Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Mimo pôvodnú myšlienku fóra
 Polemiky, filozofovanie
 Súkromne Maťovi
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Preradostná nemilosrdnosť potenc.masových vrahov Téma Next Topic: Prečo?  

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 09 máj 2015 :  11:09:09  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
Na zakláde zablokovania mojej témy som sa dnes rozhodol poslať takúto PM Maťovi:

Martin, zastavil si tému ktorú som ešte neukončil. Tému som založil v sekcii polemika, ktorá je určená aj pre myšlienky mimo katolícke. Ty si vlastne zabanoval mojú tému za to, že sa v nej hovorí o tom, o čom sa v danej sekcii má hovoriť.
Na základe čoho? Maka? Človeka ktorý ani nechápe určenie tohto fóra? Ty tancuješ ako iný pískajú?

Môžeš sa hanbiť ty katolík. Pomoci sa od teba človek nedočká, ale hneď ako sa tu niekto proti mne ozve skáčeš odzemky.
Keď sa témy dostávajú off-topic KDE SI? Ty si moderátor? Hanby sa.

Ja viem ale, že ty budeš mať svedomie čisté, lebo ty si pôjdeš svedomie v nedeľu oprať do čista do kostola.

Mimochodom prečítaj si čo napísal Guest v reakcii na mňa, že moje postrehy sú ZAUJÍMAVÉ!!!!! To znamená, že tému tu niekto aj reálne sledoval a reálne sa chcel niečo dozvedieť.

Proste sa za tieto tvoje praktiky HANBY!


Pre teba Guest, mám ešte iné dôkazy ktoré som sem chcel uviesť. Sú to dôkazy pri ktorých sa pochybnosti začnu viac a viac rozplývať. Ak by ťa to teda naozaj zaujímalo, môžeme komunikovať súkromne cez PM, a ak by mi tu dali BAN, môžeme aj cez mail.

Toto fórum je plné ľudí so zákernými praktikami a nie je otvorene otvorenej diskusii hoci sa tak na svojej úvodnej stránke pre novopríchodzieho tváry.

Témy ktoré som sem zakladal boli jedny z najsledovanejších a najaktívnejšich čím bolo fórum živé hoci mám ban na väčšinu obsahu.

Ďalej však už odmietam pokračovať sám v diskusiách, lebo toto miesto je plné katolíckych materialistov, ktorí dokážu verklikovať jedno a to isté a podobajú sa na seba jak vajce vajcu a vôbec im nejde o pravdu. Toto miesto je prehnitým miestom, kde sa materialistický katolíci opíjajú navzájom svojou ilúziou a následne sa tľapkajú po pleciach, to sme ale rozumný.

Zároveň je to aj miesto absolútnej nevraživosti. Témy ktoré sú tu sú v princípe o tom istom, kto ho má väčšieho, teda kto je lepší katolík. Lebo tu sa katolíci sekajú medzi sebou.

Takže Guest ja čakám už len na tvoju odpoveď. A ak nie, prajem ti dovidenia, nech sa ti darí, rovnako tak Saxsaxovi. Zostávajte s bohom.

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora 

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 09 máj 2015 :  17:27:50  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
trend dnesnej novej doby ... cenzurovat, zatlkat, prekrucat, ....

ale to nie je iba tu ...

trochu viac pravomoci cirkvam a to by sme len videli to vykonavanie prava ! ...

doba je zla, bezohladna ... nekrestanska...



„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 09 máj 2015 :  18:37:37  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Takže Guest ja čakám už len na tvoju odpoveď. A ak nie, prajem ti dovidenia, nech sa ti darí, rovnako tak Saxsaxovi. Zostávajte s bohom.
Pôvodne zaslal Chodec - 09 máj 2015 :  11:09:09

je tazke s tebou debatovat, lebo praktick yvsetko o angelologii povazujem za bludy a nezmysly a tvoj sposob argumentacie (vid to co si napisal o tych obdobiach), neumoznuje ziadnu korekciu, pretoze pouzivas hanwave argumenty, posuvanie branok ked ti nieco nepasuje do obrazu

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mak

Stav: offline

 Odoslaný - 09 máj 2015 :  20:11:49  Zobraziť profil  Pridať mak do zoznamu priateľov
citácia:
trend dnesnej novej doby ... cenzurovat, zatlkat, prekrucat, ....

ale to nie je iba tu ...

trochu viac pravomoci cirkvam a to by sme len videli to vykonavanie prava ! ...

doba je zla, bezohladna ... nekrestanska...




Pôvodne zaslal saxsax - 09 máj 2015 :  17:27:50


mylis sa priatelu. Sloboda existuje a je pre kazdeho. Zdruhej strany kazdy by mal respektovat nazory, postoje a viferu toho druheho a vyjadrovat sa tak aby ho neurazal.
Okrem toho su skupiny ktore sa riadia svojim vnutornym kodexom a jeho nerespektovanie sa nebude tolerovat. Napr ochrancovia prirody nebudu tolerovat navody na vyrobu pasci na medveda. Tak na katolickom fore sa nebudu tolerovat nazory propagujuce magiu, astrologiu a pod

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 606  ~  Člen od: 28 október 2011  ~  Posledná návšteva: 05 apríl 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 09 máj 2015 :  20:50:12  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
V poriadku Guest, beriem.

Ty Mak radšej čuš. Ochrancovia prírody nemajú v kódexe zákon, miluj blížneho svojho ako seba samého. Ty ako kresťan máš.

Ďalej v teme si ma začal ty urážať. A keď už tu tak rozdávaš rozumy o tom čo sa môže a čo nie, toto je kresťanské forúm, kde si navrhol pre Baránka BAN, keď sem priliepa linky na holé zadky?

To je zjavne v poriadku. A nie len podľa teba, ale aj podľa Maťa. Lebo Maťo na tomto fóre holé zadky rešpektuje, ale akonáhle sa tu začne spomínať niečo iné ako kresťansvo poďho blokovať celú tému.

Ja mám BAN, blokované diskusie, ale človek čo tu priliepa hole zadky NIE.

Takže ty mak MLČ. Môžeš si s Maťom podať ruku, ste rovnakí, pokrútení z vnútra jak HADY.

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mak

Stav: offline

 Odoslaný - 09 máj 2015 :  21:14:10  Zobraziť profil  Pridať mak do zoznamu priateľov
Presne toto robia manipulatori a psychlogicki vydieraci ! Mas milovat blizneho ako seba sameho a teda on ta moze urazat, kydat na teba, znevazovat tvoju vieru a ty sa nesmies ozvat lebo mas milovat. Mame pravo sa ohradit a ked sa deje nepravost aj zasiahnut a to aj tvrdo! Aj Jezis si urobil z povrazkov bic a vyhnal kupcov (tych co znesvacovali posvatne miesto ) z chramu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 606  ~  Člen od: 28 október 2011  ~  Posledná návšteva: 05 apríl 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 10 máj 2015 :  10:21:22  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
citácia:
Presne toto robia manipulatori a psychlogicki vydieraci ! ... teda on ta moze urazat, kydat na teba, znevazovat tvoju vieru a ty sa nesmies ozvat ....

Pôvodne zaslal mak - 09 máj 2015 :  21:14:10



Prepáč Mak ale ty si naozaj jeden z najväčších primitívov s akými som sa kedy v živote stretol.

To čo som vypichol z tvojho príspevku, to si robil celý čas TY!!!

Pripomeniem ti to, či som chodil vôbec do ZŠ, mám na krku hlavu len preto aby mi nepršalo do krku. A o mojom presvedčení o pravdivosti astrológie ani nehovoriím.

Chceš ešte viac? Chceš to poprieť?!!!!!!

A čo tie nahotinky, tie tvoju VIERU neurážali?! Si obyčajný pokrytec a chrapúň a to je niečo z čoho sa do konca života nevyspovedáš, lebo to sa vyprať nedá. Ty taký, proste bytostne si.





Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

baránok

Stav: offline

 Odoslaný - 10 máj 2015 :  14:40:17  Zobraziť profil  Pridať baránok do zoznamu priateľov
Chodec,keď som videl tie drísty o symetrickom trilobitovi, tak som rozmýšľal nad argumentom, ktorý by v amplitúde vyrovnal to čo si ponúkol. Nič rozumnejši ako zadok ma nenapadlo. Ani nenapadá ma ani teraz. Ty si ponúkol produkt, ja zdroj.

A o mojom presvedčení o pravdivosti astrológie ani nehovoriím.

Môžeš sa urážať aj tri dni, ale ak niekto obhajuje pravdivosť astrológie, tak ho môžem zaradiť iba do dvoch kategórii. Alebo je to podvodník a na astrológii ryžuje(veštci, mágovia, jasnovidci), ... alebo ak to ozaj myslí vážne, tak je to tupec.

Poľahčujúcou okolnosťou by snáď mohla byť rozvinutá, alebo plazivo sa rozvíjajúca sa duševná porucha.

Neber to ako urážku, ja ťa osobne nepoznám, ale skôr ti uverím, že bocian nosí deti, ako to, že medzi trilobitmi, vládou Archanjela a znamením raka je nejaký súvis.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 521  ~  Člen od: 26 apríl 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2019 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

hadec

Stav: offline

 Odoslaný - 10 máj 2015 :  16:05:39  Zobraziť profil  Pridať hadec do zoznamu priateľov
Co sa mna tyka. Tvoje prispevky Chodec sa vo vseobecnosti nedaju citat.
Ani ma ako citalela neprivadzaju nijako k Bohu. Ba prave naopak podla mna odvadzaju od Boha tych, co by tu mohli najst nejake odpovede.
To, ze pochlebujes Saxsax a Guest je pre mna dostacujucim dokazom toho s cim si na toto forum prisiel.

A ak som dobre rozumel nechces uz prispievat na tomto fore. Co by bolo podla mna jedno z najrozumnejsich rozhodnuti z tych, ktore tu dlhodobo prezentujes.
Podobne by som odporucil aj hore menovanym.

PS:*"Milovat svojho blizneho ako seba sameho" plati pre vsetkych ci uz to vo svojom domnelom kodexe maju alebo nie.
*Tieto slova znamenaju , aby sme mali napameti predovsetkym vecny zivot blizneho- inymy slovami mu ho priali a dopomohli mu k nemu ak je to potrebne.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 196  ~  Člen od: 06 február 2010  ~  Posledná návšteva: 05 júl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 10 máj 2015 :  16:10:17  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
O akych holych zadkoch to tu rozpravate?

Milovat blizneho znamena aj chanit ho pred bludom.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2015 :  13:13:42  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
To by si sa Maťo nemohol opýtať, keby si témy aj skutočne sledoval. Zdá sa ale, že jediné čo sleduješ som JA. Neuraz sa na mňa ale naozaj keby som mal porovnávať tvoju užitočnosť tu na fóre vzhľadom na výkon moderátora, administrátora, tak mne to tak príde, že si užitočný asi ako zuby na konci tráviacej sústavy. A čo sa týka toho chránenia pred bludom, sekcia v ktorej prispievam to má jasne pomenované, že sa s tými názormi nestotožňuje. Načo teda tá usilovnosť s mojou osobou?!

Hadec tvoje zjednodušené vnímanie božieho prikázania Milovať blížneho svojho ako seba samého je až zarážajúce. Ten zákon neznamená, len to čo si napísal, ale aj to, že nebudeš druhému robiť to, čo by sa nepáčilo ani tebe. Chodíš teda do kostola zbytočne, keď nie si schopný ani len takúto banalitu pochopiť.

Čo sa týka mojich príspevkov. Moje prispievanie je silne BAN-om obmedzené len na prispievanie do určitých častí fóra. Okrem iného do časti ktorá jasne hovorí, že sa v nej môžu objaviť aj názory v protiklade s katolíckymi učením a tak sa treba aj na dívať.
Ja som ťa hadec NIKDE nenútil čítať moje príspevky, ak áno, ukáž mi kde. Je to len tvoj záujem, nič iné. Preto keď sa ti niečo nepáči, načo to pre Boha čítaš?! Si ty vari nesvojprávny?! Lebo mne to tak príde. Mimochodom ty nemáš žiadne PRÁVO mňa ani ostatných vyháňať alebo posielať preč z fóra, alebo áno? Pouč ma, či si ty nejaký nadčlovek alebo čo.
Ďalej mi vysvetli objektivitu tvojho sťažovania sa na mňa a moje príspevky. Lebo mne to príde asi takto s tebou a s ostatnými:
,,Heeeej Maťoooo zabanuj toho Chodca, veď on píše v sekcii, kde je povolené písať aj iné veci ako katolícke, skutočne takéto veci!!"

Keby som mal dať na to príklad, tak to je ako keby si sa išiel sťažovať na autobusovú SAD, že sa deje niečo strašné. Ty si nastúpil do autobusu, ktorý bol jasne označený, že ide do Bratislavy a on skutočne do tej Bratislavi následne aj išiel!

A toto môže spraviť skutočne len PRIMITÍV. (a je to možné ešte aj v Anglicku, lebo aj tam som také videl). Keď budeš nad sebou niekedy v budúcnu premýšľať a podobne aj vy ostatní, ktorí ste mali takýto istý problém s mojou osobou a príspevkami, tak spadáte do tejto kategórie TIEŽ.

Toľko k prispievaniu na tomto fóre. A teraz si choďte kľudne zas zakladať témy v ktorých sa budete baviť v prenesenom význame o tom ,,kto ho má väčšieho".

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 12 máj 2015 :  08:00:06  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
trend dnesnej novej doby ... cenzurovat, zatlkat, prekrucat, ....

ale to nie je iba tu ...

trochu viac pravomoci cirkvam a to by sme len videli to vykonavanie prava ! ...

doba je zla, bezohladna ... nekrestanska...

Pôvodne zaslal saxsax - 09 máj 2015 :  17:27:50



Porovnávaš neporovnateľné. Tu sme na katolíckom fóre. Predstav si, že sa budem vydávať za najlepšieho rodiča na svete, a prídem k tebe domov hovoriť, že tvoja výchova je úplne zlá a celý život si zle vychovával, pričom nebudem mať pravdu, ale len budem o tom slepo presvedčený. Pohladíš ma a dáš mi najesť? Vykopol by si ma bez zaváhania.
Chodec tu akurát tak vytvára zbytočné polemiky rozsiahlym písaním svojej pomýlenej predstavy, čiže píše nepravdu a tvrdí, že pravda nieje pravdou, v plnom presvedčení, že iná pravda ako jeho neexistuje. Nemá tu čo hľadať. Vyhodiť a ani sa za tým späť neobzerať. A ak si myslíš saxsax, že to bude zatĺkanie a podobne, je to tvoj problém. Ani ty tu nemáš čo hľadať. Tak si môžeš vyplakávať koľko chceš ako ti je viera proti srsti. Náš problém to nieje.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Tom

Stav: offline

 Odoslaný - 12 máj 2015 :  08:35:04  Zobraziť profil  Pridať Tom do zoznamu priateľov
citácia:
... a tvrdí, že pravda nieje pravdou, v plnom presvedčení, že iná pravda ako jeho neexistuje. ...

Tak to sa sem do partie celkom hodí, nie?
citácia:
saxsax ...Ani ty tu nemáš čo hľadať.

Prebehol som si pravidlá registrácie, ale fakt tam nie je v podmienkach, že (v rámci verejnej časti) by mal byť prispievateľ veriaci katolík. Lebo vlastne potom ani ja tu nemám čo hľadať.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 126  ~  Člen od: 09 december 2014  ~  Posledná návšteva: 07 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 12 máj 2015 :  10:42:59  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
Tak to sa sem do partie celkom hodí, nie?


Nie, lebo jeho prístup ignoruje totálne akékoľvek argumenty. Hoc základnú logiku. Väčšina katolíkov pripustí ak sa mýli, alebo že je daná logika možná vyplývajúc z viery či neviery diskutujúceho.

citácia:

Prebehol som si pravidlá registrácie, ale fakt tam nie je v podmienkach, že (v rámci verejnej časti) by mal byť prispievateľ veriaci katolík. Lebo vlastne potom ani ja tu nemám čo hľadať.

Pôvodne zaslal Tom - 12 máj 2015 :  08:35:04



Toto ako dôvod uvádzaš ty. Saxsax je tu dlho a bol som tu v jeho začiatkoch a viem aký má celkový prístup. Podľa mňa tu nemá čo hľadať. Aj v zmysle dobrom pre neho. Maximálne sa tu môže rozčúliť a nič mu to dlhodobo neprináša. Tak načo tu je. Podpichovať viem aj ja na akomkoľvek fóre, ale na väčšine by som okamžite dostal ban. Toto je jedno z najtolerantnejších fór na akom som kedy bol čo sa týka banu.

Ty Tom zatiaľ nepreukazuješ výslovne znaky pre to, aby si tu nemal čo hľadať. Ak to príde, tak aj tebe poviem čo si myslím o tvojom pobyte tu

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 12 máj 2015 :  12:53:23  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
Prepáč Azuritko ale ty o logike nepoučuj. Lebo o tom čo ty považuješ za logiky a čo si pod týmto slovom predstavuješ jasne hovoria tvoje príspevky.
A dovolím si povedať niečo o tvojich príspevkoch - SÚ ABSOLÚTNE NELOGICKÉ.

Ja som svojimi príspevkami nikde neporušil žiadne pravidlo fóra. Ak áno, dokáž mi to! Neporušiť žiadne pravidlá a mať BAN, následne blokované témy ... Chcem presne vedieť podľa čoho som bol súdený!

Inak tvoje vyjadrenie k mojim príspevkom a polemikám. Jasný dôkaz, že ty nemáš ani len šajn čo to polemika je. To totižto nie je dávanie si navzájom za pravdu ako to tu robíte sami sebe navzájom mnohí.

Kým som pravidlá neporušil, nemáš právo nikoho vyháňať. Chceš vyháňať? V poriadku, prepíš najprv ale pravidlá fóra. Ale nezabudni, aby toto fórum neumrelo tak jak Aeropág.

Každý normálny katolík si radšej pôjde tráviť čas čítaním katechizmu ako strácať čas v diskusiach typu Boh je trojjediný. Boh je krásny atď...

A len tak mimochodom, čim si ty dodnes zaplatil za svoje príspevky, v ktorých si sa aj vysmieval, aj urážal aj zosmišňoval.
Ja mám BAN na väčšinu fóra, moje témy sa zamykajú. Čím si ale zaplatil ty za to, že si sa správal absolútne nekresťansky?
Ja ti to poviem - NIČÍM. Ty si teda ten posledný kto by tu mal brať spravodlivosť do úst.

No a touto vetou ktorú si vyhlásil si to zabil a síce:
Väčšina katolíkov pripustí ak sa mýli, alebo že je daná logika možná vyplývajúc z viery či neviery diskutujúceho.

Za celú dobu čo som tu na fóre som sa tu s nikým takým nestretol. A u teba už vôbec nie. Ale triesku v oku druhého vidíš, ale nad brvnom v oku svojom len mávneš rukou.

Presne pretoto som z kostolov odišiel. Počas omše si všetci ruky podávajú, prajú si, usmievajú sa na seba, všetko je super OK, hotový lovebombing a vyjdu von a totálna nevraživosť, závisť, len čo by druhému ublížili. Ale na chybe je podľa nich vždy OBEŤ, lebo nemal robiť hento, nemal robiť tamto, a keby nespravil toto, tak ani ja toto.
Takí ako ty, môžete chodiť do kostola do skonania sveta aj tak vám to nič nepomôže. Takže hej Guest a Saxsax sú mi milší, lebo sa na nič a nikoho nehrajú.

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 12 máj 2015 :  13:07:01  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Chodec si bludár a tvoje príspevky môžu mýliť katolíkov. Je mi jedno či to je v pravidlách. Vykopol by som ťa okamžite bez hanby a bez výčitiek.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 12 máj 2015 :  14:33:40  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
Presne tak ako píšeš, tebe je všetko jedno. Teda aj zásady morálky, slušnosti atď. následne sa v ďalších témach ale aj tu budeš ohradzovať a stavať na ochranu katolíkov.

Pozri sa na seba ty pokrytec, čo ty prezentuješ. Tvoje pokryvené vystupovanie katolíkov zmýliť nemôže že? Chrapúň.

A teraz ma nezabudni zas poučiť o NELOGICKOSTI mojich príspevkov. Teda aj tohto!

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 12 máj 2015 :  14:52:14  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
Presne tak ako píšeš, tebe je všetko jedno. Teda aj zásady morálky, slušnosti atď. následne sa v ďalších témach ale aj tu budeš ohradzovať a stavať na ochranu katolíkov.

Pozri sa na seba ty pokrytec, čo ty prezentuješ. Tvoje pokryvené vystupovanie katolíkov zmýliť nemôže že? Chrapúň.

A teraz ma nezabudni zas poučiť o NELOGICKOSTI mojich príspevkov. Teda aj tohto!

Pôvodne zaslal Chodec - 12 máj 2015 :  14:33:40



Čo je neslušné na tom vyhodiť niekoho, kto tu už len názov fóra a všetkých čo majú danú vieru dehonestuje a tvrdí, že sú slepci a celý život veria hovadine? A ešte ma aj nazve chrapúňom? Choď si svoje pomýlené rozumy rozdávať inam. Nikoho tu nezaujímajú ak si si to nestihol všimnúť. Ani neveriacich...

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 13 máj 2015 :  14:33:04  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
Na teba je škoda aj reagovať, tvoje myslenie je rezistentné aj na tie najlopatistikejšie argumenty. Ty si proste tak silno presvedčený o svojej nadradenosti, že si jednoducho voči všetkému čo je normálne a slušné slepý. Preto to, že chodiš do kostola a veríš v Boha ti vôbec nedáva žiadne právo nazývať sa kresťanom alebo už len katolíkom. Ty totižto šliapeš po všetkom, čo tieto významy slov znamenajú.

Poznám takú osobu ako si ty, tam nepomôže nič. Ty môžeš totižto všetko ale druhý nemôžu nič. Ty si v práve vždy, ale druhý ani náhodou.

Možno pochopíš až potom, ako ťa život prefacká.

Saxsax to povedal dobre, keby sa v tomto štáte dostali k moci takí ľudia ako si ty, začalo by sa mäsové popravovanie a vraždenie v mene náboženstva. Vôbec sa s tým nemýlil.

Toľko k tebe a tomu, čo sa ti stane.

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 13 máj 2015 :  14:52:16  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
Na teba je škoda aj reagovať, tvoje myslenie je rezistentné aj na tie najlopatistikejšie argumenty. Ty si proste tak silno presvedčený o svojej nadradenosti, že si jednoducho voči všetkému čo je normálne a slušné slepý. Preto to, že chodiš do kostola a veríš v Boha ti vôbec nedáva žiadne právo nazývať sa kresťanom alebo už len katolíkom. Ty totižto šliapeš po všetkom, čo tieto významy slov znamenajú.

Poznám takú osobu ako si ty, tam nepomôže nič. Ty môžeš totižto všetko ale druhý nemôžu nič. Ty si v práve vždy, ale druhý ani náhodou.

Možno pochopíš až potom, ako ťa život prefacká.

Saxsax to povedal dobre, keby sa v tomto štáte dostali k moci takí ľudia ako si ty, začalo by sa mäsové popravovanie a vraždenie v mene náboženstva. Vôbec sa s tým nemýlil.

Toľko k tebe a tomu, čo sa ti stane.

Pôvodne zaslal Chodec - 13 máj 2015 :  14:33:04



Nevieš o mne absolútne nič. Si na katolíckom fóre. Rozumieš tým slovám? Ak nie ešte raz. Si na katolíckom fóre. A ty nie si katolík. Tak čakáš čo? Že všetci sa podvolíme tvojmu hlúpemu uvažovaniu, ktoré nemá nič spoločné s logikou? Si slepý ako krtko v tme. A ideš to hovoriť mne. A čo ma očierňuješ? Aké vyvraždovanie? Urážaš ma stále a stále. Prídi ma urážať osobne ak si trúfaš.... A nie vôbec nič neporušuješ, žiadne pravidlá. Urážaš ma silne, že som chrapúň a že by som vyvražďoval. To je podľa teba slušné? Že sa vôbec odvážiš hovoriť o slušnosti. Či ty máš svoju teóriu slušnosti ako aj vlastnú teóriu všetkého? To by mnohé vysvetľovalo. Takého ako ty som ešte nestretol. Boli aj tu všeliakí, aj osobne poznám všeliakých, ale ty si ten najzatvrdilejší akého som kedy stretol. Už len MartinP sa ti môže trochu rovnať. Ten sa ale drží len jednej jedinej veci, ty to aspoň máš rozsiahlejšie. A ja vôbec nemôžem všetko. Ja som už si tu tiež niečím prešiel na tomto fóre. Ale bavíme sa o tom, čo ty robíš ako najzávažnejšie. Rozširuješ pomýlené až sektárske myšlienky na katolíckom fóre. Slušnosť... vieš čo to je? Asi nie keď si takto pomýlený trúfaš na katolíckom fóre tvrdiť, že nik nemá pravdu len ty.... A vieš ty či a ako ma život už fackal? Čo ty vieš....

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 13 máj 2015 :  16:36:31  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Ale OK, ja sa už nebudem rozčuľovať. Keď nejde Chodec, idem ja. Čaute. Zase raz možno o niekoľko rokov sa sem vrátim. Čokoľvek teraz niekto napíše či do príspevkov alebo do súkromnej správy, nebudem to vidieť.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Greta

Stav: offline

 Odoslaný - 15 máj 2015 :  22:34:52  Zobraziť profil  Pridať Greta do zoznamu priateľov
citácia:
Ale OK, ja sa už nebudem rozčuľovať. Keď nejde Chodec, idem ja. Čaute. Zase raz možno o niekoľko rokov sa sem vrátim. Čokoľvek teraz niekto napíše či do príspevkov alebo do súkromnej správy, nebudem to vidieť.

Pôvodne zaslal Azuritko - 13 máj 2015 :  16:36:31



ja že hormony valcuju len ženy. nechod. ale sa Ti cudujem, za niekoho, kto veri ze má tretie oko medzi ocami sa tu rozculujes. snad Ta to prejde. papa.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 372  ~  Člen od: 29 august 2011  ~  Posledná návšteva: 01 jún 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Koki

Stav: offline

 Odoslaný - 16 máj 2015 :  17:05:59  Zobraziť profil  Pridať Koki do zoznamu priateľov
Ľudia len pokoj, načo sa tu hádať a urážať, keď to nikomu neprospeje, len raní srdce. Keď sa niekto drží svojho názoru, je to jeho vec a väčšinou ho iný nepresvedčí. Čo narobíš...

http://3.bp.blogspot.com/-MS5eDahIO_I/UmP7f9TWfgI/AAAAAAAABlI/0zivFGVFL1c/s1600/fanoa%25C3%25B1odelafe_cl.jpg

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1460  ~  Člen od: 14 september 2013  ~  Posledná návšteva: 25 marec 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 29 máj 2015 :  12:53:45  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
Prepáč Greta ale vieš o mne dosť málo na to, aby si ma takto súdila, čím porušuješ aj známe Nesúď, lebo ...

Hodnota tvojich príspevkov sa často krát rovná výkriku do tmy. Ich jediná hodnota je v tom, že ukazujú ako málo máš osvojené vnútorne kresťanské pravidlá a ako rýchlo ich dokáže porušiť.

Čo sa týka tretieho oka. Neironizuj niečo o čom nemáš ani len šajn. Tretie oko bol zmyslový orgán, ktorý sa u človeka zvnútornil postupnými pribúdajúcimi mozgovými štruktúrami, ktoré ho prekryli.

Čo sa týka FLAME-u ktorý tu v téme vznikol Koki, môžu zaň tí, ktorí orodovali za zamknutie mojej témy. Z pomedzi nich najviac MAŤO ktorý ohýba pravidlá fóra podľa svojho vnútorného aktuálneho rozpoloženia.

Za Azuritkom mne osobne smutno nie je. Svedčí to o jeho vnútornej vyzretosti. Až po tomto príspevku som pochopil, že som sa celý čas prel so sopľavým chlapcom.

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

gonadom

Stav: offline

 Odoslaný - 06 január 2020 :  21:29:28  Zobraziť profil  Pridať gonadom do zoznamu priateľov
Zdravím, dlhé roky som tu nebol ... práve čakám na nočný rýchlik na Slovensko. A napadlo ma "nakuknúť" k "susedom" .Voľajako sa to tu zvrhlo ... každopádne oproti Adamovcom, toto fórum prežilo. A som tomu úprimne rád, hoc trebalo by ho trochu oživiť v podmenu: polemiky etc.
Nemám dostatok faktov k posúdeniu jadra sporu, ale vyjadrím sa v obecnej rovine:
1-myslím, že je pochopiteľné a primerané, ak si zakladateľ tohoto webu nepraje poslúžiť, ako platforma pre nástup nového filozofického smeru. Ak má niekto novú myšlienkovú konštrukciu, som presvedčený o tom, že by si mal postaviť vlastný web ... a na tomto fóre predkladať príspevok, ktorý obohatí obe strany - tj.snažiť sa hľadať buď styčné body, alebo rozpory (a s dobrou vierou v následné konvergencie, rovnako dospieť k styčným bodom). Som hĺboko presvedčený o tom, že rečou (komunikáciou) vládneme preto, aby sme sa vzájomne obohacovali ...
2-pokiaľ je v podmienkách prispievania na toto fórum uvedené (alebo z nich vyplýva), že prispievateľ nemusí byť veriacim katolíkom, malo by sa to rešpektovať (a ostatní prispievatelia by sa mali vyvarovať výziev k vyhadzovu iba z titulu polemických názorov. Iná vec je, ak prispievateľ používa urážajúce slová. Avšak, označiť správanie protistrany pojmom typu "terminus technikus" (napr. ... toto je chrapúňstvo ...), je podľa mňa OK.

Zatiaľ odo mňa toľko, premyslím cestou nejakú tému, a pošlem ju zajtra sem. Myslím, že by bolo fajn obnoviť ozaj inteligentné debaty spred 10-15 rokov. Bolo by fajn, ak by sa našla nová generácia inteligentných a slušných prispievateľov do tejto časti fóra. Ahojte

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 177  ~  Člen od: 25 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 07 január 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Preradostná nemilosrdnosť potenc.masových vrahov Téma Next Topic: Prečo?  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06