Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Katolícka apologetika
 Apologetické pohľady
 MISIE predtym a dnes - najdes rozdiel ??
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Biblia - zakázať? Téma Next Topic: Vizionári dnes a predtým- nájdeš rozdiel?
Strana: z 3

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 08 august 2013 :  14:55:05  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
diabolský "koncil"- presnejšie zjazd biskupov (nebol tam pápež) otvoril diablovi dvere, a to misojogi nikto nemôže poprieť.

nebyť toho jeho "aggiornamenta" t.j prispôsobeniu sa murárskemu svetu, a nebyť tej domnelej moci pod ktorou to akože robil... všetko je inak.

Misie už dnes nemajú žiadny zmysel, lebo tzv."katolícka cirkev" o svojej samospasiteľnosti akosi nevie.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

misojogi

Stav: offline

 Odoslaný - 08 august 2013 :  22:25:00  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: misojogi  Pridať misojogi do zoznamu priateľov
pre teba su diablom rozne nepodstatne formality
a z tohto tvojho postoja vyplyva vsetko ostatne

pzri si niekedy historiu obrazoborectva
zistis zaujimave paralely medzi tebou a myslenim obrazoborcov

tiez islo o fixaciu na nepodstatne vonkajsie veci

Aby sme vo všetkom dosiahli pravdu, musíme sa vždy pridržiavať zásady, že to, čo sa mne zdá bielym, budem pokladať za čierne, keď to hierarchická Cirkev tak rozhodne, pevne veriac, že medzi ženíchom Kristom, naším Pánom, a medzi jeho nevestou Cirkvou je ten istý Duch, a náš Pán, ktorý nám dal Desatoro prikázaní, riadi a spravuje aj našu svätú matku Cirkev.
sv.Ignac z Loyoly

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1231  ~  Člen od: 06 november 2010  ~  Posledná návšteva: 01 máj 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 23 september 2013 :  09:05:09  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
Keď dnes rozmýšľam nad tým podstatným rozdielom medzi misiami pred a po, tak ma napadá ešte jedno. Katolícki misionári nikdy nešli do toho s tým že obrátia celý svet, vedeli dobre že to nie je to o čo ide.

A keď pozerám stav dnes, tak murári vo Vatikáne to robia inak. Obracať už tiež netreba, ale skôr vypracovať "teológiu" tak aby boli všetci "anonymní kresťania". Satanský koncil odklepol "subsistit in" (jasný blud) a tým pádom sa rozbehol proces, ktorý formálne prehlási o všetkých heretikoch, schizmatikoch, budároch, modlároch, čarodejníkoch a pod. že vlastne oni sú "kresťania" len o tom nevedia.

Lepšia cesta ako vybudovať antikristovskú anticirkev, kde sa zhromaždia všetci (diabol chce tromfnúť Krista a ukázať, že vie získať všetkých) ani nie je možná.

Len treba lídrovstvo v tomto zveriť (murármi prešpikovanému) Rímu, ktorý si túto funkciu plní. Trón prekliatej bezbožnosti tam už dávno stají a organizuje one world s jedným "náboženstvom". Katolíckou vierou spervrtovanou na modernizmus najhrubšieho zrna.

A sídlo- Rím, už len čaká kedy si naň zasadne Antikrist. A okrem toho mravenčia práca "misionárov" a "teológov"... tento čas približuje.
Antikristovská anticirkev tu už de facto je, len zrejme sa ešte dolaďujú detaily, a svetový líder s "anonymnými kresťanmi"(to sú dnes všetci) sa bude mocť čoskoro ukázať.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 3 Previous Topic: Biblia - zakázať? Téma Next Topic: Vizionári dnes a predtým- nájdeš rozdiel?  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06