Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 zjavovanie duchov ? skusenosti
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Optimistické videá Téma Next Topic: Zrušenie profilu
Strana: z 2

ghostStudy

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2014 :  12:54:26  Zobraziť profil  Pridať ghostStudy do zoznamu priateľov
má niekto skúsenosti so zjavovaním duchov? hlavne tých zlých, ako sa dá proti tomu pomôcť....
Z ničoho nič....pred rokom som nafotil isté nepríjemné tváre, následne som si byt posvätil (sám), na stene mám ruženec sv.Michala, krížik, modlím sa za zosnulých.
skúsenosti?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 14  ~  Člen od: 06 december 2014  ~  Posledná návšteva: 18 december 2014 Upozorniť moderátora 

butyl

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2014 :  15:12:34  Zobraziť profil  Pridať butyl do zoznamu priateľov
Na základe tváre na fotografii predpokladáš že ťa prenasleduje zlý duch?

"Toto robíme pre priateľov, aby so zajatím tela nebola zajatá aj ich duša."

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 273  ~  Člen od: 03 február 2014  ~  Posledná návšteva: 27 december 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

ghostStudy

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2014 :  16:26:56  Zobraziť profil  Pridať ghostStudy do zoznamu priateľov
chcem sa opytat na nazor niekoho, kto uz mozno mal takuto skusenost,ale myslim,ze pokial by sa aj niekto nasiel, nechcel by to zverejnovat na skle.

Len dodavam, ze tie tváre boli naozaj zretelne viditelne aj s očami. Jedno je iste,ze uz nikdy nebudem žiť normalny život, nerobim si ani plány na vzťahy, založenie rodiny atak....lebo ked si predstavim tie svoje fotky, prešla ma aj chuť myslieť na buducnost.....no strašné. Jedno je isté, ze žiadne fotky uz robit ani nechcem a foťáky ani nepouzijem.

Nejde o nijaký vtip ani o fotomontáže, no prvé co ma napadlo bolo asi to, ze mozno moj život sa blíži ku koncu a Boh mi takto dáva najavo,že posmrtný život naozaj existuje, tak nech sa dobre pripravim a dokladne sa stihnem vyspovedat, pokial este mam času..

ani ja by som nikdy neveril, ze raz budem patriť medzi takých ľudí, s takymi skusenostami.....otras

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 14  ~  Člen od: 06 december 2014  ~  Posledná návšteva: 18 december 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

ghostStudy

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2014 :  16:43:45  Zobraziť profil  Pridať ghostStudy do zoznamu priateľov
tymto chcem zaroven aj vsetkych varovat, nekupujte si dom na byvalom pohrebisku, ani neexperimentujte so zrkadlami, proste nedajte priestor na nejake vyvolavanie

taka fotka vas moze nadchnut a potešiť,ale co potom? budete si pripadat divne, budete vstavať aj zaspávat s myslienkami na taketo veci a pochopenie u ľudí nenajdete, lebo dnes je svet zlý a aj vlastná matka si o vas pomysli,ze robite kolaže z photoshopu

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 14  ~  Člen od: 06 december 2014  ~  Posledná návšteva: 18 december 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

baránok

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2014 :  16:58:57  Zobraziť profil  Pridať baránok do zoznamu priateľov
Hoď sem tie fotky ...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 521  ~  Člen od: 26 apríl 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2019 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zuzulik

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2014 :  19:03:09  Zobraziť profil  Pridať zuzulik do zoznamu priateľov
citácia:
tymto chcem zaroven aj vsetkych varovat, nekupujte si dom na byvalom pohrebisku, ani neexperimentujte so zrkadlami, proste nedajte priestor na nejake vyvolavanie

taka fotka vas moze nadchnut a potešiť,ale co potom? budete si pripadat divne, budete vstavať aj zaspávat s myslienkami na taketo veci a pochopenie u ľudí nenajdete, lebo dnes je svet zlý a aj vlastná matka si o vas pomysli,ze robite kolaže z photoshopu

Pôvodne zaslal ghostStudy - 06 december 2014 :  16:43:45



daju sa sem vlozit fotky/obrazky. Tak to skus. My sa ti smiat nebudeme...
ja som teda fakt zvedava ako taka fotka vyzera.

Mimochodom, ako si prisiel na to,ze su zli ti duchovia?

A ty mas dom na byvalom pohrebisku?

A keby ti Boh chcel dat najavo, ze 'tvooj zivot sa blizi ku koncu' .. tak by to asi nerobil tymto sposobom!!

Myslim,ze potrebujes najst pokoj v dusi... pokial si sa bol vyspovedat, zo srdca si olutoval svoje hriechy a veris v Jezisa a v Boha, tak sa nemas coho bat. Viem,ze to cele asi nie je prijemna zalezitost, ale neuzatvaraj sa do seba.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 36  ~  Člen od: 18 november 2014  ~  Posledná návšteva: 23 december 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

ghostStudy

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2014 :  19:30:56  Zobraziť profil  Pridať ghostStudy do zoznamu priateľov
ja mam bránu od cintorina asi 100 metrov, niektore domy su vsak bezprostredne pri cintorine,otvoria okno na dome a vidia rovno na tie male prve hrobčeky. To je normalna štvrť, druhá najlepsia v meste, pri kupe nehnutelnosti pred rokom sa mi to miesto zdalo ako dobra perlička, ale smiech ma uz presiel.
No čital som v jednom casopise ako jeden chlapik z Irska takto cestuje po svete, nastavuje zrkadla a foti duchov, vraj to je overené cele tisicrocia, stara znama praktika. Tak som to skusil i ja, najprv sa zjavil prvy duch ale potom uz ani netrebalo nastavovat zrkadla, stacilo odfotit, nevravim ze vzdy....nechcem ist do detailov. Samozrejme tie zrkadla som co najskôr vyhodil.

Kňaz pri spovedi mi odporučal vsetky fotky spalit alebo vymazat, ze pokial sa nieco zjavuje,je to zle s úmyslom skodit. A nemam to nikomu preposielat, mohol by som to rozniest po rodine a tym niekomu poškodiť.

Jeden fotky boli take priesvitne postavy,tam vyzerali ako dobri duchovia,taki deduskovia.... ale na iných fotkách uz vyzerali velmi neprijemne,ako demoni, take tvare chlap s bradou ako arab, alebo druhy ako nejaky bojovnik. Ale to sa da len takemu niekomu vysvetlovat,kto uz nieco take videl

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 14  ~  Člen od: 06 december 2014  ~  Posledná návšteva: 18 december 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

ghostStudy

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2014 :  19:53:02  Zobraziť profil  Pridať ghostStudy do zoznamu priateľov
mam aj iny priklad
pred rokmi som sedel v jednej krčme a pri mne taka pani,čo koktala, ospravedlnovala sa mi,ze nieje opita ale rozpráva tak nezrozumitelne preto,lebo bola po porážke v kóme a dodala, ze ked bola mimo, stale sa jej zjavoval pri posteli diabol a ťahal ju za ruku. Dnes aj lutujem, ze som ju nevaroval,aby isla na svatu spoved, kedze dostala druhu šancu opat sa prebudit

Tych pripadov som nasiel viac na roznych diskusných forach ....
Aj brat mojej matky mal udajne nejake vidiny a za par mesiacov dostal krvacanie do mozgu a bol koniec. Tak hned som si precital rozne formy vidín,aj o schizofrenii, ale tam maju ludia halucinacie len niekedy,.... ale mne nik nesedí pri posteli, ziaden duch sa so mnou nerozprava - halucinacia atd..... proste som urobil fotky a videl som ich tam stale, boli sucastou fotky (raz som ich aj zavesil na Facebook, a dostal som komentáre,ze tam nieco je,ale uz je to zmazane)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 14  ~  Člen od: 06 december 2014  ~  Posledná návšteva: 18 december 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2014 :  20:29:08  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
Si vydesený, to treba uznať. S tými krížmi a Michalom by som si asi počínal rovnako, ale tvoj problém spočíva teraz hlavne v tom, že si spoznal niečo, čomu sám nerozumieš.
V prvom rade si veľmi pod vplyvom filmov zo zahraničia, ktoré budujú na strachu ľudí k týmto veciam - horory.
Niektorí z nich myslím si, však volajú len po pomoci. Odpovede na svoje otázky, alebo na niektoré nájdeš tu, ak nájdeš odvahu si to vypočuť.
http://www.slobodnyvysielac.sk/cesta-vzostupu/m5/p19/r47
Konkrétne relácie z 3.10. a 31.10. a odporúčam ti, aby si tým ľuďom možno aj napísal. Verím, že ti dodajú odvahu. Sám poznám iných dvoch ľudí ktorí vidia duchov ...

Tu na tomto fóre sa ti pomoci od ostatných nedostane. Všetko čo ti tu napíšu sú kecy a talafatky, ale nič s čím môžeš rozumne naložiť. S duchovnom nemajú žiadne skúsenosti, len o ňom blabotajú a navzájom si poklonkujú akí sú fundovaní. Ale skutek utek!

Ak je duch na druhej strane poblúdení a hľadá pomoc a nechce škodiť, tak z princípu ti nebude robiť zle a preto ťa pred takýmto duchom nemôžu ochrániť ani sväté obrázky.
Tým, že si si ich všimol na fotkách si všimli oni, že o nich vieš. Takto sa ale pomoci nedočkajú, myslím, že to budú na teba skúšať, ale ty proste nebudeš pomoci schopný a preto to vzdajú. Tým ale že si pri cintoríne si prvý na rane.

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zuzulik

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2014 :  20:43:23  Zobraziť profil  Pridať zuzulik do zoznamu priateľov
citácia:
ja mam bránu od cintorina asi 100 metrov, niektore domy su vsak bezprostredne pri cintorine,otvoria okno na dome a vidia rovno na tie male prve hrobčeky. To je normalna štvrť, druhá najlepsia v meste, pri kupe nehnutelnosti pred rokom sa mi to miesto zdalo ako dobra perlička, ale smiech ma uz presiel.
No čital som v jednom casopise ako jeden chlapik z Irska takto cestuje po svete, nastavuje zrkadla a foti duchov, vraj to je overené cele tisicrocia, stara znama praktika. Tak som to skusil i ja, najprv sa zjavil prvy duch ale potom uz ani netrebalo nastavovat zrkadla, stacilo odfotit, nevravim ze vzdy....nechcem ist do detailov. Samozrejme tie zrkadla som co najskôr vyhodil.

Kňaz pri spovedi mi odporučal vsetky fotky spalit alebo vymazat, ze pokial sa nieco zjavuje,je to zle s úmyslom skodit. A nemam to nikomu preposielat, mohol by som to rozniest po rodine a tym niekomu poškodiť.

Jeden fotky boli take priesvitne postavy,tam vyzerali ako dobri duchovia,taki deduskovia.... ale na iných fotkách uz vyzerali velmi neprijemne,ako demoni, take tvare chlap s bradou ako arab, alebo druhy ako nejaky bojovnik. Ale to sa da len takemu niekomu vysvetlovat,kto uz nieco take videl

Pôvodne zaslal ghostStudy - 06 december 2014 :  19:30:56



Tak ja mam pocit, ze to bude

1) satan, zly duch
2) duse v ocistci, ktore prosia za modlitbu

Ale asi to bude ten satan, kedze duse v ocistci by sa vraj nemali zjavovat.

Ak je to naozaj pravda, tak sa nemas coho bat, pretoze Jezis stoji pri tebe. Ja na tvojom mieste by som ten dom predala a kupila iny co najdalej.

Satan chce len skodit, nepodlahni mu.

A kazdy z nas by sa mal obcas pomodlit za duse v ocistci, lebo tie to naozaj potrebuju.



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 36  ~  Člen od: 18 november 2014  ~  Posledná návšteva: 23 december 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

poutník

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2014 :  20:54:56  Zobraziť profil  Pridať poutník do zoznamu priateľov
ghostStudy,

Vůbec si nevšímej nabídky od Chodce, protože to je cesta do pekel.

 Krajina: Czech Republic  ~  Počet príspevkov: 113  ~  Člen od: 20 október 2013  ~  Posledná návšteva: 25 august 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2014 :  20:56:18  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
citácia:

Tak ja mam pocit, ze to bude

Ale asi to bude ten satan, kedze duse v ocistci by sa vraj nemali zjavovat.
Ak je to naozaj pravda, tak sa nemas coho bat, pretoze Jezis stoji pri tebe. Ja na tvojom mieste by som ten dom predala a kupila iny co najdalej.

Satan chce len skodit, nepodlahni mu.

Pôvodne zaslal zuzulik - 06 december 2014 :  20:43:23



Nevravím, hore som to uviedol, že ti budú písať kraviny a už je to tu. Nedaj sa zmiasť takýmito ľuďmi a ich pocitmi a táraninami. Hľadaj skutočnú pomoc a snaž sa problematike porozumieť čo najviac.

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

ghostStudy

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2014 :  21:15:19  Zobraziť profil  Pridať ghostStudy do zoznamu priateľov
ja sa uz za zosnulých modlim skoro stale, myslim, ze to su zli duchovia, lebo vyzerali strasne.
Moja matka o tom vie, co som nafotil a preto nic predavat nemozem,lebo uz v minulosti som predal nehnutelnost hlboko pod cenu a teraz opat? mohli by si mysliet, ze som si nanovo vymyslel kauzu s duchmi, aby som opat mohol nieco menit a predavat.

Radsej to nechavam plavat, co sa ma stat, to sa stane. Samozrejme, keby mi tu nejake postavy v 3D behali po izbe,tak odtadial uteciem,ale zatial sa nic nezjavuje

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 14  ~  Člen od: 06 december 2014  ~  Posledná návšteva: 18 december 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2014 :  21:19:44  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
Ghost kto by po rokoch sebatríznenia, mučenia vyzeral pekne?!

Vypočujte si tie relácie, lebo hoci ste ich videl nemáte absolútne šajn o tejto problematike a vaše kritické myslenie je výrazne zúžené vašim strachom.

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

ghostStudy

Stav: offline

 Odoslaný - 06 december 2014 :  22:23:47  Zobraziť profil  Pridať ghostStudy do zoznamu priateľov
zosnulym sa da pomahat modlitbami, ružencom alebo ku sv.Michalovi....co aj vykonavam.
pokial viem,ostatne praktiky niesu povolene,to uz zachadza do magie

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 14  ~  Člen od: 06 december 2014  ~  Posledná návšteva: 18 december 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 08 december 2014 :  06:10:11  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
taka fotka vas moze nadchnut a potešiť,ale co potom? budete si pripadat divne, budete vstavať aj zaspávat s myslienkami na taketo veci a pochopenie u ľudí nenajdete, lebo dnes je svet zlý a aj vlastná matka si o vas pomysli,ze robite kolaže z photoshopu
Pôvodne zaslal ghostStudy - 06 december 2014 :  16:43:45

preco predpokladas, ze od clena svojej rodiny by si mal mat vacsiu podporu nez od cudzieho co sa tyka takejto veci? je logicke predpokladat photoshop, pretoze to je racionalnejsie vysvetlenie, nez vyfotenie "ducha"

no ani keby si bol ochotny zverejnit fotku, by si nic nevyriesil, tvoje uistovanie ze "...tie tváre boli naozaj zretelne viditelne aj s očami." nezvysuju tvoju doveryhodnost - este nikdy nikto neposkytol fotku ducha, ktora bola oznacena ako autenticka, kto si ty, ze si vynimka?

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

ghostStudy

Stav: offline

 Odoslaný - 08 december 2014 :  07:52:13  Zobraziť profil  Pridať ghostStudy do zoznamu priateľov
preto ani nijaké taketo fotky nezverejnujem, boli by pochybnosti... ale na ghoststudy.com som nieco take podobne uvidel aj u iných ludi (rubrika our ghost gallery).

......a aj taketo rady, ze mame duchov kontaktovat, lebo mozno potrebuju moju pomoc, u mna neobstoja. Prečital som toho uz vela a vsade sa píše, ze cirkev nijake taketo praktiky nepovoluje a pokial sa niečo zjavi, treba duchovi povedat,nech odide, a Jezis Kristus nech s nim naloží podla svojho uvaženia. Lebo ak nieco zjavuje, pochadza od zlého. .....to som cital na katolíckych strankach

ani Vam preto neodporucam robit nejake taketo praktiky

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 14  ~  Člen od: 06 december 2014  ~  Posledná návšteva: 18 december 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zuzulik

Stav: offline

 Odoslaný - 08 december 2014 :  12:14:58  Zobraziť profil  Pridať zuzulik do zoznamu priateľov
citácia:
preto ani nijaké taketo fotky nezverejnujem, boli by pochybnosti... ale na ghoststudy.com som nieco take podobne uvidel aj u iných ludi (rubrika our ghost gallery).

......a aj taketo rady, ze mame duchov kontaktovat, lebo mozno potrebuju moju pomoc, u mna neobstoja. Prečital som toho uz vela a vsade sa píše, ze cirkev nijake taketo praktiky nepovoluje a pokial sa niečo zjavi, treba duchovi povedat,nech odide, a Jezis Kristus nech s nim naloží podla svojho uvaženia. Lebo ak nieco zjavuje, pochadza od zlého. .....to som cital na katolíckych strankach

ani Vam preto neodporucam robit nejake taketo praktiky

Pôvodne zaslal ghostStudy - 08 december 2014 :  07:52:13



sak hadam sa ani nikto nechysta ich robit :-))

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 36  ~  Člen od: 18 november 2014  ~  Posledná návšteva: 23 december 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 09 december 2014 :  23:22:44  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
citácia:
Prečital som toho uz vela a vsade sa píše, ze cirkev nijake taketo praktiky nepovoluje a ...
Pôvodne zaslal ghostStudy - 08 december 2014 :  07:52:13



Takto ste si toho potom ghost prečítal ale naozaj naozaj veľmi ale veľmi žalostne málo. Sú aj iné pohľady na túto problematiku ako jeden len ten jeden primitívny dokola sa opakujúci a omieľajúci pohľad, že všetko je SATAN.
Tu je satan, tam je satan, všade samí satan a úmysel len škodiť škodiť a škodiť.

Minule som videl jedno video čecha ktorý natočil ducha ako sa mu zjavil pred predným sklom auta, keď zastavil v ťažkej snehovej fujavici auto na ceste. A nakoniec to uzavrel s tým, že to bol duch nejakej osoby čo na tej ceste umrela a chcela ho varovať aby odstavil auto a ďalej nešiel, aby sa mu nestalo nič zlé. A on sa za to poďakoval.

No a čo by teda povedalo kresťanske učenie? No to bol úúúúúúrčite zas ten SATAN!!! Všetko je satan, ešte aj triezvo a ktriticky rozmýšľať je SATAN a nenásledovať učenie církvy je SATAN, mohamed bol inšpirovaný SATANOM a donekonečná ten istý kec .... a predsa sa nájdu ešte aj taký, čo to zožerú aj s navyjákom. Ešte aj kolegyňu som mal takú, čo prišla do zamestnania a nevedela robiť s počítačom lebo aj počítač je SATAN. A potom jej všetko trvalo a všetci sme na ňu len čakali a čakali, no niečo otrasné.

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

teta

Stav: offline

 Odoslaný - 28 február 2015 :  21:33:38  Zobraziť profil  Pridať teta do zoznamu priateľov
No neviem, či ak sa niekto zo zosnulých zjavuje, či je to od zlého. Isté je, že nemáme komunikovať. Myslím, že niektoré duše môžu dostať za pokánie pomáhať tým na zemi. Ale istý si lčovek asi nemôže byť. Skúsim sa aj spýtať spovedníka na babičku, ktorá sa mi pripomína, aj keď miernejšou formou.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 60  ~  Člen od: 24 jún 2013  ~  Posledná návšteva: 28 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Greta

Stav: offline

 Odoslaný - 09 marec 2015 :  14:50:09  Zobraziť profil  Pridať Greta do zoznamu priateľov
[quote]má niekto skúsenosti so zjavovaním duchov? hlavne tých zlých, ako sa dá proti tomu pomôcť....
Z ničoho nič....pred rokom som nafotil isté nepríjemné tváre, následne som si byt posvätil (sám), na stene mám ruženec sv.Michala, krížik, modlím sa za zosnulých.
skúsenosti?

Pôvodne zaslal ghostStudy - 06 december 2014 :  12:54:26

[/
si spomen na previnenia PROTI 1. prikazaniu ktore si nevyznal v sv. spovedi.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 372  ~  Člen od: 29 august 2011  ~  Posledná návšteva: 01 jún 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mx

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2015 :  09:06:23  Zobraziť profil  Pridať Mx do zoznamu priateľov
citácia:
tymto chcem zaroven aj vsetkych varovat, nekupujte si dom na byvalom pohrebisku, ani neexperimentujte so zrkadlami, proste nedajte priestor na nejake vyvolavanie

taka fotka vas moze nadchnut a potešiť,ale co potom? budete si pripadat divne, budete vstavať aj zaspávat s myslienkami na taketo veci a pochopenie u ľudí nenajdete, lebo dnes je svet zlý a aj vlastná matka si o vas pomysli,ze robite kolaže z photoshopu
Pôvodne zaslal ghostStudy - 06 december 2014 :  16:43:45

Takže takto. Nám si sa tu už priznal. Je potrebné toto všetko vyznať v spovedi, ideálne oľutovať nie zo strachu pred Zlým, ale z lásky k Bohu (ale pri spovedi stačí aj strach z pekla).
To je len začiatok. Potom by som si dal vysvätiť dom, usiloval sa o sviatostný život (byť stále v milosti posväcujúcej).
Ľudia pochovaní na cintoríne Ti neublížia, sú to len mŕtve telá. Ublížiť Ti môže Tvoja zvedavosť a diabol. Veľmi často, skoro vždy, keď sa akože zjavujú duše zomrelých je to práca Zlého a zjavuje sa v skutočnosti on. Uvedom s, že duše zomrelých nemajú hmotné telo (len to pochované a nie je v ich moci pôsobiť na hmotný svet, to môže iba duchovná bytosť - Boh a diabol, vo výnimočných prípadoch aj duše, ktorým to Boh zo zvláštnych dôvodov dovolí). Bývať pri cintoríne nie je teda žiadny problém, ak máš mŕtvych v úcte a modlíš sa za nich.

Vyvolávanie duchov ako aj to Tvoje hranie sa so zrkadlami je ťažkým hriechom proti 1. prikázaniu. Nečuduj sa, že sa diabol prejavil. Ešte raz opakujem, dobrá ja by som si spravil generálnu spoveď od času, kedy si s tým začal a úprimná ľútosť, vysvätiť dom a sviatostný život. V dejinách bolo zopár omilostených duší, ktorým sa zjavovali duše v očistci, ale 1. nebolo to niečo čo tí ľudia chceli, 2. nevyhľadávali to, 3. spolupracovali s duchovným vedením.

Pokiaľ ide o Tvoju budúcnosť. Neviem, koľko máš rokov, ale ak nad 60, tak súhlasím, už by som sa asi chystal na cestu na druhý breh a neuvažoval o manželstve. Alebo inak, neblbni. Boh je zriedka kedy pôvodcom strachu a keď tak spasiteľného. Ale Boh celkom určite nechce, aby si sa teraz umáral v myšlienkach, že Ti niet pomoci. Naopak. Dostal si facku, že sa zahrávaš s ohňom. Tak prestaň fňukať a začni hľadať, čo Boh od Teba chce. Človek občas potrebuje impulz, aby sa nad sebou zamyslel a uvedomil si, že ide zlou cestou. Držím palce. Prípadne sa ozvi cez PM.

RKC

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1076  ~  Člen od: 01 február 2006  ~  Posledná návšteva: 19 júl 2021 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2015 :  09:55:40  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
Vidím, že niektorých tu vlastná blbosť fackuje. Tak on sem príde po radu a vy ho vyhrešíte, že sa modlil k Michalovi.

Ty zas Mx tu meleš o nejakom vyznaní sa Bohu. On nič netají, z čoho sa má vyznať? Myslíš že tým že to tu napísal sa nevyznal? Čo, vari Boh nevie čo riešime tu na fóre?

Už som mu to pisal dávno na začiatku, že tu radu neodstane ale že ho niektorí budú chcieť utopiť v lyžičke vody. Dobrá práca, len tak ďalej.

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2015 :  10:40:11  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
Vidím, že niektorých tu vlastná blbosť fackuje. Tak on sem príde po radu a vy ho vyhrešíte, že sa modlil k Michalovi.

Ty zas Mx tu meleš o nejakom vyznaní sa Bohu. On nič netají, z čoho sa má vyznať? Myslíš že tým že to tu napísal sa nevyznal? Čo, vari Boh nevie čo riešime tu na fóre?

Už som mu to pisal dávno na začiatku, že tu radu neodstane ale že ho niektorí budú chcieť utopiť v lyžičke vody. Dobrá práca, len tak ďalej.

Pôvodne zaslal Chodec - 10 marec 2015 :  09:55:40



Keď tak, prišiel si po radu na KATOLÍCKE fórum. Nie na fórum v seba veriacich chodcov. Takže tiež sa moc nerozhorčuj. (ale zase je pravda, že to katolícke tu moc neznamená. Je to široká zmes všemožne veriacich, aj všemožne veriacich katolíkov, takže skôr ako radu tu človek dostane iný pohľad na vec. Často zbitočne metúci)

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2015 :  12:34:51  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
citácia:


Keď tak, prišiel si po radu na KATOLÍCKE fórum. Nie na fórum v seba veriacich chodcov.

Pôvodne zaslal Azuritko - 10 marec 2015 :  10:40:11



A zatiaľ žiadnu radu nedostal, len po hube. A o tom bol môj príspevok. Jediné konštruktívne príspevky na pochopenie toho čo rieši som tu uviedol asi len ja.

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2015 :  12:58:38  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
A zatiaľ žiadnu radu nedostal, len po hube. A o tom bol môj príspevok. Jediné konštruktívne príspevky na pochopenie toho čo rieši som tu uviedol asi len ja.

Pôvodne zaslal Chodec - 10 marec 2015 :  12:34:51



Áno, nekatolík dal najlepšiu katolícku odpoveď... Chodec, si totálne stratený prípad.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Optimistické videá Téma Next Topic: Zrušenie profilu  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06