Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Cirkev a jej denominácie
 Mal by institut papeza poznat nutenu penziu?
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Sobas rozvedenych v kostole Téma Next Topic: Katolícka cirkev - najalegorickejšia zo všetkých
Strana: z 2

anonym1

Stav: offline

 Odoslaný - 03 február 2005 :  18:01:28  Zobraziť profil  Pridať anonym1 do zoznamu priateľov
Zaujimali by ma Vase nazory na to, ci by institut papeze mal poznat tzv. nutenu penziu, t.j. po dosiahnuti urciteho veku by papez automaticky isiel na zasluzeny odpocinok a volil by sa jeho nastupca. A myslim tym vseobecne, nie ze zacnete pisat o terajsom papezovi JP II a tak istom prosim o konstruktivne prispevky nie o konfrontacne a urazajuce.

 Počet príspevkov: 51  ~  Člen od: 02 december 2003  ~  Posledná návšteva: 09 apríl 2005 Upozorniť moderátora 

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 03 február 2005 :  18:20:17  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Nemyslim si, ze vek je tym spravnym kriteriom, podla ktoreho by sa mala rozlisovat schopnost.

Obavam sa, ze urad papeza je ovela komplexnejsi a komplikovanjsi institut previazany na mnozstvo inych vieroucnych stati RKC ako i funkcneho zriadenia, ze len taketo jednoduche to nebude.

Myslim si, ze urad papeza by mal byt vioazany na istu schopnost cloveka, ale to si musia v RKC vyriesit sami a ja sa im do toho montovat nemienim, len som vyjadril svoj pocit na vec, ak by ich nahyodou zaujimal.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

roby

Stav: offline

 Odoslaný - 03 február 2005 :  20:33:24  Zobraziť profil  Pridať roby do zoznamu priateľov
Osobne si myslím že nútená penzia pre pápeža nie je riešenie.Do toho úradu sa dostal z božej vôle tak jediný kto by mal mať právo ho "penzionovať" by mal byť len Boh.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 152  ~  Člen od: 15 január 2005  ~  Posledná návšteva: 13 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 03 február 2005 :  20:49:28  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Dovolim si poznamenat, ze papoez je volena a menovana funkcia zborom kardinalov, ktori su zavreti (tusim v Sixtinskej kaplnke?) az do doby, kym sa nezhodnu na jedinom vhodnom kandidatovi.

Tato praktika je zauzivana zo stredoveku, kde volba papeza bola, okrem ineho, vedena aj pohnutkami svetskej moci. Aj preto mohli byt v istych dobach sucasne traja papezi RKC.

Naozaj nevidim velky rozdiel v tom, ze papez fyzicky zomrie, alebo strati schopnosti zastavat urad.

Co napriklad pripad hlbokej a dlhotrvajucej komy? Kto zastava funkciu papeza vtedy? A co vsetky jeho povinnosti?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  00:23:24  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Myslim, ze sa zasa dostavame do nasej oblubenej roviny, nekataloci a RKC. Ak Vas mozem poprosit, pribrzdite uz v zaciatku.
Volba papeza mohla byt (a bola) zneuzita aj na mocenske ucely, to vsak nic nemeni na fakte, ze kadinaly pred volbou papeza vzyvaju Ducha svateho a tym ze (anonymne) hadzu listky do urny, davaju Bohu posledne slovo. Preto by mal mat Boh posledne slovo aj pri ukonceni jeho funkcie.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  01:36:11  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Mato
Tym, ze (anonymne) hadzu listky do urny, davaju Bohu posledne slovo.


Tomuto celkom dobre nechapem. Jedna sa o tajnu volbu? Kardinali vhodia listok so svojim hlasom, ci nie?

Pocas volby, su v Sixtinckej kaplnke, alebo si to zle pamatam?

A ako je to s papezom, ked je v kome? Ktop zastava jeho urad, kto vykonava jeho povinnosti, kto ho zastupuje?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

anonym1

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  01:42:18  Zobraziť profil  Pridať anonym1 do zoznamu priateľov
Pocuvaj GMK, ja som sa pytal na nazor o tom ci by mala byt ta funkcia docasna, alebo na cely zivot a neziadal som nikoho a tudiz ani Teba o ironicke vysvetlenie ako funguje volba papeza a co sa udialo pred x sto rokmi. To vsetci velmi dobre vieme.

 Počet príspevkov: 51  ~  Člen od: 02 december 2003  ~  Posledná návšteva: 09 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  01:55:34  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
A ja som sa pytal na dalsie veci. Zi s tym.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  07:29:02  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
Bozie zamery sa dost casto protirecia s nasimi, ludskymi najlepsimi nazormi na vec. Papezsky stolec je zalezitosotu jedine Boha a ako dlho bude momentalny papez viest svoje ovecky je jedine na Bohu, nie na nas.

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

anonym1

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  08:22:09  Zobraziť profil  Pridať anonym1 do zoznamu priateľov
Myslim, ze lahsie sa nam tu bude zit bez teba. Moderator, v ramci pravidiel slusnosti Ta ziadam o zablokovanie uzivatela GMK, kym sa nenauci spravat, vid. jeho vysvetlivky:

Užívateľské meno: GMK
Skutočné meno: Gluteus Maximus Klitoris XIV.
Pobyt: Antigua and Barbuda
Pohlavie: Male
Počet príspevkov: 2126

Myslim ze clovek co si da taketo skutocne meno potrebuje vysetrit a nema co robit na krestanskom fore.

 Počet príspevkov: 51  ~  Člen od: 02 december 2003  ~  Posledná návšteva: 09 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  08:27:46  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Ahoj GMK, zdraví Ťa veritas, od blumentálcov...

Čo sa týka otázky ohľadom predčasnej penziácie sv. otca, ja som jednoznačne zato, aby sa úradovanie sv. otca končilo až jeho smrťou.

Ak by bol v kóme, alebo v nemocnici, stále je to viditeľná hlava Cirkvi, ktorá môže združovať kresťanov-katolíkov po celom svete.

Ak pápež chce vo svojom úrade vydržať až do svojho pozemského konca, znamená to, že je skutočne pravým pápežom, ktorý aj naozaj plní mnohé evanjeliové rady - napr. zapri sám seba, zober svoj kríž, nasleduj ma, verný až na smrť... a iné.

Lebo pravý sv. otec má nad sebou Ducha Svätého, ktorý, ako vieme z Písma prisľúbil: "Tí však, čo dúfajú v Pána, dostávajú novú silu, získavajú krídla ako orly, utekať budú a neustanú, budú putovať a neomdlejú." Iz 40,31

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  09:15:14  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Ahoj GMK, zdraví Ťa veritas, od blumentálcov...

Ahoj veritas. Som rad, ze som naspat. A nieco nove som sa aj poducil.

quote:
Čo sa týka otázky ohľadom predčasnej penziácie sv. otca, ja som jednoznačne zato, aby sa úradovanie sv. otca končilo až jeho smrťou. ...

To je v poriadku, a ako sompovedal, nechcem sa vam do toho stariet, len som povedal svoj nazor.

Teraz sa skor pytam, aby som sa dozvedel nieco nove (mozno by sme sa mali presunut do 'spoznavajme katolikov"?) a preto som sa pytal.

Mohol by si mi aspon, prosim, este povedat, kto zastava papezove povinnosti, ked je sam indisponovany?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  09:29:20  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Má svojho zástupcu (zástupcov) - existuje pápežská kúria, jednotlivé kongregácie...
Teda aj v prípade onemocnenia sú jasne definované povinnosti a právomoci. Konkrétne mená neviem, no na nete by sa určite našli...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  09:42:32  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Vdaka. Mozno by si v tej sekcii 'spoznavajme katoilikov' mohol rozpisat o tomto urade viacej.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  09:57:12  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Ďakujem za námet - možno niečo napíšem, mám celkom dobre spracované podklady na túto tému...

Doplňujem: Chcem napísať, lenže som v práci a pracujem... Keď trošku opadnú pracovné povinnosti, tak samozrejme, že prispejem. Skutočne momentálne nejde o falošnú skromnosť, ale o zaneprázdnenosť v práci...
A rád niečo na túto tému napíšem...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  10:05:06  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Ďakujem za námet - možno niečo napíšem, mám celkom dobre spracované podklady na túto tému...
Budem sa opakovat: Nevahaj a publikuj. Nebud falosne skromny.

Celkom ma to zaujima. Mozno si potrebujem poopravit niektore nazory v niektorych oblastiach.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  10:43:10  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
ANONYM1: Myslim, ze lahsie sa nam tu bude zit bez teba.
Odpoved na tvoju vyzvyu najdes tu: http://www.blumental.sk/forum/topic.asp?TOPIC_ID=234
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
UPOZORNENIE: Link odkazuje na temu GMK, ktora moze na niekoho posobit rusivo. Vstup na vlastne riziko.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

VERITAS: Chcem napísať, lenže som v práci a pracujem ... A rád niečo na túto tému napíšem...
OK, budem cakat.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  10:48:45  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
P.S. Nie MATO, ale veritas...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  10:51:07  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
P.S. Nie MATO, ale veritas...
Sorči Karči.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  13:53:25  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Ecce, ani nemusím nič písať... Internet to urobí za mňa:

http://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=2005020421


P.S.
Proste a dostanete...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

anonym1

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  17:09:38  Zobraziť profil  Pridať anonym1 do zoznamu priateľov
Veritas, dakujem za velmi jednozancu odpoved (cez link). To je presne to co som tu ocakval a nie ulety chlpaca GMK. Nerozumiem preco ludia nemozu dodrziavat zaklady slusnosti a stale zamoruju forum, ktore im nie je urcene. Moderator, nechces s tym uz konecne nieco urobit?

 Počet príspevkov: 51  ~  Člen od: 02 december 2003  ~  Posledná návšteva: 09 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 05 február 2005 :  01:16:43  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Ecce, ani nemusím nič písať... Internet to urobí za mňa:
http://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=2005020421

Vdaka.

chlpaca GMK
GMK nie je chlpaty.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 11 február 2005 :  23:33:45  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
quote:
Mal by institut papeza poznat nutenu penziu?

Mal. Podobne ako v prípade šoférov, ktorým po nesplnení zdravotných kritérií odoberú oprávnenie viesť motorové vozidlo.

Príklad nie je náhodný. Šofér podobne ako neobmedzene vládnuci člen akéhokoľvek spoločenstva, je v prípade poškodenia zdravia, či už vekom, alebo chorobou, ohrozením pre okolie a tých, ktorých vlastne vedie....vezie...

Je však otázkou, kto, ako a kedy dokáže určiť čas, kedy musí dotyčný vedúci.. /šofér/ odovzdať riadenie inému, vhodnému, schopnejšiemu a zodpovednejšiemu šoférovi, vedúcemu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 12 február 2005 :  01:26:36  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Príklad nie je náhodný. Šofér podobne ako neobmedzene vládnuci člen akéhokoľvek spoločenstva, je v prípade poškodenia zdravia, či už vekom, alebo chorobou, ohrozením pre okolie a tých, ktorých vlastne vedie....vezie...
Pokial viem, tak ty sa nevezies. A ti, co sa vezu, chcu prave tohoto taxikara. Zeby si sa bal konkurencie?

Je však otázkou, kto, ako a kedy dokáže určiť čas, kedy musí dotyčný vedúci.. /šofér/ odovzdať riadenie inému, vhodnému, schopnejšiemu a zodpovednejšiemu šoférovi, vedúcemu.
Musia si to rozhodnut predovsetkym oni sami.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

roby

Stav: offline

 Odoslaný - 12 február 2005 :  12:47:28  Zobraziť profil  Pridať roby do zoznamu priateľov
GMK trpis nespavostou???01:26 hmm

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 152  ~  Člen od: 15 január 2005  ~  Posledná návšteva: 13 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 12 február 2005 :  13:04:27  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
GMK trpis nespavostou???01:26 hmm
GMK vselijako trpi.

Ma duse je ranena, a saty stratili glanc...

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Sobas rozvedenych v kostole Téma Next Topic: Katolícka cirkev - najalegorickejšia zo všetkých  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06