Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 zjavovanie duchov ? skusenosti
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Optimistické videá Téma Next Topic: Zrušenie profilu
Strana: z 2

Mx

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2015 :  13:56:42  Zobraziť profil  Pridať Mx do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Keď tak, prišiel si po radu na KATOLÍCKE fórum. Nie na fórum v seba veriacich chodcov.
Pôvodne zaslal Azuritko - 10 marec 2015 :  10:40:11


A zatiaľ žiadnu radu nedostal, len po hube. A o tom bol môj príspevok. Jediné konštruktívne príspevky na pochopenie toho čo rieši som tu uviedol asi len ja.
Pôvodne zaslal Chodec - 10 marec 2015 :  12:34:51

Veď nám je jasné, že nič, čo nie je z Tvojej hlavy nemôže byť pre iných dostatočne dobré. Ja však vidím problém aj v tom, že Ty sám sebe odporuješ.

Ak si tak veľmi praješ, nech sa Ti stane podľa Tvojho slova. Možno si potom spomenieš aj na také rady, ako "zahrávať sa so silnejším sa nevyplatí". Ja viem, čo som poradil a aj viem prečo. Ja netrepem do vetra. Nech si každý zváži a keď chce, nech sa podľa toho zariadi.

RKC

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1076  ~  Člen od: 01 február 2006  ~  Posledná návšteva: 19 júl 2021 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 16 marec 2015 :  10:22:50  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
Všade je samí Satan, ešte ja hubári si ho môžu pomýliť s dubákom. Vy ho tu viac strašíte jak pomáhate. Tie veci sú iné ako normálne, ale hneď sa báť ?! Tie veci je nutné pochopiť. Vy mu tu nakladáte akoby to on sám vyhľadával a ich vyvolával.

A nie, nie len z moje hlavy. Ocením aj iné názory, hlavne aby boli nápomocné.

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

thorah

Stav: offline

 Odoslaný - 29 marec 2015 :  17:25:25  Zobraziť profil  Pridať thorah do zoznamu priateľov
Ako sa máš Mato?

morituri te salutant

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 337  ~  Člen od: 15 december 2011  ~  Posledná návšteva: 30 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Optimistické videá Téma Next Topic: Zrušenie profilu  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06