Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Modlitba
 Prosba o modlitbu
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Modlitby Téma Next Topic: Modlitby k sv. Rity
Strana: z 15

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 16 december 2004 :  12:17:02  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
uz 3 dni a 3 noci som s atrapila nad seminarkou...stale som sa nemohla dopracovat k vysledku...v piatok ju mam prezentovat a este vcera som nemohla prist na riesenie...a to bolo uz pol jednej v noci...
prisiel vsak spoluziak,ktory potreboval poradit so zadanim do skoly...ked odchadzal,povedala som mu nech sa za mna pomodli...
odisiel prec a ja som si zas sadla nad moje zadanie...
a co sa nestalo,zrazu mi to slo samo:)
vcera mi profesor povedal aby som mu nespravila v piatok hanbu a dnes,ze konecne sme sa dopracovali k vysledku:)
vdaka pane,ze ty nam stale chces pomahat,byt s nami v kazdej situacii a robis vsetko preto aby to tak bolo:)vdakaaaa:)

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 16 december 2004 :  12:24:13  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 16 december 2004 :  16:59:56  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
Poprosim motlidbu o zjednotenie veriacich a najdenie Svetla pre neveriacich.

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2004 :  08:19:58  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Prosím o modlitbu pre seba, aby som dokázal lepšie prejaviť a ukázať svoju vieru, najmä pred úplne cudzími ľuďmi... Prosím, Pane,...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2004 :  13:12:08  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
dnes je piatok a ja pokracujem druhou castou mojho pribehu o seminarke:)
este vcera v noci som nebola naucena obhajobu,nemala som popisane folie a ostali mi este nejake nedoriesene otazky...kedze som bola unavena,nemyslelo mi to...
chcela som to vzdat,uz som premyslala,ze si vymyslim nejaku strasnu chorobu a necham to vsetko tak...nevladala som uz...sla som skoro rano spat...premyslala som aj ze si rano privstanem,aby som to dorobila...ze rano mudrejsie vecera:)...rano ked zvonil budik som premyslala,ci to vzdat alebo nie...s tazkostami som vstala...nechcelo sa mi ani poprosit pana o pomoc,taka som bola znicena...ale nakoniec som ho poprosila...a hadajte co zas spravil...
jaaaj vdaka paneeee
takze nevzdavatnevzdavat,nevzdavat...to plati pre vsetkych

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2004 :  13:19:09  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
AMEN!
Tesíme sa s Tebou!
(Hoci si nenapísala, čo spravil, ja to tuším... A ani si to písať nemusela... Aj bez slov vieme, že všetko je OK!)
Chvála Ti Pane!

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 22 december 2004 :  20:15:27  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Boze prosim Ta zbav pavla tej zaslepenosti a zloby voci RKC a daj mu poznat svoju lasku, ukaz mu prosim, ze Ty si viac ako zakon, ze Ty si zivy. Ze zivot sa da prezit aj plnsie ako zaslepenym bojom proti RKC... Amen.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 05 január 2005 :  08:53:10  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Priatelia, prosím Vás o modlitbu za mňa... Súrne ju dneska potrebujem. Prosím...
(Niečo som riadne "dorval" a musím to nejako napraviť... Len s Božou pomocou sa mi to dneska môže podariť...) Prosím, spomeňte si na mňa okolo 18.00h...
Ďakujem vám...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 05 január 2005 :  13:47:03  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
chcel by som poprosit o modlitbu za niekolkych chlapcov zo 6.A na ZS Velkomravska TN. Hlavne za tych, ktory velmi rychlo exploduju, vedia urazat druhych a takym stylom sa dostat do bitky. Prosim, pomozte, lebo sa stane nestastie!

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

poro

Stav: offline

 Odoslaný - 11 január 2005 :  20:23:16  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: poro  Pridať poro do zoznamu priateľov
Alesko nenajdu sa ucinnejsie sposoby ako modlidba? Vsak im vysvetli ze bitka sa neoplaca pre ziadnu zo stran. Zaberie to rovnako vela casu, naviac v rozhovore s tebou sa nebudu bit pred tebou.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 228  ~  Člen od: 13 december 2004  ~  Posledná návšteva: 01 september 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 12 január 2005 :  07:57:53  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
ucinnejsi nastroj ako uprimna modlitba neexistuje. A silnejsi jak by dal.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 14 január 2005 :  10:45:31  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal poro

Alesko nenajdu sa ucinnejsie sposoby ako modlidba? Vsak im vysvetli ze bitka sa neoplaca pre ziadnu zo stran. Zaberie to rovnako vela casu, naviac v rozhovore s tebou sa nebudu bit pred tebou.


Ach jaj, dik za radu. Vies, ked zmyslom niektorych dusi je skor ublizovat a nasledky ich netrapia?

Ale poprosim o modlitbu za jednotu krestanov. Hlavne na tomto forume.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 január 2005 :  14:50:04  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
Pomodlime sa za pravy umysel tohto fora...

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 02 február 2005 :  12:42:07  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
za mudrost...pravu mudrost,pre vsetkych,ktori po nej tuzia uprimnym srdcom...

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2005 :  16:55:13  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
dnes sa mi stala taka sranda...ma to pobavilo,preto chcem aby ste o tom vedeli aj vy:)
som cakala dnes na trolejku a kedze nemam hodinky nevedela som kolko je hodin...vedela som vsak,ze vzdy tam tak cakam nejakych 10 minut pretoze autobus mi pride do ba vzdy tak,ze cakam...dnes kedze je dost zima som si tak pomyslela,ze by mohol ist trolej aj skor...takze,ze poprosim pana boha...tak som ho poprosila,ale nejak som tomu neverila,ze by mal prist...a napadla ma taka myslienka,ze pan uz dopredu vie,o co ho poprosime...tak som tomu uverila,ze ten trolej skutocne moze prist...a on hned prisiel:)...ma to pobavilo,ze ma tam pan nenechal mrznut a,ze plni aj taketo male veci:)...vdakaaaa pane:)

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2005 :  22:35:21  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
napadla ma taka myslienka,ze pan uz dopredu vie,o co ho poprosime...tak som tomu uverila,ze ten trolej skutocne moze prist...a on hned prisiel:)...

A keby si neuverila, tak by prisiel rovnako. Nie je to skor tak, ze vyuzil danu situaciu tak, aby si sa niecomu naucila?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2005 :  06:21:40  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
GMK, ked sa tak nad tym zamyslim, aj Tvoj 7D priestor ma daco do seba
Vsetko je otazka uhla pohladu...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2005 :  10:16:37  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
moze byt gmk,
mozno by naozaj prisiel,aj keby som neuverila,ze pride...a prave to,ze som mu uverila mohol by byt boh,ze mi dava vieru,a ked mi dava vieru,ze moze vsetko,tak to vsetko aj spravi...a tym buduje vo mne aj doveru v neho...takze ano...kazda situacia v zivote je na to,aby sme sa z nej ucili:)

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2005 :  14:54:53  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
pomodlite sa prosim za mna

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

orinta

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2005 :  23:22:14  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: orinta  Pridať orinta do zoznamu priateľov
Prosim o spolocnu modlitbu za toto postne obdobie!

Ak niekto chce a prida sa skusme sa vecer spolu modlit.Myslim kazdy doma:) ale dohodneme sa napr. o 20.00 alebo pod. si najdem chvilu a pomodlim sa za toto forum za tychto ludi za postne obdobie...
Co vy na to? ak nesuhlasite nevadiak hej tak sa pridajte

:)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 72  ~  Člen od: 31 január 2005  ~  Posledná návšteva: 14 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 16 február 2005 :  23:40:52  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Pomodlite sa prosím, spolu so mnou, za môjho kolegu, ktorý mal v pondelok ťažkú autohaváriu. Je pravdepodobne neveriaci, ale ktovie, ako to napokon všetko dopadne....
Nech sa deje Tvoja vôla Pane....

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 18 február 2005 :  12:56:00  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Priatelia, prosím vás o modlitbu za mňa. Mám veľmi málo času, skoro nič nestíham...
Ď.

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

orinta

Stav: offline

 Odoslaný - 21 február 2005 :  22:04:12  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: orinta  Pridať orinta do zoznamu priateľov
Prosim vas o modlitby aby sa zlepsila moja komunikacia s mamou...

:)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 72  ~  Člen od: 31 január 2005  ~  Posledná návšteva: 14 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 22 február 2005 :  10:14:32  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
prosim, pomodlite sa za tych, ktori sa rozhoduju, ktorym smerom v zivote pojdu.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

orinta

Stav: offline

 Odoslaný - 24 február 2005 :  21:14:10  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: orinta  Pridať orinta do zoznamu priateľov
Prosim vas velmi o modlitbu za bratranca, uz 2x odpadol ale nevedia mu zistit co mu je...CT je v poriadku...

:)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 72  ~  Člen od: 31 január 2005  ~  Posledná návšteva: 14 apríl 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 15 Previous Topic: Modlitby Téma Next Topic: Modlitby k sv. Rity  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06