Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 Vtipy III
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Jan Hus bol kanonizovaný Téma Next Topic: Časopis Svetlo
Strana: z 7

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 25 september 2006 :  18:49:47  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
taky jeden PCovsky:

Vždy, keď ukladám večer deti spať, rozmýšľam, či ich mám 'uložiť' alebo 'uložiť ako'.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 30 september 2006 :  10:57:18  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
Newbie 1 príspevok
Skuseny 55 príspevkov
Prispievač 100 príspevkov
Proffesionál 155 príspevkov
Guru fóra 200 príspevkov
Expert fóra 355 príspevkov
SuperExpert Fóra 415 príspevkov
Maniak 525 príspevkov
Blazon 1000 príspevkov

tha skusme zistit kde kto patri....

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 30 september 2006 :  21:43:51  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
tha neda mi to

.... ti povedala: aaa vyhravame nad sencom 1:0 [1238] [1238] sa tesim bo minule sme nad nimi prehrali 4:1 :D

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 11 október 2006 :  13:38:13  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
http://www.christnet.cz/magazin/rubrika.asp?id=11

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 14 október 2006 :  20:11:14  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Nový kněz má poprvé sloužit ve zpovědnici, a protože je poněkud nervózní, požádá staršího kolegu, aby šel s ním. Vyslechne si pár vyznání, načež ho starý kněz požádá, aby vyšel ven, že mu dá pár rad.

„Překřiž si ruce na prsou, a jednou rukou si přitom mni bradu.“ Nový kněz si to vyzkouší. „Zkus říkat věci jako ‚Rozumím, ano, pokračuj synu, chápu. Jaké to je?‘“

Mladík si znovu všechno vyzkouší, načež se starý kněz zeptá: „Tak co, nemyslíš si, že je to o trochu lepší než se plácat do kolen a vykřikovat ‚Tý vole! A co bylo pak?!‘“

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 14 október 2006 :  23:35:38  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Jeeeeej veritas vitaj spat !

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 15 október 2006 :  12:55:16  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Ahojte! :) Verím, že sa opäť nejako zapojím do diskusií...

Pýta sa Miško Peťka:
- Peťko, čo si dostal od rodičov na narodeniny?
- Vidíš tam pod oknom ten tmavozelený Ford Focus?
- To je nádherné auto!!
- Tak presne takej istej farby som dostal čapicu...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 16 október 2006 :  09:26:20  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
Veritas, aj ja sa teším, že Ťa vidím.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 11 november 2006 :  12:38:58  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
PRVNÍ KÁZÁNÍ

Nový farár byl před svým prvním kázáním tak nervózní, že skoro nemohl ani mluvit. Zeptal se přítomného arcibiskupa, co má dělat, aby se uvolnil. Ten mu poradil: "Kápněte si do vody trochu vodky a uvidíte, že po několika hltech
budete klidnější."

Farář poslechl radu a skutečně. Cítil se tak výborně, že by dokázal řečnit I ve vichřici úplně klidně. Po bohoslužbě se vrátil do sakristie, kde našel lístek od arcibiskupa, na kterém stálo:

Vážený Otče:
Příště si nalejte vodku do vody, ne naopak. Dále připojuji několik poznámek, aby se neopakovalo to, co jsem viděl na dnešní mši:
- na okraj kalicha není nutné dávat kolečko citronu
- ty kabinky v boční lodi jsou zpovědnice, ne toalety
- snažte se neopírat o obraz Panny Marie a už v#249;bec ji nemusíte objímat a líbat
- máme 10 přikázání, ne 12
- Apoštol#249; bylo 12 ne 7 a žádný z nich nebyl trpaslík
- Našeho Pána Ježíše Krista a Jeho Apoštoly nenazýváme "JC & His Boys"
- David porazil Goliáše prakem a kamenem, není pravda, že ho "dojebal"
- Jidáše neoznačujeme za "zkurvenýho zmrda"
- Svatého Otce se nesluší nazývat "Papa Ratzi"
- Bin Ládin neměl nic do činění s Ježíšovou smtrí
- svěcená voda je na požehnání, ne na osvěžování zátyklu
- nikdy se nemodlete sedíc na schodech před oltářem
- hostie se mají rozdávat věřícím, nemají se přikusovat k vínu
- věřící háží příspěvky do pokladničky dobrovolně - odstraňte nápis: "Vaše
spropitné je m#249;j plat"
- hříšníci p#249;jdou do pekla, ne "do prdele"
- při otčenáši je možné zvedat ruce k nebes#249;m, ale ne pohupovat se do vlny
- vaši iniciativu, aby si všichni zatančili hodnotím kladně, ale dělat
vláček po celém kostele to NE!

D#217;LEŽITÉ: Ten, co seděl v koutě u oltáře, o němž jste tvrdil, že je to
"buzík v sukni" a "transvestita bez make-upu" to jsem byl já.

Doufám, že do příští neděle tyto nedostatky napravíte. Jinak na první kázání
to bylo celkem dobré.

S pozdravem

Arcibiskup

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

AdvoKat

Stav: offline

 Odoslaný - 11 november 2006 :  23:48:08  Zobraziť profil  Pridať AdvoKat do zoznamu priateľov
Človeče to ti je také smiešne až že až. GéeMKá, láska naša vtipná, obveseľuj nás častejšie, prispievaj častejšie! Prosím!

Kto mlčí súhlasí.
Kto nesúhlasí nemlčí.

 Počet príspevkov: 201  ~  Člen od: 15 október 2006  ~  Posledná návšteva: 20 júl 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

rad.ek

Stav: offline

 Odoslaný - 29 november 2006 :  00:15:29  Zobraziť profil  Pridať rad.ek do zoznamu priateľov
O nepříliš vhodné formě evangelizace:

Ozve se zaklepání na dveře.
"Kdo je tam?"
"To jsme my, Svědkové Jehovovi."
"A co chcete?"
"Chtěli bychom si trochu popovídat."
"A kolik Vás je?"
"Dva."
"No, tak si popovídejte."

rad.ek

 Počet príspevkov: 2120  ~  Člen od: 02 január 2006  ~  Posledná návšteva: 09 august 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Laco

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2006 :  08:35:54  Zobraziť profil  Pridať Laco do zoznamu priateľov
Cigán bol v noci kradnúť vo farárovej záhrade uhorky. Tma ako v rohu, iba občas záhradu osvietil blesk, pretože v diaľke zúrila búrka. Vtedy cigán zbadal tú najväčšiu uhorku a šup s ňou do vreca.
- Panebože, zablyskni!
Zablýskalo sa a ďalšia veľká uhorka zmizla vo vreci.
Hrmavica zobudila pána farára. Keď sa pozrel von oknom, v záblesku zbadal známu siluetu v jeho záhrade. Zobral bakuľu a potichu sa vybral za nevítanou návštevou.
Zrazu pred sebou pri zemi začuje cigánov hlas:
- Panebože, zablyskni!
V žiari blesku ho trafil rovno do hlavy.
- Jáááj, Panebože, už neblýskaj, už budem brať doradu!

Nedomnievajte sa, že som prišiel dať pokoj na zem; neprišiel som dať pokoj, ale meč. (Matúš 10:34)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 746  ~  Člen od: 24 október 2006  ~  Posledná návšteva: 31 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2006 :  10:00:40  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
Všetci mi hovoria, že meno kocúra sa ako heslo pre administrátora nehodí.
Ale keď ja som si tak privykol na môjho qzb!7kw_2et!

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Laco

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2006 :  10:03:32  Zobraziť profil  Pridať Laco do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal alesko

Všetci mi hovoria, že meno kocúra sa ako heslo pre administrátora nehodí.
Ale keď ja som si tak privykol na môjho qzb!7kw_2et!



Aj mne sa viac páči qzb!7kw_2et! a lepšie sa pamätá.

Nedomnievajte sa, že som prišiel dať pokoj na zem; neprišiel som dať pokoj, ale meč. (Matúš 10:34)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 746  ~  Člen od: 24 október 2006  ~  Posledná návšteva: 31 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 15 december 2006 :  10:08:09  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
nabor do pekla


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2006 :  19:41:50  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
Teda, Milan, to Ty si ten pokušiteľ, len čo som tam klikla, hneď mi bolo oznámené, že som vyhrala vyše 2000,- dolárov - dobrý vtip, na to konto, že mám takmer prázne kontá, by sa mi aj zišlo!

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 20 december 2006 :  13:55:37  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal juja

Teda, Milan, to Ty si ten pokušiteľ, len čo som tam klikla, hneď mi bolo oznámené, že som vyhrala vyše 2000,- dolárov - dobrý vtip, na to konto, že mám takmer prázne kontá, by sa mi aj zišlo!



-

- tak tu je nieco specialne pre teba ....

- ide o vtip

- zabav sa ....


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Laco

Stav: offline

 Odoslaný - 20 december 2006 :  17:53:32  Zobraziť profil  Pridať Laco do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Milan
- zabav sa ....

Dobré, aj keď ma už bolel prst.

Nedomnievajte sa, že som prišiel dať pokoj na zem; neprišiel som dať pokoj, ale meč. (Matúš 10:34)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 746  ~  Člen od: 24 október 2006  ~  Posledná návšteva: 31 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 14 január 2007 :  10:41:28  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
Výmena žiarovky vo veľkom:
Koľko charizmatikov treba na výmenu jednej žiarovky?
200!!!
100 ich sedí v cirkvi a modlí sa dlhé modlitby, aby sa znovu objavilo svetlo,
10 ich stojí na rohoch ulíc a presviedčajú okoloidúcich, že keď im neuveria, ich žiarovky zhasnú tiež,
5 sa pokúša vymietať démona temnoty z prasknutej žiarovky,
10 ich tvrdí, že sa za žiarovku modlili a že navzdory svojim pocitom veria, že žiarovka svieti,
74 z nich sa snaží presvedčiť prasknutú žiarovku aby verejne "uznala" svoje hriechy, aby jej Pán zase vrátil jej svetlo,

... a nakoniec 1 starší zboru vraví žiarovke, že pokiaľ chce byť spasená, musí platiť pravidelné desiatky, nevynechávať bohoslužby a každý deň hovoriť ľuďom: "Predtým som žila v temnote, ale teraz som našla svetlo". Pokiaľ to všetko bude verne robiť, a ak to bude Božia vôľa, svetlo sa jej vráti (je ale možné že ju Hospodin len vystavuje skúške - potom by mohla žiarovka zostať v temnote až na veky).

><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><>

Koľko rímskych katolíkov je treba na výmenu jednej žiarovky?
a) Dvaja - laik ju vymení, a kňaz vypočuje jej spoveď a starej žiarovke dá posledné pomazanie.
b) Nerobia to. Celých 2000 rokov cirkevné tradície žiarovky nemenili a tak nemajú pre výmenu žiaroviek žiadny precedens.


><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><>

Koľko evanjelistov treba na výmenu jednej žiarovky?
a) 33. Jeden ju vymení, dvaja sa slnia v jeho sláve, a 30 ich bude robiť finančná zbierky v mene žiaroviek.
b) Stačí jeden, ale žiarovka musí činiť pokání zo svojej temnoty a skutočne túžiť po zmene.

><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><>

Koľko kresťanských fundamentalistov treba na výmenu jednej žiarovky?
Ani jeden. V Biblii sa o žiarovkách nepíše a preto je žiarovka nebiblická.

><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><>

Koľko misionárov treba na výmenu jednej žiarovky?
31 - Jeden to spraví a tridsať domorodcov uvidí svetlo.

><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><>

Koľko Anglikánov treba na výmenu jednej žiarovky?
10 - 1 ju nahradí novou žiarovkou a 9 ich obdivuje starú žiarovku!

><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><> ><>

Koľko ateistov treba na výmenu jednej žiarovky? Jeden. Napriek výmene však zostáva v temnote.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 15 január 2007 :  11:11:32  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
Donúť hlupáka aby sa modlil k bohu.



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 15 január 2007 :  11:21:52  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov

Viete prečo u nás teraz chodí toľko ľudí do kostola na bohoslužby?

Pretože sú to služby, ktoré najmenej zdraželi.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 15 január 2007 :  11:34:15  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal alesko

Výmena žiarovky ......




- k tomu le jeden citat :

„Náboženstvá sú ako svätojánske mušky, na to aby svietili je potrebná tma.“


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Morphee

Stav: offline

 Odoslaný - 15 január 2007 :  12:09:08  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Morphee  Pridať Morphee do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Milan

quote:
Pôvodne poslal alesko

Výmena žiarovky ......




- k tomu le jeden citat :

„Náboženstvá sú ako svätojánske mušky, na to aby svietili je potrebná tma.“



To je múdre!

Povedala Morphee, nech je živá, zdravá a svieža na veky vekov.

 Počet príspevkov: 720  ~  Člen od: 04 február 2005  ~  Posledná návšteva: 09 jún 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 15 január 2007 :  15:08:59  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Milan

Donúť hlupáka aby sa modlil k bohu.


To co malo byt? Zo zufalstva pises komentare k nahodnym obrazkom z webu?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 15 január 2007 :  15:49:07  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
Jedného dňa umrie Bill Gates a dostane sa na veľký súd.
Ježiš mu hovorí: "No, vieš Bill, neveril si vo mňa a preto by si mal ísť do pekla. Ale tie Windoze, aj keď sú to taký strašný šmejd, predsa len boli na niečo dobré a preto sme sa dohodli, že ti dáme ako jedinému človekovi na výber. Môžeš si vybrať, či chceš ísť do neba, alebo do pekla.
Bill: "OK. Ale mohol by som sa ísť predtým pozrieť tam aj tam, aby som si vedel vybrať?"
Ježiš: "Dobre."
Tak archanjel Gabriel vezme Billa a idú do neba. Tam je všetko modré, sem-tam obláčik, na obláčiku sedí anjel a brnká na harfe, no proste strašná nuda... Idú sa teda pozrieť do pekla. Tam je nádherná pláž, palmy, slnko, skoro nahé baby, alkohol, hotový raj...
Bill: "Okej, je to jasné, tu chcem ostať."
A tak sa aj stalo.
O týždeň na to si Gabriel spomenie na Billa a rozhodne sa, že sa ide pozrieť, ako sa mu darí. Príde do pekla a tam vidí Billa nabodnutého na kole, spaľovaného plameňmi, ako ho žerie červ.
Bill v zúfalstve na neho kričí: "Keď sme tu boli naposledy, vyzeralo to úplne ináč!!!!!!!"
Gabriel sa pousmeje a odpovedá mu: "Vieš, Bill, to bola len DEMOVERZIA. ;-)"

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 7 Previous Topic: Jan Hus bol kanonizovaný Téma Next Topic: Časopis Svetlo  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06