Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Modlitba
 Veľké zázraky Božie v tvojom živote
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Ponuka modlitby Téma Next Topic: Prosím o pomoc a modlitbu
Strana: z 3

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2009 :  22:47:08  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
"Kresťanský Boh je Bohom lásky, dokonca lásky voči nepriateľovi" juja
,mno toto je podla man prehnane sak pod ynakom krzya sme pobili tisice moslimov...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2009 :  22:48:13  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
samozrejme to ale neodsudzujem...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2009 :  22:50:51  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
Tých ľudí pobili zas len ľudia.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2009 :  23:04:19  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
ale sak kriziaci si niesli bozie pozehnanie!!! deus vult!!

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2009 :  23:24:22  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
lenže križiaci sa v podstate bránili - chápali to tak, že bránia územie, ktoré im patrí - avšak pod znakom kríža aj mnohí umreli a aj dnes umierajú, v podstate tichou a nechápanou smrťou - ako o tom diskutujeme v inej téme...
mimochodom...dnes už neplatia žiadne križiacke vojny, dnes je preferované práve zdôrazňovanie tej lásky k blížnemu svojmu, pretože toto je tá cesta, ktorou sa má ísť - ale vtedy bola iná doba a aj zmýšľanie ľudí bolo tomu zodpovedné a nezrelé, hoci kresťania, tak v podstate atakovali, hoci verili, že v skutočnosti bránili. Kým pochopili, že nie až tak dané miesta sú dôležité, ale v prvom rade postoj k Bohu a z Neho plynúcich zásad a odporúčaní, to trvalo. Ale, že boli hriešni ľudia, volili aj taký postup a tak aj dopadli...viac menej smutne...dalo by sa aj napísať, že to menšie zlo ich prevalilo a pohltilo...

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2009 :  23:45:37  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
ja to tym kriziakom kvitujem nad postelou mam obrazok bohemunda z tarentu tie vojny vo svatej zemi su snad mojou najoblubenejsou etapou historie..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 12 máj 2009 :  11:48:36  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
to su privelmi nevyspytatelne a nepochopitelne bozie cesty pre mna ... velmi by som chcel tomu rozumiet, ale este sa nenasiel nikto, kto by mi to dokazal vysvetlit a presvedcit ma ....

Pôvodne zaslal Milan - 11 máj 2009 :  20:19:44


To bude tym, ze Bozie cesty su tak vysoko nad nasimi...
Prilis trufale prianie, zelat si vidiet veci ako Boh...

Pôvodne zaslal Mato - 11 máj 2009 :  21:18:52



- no vidis, aj to je odpoved...

- takze sami tomu nerozumiete, a tak mnohe tu prezentovane akoze pre vas stale jasne veci mozu byt len dohady ...



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 12 máj 2009 :  12:16:37  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
"- takze sami tomu nerozumiete, a tak mnohe tu prezentovane akoze pre vas stale jasne veci mozu byt len dohady ... " milan

trefa klincu po hlavicke...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 13 máj 2009 :  11:24:22  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
Milan,
ale ja som nepovedala, ze ta zena zomrela prave pre problemy s byvanim...bola to len moja myslienka...moze ma napadnut hocico a nemusi to byt pravda a ani som tu svoju myslienku nevydavala za pravdu...tiez neviem, preco musela naozaj aj s dietatom zomriet...vela veciam vo svojom zivote nerozumiem a prejst nimi sa mi da len s vierou, ze Boh je so mnou a neopustil ma...viera nie je o tom, ze je mi vsetko co sa deje jasne...ani mi nie je castokrat lahke prijat tazke veci co sa mi prihodia s vierou...musim bojovat sama so sebou, so strachom, beznadejou a az potom ked sa poddam Bohu s doverou som v tej veci nad vecou...bojovat sama so sebou nie je jednoduche...viera mi pomaha prezit inak by som sa utapala v problemoch

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 13 máj 2009 :  12:16:42  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mne ide o to ze ci ludia nehladaju niekedy nieco viac niekde kde to neni..a ci sa sami seba neklamu...ake necem nikomu nic brat..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 13 máj 2009 :  13:33:20  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
citácia:
mne ide o to ze ci ludia nehladaju niekedy nieco viac niekde kde to neni..a ci sa sami seba neklamu...ake necem nikomu nic brat..

Ľudstvo stále niečo hľadá ale nikdy nebude spokojné s tým čo našlo lebo často hľadá príliš ďaleko od Boha.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 13 máj 2009 :  19:51:34  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
mne ide o to ze ci ludia nehladaju niekedy nieco viac niekde kde to neni..a ci sa sami seba neklamu...ake necem nikomu nic brat..

Pôvodne zaslal volsung - 13 máj 2009 :  12:16:42



Podľa mňa existujú náhody, ale niektoré náhody sú Božím zásahom. Rovnako ako ty Volsung môžeš povedať - toto bola náhoda, ja môžem povedať - toto bol Boží zásah. Čo má väčšiu pravdepodobnosť, by sa dalo určiť na základe mnohých okolností, ktoré pozná iba človek, ktorému sa niečo prihodilo. Záleží od jeho viery, od okolností za akých sa to stalo, kedy kde.... je toho neúrekom. A potom som už viac krát spomínal, že v poslednej dobe sledujem, že obrovské množstvo vecí v mojom živote nie sú iba náhody. Jednoducho to, čo sa hlavne v poslednom období u mňa deje, o čom viem do podrobností len ja, proste jednoducho jasne hovorí, že Boh uskutočňuje moje modlitby a prosby, alebo lepšie povedané, pomáha mi ich uskutočňovať. A ja viem hlavne jedno, že bez Božej pomoci, by som nebol v takom psychickom rozpoložení ako som, nemal by som takú radosť zo života, moje starosti by som nezvládal, pokušenia diabla by boli silnejšie, prekonané hriechy by prekonané neboli...

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

evitajanita

Stav: offline

 Odoslaný - 13 máj 2009 :  21:08:42  Zobraziť profil  Pridať evitajanita do zoznamu priateľov
TAK AKO CHCEM A SNAZIM SA CHVALIT PANA BOHA NASHO NEBESKEHO OTCA TAK JA VERIM ZE ON MA NIKDY NEOPUTI A NEOPUSTIL ANI V TEJ NAJTAZSEJ CHVILE MOJHO ZIVOTA CHVALIM TA MOJ BOZE MILUJEM TA CELYM SRDCOM A CHVALIM TA MOJ PAN

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 68  ~  Člen od: 13 máj 2009  ~  Posledná návšteva: 07 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 3 Previous Topic: Ponuka modlitby Téma Next Topic: Prosím o pomoc a modlitbu  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06