Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 Pravidlá prispievania
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Provider robi urdzbu - odstavka fora Téma   

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 23 október 2004 :  00:30:48  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
1. Toto fórum je – podobne ako celý portál - neziskovou iniciatívou súkromnej osoby, vychádza v celku i v častiach výlučne z učenia Katolíckej cirkvi a jeho zmysel môže byť vyjadrený mottom: "všetko ku cti, chvále a sláve Trojjediného Boha a spáse nesmrteľných duší"

2. Aktívne budovanie fóra sa deje najmä prostredníctvom príspevkov úprimne angažovaných prispievateľov, ktoré tak slúžia na počesť a prospech Cirkvi neviditeľnej (najmä Matky Božej Panny Márie, anjelov, svätých a duší v očistci) i Cirkvi viditeľnej (tých žijúcich vykúpených, ktorí sa o svoju spásu ešte musia pričinovať živou katolíckou vierou a záslužnými skutkami lásky)

3. K takémuto aktívnemu a záslužnému budovaniu fóra je pozvaný každý človek dobrej vôle. Môže tým participovať na jeho ostatných dobrách a prispieť tak k šíreniu Ježišovej dobrej zvesti, ako ju podáva Ním založená a Duchom Svätým vedená jedna, svätá, apoštolská a katolícka Cirkev, neomylne vykladajúca pravdy Zjavenia z Písma a Tradície prostredníctvom živého Magistéria.

4. V uvedených intenciách je nesené aj apologeticko – informačné zameranie fóra, ktoré má byť pre hľadajúcich vysvetlením, pre pýtajúcich sa miestom odpovedí a pre úprimných záujemcov o veci viery i zdieľaním poznania o živote viery, a to aj formou diskusie.

5. Fórum je pod permanentným aktívnym dohľadom administrátora a moderátorov. Títo zodpovedajú za jeho obraz v zmysle týchto pravidiel a pri správe fóra sa riadia podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Sú preto oprávnení vstupovať do diania na fóre bez vyzvania, ak to uznajú za vhodné či potrebné, a nie sú povinní svoje prípadné zásahy zdôvodňovať: hostiteľ má vždy privilégiá, aké hosť nemá.

6. Fórum má dve hlavné časti, verejnú a neverejnú. Neverejná časť je určená pre diskusie a témy, ktoré z dobrých dôvodov nie je múdre riešiť pred anonymnou verejnosťou. Tieto pravidlá sa vzťahujú na obe sekcie, pričom na neverejnú časť sa vzťahuje naviac aj podmienka aktívneho preukázania katolíckeho založenia prispievateľa. Ku každému záujemcovi o prístup do neverejnej sekcie fóra pristupujú správcovia individuálne. Toto členstvo podlieha naďalej právam správcov fóra.

7. Príspevky sú predovšetkým vizitkou prispievateľa, nie fóra, a nemusia sa zhodovať s názormi správcov fóra ako ani s názormi ostatných prispievateľov: toto fórum je slobodné.

8. Príspevky nezhodujúce sa so zameraním fóra však nie sú na tomto fóre vítané a môžu mať za dôsledok aktivitu správcov fóra: toto fórum nie je liberalistické.

9. Príspevky v rozpore s ustanoveniami Desatora, cirkevných a/alebo civilných zákonov nie sú prípustné a podliehajú príslušným právam a/alebo povinnostiam správcov.

10. Každým príspevkom dáva jeho autor najavo, že tieto pravidlá pozná a súhlasí s nimi.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12023  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 23 marec 2019 Upozorniť moderátora 
  Previous Topic: Provider robi urdzbu - odstavka fora Téma   
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06