Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 Nova domena pre forum
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Nova chyba v kode? Téma Next Topic: sasulnik
Strana: z 8

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 15 november 2005 :  17:17:47  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
No je sice pravda ze forum ma registrovanych uz 264 uzivatelov, ale len 151 z nich vobec nejako prispelo (aspon jedne prispevok) a iba 30 z nich prispelo v poslednych 10 dnoch. Cize ak hlasovalo 13 je to takmer polovica z tych naozaj aktivnych.
Ostatnym nezalezi ako sa forum bude volat a vlastne aj maju pravdu, nie je to az take podstatne.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 november 2005 :  19:17:44  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Pavelba zase si nic nepochopil
To je ako v Katolickej Cirkvi ked pokoncilovi reformisti vymenili slova premenenia z za mnohych , za vsetkych
Aj forum je urcene pre vsetkych , ale vyuzivaju ho len trinasti
Uz aspon toto dokazes pochopit ?

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 16 november 2005 :  07:05:25  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Počúvaj priateľu.

Všimol si si moje hahahahaha a smajlík? Nie je to na výsmech, bol to pokus o vtip, o čom svedčí i vymyslený názov fóra... ja už fakt nemôžem nič napísať bez toho, aby sa to myslelo smrteľne vážne a doslova, hlavne v prípade kedy to ide otočiť proti mne. Podajte si s GMK ruku.

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 16 november 2005 :  09:00:58  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Všimol si si moje hahahahaha a smajlík?
Vsimol. Asi zacnem pouzivat TM a R znacky.

Muahahahahahahahahahaha!!! ®

Ja už fakt nemôžem nič napísať bez toho, aby sa to myslelo smrteľne vážne a doslova, hlavne v prípade kedy to ide otočiť proti mne.
Ale chod. Nie som si isty, ci ta vobec niekto berie vazne... (Aj toto je ustipacna sranda dobromyselna)

Neber to tak vazne a osobne a citlivo. Priatelu.

Podajte si s GMK ruku.
Kedy som nieco otocil proi tebe?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 16 november 2005 :  09:28:13  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Apostolov bolo dvanast , takze sme v presile !

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

alg1

Stav: offline

 Odoslaný - 16 november 2005 :  11:53:37  Zobraziť profil  Pridať alg1 do zoznamu priateľov
K funkcii Judasa mam asi najblizsie Ja. Takze je to v poriadku, hlavne ak uvazime, ze Savol (PavelBa) sa zmeni a obrati na Pavla, a stane sa trinastym apostolom (ako v Gal. 1,1).

 Počet príspevkov: 281  ~  Člen od: 14 september 2005  ~  Posledná návšteva: 19 november 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 16 november 2005 :  16:39:21  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Poviem Vam kovbojka. Registrator slovenskej domeny vyzaduje podpisanie ramcovej dohody, ktora musi byt notarsky overena. Tak sa musim teraz trepat do Dublinu na velvyslanectvo, aby mi to overili a samozrejme velvyslanectvo robi len v ut a stv od 9:30-12:00. Tak neveim ako to dopadne. Domenu mi rezervuju len na 14 dni, tak snad to stihnem

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 16 november 2005 :  16:46:08  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
tak prajem presne mierenie, len do cierneho! drzim palce.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 16 november 2005 :  17:13:56  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Mato

Poviem Vam kovbojka. Registrator slovenskej domeny vyzaduje podpisanie ramcovej dohody, ktora musi byt notarsky overena. Tak sa musim teraz trepat do Dublinu na velvyslanectvo, aby mi to overili a samozrejme velvyslanectvo robi len v ut a stv od 9:30-12:00. Tak neveim ako to dopadne. Domenu mi rezervuju len na 14 dni, tak snad to stihnem


A prečo to niekto neurobí tu na slovensku...?
Veď doménu môže zaregistrovať ktokoľvek z nás, čo sme tu na SK (min. 3 som už ja osobne registroval) - všetko prebiehalo poštou (e-mailami)...

Admin nemusí nutne zakladať aj doménu... Škoda, že ma to prv nenapadlo, mohol som ti s tým, Maťo, pomôcť... Predsa len som tu na Slovensku...

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 16 november 2005 :  18:52:41  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Nuz to si mohol, ale uz som podal ziadost o zaregistrovanie v mojom mene a tak musim zmluvu podpisat v mojom mene

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 17 november 2005 :  09:44:09  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
Dobré ráno! Viete Maťo, váhala som, či ma ešte prijmete do diskusie aspoň v neutrálnej citovej polohe. Ak sa neurazíte, trocha Vám i ostatným mladým závidím (v dobrom) tú možnosť teraz, keď telo ešte slúži (ako-tak), cestovať, zakladať domény, surfovať po internete, stretávať sa a pod. Ja a moja generácia to v 60., 70. a 80.-tych rokoch mala teda oveľa ťažšie. Keď som sa stala ideovopolitickým diverzantom zo zákazom výkonu povolania, lebo som ako psychopéd odmietla čokoľvek s deťmi robiť v intenciách ideologického učenia marxizmu-leninizmu (hm - ako čudne mi to teraz pripadá po toľkých rokoch čo i len napísať), bola som bez práce, ale čo bolo horšie i bez akýchkoľvek priateľov, lebo všetci sa vtedy odomňa odvrátili a teda bola som naozaj opustená. Ale čo už. Vtedy nebolo možné len tak si diskutovať a polemizovať a už vôbec nie verejne a na náboženské témy. Hneď bolo všade ŠtB a i ja som mala s nimi skúsenosti. Nepíšem to preto, aby ste ma teraz ľutovali. A aj po nežnej revolúcii, keď som už bola v službách takpovediac "cirkevných", tiež som zažila tvrdé odsúdenie, ale tentokrát širokú podporu. Napriek tomu som odišla, tiež pre upokojenie zúčastnených, hoci ma mnohí prosili, aby som zostala. Ale tento krok akoby "späť" mi pomohol lepšie sa pozrieť na to miesto, na ktorom som predtým stála. A nebolo to na moju škodu. Prosto, niekedy treba zmeniť uhol pohľadu, miesto a pomôže to lepšie vyštartovať. Ja som bola vtedy asi príliš razantná a tí druhí to jednoducho nevedeli uniesť. Ale i Ježiš sa stretával s týmto problémom, Jeho slová a myšlienky, názory vyvolali predsa veľké pobúrenie! Ale On bol a je Synom Božím a reagoval s pokojom a obetou. Kto sme my, že si myslíme, že sa nám to nemôže stať. Že! A teda sa musíme ušiť od Neho konať ako On. A nemyslite si, že som sa tomu tvrdo nemusela učiť aj ja, a to do dnes. Nech má človek koľkokoľvek rokov, pokiaľ mu slúži rozum a napr. choroba mu nezmení, alebo nezničí osobnosť, vždy sa má čomu učiť. Viem, že píšem dlho a poniektorých to možno i , ale ja mám internet iba asi mesiac a som z neho vygulená, čo všetko sa dá. Len sama už neviem, či je aj prospešný v medziľudských vťahoch. Alebo to možno vidím len ja tak. A tak želám príjemný deň!

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

miska

Stav: offline

 Odoslaný - 19 november 2005 :  17:10:40  Zobraziť profil  Pridať miska do zoznamu priateľov
Mato, suhlasim s www.kredo.sk.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 638  ~  Člen od: 03 január 2004  ~  Posledná návšteva: 17 júl 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Syseľ

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2005 :  17:01:45  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Syseľ  Pridať Syseľ do zoznamu priateľov
Vsak aj ja. Neni to jedno? Pre mna to bude stale blumental.

 Počet príspevkov: 230  ~  Člen od: 19 september 2005  ~  Posledná návšteva: 07 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 28 november 2005 :  17:52:53  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Po tom co som sa trepal na velvyslanectvo, kolegovia za mna robili robotu, lebo velvyslanectvo pracuje len ut a st od 9:30 - 12:00, overil som zmluvu, dorucil ju na Sk-NIC a dozvedel som sa toto:

Vazeny uzivatel,
spracovanie Vasej ziadosti - Ramcova zmluva bolo pozastavene a predlzene z dovodu:
ze Ramcova zmluva (podpisana), vyplnena na rodne cislo musi
byt uradne overena a sucastou uradneho overenia musi byt rodne cislo. Na Vasom uradnom overeni sa nenachadza rodne cislo.
V pripade, ak ste si neponechali kopiu zmluvy,
vyplnte ju opatovne na nasej stranke a overenu poslite znova
na nasu adresu.

Nema ma porazit?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 28 november 2005 :  19:20:06  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Nemá. Zruš to a dohodni sa s niekým tu na slovensku, kto to dotiahne do konca, tak ako ti to navrhovali ... zruš kredo, a nechaj ho zaregistrovať tu.
Nejde to?

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 28 november 2005 :  22:45:56  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Mato

Po tom co som sa trepal na velvyslanectvo, kolegovia za mna robili robotu, lebo velvyslanectvo pracuje len ut a st od 9:30 - 12:00, overil som zmluvu, dorucil ju na Sk-NIC a dozvedel som sa toto:

Vazeny uzivatel,
spracovanie Vasej ziadosti - Ramcova zmluva bolo pozastavene a predlzene z dovodu:
ze Ramcova zmluva (podpisana), vyplnena na rodne cislo musi
byt uradne overena a sucastou uradneho overenia musi byt rodne cislo. Na Vasom uradnom overeni sa nenachadza rodne cislo.
V pripade, ak ste si neponechali kopiu zmluvy,
vyplnte ju opatovne na nasej stranke a overenu poslite znova
na nasu adresu.

Nema ma porazit?



Teba ma porazit ? Ved ty zijes v krajine , kde asi normalnost nie je zriedkava ako vyskyt dinosaurov Co mame hovorit my , ktory sa s takymito exotmi stykaju denno - denne ?
Minule som sa jednej uradnicky spytal " Pani , ze vy mate vynimku zo vzdelania ?"
A ona na to " Ano , preco sa pytate ?"
Ale nechajte to tak ! Odpovedam , lebo som pochopil , ze je to beznadejne

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 29 november 2005 :  08:45:44  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Teba ma porazit ? Ved ty zijes v krajine , kde asi normalnost nie je zriedkava ako vyskyt dinosaurov...
A potom, ze nemas normalizatorske snahy...

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 29 november 2005 :  11:32:46  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
SK-NIC su neuveritelne otravny. Kaslem asi na to a preregistrujem to na kredo.com a bude. Uvidim, co na to treba.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 29 november 2005 :  20:06:29  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal GMK

Teba ma porazit ? Ved ty zijes v krajine , kde asi normalnost nie je zriedkava ako vyskyt dinosaurov...
A potom, ze nemas normalizatorske snahy...



Tvoj problem GMK je v tom , ze si presvedceny , ze slovo normalnost do slovenciny zaviedol Vasil Bilak a teraz s tym otravujes

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  11:22:32  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Tvoj problem GMK je v tom , ze si presvedceny , ze slovo normalnost do slovenciny zaviedol Vasil Bilak a teraz s tym otravujes.
Ale no tak, amerika. Nebud este trapnejsi ako si.

Precitajme si, co som uviedol ako prvy prispevok o normalizacii:
amerika1: Co na tom , ze zvratena pakultura (moderne umenie - poznamka GMK) moze demoralizovat mladez
GMK: A zrejme by si chcel urcit kazdemu co sa mu ma pacit a co nie. Kulturnych referentov tej jedinej spravnej kultury tu mali nacisti/fasisti a aj komunisti. A normalizaciu sme si v 70. rokoch tiez uzili az-az...

Je to cesta, po ktorej chceme ist?


Cim som naznacil, ze vsetky systemy potlacajuce slobodu mali snahu o normalizaciu a vnutenie toho jedineho spravneho. Rovnako som uviedol najposlednejsiu historicku skusenost s takymto niecim. Ale uz aspon vidim, ako si fixovany.

Opakujem otazku: Je toto (normalizacia) cesta, po ktorej chceme ist?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  12:31:07  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
gmk, nanucovat nemozes, ale nemozes dat uplnu slobodu - vedie to k anarchii a lahostajnosti. niekedy mam dokonca dojem ze lahostajnost je asi ten najtazsi hriech. clovek potrebuje hranice, potrebuje byt potrestany ak ich prekroci. z vlastnej skusenosti, a obcas potrebuje i do niecoho potlacit.
ale som si vedomy ze vnucovanie nazoru tiez nikomu nepomoze.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  13:24:53  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
gmk, nanucovat nemozes, ale nemozes dat uplnu slobodu - vedie to k anarchii a lahostajnosti.
Tak nemozes nanucovat alebo mozes? Ako zvolit tu spravnu mieru? Akym sposobom obmedzovat slobodu?

niekedy mam dokonca dojem ze lahostajnost je asi ten najtazsi hriech.
Hej, ale co s tym chces urobit? Ako chces ostatnych motivovat k aktivite?

clovek potrebuje hranice, potrebuje byt potrestany ak ich prekroci.
Kto to potrebuje? Preco?

a obcas potrebuje i do niecoho potlacit.
Do coho a kedy?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  13:45:39  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
A naco ma stat zakony ?

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Morphee

Stav: offline

 Odoslaný - 01 január 2006 :  01:46:28  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Morphee  Pridať Morphee do zoznamu priateľov
Kukám, že už ste sa presťahovali...

Povedala Morphee, nech je živá, zdravá a svieža na veky vekov.

 Počet príspevkov: 720  ~  Člen od: 04 február 2005  ~  Posledná návšteva: 09 jún 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 01 január 2006 :  01:55:08  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Tak veru, prestahovali Ani o tom velmi nevediet, vsetko funguje ako za starych cias

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 8 Previous Topic: Nova chyba v kode? Téma Next Topic: sasulnik  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06