Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Cirkev a jej denominácie
 Problemy PavlaBa
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Zneužívanie detí Téma Next Topic: Satana v ortodoxnej cirkvi
Strana: z 2

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 január 2006 :  23:10:26  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
quote:
Viď príklad Patrika, ktorý v rámci oponovania sa už chytil i toho že som ako "jedine" v mojom popise uviedol Boha na poslednom mieste. Choré....

quote:
bla bla bla Vlkodlak chce spojiť evolúciu s bibliou, Patrik chce poukazovať na chyby a nevidí sám seba vo svetle Písma, Janka je romantická katolička, Amerika zarytý zástanca svojho presvedčenia, Mato nekompromisný obhájca RKC nech sa deje čo sa deje....bla bla bla

quote:
Ty si dovoluješ porovnávať nejakého asisi s Kristom? A ešte povedať, že je najlepším príkladom?!!! Vám už ozaj šibe!

quote:
Nie je nič istejšie a zodpovednejšie ako stáť za Pravdou. Tú Pravdu nám zjavil Boh v Písmach. Nič viac a ani nič menej. Má sa hlásať, má byť šírená... Bez doplnkov bez nových zjavení a právd. Čo je teda prostriedok ku spáse a večnému životu? Život podľa nariadena človeka, alebo Boha? Život podľa omylnej cirkvi, alebo podľa neomylného Ducha?
Otázok i konštatovaní som položil veľa... Z celého môjho pôsobenia na tomto fóre je vidieť čoho som zástanca a o čom vlastne hovorím...

quote:
a dalsich vyse tritisic prispevkov ...


Pavle odpoviem TI v tejto sekcii.. nechcem po sekciach ktomu neurcenych pospinit vsade touto diskusiou...

Najprv sa spytam, citas po sebe to co pises? A citas aj to co piseme my? Asi nie lebo by si nevyplodil taketo tvrdenia... vidim ze si si heslo najlepsia obrana je utok dal ako motto poslednych dni...

Tak za prve to co som napisal ze Boh je az na poslednom mieste nebolo v ramci oponovania, bola to samostatna poznamka... nepotrebujem sa znizovat na tak ubohu uroven...ak si to tak pochopil, za to nemozem... Takze diagnostikovat chorobu je potrebne na strane prijimaca, nie vysielaca...

Za druhe, ja vidim sam seba v svetle Pisma. Nikde na tomto fore som nenasiel svoje tvrdenie ze sa povazujem za spaseneho, Tvoje tvrdenie som nasiel vela krat takeho znenia... Viac krat som tu verejne vyznal svoje chyby a hriechy, to co nezvladam a dobre viem ze vo svetle Pisma som hodny pekla... ak by nebolo Jeho milosrdenstvo... nemyslim si ze som spaseny tak ako Ty, ani nahodou...
Krasne si tu odsudil vsetkych a vobec TI to nepripada divne... ak urobime nieco take my, okamzite sem plasnes citat z Pisma nesudte... A este sa vysmejes kludne aj dievcatu za to, ze pise umerne svojmu veku... nemam na Teba slov... Inych odsuzujes ze su zaryti vo svojom presvedceni... a Ty? Skus sa na seba konecne pozriet ocami inych... budes velmi prekvapeny aky obraz potom mozes uvidiet... Nie, ani my nie sme svati a niekedy nase emocie neustrazime... ale my to nepopierame.

Za tretie, tvoje utoky na RKC v tejto aj dalsich sekciach... to uz nema ani vyznam komentovat a rozoberat... si tak naprogramovany zo svojich zborov... Aku zakladnu otazku si nam tu polozil o RKC?
Filip sa stretol s Natanaelom a povedal mu: "Našli sme toho, o ktorom písal Mojžiš v Zákone a Proroci, Ježiša, Jozefovho syna z Nazareta". Natanael mu vravel: "Môže byť z Nazareta niečo dobré?!" Filip mu odpovedal: "Poď a uvidíš!" Jan 1. 45-46
V rovnakom duchu ako Natanel nam tu neustale kladies podobnu otazku... Moze byt nieco v RKC dobre? A hned na nu aj odpovedas... Ale Tvoj problem je niekde inde.
Vo svojom svedectve na svojich www si napisal... "Bol som vychovávaný v “katolíckej“ rodine, dnes by som ju nazval bežná rodina, ktorá sa hlási ku kresťanom, Kristovi. Raz za čas do kostola, raz do roka na polnočnú, večer „anjeličku môj strážničku“, na pohreboch stokrát „zdravas“ a pod.. A to je všetko.Takto si väčšina predstavuje život viery, život formálneho "kresťana".
Podla tejto vychovy si si vytvoril "obraz" o Katolickej Cirkvi... teda skorej karikaturu.. a poriadne skreslenu, na zaklade ktorej si sa rozhodol v KC nebyt. Mas na to pravo ale preco potom tolka nevrazivost voci KC a ludom v nej? Preco to neobratis voci tym,ktori Ta takto vychovali? KC je predsa ina ako ta, ktoru si si vytvoril podla tej vychovy...
Neni chybou KC ze si vyrastal tam kde si vyrastal a dostal taku vychovu. Ani mnohi z nas nedostali taku vychovu aka by bola portebna a niektori sme vyslovene z "formalno krestanskych" rodin... ale mame podla toho zavrhnut to co Katolicka Cirkev ako poklad ktory Jezis nam zanechal zavrhnut? Neni chyba ani Pana ani KC za to co si nedostal... je to chybou vychovy... Ale preco posudzujes podla "katolickej" vyhovy Tebe danej celu Cirkev? Na Tvoju otazku odpovedam ze moze byt v KC nieco dobreho... ale musel by si posluchnut ako povedal Filip... pod a uvidis... Ty si v nespocetnom mnozstve tvrdeni odsudil celu KC, papezov, sviatosti, hoci maju biblicky podklad, vysmievas sa akejkolvek marianskej ucte... Ty si antikatolik a to je Tvoja viera...
Najviac samozrejme vypichujes co sa v KC udialo zle... pedofilne afery, alkoholizmus knazov, rozne sexualne a ine afery, inkviziciu atd... vo vasich zboroch su chodiaci anjeli ktori nehresia... Co urobis az sa vo vasich zboroch prevali nejaka afera? Az sa pastor prizna ze podvadzal manzelku ci zneuzil dieta? Zalozis si opat novy zbor? Ocisteny od ludi ktori spachali nejaky spolocensky neprijatelny hriech? A az sa tam opat nieco vyskytne, opat trucpodnik v podobe dalsieho zboru? Alebo ako to vyriesis? Hriechy ludi vo vasich zboroch Ti nevadia? Alebo ich merias inym metrom? Cirkev je ako matka ci rodina do ktorej nas Boh doviedol... ak je aj tak poznacena hriechmi ludi je to stale nasa rodina... Pisal si ze si bol zle vychovany vo svojej rodine...preco si ako dieta neutiekol? Preco si si nenasiel inu mamu, taku ktora by Ti lepsie vyhovovala??? Asi preto, lebo to bola Tvoja skutocna mama a rodina... hoci mala svoje chyby a hriechy... ale Tvoja... rovnako nasa Katolicka Cirkev, kedze zlozena z hriesnych ludi nedokonala, je to nasa matka, nebudeme haldat macochu ako Ty... uz chapes? Boh nas do KC doviedol a tak tu ostavame... Mnohi z nas prezili take obratenie ako Ty...nie sme len "tradicni" katolici ako to casto hovoris... ktori ani poriadne nevedia v co veria... ja som rovnako obrateny ako Ty, a stal som na prahu pekla...

Nie, nesibe nam ze poukazeme na niekoho kto sa rozhodol plne odovzdat Kristovi. Akeby si dobre poznal Pismo, nie iba narychlo vyhladavat z fulltextu, vedel by si ze Jezis vela krat opakoval tvrdenie ze kto cokolvek urobi tymto malickym co v Neho veria, Jemu to urobili. Sam Jezis sa znizil a zrovnal na jednu uroven On sa a ludia, ktori Mu veria. Aj Jemu povies, ze Mu sibe?

Z celeho Tvojho posobenia na fore je zjavne ze si nic nevyvratil Pismom a rozumovou logikou aku casto pouzivas z ucenia Katolickej Cirkvi. Predpoklad ze sto krat opakovana loz a polopravda sa stane nakoniec stane uznanou pravdou vsak nikdy nemoze vyjst. Stredom KC je sam Jezis a nic nezmeni na tom nijake Tvoje tvrdenie "podoprene" Pismom.
Vidis len tych co v KC zlyhali...kedze mali slobodnu volu... nevidis miliony inych, ktori verne sluzili a sluzia Bohu i ludom... denne sa odsluzi miliony omsi a pocty sviatosti udelenych v KC sa ani nedaju spocitat... Vysmejes sa spovedi ako takej ale nikdy si asi nezazil spoved /sviatost zmierenia/ ako silu sviatosti...hlboky pokoj aky cloveku Boh po platnej spovedi vlozi do duse... ten sa neda nikde inde zazit... Jeho Telo nazyvas oblatkou, omsu nazves suborom smiesnych zbytocnych ukonov... Naco davas chleba svojim detom? Naco pocuvas ich trapenia a si im butlavou vrbou? Ved su to len smiesne ukony ktore Ti spasu nezarucia... Nerobim tieto ukony pre zapisane kriziky v nejakych kolonkach ako sa nazdavas ale pre ich vyznam... ak s niekym zijes, tak komunikujes a zijes skrze slova a ukony... rovnako aj my zijeme s Bohom aj skrze ukony...sviatosti, modlitby, rozhovory... Bolo by fajn vzajomne diskutovat a vzajomne si pomahat v hladani... ale ak vsetko co my vyznavame v KC zhadzujes a vysmievas sa nam... preco sa potom cudujes ze na to tak reagujeme... ako som vyssie napisal, KC je nasou matkou a ma nas nechat pokojnych ked sa jej vysmievas?

Ak si hladajuci tak hladaj... aj my sme hladajuci a nachadzajuci Pana prave v KC... Nase kredo je uz na uvodnej www tejto stranky. Skus si ho cele precitat. Neverime v nic mrtve... Verime v ziveho Jezisa v Jeho Cirkvi... ak chces pridaj sa ak nie neodsuzuj... alebo je Tvojim "kredom" utocit na Katolicku Cirkev...?



 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora 

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 29 január 2006 :  11:16:16  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
nie sme len "tradicni" katolici ako to casto hovoris... ktori ani poriadne nevedia v co veria...



Tradicni katolici vedia v co veria

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 29 január 2006 :  19:12:13  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal amerika1

nie sme len "tradicni" katolici ako to casto hovoris... ktori ani poriadne nevedia v co veria...



Tradicni katolici vedia v co veria


Tradicnych som dal do uvodzoviek... ale ved vsak vies koho som myslel... vlastne PavelBa

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 29 január 2006 :  21:23:44  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
To: Patrik
Beriem na vedomie a oceňujem Tvoju námahu s takým dlhým príspevkom.
Ničmenej, moje postoje sa nemenia vo vzťahu významu spojenia slov: byť kresťan-Kristovec ako jednotlivec, a byť kresťan-katolik, teda prislušníkom organizácie, ktorá sľubuje byť Kristovcom na základe vstúpenia do jej radov.

PS. Mal by som tuším i ja založiť nejaku tému s nazvom problémy XY-óna... toto je tuším už tretia téma, ktorá sa zaoberá mnou a mojimi vydedukovanými problémami s mojím psychickým stavom.
Schizofrénia, posadnutosť, nenávisť a pod... sú skutočne problémom, len neviem u koho... Hm, pacient trpiaci týmito stavmi sa asi cíti zdravý, však? Nepoznáte dobrého psychiatra? Žeby doktor Pasteur, Watson, madam Curie, Plzák?

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 29 január 2006 :  21:55:25  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Co som Ti hovoril Patrik?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 29 január 2006 :  22:02:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
quote:
Ničmenej, moje postoje sa nemenia vo vzťahu významu spojenia slov: byť kresťan-Kristovec ako jednotlivec, a byť kresťan-katolik, teda prislušníkom organizácie, ktorá sľubuje byť Kristovcom na základe vstúpenia do jej radov.

Asi si to nepochopil, maj si postoje ake len chces,iba prestan s polopravdami, klamstvami, krivymi obvineniami a utokmi... a co sa tyka tych postojov... Kryl to krasne vystihol v jednej piesni... zaujimame postoje namisto toho, abychom stali...

quote:
Nepoznáte dobrého psychiatra? Žeby doktor Pasteur, Watson, madam Curie, Plzák?
Neviem vyber si aky Ti vyhovuje... mozem TI dohodit Cimickeho...

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Vlkodlak

Stav: offline

 Odoslaný - 29 január 2006 :  22:16:19  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Vlkodlak  Pridať Vlkodlak do zoznamu priateľov
A ja by som az tak tomu Palymu nekrivdil.
Ja mu kus i dakujem. Paly dik. Debata s tebou je taky dobry trenazer. Keby som sa nebodaj s niecim podobnym stretol sa v real time, kto vie, mozno by mi od prekvapenia sanka padla, jachtal by som, neschopnym slova stal by som sa. A tak, este zopar takychto debat, ci uz priamym zapojenim, ci spozabuckovym sledovanim - nebude veru potom uz vela masti, ktorymi by som nebol mazany.

A este jeden postrech. I za to ti Paly dakujem, ze ked dakedy i na mna, tvora biedneho, pride taky moment, kedy vnutro zapochybuje, ci tazsie hlada sa odpoved na niektoru otazku, vtedy zocim tvoje reakcie a hned sa mi vrati pocit istoty. Stacia mi tvoje 2-3 uvahy, zkomparujem zo sebou a hned viem, ze som na dobrej ceste.

 Počet príspevkov: 1964  ~  Člen od: 05 marec 2005  ~  Posledná návšteva: 21 marec 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 30 január 2006 :  06:08:31  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
No vidíte... takže som vlastne prínosom...

Čo by ste robili, keby ste ma nemali...

PS. Patrik, keď budeš v BA, určite sa ozvi.

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 30 január 2006 :  11:33:25  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Asi ako Judas bol prinosom k spase sveta

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 30 január 2006 :  16:33:19  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Hm, díky amerika... ale ak Ti to pomôže, kľudne ma považuj za Judaša.
Borgia ako Svätý Otec bol potom čo.. Lucifer?

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 30 január 2006 :  16:35:47  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
nie len hriesnik

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 30 január 2006 :  16:44:19  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
v prvom rade pavel i amerika - netreba druhych odsudzovat ani posudzovat
v druhom rade - papez je platne vysvateny biskup, pavel, ako sa to vyjadrujes o nastupcovi apostolov?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 30 január 2006 :  16:56:58  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Az na to , ze niektori sa odsudzuju a posudzuju svojimi slovami publikovanymi na tomto fore Alesko zachcelo sa ti po ulohe arbitra moralky ?
Mimochodom mozes mi prekopirovat kde som povedal ze Pavelba je Judas ?

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 január 2006 :  17:02:03  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal amerika1

Alesko zachcelo sa ti po ulohe arbitra moralky ?

Dobra otazka. Alesko vsak v zapale boja nezaznamenal ironiu.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 30 január 2006 :  17:05:32  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
alesko uz bojoval dnes dost. s osmakmi.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 január 2006 :  17:06:04  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal alesko

alesko uz bojoval dnes dost. s osmakmi.


Co ti take vyviedli moji rovesnici_?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 30 január 2006 :  17:46:16  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
quote:
Co ti take vyviedli moji rovesnici_?

Ty si uz osmak? NA fotke vypadas starsi... aleje faktze niektore rocniky sa oplati pre velky uspech zopakovat...

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 január 2006 :  20:14:08  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Patrik

quote:
Co ti take vyviedli moji rovesnici_?

Ty si uz osmak? NA fotke vypadas starsi... aleje faktze niektore rocniky sa oplati pre velky uspech zopakovat...


Ne, deviatak, dali ma do skoly o skorej. Pre rychly vovoj.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 30 január 2006 :  23:46:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
z poslednej tvojej vety vyplyva ze az prilis rychly Ani vsetky pismenka si nestihol

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 31 január 2006 :  00:50:50  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal amerika1

z poslednej tvojej vety vyplyva ze az prilis rychly Ani vsetky pismenka si nestihol


A Tebe vypadli dve bodky, jedna ciarka a jedno pociatocne velke pismeno!

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 31 január 2006 :  06:49:04  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
Patrik, pekne a vystizne si to uviedol v prvom prispevku, vdaka.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 31 január 2006 :  08:14:11  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal GMK

quote:
Pôvodne poslal alesko

alesko uz bojoval dnes dost. s osmakmi.


Co ti take vyviedli moji rovesnici_?



trinastrocni su siedmaci, pokial viem....

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 31 január 2006 :  09:23:19  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal alesko
trinastrocni su siedmaci, pokial viem....

Ako som uz povedal: mna dali skorej do skoly, lebo sa rychlo vyvijam. To preto potrebuje moj mlady organizmus prisun vlakniny a cerealii a preto kazde rano pijem Lak-i-tmel, ktory vyvori okolo mna ochrannu barieru.

Tooolko vei este nevies...

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 31 január 2006 :  10:04:17  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
tak raz tvrdis ze sa vyvijas pomaly, raz rychlo. takze konieckoncov si dospelak ktori nevie poriadne vymyslat.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 31 január 2006 :  12:01:24  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
Lak i tmel?:) taky fajny, acetonovy, s pridavkom toluenu? navrhol by som riadnu odvykaciu kuru a abstinenciu, aby okolo Teba opadla bariera nezmyslov, GMK...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 31 január 2006 :  12:41:14  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Patrik

quote:
Pôvodne poslal amerika1

z poslednej tvojej vety vyplyva ze az prilis rychly Ani vsetky pismenka si nestihol


A Tebe vypadli dve bodky, jedna ciarka a jedno pociatocne velke pismeno!




Ani opravit to po mne dobre nevies . Este si zabudol na dlzne a makcene hahaha

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Zneužívanie detí Téma Next Topic: Satana v ortodoxnej cirkvi  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06