Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Kresťania a svet
 Nástenka a ankety
 Oznamy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Duchovna obnova pre zaujemcov o reholny život Téma Next Topic: Otázky na katolické pojetí církve dle II.vat
Strana: z 5

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 05 február 2005 :  22:06:52  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Dopočul som sa o čajovni "slon" na Radlinskej ulici, takmer v susedstve kostola Blumentál... čo Vy na to?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 05 február 2005 :  23:50:11  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Dopočul som sa o čajovni "slon" na Radlinskej ulici, takmer v susedstve kostola Blumentál... čo Vy na to?
Ak sa tam da kupit dobry hovadzi steak, tak OK.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2005 :  17:10:06  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
to by som nemala ani daleko do tej cajovne:)
gmk...si prines ten steak so sebou:))

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2005 :  17:38:02  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Ak sa tam da kupit dobry hovadzi steak, tak OK.
xa,xa... len aby si stihol prísť kým zavrú.....

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2005 :  17:58:47  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
gmk...si prines ten steak so sebou:))
Tak to bude trosku problem. Nielenze mi v restike nedovolia zobrat si steak prec, ale v cajovni mi ani nedovolia si ho priniest. Navyse, je to proti istym konvenciam spolocenskeho spravania.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2005 :  20:32:17  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Tak sa najedz niekde inde, potom nám o tom porozprávaš...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2005 :  21:49:36  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Tak sa najedz niekde inde, potom nám o tom porozprávaš...
FYI: Budem jest to, co ja chcem a co mne chuti. A budem to jest tam, kde ja chcem.

kulinarske zazitky GMK mozes najst napriklad tu: http://www.filmklub.sk/t/article.php?id=13

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2005 :  15:00:24  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
takze,
gmk navrhuje stretko v patronke...maju tam totiz aj nieco do jeho bruska:)
16.2.2005 patronka...o 16,00 hod. bude vsetkym vyhovovat???

gmk,napis este kde presne je ta patronka...ja neviem ...

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2005 :  16:01:03  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Patrónka je pri Patrónke, tesne pri tej hlavnej ceste smerom do mesta po ľavej strane - taka (tuším modrá) budova aj s terasou. A skutočne sa tam dá aj najesť.
Ja by som molo prísť ale až okolo 16.30 - ak by to bolo v stredu, 16.2.2005...
Ale nedočkáme na Maťa...?

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2005 :  16:59:29  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Patronka je trochu od ruky... v centre to nie je lepšie?

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2005 :  18:44:33  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
tak cakajme do maja

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2005 :  22:44:22  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
do maja, marca, augusta... veď sa stretneme, nebuď smutná...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

orinta

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2005 :  22:57:45  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: orinta  Pridať orinta do zoznamu priateľov
Ak mozem, pridala by som sa...

Sestra ma vola aby som ju prisla pozriet, mohla by som spojit navstevu aj so stretnutim s vami vsetkymi...

Hoci...mozno budem uz aj v zahranici, nikdy neplanujem tak dopredu


:)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 72  ~  Člen od: 31 január 2005  ~  Posledná návšteva: 14 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2005 :  23:28:57  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
16.2.2005 17:00 - Patronka

http://mapy.zoznam.sk/showflag.php?FID=105439

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2005 :  06:12:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
V tyzdni mi to velmi nevyhovuje, okrem toho, akurat som vtedy u zubarky, brr... Som radsej za maj, sag vonku je teraz taaakaaa zima

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2005 :  09:31:56  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Nuž ale GMK už má vidinu pepper steaku medium, tak preto tá strohosť a jasný dátum... bez diskusie...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2005 :  10:59:22  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
V tyzdni mi to velmi nevyhovuje, okrem toho, akurat som vtedy u zubarky, brr... Som radsej za maj, sag vonku je teraz taaakaaa zima
Hej, ty by si muse docestovat... Hmmmmm...

Ale na Patronke je teplo, tam sme vo vnutri.

Nuž ale GMK už má vidinu pepper steaku medium, tak preto tá strohosť a jasný dátum... bez diskusie...
Medium... Mmmhm.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 08 marec 2005 :  10:03:19  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov

Všetkým návštevníčkam tohto diskusného fóra prajem všetko dobré k ich sviatku - Medzinárodnému dňu žien!


Malá kytička, dúfam, poteší...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 08 marec 2005 :  10:47:22  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Take este slavime? Som zil v tom, ze to je komunisticky vymysel

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 08 marec 2005 :  11:11:56  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Mato

Take este slavime? Som zil v tom, ze to je komunisticky vymysel


Medzinarodny den znamena, ze je to medzinarodny den vyhlaseny niekotrou z institucii OSN.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 08 marec 2005 :  11:27:39  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Tento sviatok dostáva nový, lepší rozmer. Už to nie sú podnikové "žúry", kde sa chlapi "vyriadili" a ženy doma varili večeru a čakali opitých mužov...

Dnes pekne v súkromí, alebo aj verejne a slušnou formou si spomenieme na nežnejšie (a povedzme aj na rovinu, že na krajšie) pohlavie - dievčatá, ženy...

A krásna kytička (hoc' aj paušálne dávaná) určite poteší...
Ja devám vo svojom okolí dneska poviem, že si ich vážim... (to však neznamená, že to hovorím len dnes, no dnes je na to úplne vhodná a jasná príležitosť im to povedať...)

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 08 marec 2005 :  16:30:30  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
potesilo veritas
vdaka

ps. som sa dnes dozvedela, ze tento sviatok ma svoj povod v USA

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

orinta

Stav: offline

 Odoslaný - 08 marec 2005 :  21:11:03  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: orinta  Pridať orinta do zoznamu priateľov
Mna to tiez potesilo

chacha,len kyticky sa volakedy trhali v zahrade, aj minuly rok a teraz je este sneh!!!

:)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 72  ~  Člen od: 31 január 2005  ~  Posledná návšteva: 14 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Korrak

Stav: offline

 Odoslaný - 09 marec 2005 :  06:30:48  Zobraziť profil  Pridať Korrak do zoznamu priateľov
quote:
JANKA : ps. som sa dnes dozvedela, ze tento sviatok ma svoj povod v USA

Jo. V Chicagu.

 Počet príspevkov: 758  ~  Člen od: 03 január 2005  ~  Posledná návšteva: 04 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 13 júl 2005 :  06:55:40  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
V Trencine na Skalke bude put. sobota nedela. Ak mate niekto zaujem vecer v sobotu je omsa o 19, program pre mladych je o 21 a medzi tym, alebo poptom je aj Krizova cesta, o polnoci, resp. asi o 11 je aj omsa s pozehnanim novoknazov nitrianskej diecezy.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 5 Previous Topic: Duchovna obnova pre zaujemcov o reholny život Téma Next Topic: Otázky na katolické pojetí církve dle II.vat  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06