Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 Je nás už 666.
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Bad words Téma Next Topic: Napísali o Kréde...
Strana: z 2

zmurka

Stav: offline

 Odoslaný - 06 máj 2009 :  22:31:43  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: zmurka  Pridať zmurka do zoznamu priateľov
Díky Maťko za informácie. Asi si počkám na tú dostupnosť a aj nejakú normálnejšiu cenu, plus - keď už bude nejaká konkurencia a teda i možnosť výberu.

Život je veľký dar - nepremrhajme ho

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 890  ~  Člen od: 28 október 2006  ~  Posledná návšteva: 23 október 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 06 máj 2009 :  22:41:50  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
hajejej, to bude treba dlhší časík...
ale už som našla o tejto "serepetičke" aj info u nás:http://www.itnews.sk/buxus_dev/generate_page.php?page_id=38285

a aj toto je celkom zaujímavé: http://www.enigma.sk/enigma-a-vy/recenzie-a-clanky-o-nas-a-nasich-knihach/na-svete-je-prva-slovenska-elektronicka-kniha
a našla som aj ďalšie info: http://www.zive.sk/Spravy/Elektronicka-kniha-s-dotykom-ultratenky-OLED-displej/sc-30-a-279475/default.aspx takže tých možností je, len peniažky tak mať...

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 06 máj 2009 :  23:31:28  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:
Díky Maťko za informácie. Asi si počkám na tú dostupnosť a aj nejakú normálnejšiu cenu, plus - keď už bude nejaká konkurencia a teda i možnosť výberu.

Pôvodne zaslal zmurka - 06 máj 2009 :  22:31:43


Konkurencia uz samozrejme je, na trhu su minimalne dalsie 4 od inych vyrobcov.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 06 máj 2009 :  23:55:09  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
Mato, pre nás je tá cena asi najpodstatnejšia a je jedno od akej firmy to bude veď aj tak takmer všetko je vyrobené v Číne a jej okolí.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

timothy

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2009 :  18:35:21  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: timothy  Pridať timothy do zoznamu priateľov
pre volsung (dodatocne - mrzi ma ze som sa tu tak dlho neukazala..) mam rada historicke romany, najme francuzske, a potom tak rozne, na co nadabim v kniznici..(precitala som 14 dielov Angeliky - moja srdcovka )

inak najhrubsia kniha co mam doma ma 2330 stran - Sväté písmo (a fakt ho nepouzivam ako tazidlo )

pre mato: netaha ti ta vecicka oci?? lebo co som ja skusala cez pocitac nieco citat, tak katastrofa.. aj ked toto je asi ine.. ale aj tak niet nad skutocne knihy- a ich vônu

a otazka pre justsayozzy: o com je ta skotska saga?? este som nepocula..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 29  ~  Člen od: 21 júl 2008  ~  Posledná návšteva: 04 november 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2009 :  20:09:36  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
Ja som pred par rokmi presiel na elektronicke knihy, tie su na pohlad vsetky rovnako hrube

A pred tyzdnom som zacal pouzivat toto


a som velmi spokojny, je to prijemny luxus mat so sebou niekolko desiatok knih roznej hrubky a zanru, vyberat si podla aktualnej nalady a vazi to stale rovnako...

Pôvodne zaslal Mato - 05 máj 2009 :  15:45:41



- no, to ja davam radsej prednost hovorenemu slovu nacitanemu znamymi hercami, pripadne rozhlasove hry... toto by som dlho nevedel citat... cestou do prace, z prace, na vychadzke zo psami... pri domacom hobby....

- ale niet nad klasicku knihu...



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2009 :  21:13:15  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:
toto by som dlho nevedel citat...

Pôvodne zaslal Milan - 11 máj 2009 :  20:09:36


Nerozumiem, ked vydrzis dlho citat klasicku knihu, preco by si nevydrzal rovnako dlho citat na tomto?

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 13 máj 2009 :  00:04:57  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
- aaaa tu je ten prispevok ... ... sorry, nejak som sa pozabudol ...

- skusal som to... akosi mi to nedavalo to co kniha ... nedokazem citat ani knihy v PC ... to radsiej volim potom nahovorene slovo ako som spomenul, pocuvam popri inej cinnosti ... posledne som tak pocuval Maleho princa nacitaneho pani Bohdalovou... bol som dojaty ...

... odbocil som, asi mi pri tom chyba sustanie papiera, listovanie, citanie vo vani...klepnutie po nose, ked zadriemem , pri tamto to hrozi urazom ... .... ale ved komu ako vyhovuje ...

- posledne som vytvoril zopar torrentov hovoreneho a citaneho slova, ludia sa idu za tym zblaznit ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 13 máj 2009 :  00:29:01  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Citat na PC je ale uplne ine ako citat na hentom. Prave preto som si hento zadovazil

Co sa tyka hovoreneho slova, tak hento vie tiez prehravat mp3

Co sa tyka urazu pri zdriemnuti, je to lahsie ako priemerna kniha, takze riziko urazu je nizsie, ako pri klasickej knihe

A uz som vyriesil aj svetlo, dufam, ze coskoro vyrazi na cestu. Okrem ineho sa da pouzit aj na citanie klasickych knih v posteli a nerusi spoluspiacich


Sustanie papiera sa tiez da vyriesit nahravkou Ale samozrejme kazdy ma svoje predstavy, len nemam rad, ked sa vec smahom ruky odbije len preto, ze doteraz to bolo vzdy takto, tak preco teraz zrazu by to malo byt inak...

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 13 máj 2009 :  01:43:49  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
.....len nemam rad, ked sa vec smahom ruky odbije len preto, ze doteraz to bolo vzdy takto, tak preco teraz zrazu by to malo byt inak...

Pôvodne zaslal Mato - 13 máj 2009 :  00:29:01



- osobne nic take som nemal na mysli, ak z mojej strany nieco tak vyznelo, ako som uz napisal, ako komu vyhovuje ...

- ja mam tiez taku podobnu hracku, ale lezi bokom ... myslel som si, ze ju vyuzijem tiez, ked budem niekde cestovat, no ale nenasiel som si k tomu vztah... je to pre mna akesi umele... uz neviem ako blizsie vyjadrit s toho ten svoj pocit ... obcas to pouzivam ako externy HDD pre dokumenty

- inak, ja som za taketo hracky, co maju sluzit ludom, len ak ma nezaujme ide bokom...

- tiez mam kupene svetlo na citanie, a pre upnutie na klasicku knihu, nepotrebujem zatial este okuliare na citanie, ale dakedy je lepsie si ho dat ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Bad words Téma Next Topic: Napísali o Kréde...  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06