Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 zena ma mlcat?
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Judasov syndrom Téma Next Topic: Je to tento pripad?
Strana: z 13

Pierre

Stav: offline

 Odoslaný - 04 júl 2006 :  19:43:49  Zobraziť profil  Pridať Pierre do zoznamu priateľov
Juja:

ale toť ľaľa ti ho, tento francuzák nás k "jobu" nepustí, paskudník jedon!! Tak veru!

- Hmm, lenze u mna sa musi makat, ziadne fixne platy nedavam, odmeny iba od vykonu...

 Počet príspevkov: 5067  ~  Člen od: 31 máj 2006  ~  Posledná návšteva: 14 marec 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 04 júl 2006 :  19:50:15  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
Lajoš, mňa inšpirovalo jeho francúzske meno (Francúz + Slovák = francuzák), výmena tekutín mi na um nezišla.

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Pierre

Stav: offline

 Odoslaný - 04 júl 2006 :  19:55:28  Zobraziť profil  Pridať Pierre do zoznamu priateľov
Juja:

výmena tekutín mi na um nezišla

- na co ten Lajos hned nemysli , alebo to myslel inak?

A na tej Skodovke mas azda nejake diery co treba upchavat? Kde?

 Počet príspevkov: 5067  ~  Člen od: 31 máj 2006  ~  Posledná návšteva: 14 marec 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 04 júl 2006 :  19:57:54  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
Pierre, úmevy odbudli? Vidíš to!? S Mercedesou ideš si zajazdiť, teda nepracuješ, tuším včera to bolo, a to nie jedenkrát - aspoň to tak vyznelo z napísaného - čiže, aj keď si šéf, aký príklad to dávaš, na druhej strane pobyt doma v domácnosti sa Ti javí ako ľahký a nezáťažový. Tak som si počala myslieť, že peniažky rozdávaš. Veď tak si to prezentoval, načo toľko pracovať a hnať sa za kariérou???
Veru, diery na autíčku mám - na blatníku, na druhom sa začínajú rysovať, na dveroch, och joj. Ešte si musím šamlíkom a lekárničkou "istiť" moje sedadlo, lebo počas jazdy sa posunie dozadu a ja som v mihu v ľufte, ďaleko od volantu a pedáľov. Dnes ma na námestí SNP zastavil policajt, mal našťastie iné dôvody, či vraj značky nevidím, ja som videla jeho a to mi úplne stačilo, lebo som si hneď pomyslela na moje "kreslo" a techničák!!!

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Pierre

Stav: offline

 Odoslaný - 04 júl 2006 :  20:16:22  Zobraziť profil  Pridať Pierre do zoznamu priateľov
Pierre, úmevy odbudli?

- Čože? Ze mi usmevy odbudli, ci co? Nie neboj, pozri:

No a ano aj teraz za chvilu takto podvecer sa pojdem povozit. A co ma byt? Vsak sa chod povozit aj Ty. Co ja mam co davat za priklady? Jasne ze je pobyt doma lahky, muzes vsak ist aj na vylet. Deti vezmes do auta a ide sa. A preco by som mal peniazky rozdavat, na svete to proste tak funguje, ze sef si uziva zatial co jeho ludia na neho tvrdo v pote tvare drú ako kone . A vies ze ja ani ziadne peniazky rozdavat nemozem, musim ich zbierat na dalsie Mercedesy, jeden je malo

 Počet príspevkov: 5067  ~  Člen od: 31 máj 2006  ~  Posledná návšteva: 14 marec 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 04 júl 2006 :  20:22:01  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
ej, ej! Ťapiťalista! To mám od susedovie vnúčika, ktorý to myslel ako nadávku. Ako Kamila Charlesa, tak ho rozčúlila kolegyňa z MŠ, alebo čo je to za zariadenie a zrúkol na ňu toto slovo, ako mi to porozprávala jeho mama.

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Pierre

Stav: offline

 Odoslaný - 04 júl 2006 :  20:32:14  Zobraziť profil  Pridať Pierre do zoznamu priateľov
No kapitalista je dobra nadavka, pocul som uz aj horsie Ale kto vie odkial to ma? A hlavne kde vzal ze je to nadavka?

A tie diery to je najmenej, to si v obchode popytas taku opravnu sadu na diry v karoserii, je to nieco ako tmel a taka sietka. Dierky trochu vybrusis, vytmelis, po zaschnuti, zabrusis, zarovnas, potom to par krat prestriekas sprejom rovnakej farby ako mas auto a je zasa ako nove . Tiez som mal taketo Skodovky.

Ale to sedadlo je fakt nebezpecne, ak sa to neda opravit, skus pozhanat ine sedadlo, nejaku rozpadnutu skodu 120 ma na dedine v stodole kazdy druhy, takze za dve - tri stoky ti da sedadlo hocikto

No ja sa uz idem vozit...

 Počet príspevkov: 5067  ~  Člen od: 31 máj 2006  ~  Posledná návšteva: 14 marec 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 04 júl 2006 :  20:39:22  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
Tam ide o koľajničky, v ktorých to sedadlo sa "vozí" a tie sa už takmer vôbec nedajú zohnať, ale požiadam automechanika, ktorý mi opravoval v máji brzdy, vymenil starý výfuk, tak hádam zoženie aj tie koľajničky - v nich sú ložiská, tie vypadli.
Tie diery už nezatmelím , bo sú Ti ako moje malé päste!! Takže skôr výmena blatníkov. Tu však musím uvažovať o tom, čo je finančne výhodné opravovať staré, hoc inak snaživé autíčko, alebo si zohnať nové - tam hneď stúpne i poistné - nuž neviem a peniaze v nedohľadne, nazatiaľ - už som z toho i unavená. Idem ja si kukenzi asi radšej futbal, dokiaľ sú MS, potom to už tiež nebude ono!

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 04 júl 2006 :  20:55:35  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
A preco ze je kapitalista nadavka? To ja zasa "komunistu" za urazku povazujem... mozno sa v inych kruhoch pohybujem.

Dufam z moj prispevok nebude zmazany ani dodatocne upravovany. Inak som rad, ze som stihol prispiet pred zamknutim temy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 04 júl 2006 :  21:52:44  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
To ja veru neviem, odkiaľ to vzal, ale viete, aké sú deti, ako špongie, nasávajú do seba všetko - stačí, aby šiel okolo nejakých bezdomovcov alebo iných ľudkov, ktorí dáko debatili, veď na verejnosti sa kde kdo pohybuje, no tak i on sám použil, ako vedel, ale zostala mu z toho celkom podarená skomolenina. Nemusel pochopiť význam slova, či je, alebo nie nadávkou, ale vystihol a zapamätal si situáciu, v ktorej mu tento výraz utkvel v pozornosti a pamäti a podobnosť tej jeho, v ktorej to použil. Tak sa deti učia odzeraním! Takže bacha v ich blízkosti i na tie "najnevinnejšie" slová, či gestá! Keď ich to vnútorne "osloví" a to si buďte istí, že hej, hneď to majú aj zapamätané. Malí zatkani!

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Pierre

Stav: offline

 Odoslaný - 04 júl 2006 :  23:51:16  Zobraziť profil  Pridať Pierre do zoznamu priateľov
Veru, to ja si dobre pamatam na seba. Rodicia si casto mysleli ze ich ani nevnimam, no to ja som sa len tak tvaril, v skutocnosti som hltal kazde slovo a kazde gesto .


 Počet príspevkov: 5067  ~  Člen od: 31 máj 2006  ~  Posledná návšteva: 14 marec 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 05 júl 2006 :  00:36:15  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Ako tak pozeram, tema sa nam zmenila na prijemny pokec, myslim, ze ju uz mozemem uzavriet, 21 stranok je viac nez dost

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 13 Previous Topic: Judasov syndrom Téma Next Topic: Je to tento pripad?  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06