Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Je nejaky recept na vieru pre ateistu?
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Tragedia dnesnej doby Téma Next Topic:
Strana: z 4

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  09:48:22  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja
Já na ateistické fóra nechodím, neviem ako to na nich vypadá.

To si uz spominal. Ze sa hovno najde aj mimo zumpy este neznamena, ze je menej smradlave a hnusne.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  09:49:22  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja
Tak to mi na také pánbohzaplať nedocvaklo a dá Boh že nedocvakne.


Ja som tusil, ze to moze byt len tym, ze ti to v tej tvojej lebeni nezapina.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  09:50:50  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja
Načo veriť, keď ani neni istota, že verím jak treba?

A, pseudointelektualsky radoby skeptik.

quote:
Najlepšie je nevriť a basta.

Ako pre koho.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  09:51:06  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal GMK

quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja
Já na ateistické fóra nechodím, neviem ako to na nich vypadá.

To si uz spominal. Ze sa hovno najde aj mimo zumpy este neznamena, ze je menej smradlave a hnusne.


Maximusko mój, tebe já zopakujem koľkokrát čo bude treba.
No a daj do tretice niečo o tvojich obľúbených exjkrementálnych tematikách.

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  09:52:01  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
No takze normalna debata si skoncila...

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  09:55:39  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Lajos

A ako vies ze nemat ziadnu je spravne A uznavat ma nemusis, najdi si niekoho lepsieho...


Dobre Lajoš, chlapec mój, nemusím ťa uznávať.
Ale chcem.
Zaslúžiš.
Nemať žiadnu konfesiju je v dôsledkoch to isté ako mať nejakú z tých dvetisíc.
Ak Boh je a ude raz súdiť, na svoju obhajobu poviem to isté ako hocikto z vás: žil som podľa najlepšieho vedomia a svedomia a tak ako katolíka nepresvedčili kalvíni, mňa nepresvedčili kresťani.

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  09:58:28  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
quote:
Nemať žiadnu konfesiju je v dôsledkoch to isté ako mať nejakú z tých dvetisíc.
mozna hej a mozna nie
quote:
il som podľa najlepšieho vedomia a svedomia a tak ako katolíka nepresvedčili kalvíni, mňa nepresvedčili kresťani.
uvidime ci obstoji, mozna hej a mozna nie

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  10:01:06  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
Kukaj sem Lajoš.
Poprvé. Zvykni si že s každým sa diskutovať nedá a s Klitorisom nomen omen.
Podruhé.
To je čo za odpoveď možná áno možná nie? Kresťani sú si neni istí, ja tobož nemusím.

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  10:03:19  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
quote:
To je čo za odpoveď možná áno možná nie? Kresťani sú si neni istí, ja tobož nemusím.
odpoved je taka aka je, snad sa ti na nej nieco nepaci? Preco opakujes po krestanoch, ved su ti k smiechu nie?

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  10:04:32  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
quote:
Kresťani sú si neni istí, ja tobož nemusím.
Mylis si jablka s hruskami. To nie je o neistote, ale o tom, ze sudit bude Boh, nie krestania. Takze odpoved ti da On.

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  10:05:46  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
Jej sorry, podla teba neexistuje. Tak nic.

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  10:10:49  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
No Lajoš, pekne si sa sám so sebou povyprával.
Teraz sa upokojíme a ty sformuluješ odpoveď, na ktorú sa dá odpovedať.


 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  10:11:47  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
Odpoved tam mas, najdi si ju

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  10:14:39  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja
Ak Boh je a bude raz súdiť, na svoju obhajobu poviem to isté ako hocikto z vás: žil som podľa najlepšieho vedomia a svedomia a tak ako katolíka nepresvedčili kalvíni, mňa nepresvedčili kresťani.

Obhajoba je teraz a tu, potom uz bude len porada sudu a verdikt.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  10:18:32  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja
Zvykni si že s každým sa diskutovať nedá a s Klitorisom nomen omen.

Tak tebe ide o diskusiu?! Zdalo sa mi, ze ti ide o revoluciu, o ukazku nemoralnosti a nezmyselnosti o ktorej sa nediskutuje.

Kto seje vietor, burku bude zat.
Ako sa do hory vola, tak sa z hory ozyva.

Zvykaj si.

quote:
Kresťani sú si neni istí, ja tobož nemusím.

Cim si neni kto isty?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  13:27:12  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
Nemám probléma, Maximusko.
Takých jak ty mám okolo seba nadostač, nemusím si zvykať.
Momentálne ťa Maťo nebuzeruje lebo tlačíš jeho táčky.
Pointu ťi naznačím: ani jedni z kresťanských denomináciínemajú istotu, že sú v pravej cirkvi.

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  13:35:42  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja

Pointu ťi naznačím: ani jedni z kresťanských denomináciínemajú istotu, že sú v pravej cirkvi.
Máme. Veď Cirkev je len jedna.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

rad.ek

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  13:41:53  Zobraziť profil  Pridať rad.ek do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja

Nemám probléma, Maximusko.
Takých jak ty mám okolo seba nadostač, nemusím si zvykať.
Momentálne ťa Maťo nebuzeruje lebo tlačíš jeho táčky.
Pointu ťi naznačím: ani jedni z kresťanských denomináciínemajú istotu, že sú v pravej cirkvi.



Jsou různé jistoty.
Některé věci v životě víme, něčemu každý věříme.
Já narážím na to, že spousta lidí ani neví, že něčemu věří, protože si myslí, že ví.
A křesťané jsou i přes svou hanebnou rozbitost v podstatných věcech jednotní.

rad.ek

 Počet príspevkov: 2120  ~  Člen od: 02 január 2006  ~  Posledná návšteva: 09 august 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  14:10:08  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
Že ťa nepáli huba Radek.
Jednotní?
Ani v tom nie kedy sa Ježiš stal Bohom.
Okrem toho ty ako katolík máš podstatné veci inde ako protestanti atd.

Aniko, dievča moja.
A ktorá je to tá Cirkev?
Tá so siedmymi sviatosťami alebo s dvoma?
Alebo tá s pápežom či s konštantinopolským patriarchom?

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  14:21:37  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
Už len narýchlo verše, lebo nestíhnem bus:
http://www.svatepismo.sk/suradnice.php?suradnice=Ef+4%2C4
http://www.svatepismo.sk/suradnice.php?suradnice=Rim+10%2C9-13
Nesúdi sa podľa názvu denominácie, ani podľa sviatostí...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  14:22:22  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja
Pointu ťi naznačím: ani jedni z kresťanských denominácií nemajú istotu, že sú v pravej cirkvi.

Naznacim ti, ako to je: vsetci mozu mat pravdu. Prava cirkev nie je denomionacia, ani organizacia nabozenstva.

Je to "spolocenstvoi svatych", cili vsetkych nasledovnikov Krista.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  14:33:23  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
Hej?
Takže je jedno, ku komu by sa voľajaký záujemca dal?
A každý rok môže prestúpiť na inú konfesiu hej?

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  14:39:01  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja
Hej?

Hej.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bozskej Kaja

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  15:03:16  Zobraziť profil  Pridať Bozskej Kaja do zoznamu priateľov
Mimoriadne vyčerpávajúca odpoveď, Maximusko.
Tož ak je to jedno, netreba byť nikde.
Pekne povznesný nad vaše konfesionálne doťahovačky.

 Počet príspevkov: 455  ~  Člen od: 06 august 2006  ~  Posledná návšteva: 22 august 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 11 august 2006 :  15:55:59  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Bozskej Kaja
Tož ak je to jedno, netreba byť nikde.

Ano.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 4 Previous Topic: Tragedia dnesnej doby Téma Next Topic:  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06