Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 Stretnutie
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Nebezpečenstvo kreacionizmu Téma Next Topic: Sloboda slova a cirkev
Strana: z 5

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 08 november 2006 :  18:42:02  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
takze mame tu Nove MEsto, Prievidzu, Bojnice... co stretneme sa celkom neorganizovane, kazdy kde uzna za vhodne? Povodne som myslel, ze by sme sa mohli stretnut niekde v NMnV alebo v TN my ludia, co sme s okolia, ale kedze sa to utesene rozrasta, tak mozno navrhnut aj nieco vacsie. Ale to lokalne stretko by som spravol aj tak. Co ty alesko na to.

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 08 november 2006 :  19:20:27  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
jasne, s tebou som uz mal dve lokalne stretka.... ale ak budem musiet prist do NMnV, tak suhlasim ale potom este budem trvat aspon na Miskovi.... a co s atyka nas dvoch lajos, tak staci zdvihnut mobil.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 08 november 2006 :  22:45:23  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
quote:
este budem trvat aspon na Miskovi
cim viac nas bude tym lepsie

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 5 Previous Topic: Nebezpečenstvo kreacionizmu Téma Next Topic: Sloboda slova a cirkev  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06