Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 Stretnutie
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Nebezpečenstvo kreacionizmu Téma Next Topic: Sloboda slova a cirkev
Strana: z 5

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 21 september 2006 :  20:52:38  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
GMK v inej teme trefne poznamenal ze
quote:
Vlastne, uz davno nebolo stretko.


Co by ste povedali na nejaky den v obdobi od 10.10. do 14.10. ?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora 

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 21 september 2006 :  20:57:16  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
ak dovtedy naskrblim prachy na cestu tak a budem este nezamestnany tak mne je to jedno kedy... ale navrhoval by som skor severske mesto ako napr. zilina ci martin alebo ruzomberok....

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 21 september 2006 :  21:10:58  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
alesko, staci ked do NMnV prides

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 21 september 2006 :  21:12:28  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
airsoft? tha kedy staci pojdem. uz teraz sa tesim. La vita bella. Bikdy zivot taky krasny....

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 21 september 2006 :  21:31:07  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
nebol som ani nepamatam. Mam roboty ako nas.... a rodinke treba cas venovat. Ale ak bude nejaka rozumna akcia v okoli, urcite ti dam vediet.

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 21 september 2006 :  21:34:24  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
by somsa na teba pekne usmial ale nemozem... som rad ze na mna myslis, som rad ze tu na krede mam takych skvelych kamaratov a kamosky.

p.s. a preco teda mam prist do NMnV ked niet casu? ja viem spolu sa zasmiat a pozartovat a podelit sa o radost z krasneho zitia, juujjjj tak sa tesim na jnejaky vylet von... normalne sa uz teraz radujem

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 22 september 2006 :  06:17:57  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
som za...len to upresnite:)
v prvom rade to zalezi na Matovi, ten je od nas najdalej:))

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 22 september 2006 :  10:17:24  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Prave tie dni budem blizko. Preto som ich navrhol

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 22 september 2006 :  12:04:20  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
quote:
p.s. a preco teda mam prist do NMnV ked niet casu?
alesko alesko, pretoze na to stretko by sme isli spolu autom. Alebo ze by som sa aj vlakom previezol? No veru po rokoch... tak pojdeme vlakom

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 22 september 2006 :  12:05:39  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
Bol by som rad, keby prisiel aj Pavelba. Stretnut sa zocivoci by myslim mnohemu prospelo.

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 22 september 2006 :  13:46:13  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Tak sa vam to pozdava?

Ideme hladat nejaky vseobecne (vacsinovo) akceptovatelny datum?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 22 september 2006 :  14:37:50  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Ano, stretnime sa, ale dalsi dobry napad GMKov: niekde uplnenetradicne, dakedy cez vikend mimo BA a ine krajske mesto. Spozname krasy prirody, a budeme viac nachylny kukamosskemu. Zaroven vylet. Co keby sme to spojili so spoznavanimkras a pamiatok Slovenska???

Napriklad sa moze zacat Beckovom. Stretneme sa dakedy rano na Beckove, kolom 9:00. Potom pojdeme na hrad, vsetci spolocne, pokukame pamiatky. Potom zajdeme niekam na bryndzove halusky a uplne nakoniec skoncime pri debate. Kolom 17:00 sa to rozpusti a bude individualnyuprogram kazdy podla moznosti kedy sa musi vratiot domov alebo kam.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 22 september 2006 :  15:13:39  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
Odporucam stretnut sa v NMnV napriklad na vlakovej stanici, zbehnut na hrad Beckov a potom ist spat do NM na nieco k snedku. Alebo mozme sa stretnut v TN a pozriet TN hrad. otazka je, ake bude pocasie.

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 22 september 2006 :  15:27:15  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
lajos, ja som za Beckov. a za tebou mozem dobehnut kedykolvek staci upresnit cas a nema problema... mozno teraz skor vlakom, ale rad by si pozrel NMnV nielen z pohladu okna na aute. a sa mi tam celkom pacilo ked som bol naposledy...

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 23 september 2006 :  21:06:58  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Ak takto, tak mozem iba sobotu, v nedelu sa uz musim vratit

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 26 september 2006 :  11:57:38  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Nikto iny nejavi zaujem?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 26 september 2006 :  13:33:57  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Mato

Nikto iny nejavi zaujem?


GMK.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 26 september 2006 :  15:42:33  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
GMK uz zaujem predsa prejavil.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 26 september 2006 :  15:56:24  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
nuž, neviem, či nás dievočky radi privítate
Len súdiac podľa mojich trablovín, ešte teraz neviem povedať kde, ako, a či, vlastne dajako či budem kde a či čo. Takže ja asi až v poslednej chvíľočke budem vedieť niečo a potom napíšem, ale asi skôr nie. Hoci uznávam ani to nie je až tak ďaleký termín.
A ono to aj tak vyziera, akoby ste sa len vy, chuapci chceli postretávať, tak že reku vás nechám, teda za seba

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 26 september 2006 :  17:50:27  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
juja kazdy je vítany. neviem ako pojdu bratislavskí chlapci ale ak by isli by ta mohli zobrat so sebou - ci uz vlakom alebo aftom.... ja urcite pridem do Beckova avtom.... lenze z opacneho smeru.... takze ak by ste sli vlakom(zoberiem 4 ludi) tak povedzte kedy priblizne a pockam vas na stanici..... popripade ak by siel niekto cez Trencin(menovite myslim teraz na Ameriku alebo i Vlcka) mozem ho tiez nejako vyzdvihnut.....

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 26 september 2006 :  20:14:55  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
Aleško,ď..
Práve som sa dorozprávala s Miškou, všetkých vás pozdravuje, momentálne je ešte v nemocnici, deti majú dosť nepríjemné zdravotné problémy, takže lekári nevedia vlastne o čo u nich ide. Takže nie je momentálne možné, aby sa tu na našom kriede mohla veľmi zúčastňovať našich rozhovorov. Takže držíme jej palce a asi pomyslíme aj počas modlitieb na ňu a jej rodinu.

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 26 september 2006 :  20:22:03  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
samozrjeme.... ak by bolo treba cosi tak icq...

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 26 september 2006 :  21:48:08  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
Ja tiez javim zaujem

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Asined

Stav: offline

 Odoslaný - 26 september 2006 :  21:56:00  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Asined  Pridať Asined do zoznamu priateľov
ja sa už teším a som zvedavá na vás, ale neprídem, mama ma nepustí. aspon duchovne ked už nie fyzicky, budem pri vás, a bodaj by ste sa tam pobili a poškriepili.
Denisa

 Počet príspevkov: 126  ~  Člen od: 03 november 2005  ~  Posledná návšteva: 22 september 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 27 september 2006 :  07:24:51  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
asined ja ti to vynahradim, pridem na litpov... tak sa zastavim a pokecame dodatocne.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Asined

Stav: offline

 Odoslaný - 27 september 2006 :  07:58:48  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Asined  Pridať Asined do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal alesko

asined ja ti to vynahradim, pridem na litpov... tak sa zastavim a pokecame dodatocne.

niea basta.my sa nemame o com rozpravat.

 Počet príspevkov: 126  ~  Člen od: 03 november 2005  ~  Posledná návšteva: 22 september 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 5 Previous Topic: Nebezpečenstvo kreacionizmu Téma Next Topic: Sloboda slova a cirkev  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06