Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 GMK je spat a hlasi sa o moderovanie
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Korrakův dotaz Téma Next Topic: Asi to nepojde  

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  00:29:08  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Ako ste si vsetci vsimli, GMK je spat v aktivnej cinnosti a jeho rekord v pocte prispevkov teda ziskava neotrasitelnu poziciu

Hned za horuca prisiel s napadom zriadit sekciu, do ktorej by sa sustredili vsetky tie obycajnym ludom (ako ja) nezrozumitelne temy o logike, axiomoch, implikaciach, dedukciach, Euklidovi, n dimenzionalnych priestoroch a pod. a zaroven sa hlasi tuto sekciu moderovat.

Ja som celkom za, lebo diskusie tohto typu su roztrusene kade tade a je ejdnoznacne lepsie mat ich na kope.
Aky je nazor ostatnych?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora 

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  05:33:43  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Som za... aspoň tu bude "porádek"...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  06:17:39  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
Suhlasim, GMK ma (sice niekedy svojsky) zmysel pre organizovanost a poriadok a ked je ochotny moderovat svoju sekciu, schopny je urcite.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  08:33:31  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Ja osobne nie som veľmi nadšený, lebo aj v iných témach sa opäť prejavili určité vlastnosti GMK...
Neviem, či sa nám diskusia opäť nepresýti príspevkami typu:
quote:
VYTRHNUTÝ CITÁT Z KONTEXTU

odveci odpoveď
quote:
VYTRHNUTÝ CITÁT Z KONTEXTU

odveci odpoveď
quote:
VYTRHNUTÝ CITÁT Z KONTEXTU

odveci odpoveď
quote:
VYTRHNUTÝ CITÁT Z KONTEXTU

odveci odpoveď
quote:
VYTRHNUTÝ CITÁT Z KONTEXTU

odveci odpoveď
quote:
VYTRHNUTÝ CITÁT Z KONTEXTU

odveci odpoveď

Ak by sa GMK vedel kontrolovať a rešpektoval by všeobecné a prirodzené pravidlá komunikácie a diskuie, nie som proti.
Možno keby sa mu vyhradila jedna špeciálna téma a v nej by sa mohol realizovať...
Definitívne sa môj názoru utvorí, po prečítaní si niektorých ďalších príspevkov od GMK. Potom dám vedieť.

Zatiaľ prajem všetko dobré.

GMK aj Tebe veľa zdaru a vitaj naspäť...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  09:32:11  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Bola by to nová téma (teda oblasť) alebo len nová diskusia...?

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  10:02:13  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal veritas

Bola by to nová téma (teda oblasť) alebo len nová diskusia...?


Ja som povodne chcel novu oblast, v ktorej by sa konstituovala viacero tem.

Spominal som, ze chcem uviest referaty zo sympozia Matematika a teologia, ktore su velmi zaujimave a kazdy si k diskusii zasluzi vlastny priestor. Bola by v tom vacsia prehladnost.

To vsak nechavam na zvazenie.

quote:
Ja osobne nie som veľmi nadšený, lebo aj v iných témach sa opäť prejavili určité vlastnosti GMK...

Konecne vidim od teba uprimnost, lebo sa mi obcas zdalo, ze niekedy svoju nespokojnost skovavas za nejaku pretvarku asertivity.

Co sa tyka citatov, toto forum, napiek mnohym inym vyhodam, ma jednu nevyhodu a tou je ,ze sa reakcie na prispevok neradia za neho do stromovej struktury, ale chronologicky podla casu prispenia. V pripade neuvedenia toho, na co reagujem, vznika nesystematickost a neprehladnost, kedy sa casto straca prehlad o tom, kto na co reaguje. A to najme vo vacsich diskusiach, kde je v jednom prispevku viac myslienok.

Ale zmenim to tda na typ:

naznak toho, na co reagujem
samotna reakcia.

Zachova tym tak strukturovanost a prehlad a nebude to na niektorych posobit visualne rusivo.

Možno keby sa mu vyhradila jedna špeciálna téma a v nej by sa mohol realizovať...
Uz som si ju zriadil: http://www.blumental.sk/forum/topic.asp?TOPIC_ID=234

Mozno by k nej Mato mohol pripojit varovanie na sposob:
UPOZORNENIE: Tato tema obsahuje kontroverzne prispevky, ktore mozu niekoho rusit. Vstup na vlastne riziko.
Ma to vsak tu nevyhodu, ze to bude ludi lakat a bude to reklama, negativna , ale reklama.

Na oplatku slubujem, ze vsetky prispevky, ktore mozu byt rusive budem davat len do tejto temy.

GMK aj Tebe veľa zdaru a vitaj naspäť...
Dakujem a dakujem.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  10:47:23  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Hej, všimol som si a hodnotím to pozitívne, že budeš používať BOLD písmo na citácie, namiesto toho "šedého" rámika, ktorý najmä v Tvojom prípade pôsobí rušivo...
Ale odporučil by som, keby si používal BOLD+ITALIC. No nechám to na Teba... (lebo samotný BOLD sa používa na zvýraznenie niečoho, čo chcem zdôrazniť, pričom B+I je viac vhodný na označenie reakcie... Alebo nejakú inú (hnedú, šedú,...) farbu...)

Dakujem a dakujem.
Nie je zač, nie je zač...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  10:58:55  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Hej, všimol som si a hodnotím to pozitívne, že budeš používať BOLD písmo na citácie, namiesto toho "šedého" rámika, ktorý najmä v Tvojom prípade pôsobí rušivo...
Konvencie prispevkov GMK:

Vec, na ktoru GMK reaguje, je BOLD.
Reakcia na na tutok vec je pisana standartnym pismom. Ked budem chciet nieco zvyraznit tak, pouzijem podciarknutie. Nemali by sme zabudnut ani na citaty, ktore su krivo a v 'uvodzovkach'. Rozne farby nebudem pozuivat, lebo to posobi rusivo a skaredo.

Tie matematicke veci.
Taktiez planujem v tejto sekcii uviest niektore matematicky zaujimave suvislosti zo Sveta.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  11:22:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Predsa len by som rád apeloval, na B+I... Ten italik to trošku zjemní... Samotné BOLD vyzerá, tak príliš hrubo...
Neprehodnotíš, prosím, ešte dané konvencie?

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  11:25:45  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
som tiez za

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  11:28:50  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Vec, na ktoru GMK reaguje, je BOLD.
Reakcia na na tutok vec je pisana standartnym pismom. Ked budem chciet nieco zvyraznit tak, pouzijem podciarknutie. Nemali by sme zabudnut ani na citaty, ktore su krivo a v 'uvodzovkach'. Rozne farby nebudem pozuivat, lebo to posobi rusivo a skaredo.

Vec, na ktoru GMK reaguje, je BOLD.
Reakcia na na tutok vec je pisana standartnym pismom. Ked budem chciet nieco zvyraznit tak, pouzijem podciarknutie alebo bold. Nemali by sme zabudnut ani na citaty, ktore su krivo a v 'uvodzovkach'. Rozne farby nebudem pozuivat, lebo to posobi rusivo a skaredo.


Neprehodnotíš, prosím, ešte dané konvencie?
Nie.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  11:32:02  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Ok. Beriem na vedomie.

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  16:10:51  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Najprv poznamka - pod sekciou som myslel oblast, nie temu, pretoze tema sa neda moderovat samostatne. Takze ak nieco, tak sekciu a v nej bude mozne moderovat vsetky temy.

Druha vec, podla mna nejde o to, ci citovat boldom, italicom, alebo formatovanim fora, to je v podstate jedno a format fora sa mi zda najlepsi (moj osobny nazor), ide skor o to co a ako citovat.
Citovanie po vetach, tak ako to GMK robil je strasne rusive a nezalezi na tom, ako je to sformatovane.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  16:11:10  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
pokr.
Ak ide len o zachovanie kontinuity, staci odcitovat vetu, dve z prispevku na ktory reagujem a dalej pisat UZ LEN SVOJ PRISPEVOK, kazdy aspon trochu inteligenty clovek si dokaze precitat cely prispevok v jeho povodnom zneni a potom celu reakciu a je to pre neho hodnotnejsie ako citanie typu
veta
odpoved
ina veta
ina odpoved

bez akehokolvek suvisu.
Takze napriek definitvnemu zneniu odpovede GMK navrhujem konvenciu predsa len prehodnotit.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  16:15:21  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Zatial mam pocit, ze sa GMK tohto zlozvyku citovania nedokaze zbavit...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 05 február 2005 :  01:24:55  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Ak ide len o zachovanie kontinuity, staci odcitovat vetu, dve z prispevku na ktory reagujem a dalej pisat UZ LEN SVOJ PRISPEVOK
Presne tymto som sa zacal riadit. Bude zrejme, komu a na co odpovedam a plne znenie si moze kazdy v pripade potreby dohladat.

Zatial mam pocit, ze sa GMK tohto zlozvyku citovania nedokaze zbavit...
Systematickost nie je zlozvykom, naopak, je prinosom.

Najprv poznamka - pod sekciou som myslel oblast, nie temu, pretoze tema sa neda moderovat samostatne.
Rozhodni sa ale co najskor, bo uz dalsia tema s touto tematikou bola nacata.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 05 február 2005 :  15:58:58  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
....DELI je spátky....

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2005 :  23:21:22  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Výzva pre Mata, prosím o pridelenie témy, sekcie GMKovi, nech si tam bačuje, tak ako ja s Veritasom v tejto sekcii./Toto je kopia odkazu v teme papež aktualne/ Pokiaľ tam nepozve všetkých z fóra pána Adama, začne si o chvíľu odpovedať sám sebe a debatovať sám zo sebou.

Prajem Ti veľa úspechov GMK.....

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2005 :  00:00:14  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Výzva pre Mata, prosím o pridelenie témy, sekcie GMKovi, nech si tam bačuje, tak ako ja s Veritasom v tejto sekcii./Toto je kopia odkazu v teme papež aktualne/ Pokiaľ tam nepozve všetkých z fóra pána Adama, začne si o chvíľu odpovedať sám sebe a debatovať sám zo sebou.
Ak si myslis, ze pohodenim zvanca popod nos sa GMK nan vrhne ako skuvinajuci hladny pes, tak sa mylis. GMK si nekupis ani za vyssiu cenu.

Prajem Ti veľa úspechov GMK.....
Pripada mi to falosne ako svojho casu od veritasa.

Citis sa urazene, zradene, podvedeny? (Tak mi to pripada. - i ked sa mozem mylit.)

Zdielam s tebou v mnohom podobne nazory, avsak tvoje prispevky vykazujuistu systematickost, ktore ma vedu k jednej myslienke - Bibliu mas za modlu (cize ten zly prekrutil (vyznam slova diabol)) tvoj vztah k Biblii. Preto som si dovolil polozit tieto otazky.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2005 :  00:28:02  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
odpoveď je v teme "papež aktualne".

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2005 :  10:40:10  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
pavle ved tak okato neziarli na GMK...

človek

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Korrakův dotaz Téma Next Topic: Asi to nepojde  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06