Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Mimo pôvodnú myšlienku fóra
 Polemiky, filozofovanie
 Najpravdivejšia téma Fóra - o najeloch
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Rozmýšľal som nad... Téma Next Topic: Kniha zjavenia - kapitola 13 Šelma
Strana: z 8

thorah

Stav: offline

 Odoslaný - 29 marec 2015 :  20:41:45  Zobraziť profil  Pridať thorah do zoznamu priateľov
Joj to je studené

morituri te salutant

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 337  ~  Člen od: 15 december 2011  ~  Posledná návšteva: 30 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 21 apríl 2015 :  12:21:21  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
Duchovný dejepis tu uvedený bude mať pravdepodobne svoje pokračovanie.

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 21 apríl 2015 :  12:56:12  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
Odporúčal by som najskôr podložiť tvrdenia tu použité... Nebol si toho totiž schopný... Iba napísať, že niekto niečo tvrdil, ale žiadny odkaz na literatúru a ak bol, tak sa to v nej akosi nenachádzalo...

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 21 apríl 2015 :  20:40:33  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
Dôkazy si sem dal aj ty a potom si sa vykrácal a znasilňoval ich význam len aby ti to sedelo. Môže si to každý pozrieť ak bude mať trpezlivosť a bude sa mu chcieť čítať celú diskusiu.

Čo som písal som potvrdil dostatočne, je to tvoj problém a nie môj. Pre niekoho nie je ani dôkaz dôkazom keď má zakalenú optiku. Ešte si živo pamätám ako sme došli až do bodu, kedy si už nevedel čo napísať tak si mi začal argumentovať, že ja nemôžem rozumieť kresťanským spisom a vykladať ich môže len katolík. To bola tvoja najväčšia hanba.

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 24 apríl 2015 :  14:23:52  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov
Mám akúsi potrebu zas pridať niečo, čo sa vzťahuje už k napísanému. Na začiatku témy som písal o tom, že prvým bohom židov bol boh mesiaca - Jahve, alebo inak nazývaní aj Sín, ktorý je vlastne archanjel Gabriel. Podával som dôkazy, ktoré priamo popisovali, že Jahve je bohom mesačným. Teraz pridám ďalší, z Biblie.

Kniha Levitikus - kapitola 23
14 A kým neprinesiete obetné dary na obetu Pánovi, svojmu Bohu, až do toho dňa nesmiete jesť ani chlieb, ani pražené alebo tlčené zrno. Tento príkaz bude večný v budúcich pokoleniach vo všetkých vašich bydliskách.
21 V ten istý deň zvoláte sväté zhromaždenie. Vtedy nesmiete vykonávať nijakú služobnú prácu. To je večný príkaz pre všetky pokolenia vo všetkých vašich bydliskách.
31 Nesmiete konať nijakú prácu, to je večný zákon pre všetky pokolenia vo všetkých vašich bydliskách.
41 Tento sviatok slávte sedem dní každý rok na Pánovu česť! To je večný príkaz pre všetky pokolenia: slávte ho v siedmom mesiaci!
43 aby neskoršie pokolenia vedeli, že ja som chcel, aby Izraeliti bývali v stánkoch, keď som ich vyviedol z egyptskej krajiny. Ja, Pán, som váš Boh!"

Prečo mali židia sláviť práve v 7 mesiaci? Pretože toto obdobie roka je obdobím vlády znamenia Raka teda od 21.6. - 22.7. a rak je mesačné znamenie. V tomto verši teda Boh priamo usvedčuje seba z toho akým Bohom je, Jahve je mesačným bohom, oným archanjelom Gabrielom, ktorý je jeden zo 7 anjelov pred Božou velebou.


Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

butyl

Stav: offline

 Odoslaný - 24 apríl 2015 :  17:17:42  Zobraziť profil  Pridať butyl do zoznamu priateľov
Nemaš pravdu Chodec. Tie verše v skutočnosti ukazuju, že stánok je obydlie ktore je pre Izraelitov najlepšie. Keďže egypt je krajina Nílu- pričom slovo Níl+egypt je zložené z 8 písmen- a číslo 8 je jasným znakom nového začiatku. Teda pre Izraelitov to mal byť nový začiatok žiť v stánkoch namiesto kamenných obydlí aké mali v Egypte. Čo nám ešte ukazujú tieto verše? Určite to bude mať niečo spoločné s číslom 8. 8 svetadiel je Atlantída. Z toho jasne vyplýva, že Atlantída mala byť pôvodná zasľúbená zem. Ako ďalej citované verše neodškriepiteľne dokazujú tak chlieb, tlčené a pražené zrno sú na rovnakej duchovnej úrovni. Je to preto lebo klas zrna ma tvar polmesiaca:

a ako vieme- polmesiac znamená rožok. Rožok je skoro chlieb. A preto je zrno rovnako zakázané. Nehovoriac o tom, že číslo osem je tiež tvorené z dvoch krúžkov- to je prastarý znak putá. A toto prikázanie tiež spútava Izraelitov.

Nerozumiem ako si ty mohol dôjsť k takým bludom o nejakom Gabrielovy a znamení raka keď to je celé tak zjavné. Otvor oči Chodec.

"Toto robíme pre priateľov, aby so zajatím tela nebola zajatá aj ich duša."

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 273  ~  Člen od: 03 február 2014  ~  Posledná návšteva: 27 december 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chodec

Stav: offline

 Odoslaný - 24 apríl 2015 :  21:01:14  Zobraziť profil  Pridať Chodec do zoznamu priateľov

Naozaj som sa pobavil. Prepáč ale teraz je to už aj na mňa trochu moc. Preštuduj si ešte raz čo všetko som tu písal o Gabrielovi archanjelovi, preštuduj si môj príspevok. Bavíme sa tam o 7 mesiaci počas ktorého majú vykonávať oslavy. Siedmi mesiac je pod vládou cherubína Raka, ktorý je spojený s planétou mesiac a mesiac je spojený s mesačným bohom ktorý odjakživa znamenal plodnosť a materstvo a v Babylonii sa nazýval Sín. Verš ukazuje, že si žiada, aby sa robili oslavy v čase jeho pôsobenia.

O čom ty točíš a čo to vykladáš nemám naozaj žiadnu vedomosť. Iba ak si to myslel ironicky.

Pri písaní svojich príspevkov vychádzam z metódy sofiologie ako aj z knihy Angelológia dejín.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 894  ~  Člen od: 12 apríl 2013  ~  Posledná návšteva: 19 august 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 8 Previous Topic: Rozmýšľal som nad... Téma Next Topic: Kniha zjavenia - kapitola 13 Šelma  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06