Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Modlitba
 Co mi povedal Boh v modlitbe
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Co v ťažkej situacii? Téma Next Topic: v akej polohe sa modliť doma.
Strana: z 5

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 14 január 2005 :  13:25:21  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
kazdy den sa koli mne stava jezis malym,aby som mohla byt velka
vdaka ti jezis moj,vdaka ti za kazdeho jedneho braceka a sestricku

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 18 január 2005 :  08:49:52  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
Mne povedal Pan, aby som mu svoje slabosti odovzdal, aby som Ho vyvysil nad svoje slabosti...jednou z mojich slabosti bola ziarlivost...dakujem Pane

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 19 január 2005 :  10:54:41  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
mne povedal cez kamarata,ze mam svatit nedelu...dlho ma totizto tato otazka trapi...

tvoj prut a tvoja palica,tie su mi utechou...vdaka pane

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lubica

Stav: offline

 Odoslaný - 19 január 2005 :  11:45:17  Zobraziť profil  Pridať Lubica do zoznamu priateľov
Mne pripomenul, ze moje chyby a nedostatky nemaju viest k sebaobvinovaniu ale k pokore a priznaniu si ako velmi potrebujem Boziu milost.
1 Kor 15,10 Ale z Božej milosti som tým, čím som.

 Počet príspevkov: 71  ~  Člen od: 14 jún 2004  ~  Posledná návšteva: 22 september 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

vegetta

Stav: offline

 Odoslaný - 26 január 2005 :  02:16:46  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: vegetta  Pridať vegetta do zoznamu priateľov
ok, pokus -
"
zdar. Skus sa ukazat, hocijak, aj osobne zjavenie, tu je kopec ludi co ta vidia, pocuju a mi neveriaci sme len slepi a hlupi z ich pohladu. Daj nam rozum :) alebo aspon dovod, kedze si ze pri vsemohuci. Alebo nas nechas na holickach? To neni pekne, ale co uz.
Tvoj VGT a skupinka badatelov
"

Jeden mudry muz povedal: Nestvi lidi co ti mohou dat po papuli

 Krajina: Czech Republic  ~  Počet príspevkov: 153  ~  Člen od: 21 január 2005  ~  Posledná návšteva: 05 február 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 26 január 2005 :  09:42:49  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
Teda vegetta, toto je diskusia pre veriacich a ide tu o uprimne modlitby, ak nemas zaujem naozaj uprimne a s RESPEKTOM Boha o nieco prosit tak sa realizuj inde, zrejme obsahujes vacsie mnozstvo glutamanu sodneho ako je povolene a si otravny, pardon jedovaty. Ak chces prosit uprimne, tak do toho, tato tema je tu na to, ale tu uprimnost by malo byt z prispevku aj citit.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 26 január 2005 :  09:58:03  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Veggeta, dobre, že skúšaš... Možno Tvoj prvý krôčik...
Ale skús neskúšať ale poprosiť úprimne a v skrytosti - len Ty a Boh(?)...
A skús to čo najúprimnejšie.
A nečakaj odpoveď ihneď po otázke... Daj tomu aj trochu času...
(Boh nie je automat: hodíš mincu a vypadne zázrak...)

Budem v modlitbách na Teba myslieť.

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 26 január 2005 :  10:20:43  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
Amen.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 26 január 2005 :  12:03:50  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
veritas,dovolim si tvrdit,ze je to vegettov obrovsky krok dopredu...skok:)...aj ja sa modlim aby sa to tvoje vegetta:neviem,neviem...zmenilo na: poznam...prajem ti to!

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 28 január 2005 :  12:15:10  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
dnes som si precitala taku myslienku:

Keď Ježiš zachraňoval hriešnikov, boli to skutoční hriešnici. Ale Ježiš nerobil z každého človeka najskôr hriešnika, aby mu mohol priniesť spásu. Neutvrdzoval ich v hriechoch, ale ich z nich vyslobodzoval.”
Dietrich Bonhoeffer

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 január 2005 :  14:46:12  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
To sa da pekne ukazat na stretnuti Jezisa so samarskou zenou pri studni v Janovom evanjelii...Nie je Jezis uzasny?

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 28 január 2005 :  16:05:54  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
...mi hovoooor...

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 01 február 2005 :  11:23:02  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Toto mi Boh povedal pri ranných chválach minulý týždeň:
Hlásaj slovo, naliehaj vhod i nevhod, usvedčuj, karhaj a povzbudzuj so všetkou trpezlivosťou a múdrosťou.

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 01 február 2005 :  14:24:03  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
jezisova obeta na krizi by bola potrebna aj ked by som v zivote spachla co len jeden jediny hriech...tak o co viac ju potrebujem taka hriesna aka som?

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2005 :  11:21:26  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
boh dava pred nas kazdy den,kazdu chvilu pohar plny jeho milosti...mozeme z neho cerpat a stale je plny...on nam ho dava...ponuka...a berieme si z neho?...berieme si len 1 kvapku, liter alebo berieme kolko sme schopny prijat v tejto chvili???...
boh dava,rozdava...tak berme!...jezis umrel koli nam cely nie len jednou castou tela...cely...teda mozeme si zobrat vsetok obsah pohara!!!...pane ja chcem brat co mi ponukas!...chcem!...nauc ma cerpat z teba!

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2005 :  17:06:52  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
len z bozej milosti sme tym,cim sme...vdaka pane

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2005 :  20:36:40  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
hriešnikmi, ktorí svoj stav /hriešnika/ spoznali.....

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2005 :  22:36:28  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
hriešnikmi, ktorí svoj stav /hriešnika/ spoznali.....
Mna ako prve napadlo, ze sme spaseni. Preco na vsetko pozeras z tej zlejsej strany?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2005 :  10:46:01  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
quote:
Mna ako prve napadlo, ze sme spaseni. Preco na vsetko pozeras z tej zlejsej strany?

No GMK, preco asi... su ludia ktori sa spravaju ako vcely a su ludia ktori sa spravaju ako muchy...
Vcela, ked prileti na pustu luku plnu vykalov, a je tam jeden jediny kvet, tak vcela najde ten kvet a sadne nan. A ak prileti mucha na luku plnu kvetov a bude tam jeden vykal, tak samozrejme neomylne zamieri rovno k vykalu...
Kazdy pozera na vsetko z nejakej strany, bud hlada vo vsetko dobro, kvety, alebo zlo, tie vykaly...

človek

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 08 február 2005 :  10:15:09  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
zit v bozej milosti tu na zemi znamena pre nas male nebo uz tu...uz tu mozeme byt s bohom...aj ked nedokonalym sposobom,ale mozeme...
nemusi byt kazdy den uzasny,vsetko vychadzat,mat uzasne pocity z bozej pritomnosti!...otec i syn prebyvaju v nas skrze svateho ducha!!!....ak sa sami o to dobrovolne nepripravime!!!

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

roby

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2005 :  21:34:04  Zobraziť profil  Pridať roby do zoznamu priateľov
Janka ja si myslím /už som to dávnejšie spomínal/ že tu na Zemi by mohlo byť ako v raji.Keby sa všetci ludia správali podla 10prikázaní tak raj Eden by bol tu na Zemi...

V biblii máme na ten raj doslova návod...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 152  ~  Člen od: 15 január 2005  ~  Posledná návšteva: 13 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  13:01:35  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
mno roby,
ale ukaz mi cloveka,ktory ani raz neprestupi ani jedno prikazanie...to sa neda...
nie som si ista, ale myslim, ze ty jezisa nemas za svojho pana a zachrancu?
mylim sa ci nie?

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  15:37:19  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Mirecnr by Ti napísal: nesúď, aby si nebola súdená... a možno by prihodil aj súradnice...

PS, inak s Tebou súhlasím a modlím sa za všetkých...amen.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  16:20:42  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Mirecnr by Ti napísal: nesúď, aby si nebola súdená... a možno by prihodil aj súradnice...
MirecNR alebo PavelBA je tu cez Pismo a citacie z neho?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 17 február 2005 :  05:34:26  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
nezvyknem davat suradnice, iba na specialnu ziadost GMK som ich uviedol. Neviem Pismo naspamat, a bezne sem uvadzam volnu citaciu, ako si to pamatam. Takze ked som chcel suradnice, musel som ich vyhladat. Pismo pre mna nie je ciel, ani modla, skor nastroj, pracovna pomocka.
Som velmi rad, ze si to roby s jankou vyjasnili, skoda, pavle, ze s tebou to nie je take lahke. Ale Pan ma svoje cesty.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 5 Previous Topic: Co v ťažkej situacii? Téma Next Topic: v akej polohe sa modliť doma.  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06