Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 GMK a pomsta
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Skenery a laska Téma Next Topic: EU a krestanstvo
Strana: z 3

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  09:51:01  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
GMK je pesimista.
Uz ano. GMK uz nedoveruje, nevidi krasu, netesi sa z malickosti, je zatrpknuty, ma na dusi rany, ktore snad cas zahoji. Cas zahoji vsetky rany, teda ak nezacnu hnisat, vtedy je dobrejsia masticka.

GMK podlieha aj myslienkam na krvavu pomstu vsetkym, ktory mu ublizili. Vypracoval GMKov zoznam pomsty, ktory sa postupne naplna.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora 

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  10:37:42  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
GMK by mal vediet odpustit, inak sa GMK neuzdravi.

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  11:17:42  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
GMK by mal vediet odpustit, inak sa GMK neuzdravi.
GMK uz nema nadej na uzdravenie. Tak sa chce aspon pomstit.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  11:37:51  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
No vzdy ma nadej, zavisi iba od GMK, ci naozaj sa chce uzdravit, a kedze GMK je krestan, tak velmi dobre vie, ze jediny kto ho dokaze uzdravit je Jezis.

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  11:43:28  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
No vzdy ma nadej, zavisi iba od GMK, ci naozaj sa chce uzdravit, a kedze GMK je krestan, tak velmi dobre vie, ze jediny kto ho dokaze uzdravit je Jezis.
GMK uz nevie, co si ma mysliet a comu a komu verit. GMK je zmeteny a zroneny.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  12:04:47  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
gmk,
ja som presla tiez niecim podobnym...a nedufala som,ze sa to niekedy zmeni...a zmenilo sa...zo dna na den...bol to jezis,kto ma uzdravil...jemu mozes verit!...boh nevie klamat!...
ale tymto vsetkym cim prechadzas,zrejme musis prejst...tiez som nikdy nevidela zmysel v tom,co som prezivala...a teraz uz vidim!...a nelutujem ani jedinku sekundu svojho zivota...malo to zmysel...keby som to nebola prezila,nemala by som taku doveru v boha ako teraz,ze on je ten mocny,ze moze uzdravit cloveka za taku chvilu...co nijaky lekar ani lieky nedokazu...keby nebolo jeho,uz tu nie som a keby aj som,som na praskoch na psychiatrii!!!...tak mu ver!...ked pride tvoj cas obratenia,bud si isty,ze budes pri tom!

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  12:10:08  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
naozaj staci iba verit...a sklonit hlavu. Drzim Ti palce.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  12:15:48  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
ked pride tvoj cas obratenia,bud si isty,ze budes pri tom!
Kolko krat sa treba obratit?

naozaj staci iba verit...a sklonit hlavu.
Ano, ale comu verit? Mozna sa len moc branim.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  12:23:07  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
vela krat...niektore obratenia su male,niektore velke...ja mam za sebou jedno velke...ze som spoznala boha...a mnoho malych...nie takych bombastickych,ale tiez potrebnych pre moj dalsi rast s bohom...
podla vsetkeho,tvrdis,ze take velke ked si spoznal boha mas uz sa sebou...tak skus cerpat s neho...co si si uvedomil,ked si prezil obratenie?...ja som si uvedomila,ze boh je stale so mnou,ci som mu verna alebo nie...ci sa vyvyja vsetko podla mojich predstav alebo nie...a to mi pomaha,ked mi je tazko...tak si aj ty spomen,co vsetko si si uvedomoval,ked ti bolo s bohom fajn...to co teraz prezivas je len skuska...nie si opusteny!!!...boh je s tebou!!!...ty to tak nevidis,ale je!!!

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  12:23:24  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
NIE COMU, ALE KOMU... SKUS ZACAT V PIATOK VECER, PRI KOLKOCH, MENEJ ROZPRAVAT, VIAC POCUVAT...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Korrak

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  13:36:58  Zobraziť profil  Pridať Korrak do zoznamu priateľov
quote:
GMK : Vypracoval GMKov zoznam pomsty, ktory sa postupne naplna.
GMK, neblázni. Pomsta tvoje psychické trápení nevyřeší (nic se nezmění) a za chvíli tě začne žrát svědomí.

 Počet príspevkov: 758  ~  Člen od: 03 január 2005  ~  Posledná návšteva: 04 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  13:49:36  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
to co teraz prezivas je len skuska...nie si opusteny!!!
Co za zvrateneho Boha to je, ked ma potebuje skusat trapenim, najme, ked je vsevediaci?

...boh je s tebou!!!...ty to tak nevidis,ale je!!!
Nevidim to tak. To je tak.

SKUS ZACAT V PIATOK VECER, PRI KOLKOCH, MENEJ ROZPRAVAT, VIAC POCUVAT...
V poslednej dobe mlci a rozpravam ja.

Tusim si pochopil moje podobenstvo...

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  14:01:23  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
GMK, neblázni. Pomsta tvoje psychické trápení nevyřeší (nic se nezmění) a za chvíli tě začne žrát svědomí.
Na pomste je peknych par veci:
• uspokojenie z uspechy a prelstenia nepriatela
• odplata a uspokojenie z nepriatelovho nestastia

Pomsta sice nevrati tych, kto boli vzaty, ale umozni mat pocit uspokojenia ze vinnik tohoto trpi este viacej nez ja.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  14:22:57  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
blbost! bodka.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  17:24:37  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
ok,gmk,som myslela teda ked si vravel,ze boha poznas...ale v tvojom pripade je potrebne velke,bombasticke obratenie!
dokaz: 1jn 2,9

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

roby

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  17:52:43  Zobraziť profil  Pridať roby do zoznamu priateľov
GMK pomsta je prostriedok pre chudobných duchom ktorý sa nevedia zmieriť sami so sebou.Tým že ublížiš inému , sám sebe nepomožeš.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 152  ~  Člen od: 15 január 2005  ~  Posledná návšteva: 13 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  18:21:36  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
GMK pomsta je prostriedok pre chudobných duchom ktorý sa nevedia zmieriť sami so sebou.Tým že ublížiš inému , sám sebe nepomožeš.

Ako povedal Heri Seldon: Nasilie je posledne utocisko neschopnych.

A spravne si vystihol, ze popudom pre mojju pomstichtivost nje nevyrovnanost. Prvykrat v zivote som nevyrovnany a sere ma to a sere ma to tak, ze chcem , aby si to odniesli.

ok,gmk,som myslela teda ked si vravel,ze boha poznas...ale v tvojom pripade je potrebne velke,bombasticke obratenie!
dokaz: 1jn 2,9

Poznal som aj poznam. Ale prisli udalosti, ktore ma vyrvali zo svetla a uvrhli do tmy...


Medzicasom si oci zvykli a strasne to reze, ked uvidis priame svetlo.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  18:25:50  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
ale nejde mi do hlavy,ze ten,kto spoznal boha moze povedat ,ze je zvrateny???
napis ako to bolo ked si poznal boha,prosim

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  18:39:33  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
napis ako to bolo ked si poznal boha,prosim
Ááa_, spomienky na doby stastia GMK. To bolo nieco uzasne. Taky som bol pokojny, vyrovnany, zmiereny sam soi sebou, Bohom aj vsetkymi. Prechadzal som sa po luke a s adostou vdychoval vonu kvetov, chytajuc vanok do tvari pocuvajuc Gilberta Becauda pozerajuc na siluetu Senice pri zapadajucom Slnku. Detska nevinnost a radost z malickosti. Rozdavanie sa ostatnym, naivita a idealizmus.

A ked sa spatne pozream, mam pocit, akoby niekmu stale strasne vadilo, ze som taky, aky som bol. Furt nieco sa ma snazilo pokorit. Odolaval som dlhe roky az ma nakoniec Nicota dohnala ustvala, zlomila a uvaznila.

Slovami jenej piesne" Wonderful things belong to the past...

Bol som uvrhnuty na same dno, a teraz je len dve moznosti: Utopit sa, alebo vyplavat na hladinu.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  19:04:46  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
mnooo,a gmk bojovnik chce aby ho nicota uplne pohltila???

nechces este znovu zazit radost s malickosti???
jediny kto sa moze rozhodnut pre a proti si ty sam!!!
a nerob vsetko preto aby si padol este hlbsie!

si bojovnik gmk!!!a nie si sam!!!ak aj napriek tomu nevladzes vstat,popros boha...on je verny a pomoze ti aj ked si o nom myslis,ze sa na teba vykaslal a je nespravodlivy...boh svoje vlstnosti nemeni podla tvojej momentalnej nalady...on ostava stale ten isty!!!

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

poro

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  19:44:44  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: poro  Pridať poro do zoznamu priateľov
Ja mam velke a krasne obratenia za sebou:
Ako male dieta, ked som zistil ze zazraky sa nedeju a Jezisko nenosi darceky.
Neskor tesne po skonceni puberty, ked som pochopil ze mystika a viera su vymysly podobne ako mytologia.
Chvilu po tom: Ked som pochopil, ze ludia su v zasade rovnaki bez ohladu na historicku dobu, nevedia sa poucit. A ze nabozenstava su preto tak silne, lebo funguje asi nieco ako historicka zotrvacnost, nie preto ze by hlasali pravdu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 228  ~  Člen od: 13 december 2004  ~  Posledná návšteva: 01 september 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  20:36:08  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
Najlepsie na tom je, ked neveriaci clovek prispieva to temy "Zivot v zivej viere". Ano mas pravdu poro, ludia su stale taki isti. Stale si nahovaraju ze vsetko zvladnu sami a zlozite mechanizmy su dielom nahody.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  21:10:44  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
mnooo,a gmk bojovnik chce aby ho nicota uplne pohltila???
Nechce. Ale ked mu Nicota pripomenie, ze aj tak je to marnost nad marnost a len iluzia v mojej hlave, hned ma prejde vsetka chut.

jediny kto sa moze rozhodnut pre a proti si ty sam!!!
a nerob vsetko preto aby si padol este hlbsie!

Ako zacat plavat?

si bojovnik gmk!!!a nie si sam!!!ak aj napriek tomu nevladzes vstat,popros boha...on je verny a pomoze ti aj ked si o nom myslis,ze sa na teba vykaslal a je nespravodlivy...boh svoje vlstnosti nemeni podla tvojej momentalnej nalady...on ostava stale ten isty!!!
Dnes vecer zacinam.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Korrak

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  05:32:07  Zobraziť profil  Pridať Korrak do zoznamu priateľov
GMK, tvoje smutné období už trvá dost dlouho. Není to tím, že si v tom svém utrpení libuješ? Možná je ti příjemné, že tě někdo lituje...

Korrak taky zažil blbé věci. Ale vždycky myslí na to, že žádná blbá věc netrvá věčně. Každá blbá věc jednou skončí. A pak se Korrak raduje, že je blbá věc za ním a že ho zase můžou těšit maličkosti.

 Počet príspevkov: 758  ~  Člen od: 03 január 2005  ~  Posledná návšteva: 04 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  06:06:31  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
gmk, serie Ta, ze si nevyrovnany. Skus len trosku preformovat svoju nevyrovnanost: zmen polohu skruteneho tela, dlaveneho skuskami zivota do polohy klacmo, so sklonenou hlavou ( a s rukami zopätymi nad hlavou). Viem, nebudes este stale vyrovnany, ale budes mat uzasnu poziciu startu...odrazenia sa od dna. Drzim Ti palce a modlim sa za Teba, nech Ta Pan pozehna svojim Pokojom.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  07:15:46  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
GMK, tvoje smutné období už trvá dost dlouho. Není to tím, že si v tom svém utrpení libuješ? Možná je ti příjemné, že tě někdo lituje...
Aj GMK o tom takto rozmyslal. Neviem.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 3 Previous Topic: Skenery a laska Téma Next Topic: EU a krestanstvo  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06