Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 Ludove liecitelstvo
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Globalizacia=CDU+Sasko=zjednot. kreastanov+skandal Téma Next Topic: Vyznanie vieri pred ostatnymi
Strana: z 3

roby

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  19:51:00  Zobraziť profil  Pridať roby do zoznamu priateľov
Maťo už velmi dlho poznám cloveka /vyrastal som s ním/ktorý ako sa hovorí ma dar od Boha.Vie liečiť ludí ničím, iba holými rukami.Okrem toho ma obrovské nadanie na vytvarné umenie.
Ako osobnosť vsak privelmi intelektom nevyniká je to taký miestny podivín ale zase mne osobne pomohol.Mal som problémi s chrbticou a za par minut co po mne "pobehal" rukami uz ma bolest netrápila až doteraz je to v pohode.Pomáha aj neznámim ludom a to úplne zadarmo.Od nikoho nič nepýta robí to len preto, aby som to povedal jeho slovami: "baví ma to."
Teraz momentálne píše knihu no môj osobný názor je že mu ju nikto nevydá.Je písaná štýlom pre vyvolených a okrem toho sa venuje aj mágii a tá kniha je nou priam prešpikovaná.
Zaujímavá kontroverzná osôbka...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 152  ~  Člen od: 15 január 2005  ~  Posledná návšteva: 13 apríl 2005 Upozorniť moderátora 

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  20:04:18  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Pobehal by po chrbte aj mne? Aj po inych telesnych castiach?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

roby

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  20:29:11  Zobraziť profil  Pridať roby do zoznamu priateľov
GMK v pohode by po tebe pobehal len byvaš kus daleko a on je taký domased.Najdalej bol v Terchovej u svojej už mrtvej starej mamy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 152  ~  Člen od: 15 január 2005  ~  Posledná návšteva: 13 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Korrak

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  20:46:06  Zobraziť profil  Pridať Korrak do zoznamu priateľov
quote:
ROBY : Vie liečiť ludí ničím, iba holými rukami.Okrem toho ma obrovské nadanie na vytvarné umenie.

U nás byl velice známým léčitelem katolický farář p.F.Ferda. jezdili se k němu léčit i komunističtí papaláši.
Byl to dobrej farář, dobrej člověk a dobrej léčitel.

quote:
MARK : Pravdou je ze mnohí svätci sa v minulosti sa vyhýbali týmto prejavom, alebo sa ich vyslovene báli, tvrdili že môžu byť klamaním diabla.

Korrak to považuje za jevy stejného principu. (I když zatím nepřišel na to, jakého.)
Viděl projevy u charizmatických křesťanů (padání, mluvení jazykama, léčení- ale obvykle jen dočasné), projevy tranzu (chození ohněm, vidění P.Marie) i projevy šamanů (poznání, vyhánění zlých duchů a nemocí).
Například mluvení cizími jazyky (které se dotyčný nikdy neučil; třeba i starověkým čínským nebo vikingským dialektem, které znají jen někteří profesoři na universitě) vysvětlují hinduisti převtělováním duší. Tyto případy jsou známy z celého světa - vyskytují se i u nevěřících lidí.
Vznášení se při modlitbě známé třeba u sv.Františka umí i tibetští mniši - musí to dlouho trénovat.
Zajímavým jevem jsou i stigmata, která se některým lidem dělají i dnes - známým případem byl páter Pio v Itálii.
Jenže občas se některým lidem udělají i jiné rány než jako Ukřižovanému. Třeba škrábance, kousance. (A Korrak nevěří, že je kouše nějakej démon.)
Proto tyto případy Korrak nerozděluje na projevy vyvolané "bohem" a projevy "ďáblovy".

quote:
PAVELBA : Toto je veľmi nebezpečná oblasť, Mato.... neriskoval by som...

Je tedy fakt, že když se někdo začne podobnými věcmi prakticky zabývat (holotropní dýchání, regresní hypnóza, "mluvení s duchy", apod.), aniž je k tomu patřičně vyškolen, může dojít k poškození jeho psychiky. (I když to Korrak nesvádí na Ďábla", jak to asi Pavelba myslel.) Nastane jakési "rozjitření" mysli, které může vyvolat neklid, halucinace, případně psychiskou poruchu.

 Počet príspevkov: 758  ~  Člen od: 03 január 2005  ~  Posledná návšteva: 04 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

roby

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  21:39:48  Zobraziť profil  Pridať roby do zoznamu priateľov
Este chcem dodat že ten chalanisko co pise tú knihu tak ju píše v Latinčine a ešte jednom velmi starom jazyku na ktorý si teraz nemožem spomenuť ale prídem nam.
Najlepšie na tom je že tieto jazyky sa nikdy neucil / ma ukoncene SOU stavebné/ a dokonale ich ovlada.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 152  ~  Člen od: 15 január 2005  ~  Posledná návšteva: 13 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  21:45:11  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal roby

GMK v pohode by po tebe pobehal len byvaš kus daleko a on je taký domased.Najdalej bol v Terchovej u svojej už mrtvej starej mamy.


Tak ja pridem za nim. Aj tak chcem viac vyletov robit.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

roby

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  21:56:27  Zobraziť profil  Pridať roby do zoznamu priateľov
GMK ak chces dam ti jeho čislo na MT.
Samozrejme po dohode s nim... nie je problem

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 152  ~  Člen od: 15 január 2005  ~  Posledná návšteva: 13 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  22:04:30  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal roby

GMK ak chces dam ti jeho čislo na MT.
Samozrejme po dohode s nim... nie je problem


Sem s nim. lebo ked chces, posli ho na mail.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

roby

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  22:16:52  Zobraziť profil  Pridať roby do zoznamu priateľov
ok GMK.Opýtam sa ho a ak bude súhlasiť /myslím že ano/ tak ti ho zajtra pošlem na meil.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 152  ~  Člen od: 15 január 2005  ~  Posledná návšteva: 13 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  22:23:34  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal roby

ok GMK.Opýtam sa ho a ak bude súhlasiť /myslím že ano/ tak ti ho zajtra pošlem na meil.


Dik. Co by jeden nespravil pre servisny zasah na vlastnom tele.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  06:04:02  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
GMK, ak sa servisny zasah uspesne uskutocni...kto Ti pomohol?
  • ten clovek?
  • roby?
  • Ty sam vlastnou iniciativou?
  • Jezis?Je to Jeho vola?
  • Mato, tym ze postavil toto forum a Ty si tu ziskal kontakt?
  • Niekto iny?

Viem, este je zavcasu sa pytat...ale myslim si, ze aj vopred by si mal vediet odpovedat...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  08:05:19  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal mirecnr

GMK, ak sa servisny zasah uspesne uskutocni...kto Ti pomohol?
  • ten clovek?
  • roby?
  • Ty sam vlastnou iniciativou?
  • Jezis?Je to Jeho vola?
  • Mato, tym ze postavil toto forum a Ty si tu ziskal kontakt?
  • Niekto iny?

Viem, este je zavcasu sa pytat...ale myslim si, ze aj vopred by si mal vediet odpovedat...


Myslim, ze vsetci spomenuti maju na tom zasluhu a diel.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  09:28:09  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
ok...a skus urcit poradie...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  09:42:00  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal mirecnr

ok...a skus urcit poradie...


Nechcem sudit, ostatne, ani to nemam robit.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  10:02:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
co to ma so sudenim? Ale neva, nechcem odpoved, chcem len, aby si sa zamyslel. BTZ.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  10:07:01  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Ja by som nešiel!
A odporúčam každému, aby nešiel... Mnoho vecí mi tu, totiž, nesedí...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  10:19:16  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Ja by som nešiel!
Nuti ta snad niekto?

Mnoho vecí mi tu, totiž, nesedí...
Napriklad?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  10:48:14  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
Ja by som tiez nesiel, mne tu smrdi magia.

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

roby

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  10:57:14  Zobraziť profil  Pridať roby do zoznamu priateľov
Aby sme sa rozumeli.Ked som pisal prvý príspevok nemal som v úmysle robiť tomuto človeku reklamu alebo niečo pod.V sekcii duchovný život bola už dlhšie téma ktorú založil Mato asi niekedy začiatkom roka a z jej nadpisu som usúdil že aj takýto príspevok by sa tam mohol hodiť.Neviem prečo to Mato spravil tak že vytvoril novu tému na zaklade toho príspevku, ale už je to tak.NIKOHO nenútim ísť za ním.To určite nie.GMK sa ma opýtal ne jeho možnosť stretnutia s ním a nevydím v tom problém.A kedže od nikoho nepýta ani halier nie je to ani pochybný kšeft.

Sashulnik: suhlasim s tebou, ja tiež nie som s tou jeho magiou dvkrát nadšený.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 152  ~  Člen od: 15 január 2005  ~  Posledná návšteva: 13 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  11:01:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal sasulnik

Ja by som tiez nesiel, mne tu smrdi magia.


Udajne sa nou zaobera. No a?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  11:14:22  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
GMK, treba si riadne precitat piatu knihu Mojzisovu (Dt), kde sa nieco pise o vestcoch, zaklinacoch, hadacoch, vyvolavacoch duchov a podobnych povolaniach...

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  11:27:53  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
...a aj v Novom zákone.

P.S. pre GMK:
Nikto ma nenúti, no nútilo ma svedomie povedať, že ísť tam nie je správne rozhodnutie...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  12:33:26  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
Aj magia funguje a mnohokrat dobre (az moc dobre), len je potrebne sa nad tym zamysliet. Pismo pred nou jednoznacne varuje, takze ak je to v rozpore s Bozim nazorom... Su len dve duchovne sily, dva brehy, ide o to, ktorym sa nchceme nechat ovplyvnovat. Je otazne ci si chcem pomoct telesne na ukor ducha... zdravie nie je vsetko

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  13:00:32  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Posles mi to cislo?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

roby

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  19:44:30  Zobraziť profil  Pridať roby do zoznamu priateľov
GMK poslal som ti to t.c. na meil.Dúfam že ti prišlo

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 152  ~  Člen od: 15 január 2005  ~  Posledná návšteva: 13 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  20:25:50  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal roby

GMK poslal som ti to t.c. na meil.Dúfam že ti prišlo


Myslis to, co si poslal (0915 712 948)?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 3 Previous Topic: Globalizacia=CDU+Sasko=zjednot. kreastanov+skandal Téma Next Topic: Vyznanie vieri pred ostatnymi  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06