Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený

Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Modlitba
 Prosba o modlitbu
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Modlitby Téma Next Topic: Modlitby k sv. Rity
Strana: z 15

orinta

Stav: offline

Odoslaný - 27 február 2005 :  00:00:07  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: orinta  Pridať orinta do zoznamu priateľov
Uz som zufala...prosim o modlitbu hladam spojenie do Budapesti aby nadvezovalo na let...a je to take vsetko neiste...nemam istotu ci su este volne miesta...

:)

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 72  ~  Člen od: 31 január 2005  ~  Posledná návšteva: 14 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

orinta

Odoslaný - 14 marec 2005 :  22:29:27  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: orinta  Pridať orinta do zoznamu priateľov
Please o modlitbu za mna a kamaratku,ideme do UK...aby sme vse stastlivo zvladli,robotu si nasli,a vieru si zachovali:) hadam aj posilnili,uz teraz mi je luto za SK omsami:)

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 72  ~  Člen od: 31 január 2005  ~  Posledná návšteva: 14 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Odoslaný - 15 marec 2005 :  09:14:20  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
slovenské sv. omše - použi internet a www.slovakradio.sk a zvukovku a vždy o pol desiatej máš krásny pozdrav z Domoviny... :))
Alebo na Lumene o 18.00 (len neviem, či je aj na nete...)
BTZ!

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Odoslaný - 15 marec 2005 :  11:38:01  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
je aj na nete,ale neviem,ci pojde sputit nieco...mne to neslo...vsak skus a uvidis orinta

Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Odoslaný - 15 marec 2005 :  14:33:07  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
radio Lumen funguje aj cez realplayer (musis si ho stiahnut a nainstalovat), klikni na www.lumen.sk, a tam vpravo hore na "Real Audio"... a hned Ti bude ze Slovenskom menej smutno:)

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Odoslaný - 15 marec 2005 :  22:59:04  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Real Player neistalovat za ziadnych okolnosti Tak otravny a vlezly a okrem toho spehujuci vsetko co robis program som este nevidel

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12043  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 19 jún 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Odoslaný - 15 marec 2005 :  23:34:47  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Mato

Real Player neistalovat za ziadnych okolnosti Tak otravny a vlezly a okrem toho spehujuci vsetko co robis program som este nevidel

Historicka chvila sa opakuje: Nezostava mi nic ine, nez uplne suhlasit s Matom v tomto bode.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Odoslaný - 15 marec 2005 :  23:54:49  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
To je super, uz dva krat sme sa zhodli, mozno nakoniec po troskach a mnohych utrpeniach najdeme cestu aspon k tomu, ze si nebudeme v jednom kuse oponovat

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12043  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 19 jún 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Odoslaný - 16 marec 2005 :  00:09:29  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Mato

To je super, uz dva krat sme sa zhodli, mozno nakoniec po troskach a mnohych utrpeniach najdeme cestu aspon k tomu, ze si nebudeme v jednom kuse oponovat

Aj s tym by som suhlasil.

Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

tothjuraj

Odoslaný - 23 marec 2005 :  10:33:27  Zobraziť profil  Pridať tothjuraj do zoznamu priateľov
prosim o modlitbu za evanjelizacny program pre mladez, ktory bude 16. aprila 2005 pocas misii v Topolcanoch. ak vas nieco napadne, alebo vam boh povie nieco, co by tam chcel mat, dajte vediet. dakujem.
ppd

Počet príspevkov: 151  ~  Člen od: 24 jún 2004  ~  Posledná návšteva: 25 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

miska

Odoslaný - 28 marec 2005 :  15:52:15  Zobraziť profil  Pridať miska do zoznamu priateľov
Juraj, nech Pan pozehna Vase podujatie, napadla ma tema - ako byt misionarom vo vlastnej rodine.

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 638  ~  Člen od: 03 január 2004  ~  Posledná návšteva: 17 júl 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

orinta

Odoslaný - 28 marec 2005 :  23:37:43  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: orinta  Pridať orinta do zoznamu priateľov
Ahojte prosime o modlitby sme v Anglicku(UK),hladame si job,snazime sa zaclenit, najst priatelov...

janka

Odoslaný - 07 apríl 2005 :  18:29:54  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
poprosim o modlidbu za mna...vdaka

Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Odoslaný - 08 apríl 2005 :  14:03:47  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
ja by som poprosil o modlitbu aby som si dokazal najst viac casu na modlitbu, na pozornejsiu modlitbu.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Odoslaný - 08 apríl 2005 :  14:05:02  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
a poprosil by som aj o modlitbu(ak je to Bozia vola a moze to sluzit na spasu ludi) aby som si dokazal najst ten spravny byt a dokazal najst sposob ako ho financovat. diky moc.

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Odoslaný - 10 apríl 2005 :  22:12:48  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal alesko

a poprosil by som aj o modlitbu(ak je to Bozia vola a moze to sluzit na spasu ludi) aby som si dokazal najst ten spravny byt a dokazal najst sposob ako ho financovat. diky moc.

Najlepsie je ho financovat peniazmi . Vazne

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Odoslaný - 10 apríl 2005 :  22:33:24  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal amerika1

quote:
Pôvodne poslal alesko

Najlepsie je ho financovat peniazmi . Vazne

Nie nutne. Vyhodne moze byt aj uverom, ci uz hypotekarnym alebo inym, ci inym plnenim, napriklad poskytovanim urcitych sluzieb.

Svojho casu si jedna pani nasla celkom slusny podnajom a cenou bolo, ze varila a prala majitelovi. Oba boli velmi spokojni.

Ales

Odoslaný - 11 apríl 2005 :  14:47:33  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
dakujem za povzbudenie, ale mal som na mysli ako byt alebo dostat sa do stavu, aby som dostal pebniaze, uver alebo hypoteku. o moznost ziskania...ak je to Bozia vola a moze to sluzit ludom na spasu.

janka

Odoslaný - 03 máj 2005 :  14:55:53  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
prosim vas o modlidbu za mna, aby som to, co viem dokazala aj pouzit a zit...

sasulnik

Odoslaný - 04 máj 2005 :  12:58:45  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
poprosim Vas o modlitbu za spravne rozhodnutie v profesii...dakujem

Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Odoslaný - 05 máj 2005 :  10:43:09  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
ja poprosim o modlitbu za mna a za moju kamaratku, aby sme sa mohli zobrat. Teraz su nejake problemy. Ale chcem aby sa to skor vyriesilo- aby sme dokazali prijat Boziu volu i v tomto, aj keby sme nemohli zobrat.

janka

Odoslaný - 12 máj 2005 :  12:51:03  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
dakujem za modlidby

Ales

Odoslaný - 13 máj 2005 :  09:20:45  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
aj ja dakujem. sa to vyriesilo.

janka

Odoslaný - 23 máj 2005 :  09:10:42  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
prosim vas o modlidby aby sa mi podarilo odovzdat diplomovku tento tyzden....diiik

Ales

Odoslaný - 10 jún 2005 :  16:12:42  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
prosme za jednotu, hlavne na tomto fore a za jednotu pri stretnutiach

Strana: z 15 Previous Topic: Modlitby Téma Next Topic: Modlitby k sv. Rity  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06