Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Kresťania a svet
 Nástenka a ankety
 Jezuitskí dobrovoľníci
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Interview o zednářích Téma Next Topic: Cas a miesto omse?  

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 09 jún 2007 :  22:16:17  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
dnes som v katolickych noviunach nasiel tento oznam:
Jezuitskí dobrovoľníci
Organizácia Jezuitskí dobrovoľníci (JEV) ponúka mladým ľuďom vo veku 18 – 30 rokov možnosť venovať jeden rok (september až júl) službe starým ľuďom, telesne a mentálne postihnutým, nevidiacim, deťom v pestúnskej starostlivosti, ako aj prehĺbenie duchovného života a osobnostnú formáciu. Nepožaduje sa odborné vzdelanie. Prihlášky: do 25. júna. Kontakt: JEV kancelária, Lucia Balogová, Námestie padlých hrdinov 7, 900 28 Ivanka pri Dunaji, tel.: 02/40259236-8, 0908/334083, e-mail:jev@nextra.sk; www.jev.sk.


okrem spominanej stranky je co to o nich na http://jezuiti.sk/index.php?stranka=diela_jav

mate niekto osobnu skusenost? ci odporucanie od niekoho druheho? co si o tom myslite?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora 
  Previous Topic: Interview o zednářích Téma Next Topic: Cas a miesto omse?  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06