Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Ovocie fora
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Svadieb je stále menej, ľudia sa realizujú inak Téma Next Topic: Anjel strážny
Strana: z 2

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 14 november 2005 :  21:53:16  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal pavelba
Možno Teba unavuje... ja som však /po mailovej stránke/ zistil, že moje príspevky nie sú až tak od veci, a čuduj sa svete, je to z tábora RKC!


Takze si predsa uspel a zviedol dalsiu ubohu dusu
Presne tohto som sa bal, ze tym, ze toto forum bude prilis otvorene, zvedie slabych vo viere do bludu a stalo sa
Neveim, ci za takychto okolnosti ma este vyznam pokracovat v cinnosti, aby katolicke forum pomahalo zvodcom to asi nie je to co som chcel

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora 

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 15 november 2005 :  09:20:04  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Mato

...Neveim, ci za takychto okolnosti ma este vyznam pokracovat v cinnosti, aby katolicke forum pomahalo zvodcom to asi nie je to co som chcel

Neber to tak smutne. Však máte takú istú možnosť. A dokonca sa mi zdá, že ste aj celkom úspešní. Okrem toho, veľa neutvrdených katolíkov sa pravdepodobne stretáva aj v živote s takýmito výtkami a pre tých je fórom iste pomocou.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 15 november 2005 :  09:31:33  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Mato

quote:
Pôvodne poslal pavelba
Možno Teba unavuje... ja som však /po mailovej stránke/ zistil, že moje príspevky nie sú až tak od veci, a čuduj sa svete, je to z tábora RKC!


Takze si predsa uspel a zviedol dalsiu ubohu dusu
Presne tohto som sa bal, ze tym, ze toto forum bude prilis otvorene, zvedie slabych vo viere do bludu a stalo sa
Neveim, ci za takychto okolnosti ma este vyznam pokracovat v cinnosti, aby katolicke forum pomahalo zvodcom to asi nie je to co som chcel



Záleží aké a ktoré príspevky nie sú od veci... Ja tiež v mnohom vidím mnoho zaujímavého, avšak pravá náuka KC, ktorá je neomylná a presná ma nepustí na experimentátorské chodníčky...
By ma zaujímalo, kto a s akými príspevkami, Palino, s Tebou súhlasil... ak to nie je tajomstvo.

Lebo mnohé pohľady máme rovnaké - tam nie je čo nesúhlasiť.

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 15 november 2005 :  09:59:45  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Cit: By ma zaujímalo, kto a s akými príspevkami, Palino, s Tebou súhlasil... ak to nie je tajomstvo.

Lebo mnohé pohľady máme rovnaké - tam nie je čo nesúhlasiť.


Všetko chce svoj čas. Ide skôr o historické súvislosti, i keď od tých sa ale odvíjajú i vieroučné smery.
Uvidíme.

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 november 2005 :  12:52:01  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Mato problem je uplne inde Dnes je taka doba , ze sypanie si popola na hlavu je v mode . Uplne sa ignoruje historicka pravda o urcitych skutocnostiach , ale tvrdi sa , ze postoje Cirkvi boli mylne . Na to nepotrebujeme ani Pavelbu , to si mozes najst v tvrdeni oficialov v KC .

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

costa

Stav: offline

 Odoslaný - 16 november 2005 :  12:30:35  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: costa  Pridať costa do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Mato

quote:
Pôvodne poslal pavelba
Možno Teba unavuje... ja som však /po mailovej stránke/ zistil, že moje príspevky nie sú až tak od veci, a čuduj sa svete, je to z tábora RKC!


Takze si predsa uspel a zviedol dalsiu ubohu dusu
Presne tohto som sa bal, ze tym, ze toto forum bude prilis otvorene, zvedie slabych vo viere do bludu a stalo sa
Neveim, ci za takychto okolnosti ma este vyznam pokracovat v cinnosti, aby katolicke forum pomahalo zvodcom to asi nie je to co som chcel


Mato, ale mne osobne, ale urcite sa najdu aj dalsi, pomaha toto forum svoju vieru posilnovat a upevnovat. Mnohe clanky, ktore som si tu precital mi pomohli lepsie pochopit nevyjasnene veci, co sa tyka viery ako aj Rkc nauky.

Pánovi zver svoje cesty a jemu dôveruj, on sa už postará.

 Počet príspevkov: 87  ~  Člen od: 19 január 2005  ~  Posledná návšteva: 10 január 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

alg1

Stav: offline

 Odoslaný - 19 november 2005 :  15:12:06  Zobraziť profil  Pridať alg1 do zoznamu priateľov
Vidite mne sa zatial nepodarilo to co PavelBa, a bol som vyhadzovany ako nebezpecny element. Na PavelBa sa nechytam.

 Počet príspevkov: 281  ~  Člen od: 14 september 2005  ~  Posledná návšteva: 19 november 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 19 november 2005 :  15:33:31  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
To bude asi tym, ze Tvoje vyhlasenia nevyzeraju ani na prvy pohlad vierohodne, na rozdiel od pavelbaovych.
Pavelba mi ale sukromne vysvetlil o co islo a nie je to tak, ako som si myslel. Len preto forum este funguje.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

alg1

Stav: offline

 Odoslaný - 19 november 2005 :  18:26:11  Zobraziť profil  Pridať alg1 do zoznamu priateľov
Takze mna sa netreba bat. To mi odlahlo.

 Počet príspevkov: 281  ~  Člen od: 14 september 2005  ~  Posledná návšteva: 19 november 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 19 november 2005 :  18:41:21  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Treba, aj relativne neskodny komar moze neustalym pilenim usi otravit zivot.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 20 november 2005 :  09:27:53  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Mato

Treba, aj relativne neskodny komar moze neustalym pilenim usi otravit zivot.


Nehovoriac o nebezpecenstve infikoania inak zdraveho organizmu chorobou uplne strasnou a nprijemnou. Spomenme malariu.

Uz vsak i to otravovanie je neunosne, ved inak ekny a prijemny vecer sa zmeni na otrasnu skusenost a preto odpurucam RAID.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 11 december 2005 :  22:15:31  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
Poväčšinou to býva tak,že od RKC odpadnú skôr tý,čo dobre nepoznajú náuku RKC a aj Písmu sa málo venujú,inak by sa nestalo aby takých niekto zviedol na inú stranu

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2005 :  10:04:57  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Odijan

Poväčšinou to býva tak,že od RKC odpadnú skôr tý,čo dobre nepoznajú náuku RKC a aj Písmu sa málo venujú,inak by sa nestalo aby takých niekto zviedol na inú stranu

Mńa nik nezviedol, mne povedali evanjelium o záchrane v Kristu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2005 :  10:11:34  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Vodcovia ľudu sú zvodcami tí však, ktorých vedú, sú zvedení. Iz 9 , 15

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2005 :  10:15:55  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
Tak potom som rada, že ma Pán Ježiš zviedol.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2005 :  10:16:48  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Mato

Treba, aj relativne neskodny komar moze neustalym pilenim usi otravit zivot.

Nuž Maťo,a čo si čakal?Veď dobre vieš,ako dlho tu je pustený jed Pavlovba.Proste to sa stáva,keď niekto dookola točí o tom istom,nemožno sa čudovať,že to niekomu vojde hlboko do krvi.Stále však nepoznám príčinu Pavelbavových útokov,hádam mu RKC nejako ublížila alebo prečo?

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2005 :  10:24:06  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Akle coby mu ublizila ! Nie je tazke spoznat pricinu Pavelbovych utokov proti KC . Pricinou je skektou vymyty mozog

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2005 :  18:09:31  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
nuž,amerika1,to sú silné slová,a inak si pooprav príspevok,píše sa sektou,hm....a akú sektu máš namysli?

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2005 :  18:13:21  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Odijan

nuž,amerika1,to sú silné slová,a inak si pooprav príspevok,píše sa sektou,hm....a akú sektu máš namysli?


Podla ameriku je zrejme kazda sekta zaroven aj sketa...

A na to si zvykni, na tie silne slova, je typicky prejav normalizacnych snah amerikanskeho Inkvizitora. Samozrejme, podla jeho amerikanskych noriem.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2005 :  18:18:11  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
GMK,dám na tvoje rady,inkvizítorov treba brať vážne.

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2005 :  18:39:38  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Odijan

GMK,dám na tvoje rady,inkvizítorov treba brať vážne.


Iste. Ja davno tvrdim, ze je to vazna hrozba.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2005 :  18:52:17  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
Ovocie tohto fóra,aké je,hm,ja to neviem až tak posúdit,hoci tu poletuje pár komárov,že,čo radi cicajú krv.....kto je tu pre vás komárom resp.kto tu podľa vášho názoru škodí resp.zavádza neustále demagogické diskusné príspevky?

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2005 :  19:52:26  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
A čo si predstavuješ pod pojmom "demagogické"???

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2005 :  19:56:42  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
Pod pojmom demagogické príspevky si predstavujem také,ktoré sú zavádzajúce a také,ktoré píšeme s jasným cieľom,vyprovokovať a pobúriť.

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2005 :  20:27:50  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal pavelba

A čo si predstavuješ pod pojmom "demagogické"???



PavleBa, a ked sa prestahujes mimo Bratislavu, zmenis si nick?

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 12 december 2005 :  20:56:03  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
Nuž,prečo by si mal pavelBA zmeniť nick?

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Svadieb je stále menej, ľudia sa realizujú inak Téma Next Topic: Anjel strážny  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06