriklad v denniku SME, toto forum ma (chcelo by mat) celkom ine zameranie.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 11 február 2010 :  11:23:21  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
ja s matom tedka suhlaism ja mam castokrat antagonisticke nazory na mnohe vece... lenze humanista proste len ripal a ironicky si robil srandu ..podla mna mu neslo o ziadne poznanie ani vedenie dialogu len o rypanie..
preukazalo sa to vo viacerych temach...je pravda ze aj ja reagujem casto podrazdene alebo ironicky ale povedsien je to len reakci an invektyv ktory sa vstahuje na veic ktore si vazim...humanista prave taketo invektyvi v jednom kuse produkoval..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 11 február 2010 :  13:27:59  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Keby teoreticky na fórum o golfe prišiel futbalista a v každej téme by dal príspevok, golf je výmysel a ilúzia, čím by vlastne hovoril nehrajte golf, futbal je lepší, myslíte, že by ho na tom fóre nechali ďalej pôsobiť? Po prvom príspevku by mu vynadali a po dni by dostal ban. Tu bol humanista upozornený verejne tuším dva alebo tri krát a ktovie koľko ešte cez PM. A aj tak neustále hovorí o ilúzii náboženstva, o tom, že náboženstvá sú hlavnou príčinou vojen, a nikdy to nedotiahol aspom do logickej obhajoby. Vždy to bolo iba tvrdenie. Cez PM som sa s ním o týchto veciach zhováral, a on aj tak mal potrebu verejne písať tieto neobhájené tvrdenia. Takže podľa mňa prišiel ten ban vhod. (ak chce Humanista pokračovať so mnou v rozhovoroch, nech to rieši cez email)

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 11 február 2010 :  13:32:36  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
skvele prirovnanie azuritko..pametam si ako raz na forum o historickom serme zacal prispievat niekto kto robil nake azijske bojove umenie.. vsetkym nakladal ako je lebsie a bla bla..comyslite ako dlho ho tam tolerovali___?

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Evelinka

Stav: offline

 Odoslaný - 11 február 2010 :  14:02:03  Zobraziť profil  Pridať Evelinka do zoznamu priateľov
Tiež si myslím, že vylúčenie humanistu bol správny krok.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 425  ~  Člen od: 30 júl 2009  ~  Posledná návšteva: 29 október 2021 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PCmaniak87

Stav: offline

 Odoslaný - 11 február 2010 :  19:22:50  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
Radšej on ako ja.

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 12 február 2010 :  11:42:18  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
malo by to byť a nielen pre teba poučením.....

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

timylee

Stav: offline

 Odoslaný - 13 február 2010 :  08:39:36  Zobraziť profil  Pridať timylee do zoznamu priateľov
nechcem byt skodradostny no chybat mi nebude, proste clovek a la ja mam pravdu a vy ste hlupaci ze verite niecomu inemu

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 656  ~  Člen od: 21 január 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 13 február 2010 :  10:13:12  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Ja som si len predstavil že humanista je môj neveriaci brat, ktorého neodháňam...


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PCmaniak87

Stav: offline

 Odoslaný - 13 február 2010 :  15:03:33  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
Dušan: ja budem tvoj neveriaci brat s radosťou.

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 13 február 2010 :  16:41:29  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Dobre PCmaniak, tak si rozmysli a povedz čo mám pre teba urobiť. Zatiaľ aspoň požehnanie+


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PCmaniak87

Stav: offline

 Odoslaný - 13 február 2010 :  20:07:53  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
Vždy mi oponuj, stále ma presviedčaj o viere, presviedčaj ma o existencii Boha, vyvráť všetky moje argumenty proti neexistencii a hlavne si poďme písať cez súkromné správy, alebo maily, už sme mimo témy.

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 13 február 2010 :  21:51:53  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
PCmaniak, poslal som ti cez PM svoju mail-adresu, tak sa niekedy ohlás.

(Je veľa toho čo by som mohol porozprávať, no teraz by som už mal späť. Minulú noc som spať nemohol, lebo opité nešťastné dievčatá robili u nás v paneláku rozruch.)


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

timylee

Stav: offline

 Odoslaný - 14 február 2010 :  09:36:14  Zobraziť profil  Pridať timylee do zoznamu priateľov
citácia:
PCmaniak, poslal som ti cez PM svoju mail-adresu, tak sa niekedy ohlás.

(Je veľa toho čo by som mohol porozprávať, no teraz by som už mal späť. Minulú noc som spať nemohol, lebo opité nešťastné dievčatá robili u nás v paneláku rozruch.)



Pôvodne zaslal Dušan - 13 február 2010 :  21:51:53

deje sa to u vas casto?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 656  ~  Člen od: 21 január 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 14 február 2010 :  11:42:04  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Timylee, toto nie, aj keď niektorí si vypijú, hlavne rozvedení. Tieto sem prišli bývať len teraz. Bol u nich hluk, takže im chodili zvoniť spodní susedia. Počul som ako jedna z dievčat v kúpeľni zakričala že si podrezala žily, a prítomní ju ratovali - našťastie to nebolo nič vážne.
Rád by som sa s nimi zoznámil...

Pardon, odbočil som od témy.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PCmaniak87

Stav: offline

 Odoslaný - 14 február 2010 :  14:48:38  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
Dušan: no zoznám sa s nimi, a uži si to. potom daj vedieť ako si dopadol.

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 14 február 2010 :  18:21:44  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Ak myslíš na to, tak to si práveže (už) dávam obrovský pozor.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

timylee

Stav: offline

 Odoslaný - 14 február 2010 :  21:22:28  Zobraziť profil  Pridať timylee do zoznamu priateľov
ok ok

ps.: kdeze to byvas?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 656  ~  Člen od: 21 január 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 14 február 2010 :  21:25:46  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
V NR na sídlisku Chrenová.

Mato nás odtiaľto iste vymaže - sme mimo!

veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 14 február 2010 :  21:44:51  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
citácia:


(Je veľa toho čo by som mohol porozprávať, no teraz by som už mal späť. Minulú noc som spať nemohol, lebo opité nešťastné dievčatá robili u nás v paneláku rozruch.)



Pôvodne zaslal Dušan - 13 február 2010 :  21:51:53



Hneď volať políciu a nie čakať, kým prestanú. Je to i pre ich dobro

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 14 február 2010 :  22:37:47  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Radšej si u nich zapálim aj popočúvam - majú krásne pesničky.

veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Technické problémy. Téma Next Topic: Ako hlasovat  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06