Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 Preco forum obcas ide tak strasne pomaly?
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Spam na fóre Téma Next Topic: Apel na konstruktivnu diskusiu
Strana: z 2

misojogi

Stav: offline

 Odoslaný - 08 jún 2013 :  20:15:04  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: misojogi  Pridať misojogi do zoznamu priateľov
niekedy ako keby sa zaseklo a nereaguje az po dlhsej dobe (minutu dve)
proste velmi pomala (oneskorena) odozva

nemoze byt za tym nejaky HW problem?

alebo je to skor v sieti internetu?

Aby sme vo všetkom dosiahli pravdu, musíme sa vždy pridržiavať zásady, že to, čo sa mne zdá bielym, budem pokladať za čierne, keď to hierarchická Cirkev tak rozhodne, pevne veriac, že medzi ženíchom Kristom, naším Pánom, a medzi jeho nevestou Cirkvou je ten istý Duch, a náš Pán, ktorý nám dal Desatoro prikázaní, riadi a spravuje aj našu svätú matku Cirkev.
sv.Ignac z Loyoly

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1231  ~  Člen od: 06 november 2010  ~  Posledná návšteva: 01 máj 2022 Upozorniť moderátora 

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 08 jún 2013 :  22:40:16  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
Bude to zrejme skôr internetom. osobne sa s tým nestretávam.

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 10 jún 2013 :  11:38:52  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Ani ja nepozorujem pomalu odozvu.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sinceretly

Stav: offline

 Odoslaný - 10 jún 2013 :  14:11:52  Zobraziť profil  Pridať sinceretly do zoznamu priateľov
Aky pouzivas internetovy prehliadac? Ja som pouzival Mozillu Firefox, ale teraz pouzivam Maxthon, je to lepsie. Treba sa starat aj o internetovy prehliadac - ja ho pravidelne cistim - treba pravidelne mazat historiu prehliadania, cookies...

A + este k tomu pouzivat program s nazvom CCleaner:
citácia:

Treba to tiez pravidelne mazat a precistovat - lave menu: Cistic
- Windows - zaskrtnut vsetky policka, len to uplne dolne (vycistit volne miesto) to netreba cistit, lebo to sa potom bude cistit dost dlho, a potom este treba prepnut hore na Aplikacie a tiez vsetko zaskrtnut, a ked nechces, aby ti to zmazalo hesla, tak tie neprecistuj, potom daj analyzovat a potom vycistit a to je vsetko.

A ked problem bude pretrvavat, tak potom si skus pozriet videotutorialy ako zrychlit internet:
citácia:

ja som to skusil a pomohlo mi to, som si pozrel dost vela takychto videi a tutorialov a funguje to.

Proste a dostanete; hľadajte a nájdete; klopte a bude vám otvorené; 10 lebo každý, kto prosí, dostane, a kto hľadá, nájde; a kto klope, tomu bude otvorené. †

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1456  ~  Člen od: 18 august 2012  ~  Posledná návšteva: 19 jún 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 11 jún 2013 :  10:40:50  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Ano, na pozeranie videi na internete niet vacsieho majstra ako siceretly...

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sinceretly

Stav: offline

 Odoslaný - 11 jún 2013 :  14:10:53  Zobraziť profil  Pridať sinceretly do zoznamu priateľov
co sa ti nepaci? Ved mne tie videonavody pomohli.

Proste a dostanete; hľadajte a nájdete; klopte a bude vám otvorené; 10 lebo každý, kto prosí, dostane, a kto hľadá, nájde; a kto klope, tomu bude otvorené. †

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1456  ~  Člen od: 18 august 2012  ~  Posledná návšteva: 19 jún 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

misojogi

Stav: offline

 Odoslaný - 09 júl 2013 :  00:21:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: misojogi  Pridať misojogi do zoznamu priateľov
nechapem zmysel uvedenej hlasky
citácia:
Vyskytol sa problém!

Sorry! We have flood control activated.
You cannot post within 60 seconds of your last post.
Please try again after this period of time elapses.

Na opravu problému sa vráťte o krok späť.

je to len jeden z dalsich sposob ako forum obcas zamrzne, len tak z nicoho nic bez dovodu

Aby sme vo všetkom dosiahli pravdu, musíme sa vždy pridržiavať zásady, že to, čo sa mne zdá bielym, budem pokladať za čierne, keď to hierarchická Cirkev tak rozhodne, pevne veriac, že medzi ženíchom Kristom, naším Pánom, a medzi jeho nevestou Cirkvou je ten istý Duch, a náš Pán, ktorý nám dal Desatoro prikázaní, riadi a spravuje aj našu svätú matku Cirkev.
sv.Ignac z Loyoly

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1231  ~  Člen od: 06 november 2010  ~  Posledná návšteva: 01 máj 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 09 júl 2013 :  06:19:38  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
citácia:
nechapem zmysel uvedenej hlasky
citácia:
Vyskytol sa problém!

Sorry! We have flood control activated.
You cannot post within 60 seconds of your last post.
Please try again after this period of time elapses.

Na opravu problému sa vráťte o krok späť.

je to len jeden z dalsich sposob ako forum obcas zamrzne, len tak z nicoho nic bez dovodu

Pôvodne zaslal misojogi - 09 júl 2013 :  00:21:49



Samotné hlásenie je síce napísané divne, ale je v poriadku. Jedná sa ochranu proti spamu ktorá zabezpečuje, že užívateľ nemôže pridať viac, než jeden príspevok v priebehu 60 sekúnd. Táto ochrana je rozumná.

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 10 júl 2013 :  23:27:05  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
tiez ziadny problem, slape ako ma, bodaj by tak sli i ine ...

„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

misojogi

Stav: offline

 Odoslaný - 11 júl 2013 :  00:08:43  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: misojogi  Pridať misojogi do zoznamu priateľov
citácia:
Príspevok odoslaný!

Ďakujeme za váš príspevok!

Späť do fóra

alebo
citácia:
Príspevok bol úspešne zmenený!

Ďakujeme za váš príspevok!

Späť do fóra

aj v tomto stave obcas forum zamrzne na cca 20 sekund len tak bez dovodu
preco?

citácia:
užívateľ nemôže pridať viac, než jeden príspevok v priebehu 60 sekúnd. Táto ochrana je rozumná.

co takto skratit to na 40 sekund? To by bolo primeranejsie

Aby sme vo všetkom dosiahli pravdu, musíme sa vždy pridržiavať zásady, že to, čo sa mne zdá bielym, budem pokladať za čierne, keď to hierarchická Cirkev tak rozhodne, pevne veriac, že medzi ženíchom Kristom, naším Pánom, a medzi jeho nevestou Cirkvou je ten istý Duch, a náš Pán, ktorý nám dal Desatoro prikázaní, riadi a spravuje aj našu svätú matku Cirkev.
sv.Ignac z Loyoly

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1231  ~  Člen od: 06 november 2010  ~  Posledná návšteva: 01 máj 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 11 júl 2013 :  04:12:34  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov



„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sinceretly

Stav: offline

 Odoslaný - 11 júl 2013 :  14:15:30  Zobraziť profil  Pridať sinceretly do zoznamu priateľov
citácia:
co takto skratit to na 40 sekund? To by bolo primeranejsie

Za ten cas sa mozes napr. pomodlit alebo sa ist napit vody

Ja sa snazim vyuzivat kazdu 1 sekundu

Nuda je velmi nebezpecna, treba vzdy nieco robit, ja napr. sa snazim vyuzivat kazdu 1 sekundu.

Proste a dostanete; hľadajte a nájdete; klopte a bude vám otvorené; 10 lebo každý, kto prosí, dostane, a kto hľadá, nájde; a kto klope, tomu bude otvorené. †

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1456  ~  Člen od: 18 august 2012  ~  Posledná návšteva: 19 jún 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 12 júl 2013 :  17:33:02  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
co takto skratit to na 40 sekund? To by bolo primeranejsie

Za ten cas sa mozes napr. pomodlit alebo sa ist napit vody

Ja sa snazim vyuzivat kazdu 1 sekundu

Nuda je velmi nebezpecna, treba vzdy nieco robit, ja napr. sa snazim vyuzivat kazdu 1 sekundu.

Pôvodne zaslal sinceretly - 11 júl 2013 :  14:15:30



Sledovaním hodinových videí plných poloprávd...

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 12 júl 2013 :  17:36:32  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Príspevok odoslaný!

Ďakujeme za váš príspevok!

Späť do fóra

alebo
citácia:
Príspevok bol úspešne zmenený!

Ďakujeme za váš príspevok!

Späť do fóra

aj v tomto stave obcas forum zamrzne na cca 20 sekund len tak bez dovodu
preco?


To vyzerá byť na problém s internetom na Vašej strane.

citácia:
citácia:
užívateľ nemôže pridať viac, než jeden príspevok v priebehu 60 sekúnd. Táto ochrana je rozumná.

co takto skratit to na 40 sekund? To by bolo primeranejsie

Pôvodne zaslal misojogi - 11 júl 2013 :  00:08:43



Ehm... alebo predĺžiť na 2 minúty ako prevenciu proti spamu a zvýšenie šance, že niektorý užívatelia sa aj zamyslia nad tým, čo chcú napísať?

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

misojogi

Stav: offline

 Odoslaný - 12 júl 2013 :  23:30:44  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: misojogi  Pridať misojogi do zoznamu priateľov
citácia:
zvýšenie šance, že niektorý užívatelia sa aj zamyslia nad tým, čo chcú napísať?

to len zvysi nervozitu, ale urcite nie kvalitu

Aby sme vo všetkom dosiahli pravdu, musíme sa vždy pridržiavať zásady, že to, čo sa mne zdá bielym, budem pokladať za čierne, keď to hierarchická Cirkev tak rozhodne, pevne veriac, že medzi ženíchom Kristom, naším Pánom, a medzi jeho nevestou Cirkvou je ten istý Duch, a náš Pán, ktorý nám dal Desatoro prikázaní, riadi a spravuje aj našu svätú matku Cirkev.
sv.Ignac z Loyoly

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1231  ~  Člen od: 06 november 2010  ~  Posledná návšteva: 01 máj 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 13 júl 2013 :  19:56:22  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:

co takto skratit to na 40 sekund? To by bolo primeranejsie

Pôvodne zaslal misojogi - 11 júl 2013 :  00:08:43


to tiez svedci ako velmi Vam zalezi na kvalite Vasich prispevkov, ked Vam na jeho napisanie staci 40s. Okrem Vas tu bol iba jeden dalsi prispievatel, ktoremu toto obmedzenie vadilo a tiez mal potrebu vyjadrit sa uplne ku kazdej teme.
Ja naopak rozmyslam o jeho predlzeni na 120s.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

misojogi

Stav: offline

 Odoslaný - 14 júl 2013 :  05:38:36  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: misojogi  Pridať misojogi do zoznamu priateľov
citácia:
zalezi na kvalite Vasich prispevkov, ked Vam na jeho napisanie staci 40s.

na fore je bezne ze existuju aj kratke reakcie napriklad otazky, vtedy je to cca 20 sekund, pisem totiz dost rychlo ...

myslim si ze mam dost odpovedi kde sa rozpisujem dokladne pripadne si este veci overujem cez google

niekedy robim aj tak ze napisem kratku odpoved a potom do nej vkladam dalsie veci co som si uvedomil a vybrusujem myslienky, aby som ich precizne vyjadril

nemyslim si teda ze by som svoje myslienky flakal
samozrejme aj ja sa mozem pomylit alebo nieco prehliadnut

Aby sme vo všetkom dosiahli pravdu, musíme sa vždy pridržiavať zásady, že to, čo sa mne zdá bielym, budem pokladať za čierne, keď to hierarchická Cirkev tak rozhodne, pevne veriac, že medzi ženíchom Kristom, naším Pánom, a medzi jeho nevestou Cirkvou je ten istý Duch, a náš Pán, ktorý nám dal Desatoro prikázaní, riadi a spravuje aj našu svätú matku Cirkev.
sv.Ignac z Loyoly

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1231  ~  Člen od: 06 november 2010  ~  Posledná návšteva: 01 máj 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Koki

Stav: offline

 Odoslaný - 03 február 2014 :  22:17:17  Zobraziť profil  Pridať Koki do zoznamu priateľov
Možno každý nepozná test merania rýchlosti svojho pripojenia:
http://www.speedtest.net

"Ping" by mal byť v jednotkách milisekúnd, napríklad 5 ms; čím menej, tým lepšie.
"Download speed" v desiatkach Mb/s; čím viac, tým lepšie.
"Upload speed" niečo cez 1 Mb/s, napr. 1,15 Mb/s.

http://3.bp.blogspot.com/-MS5eDahIO_I/UmP7f9TWfgI/AAAAAAAABlI/0zivFGVFL1c/s1600/fanoa%25C3%25B1odelafe_cl.jpg

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1460  ~  Člen od: 14 september 2013  ~  Posledná návšteva: 25 marec 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2014 :  06:13:09  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Niekedy sa staci opytat svojho providera, rychlost pripojenia totiz zavisi v prvom rade od programu, ktory si platite.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mx

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2014 :  14:17:00  Zobraziť profil  Pridať Mx do zoznamu priateľov
Pripájam sa k sťažovateľom. Aj mne niekedy fórum nejde aj týždeň a nie a nie sa tam dostať, potom si ale zapnem laptop a pohroma je na svete.

PS: Síce iba predpokladám, ale mohli by tu byť aj také akcie ako zálohovanie dát a údržba databáz a v takýchto chvíľach (keďže nepredpokladám drahé databázové systémy na silných HW) sa môže odozva zhoršiť. Aj mne sa občas stalo, že som dostal dokonca chybu databázového spojenia. Tak som chvíľku počkal a odoslal príspevok znovu a všetko bolo v poriadku. Stávalo sa to v noci, ale čas si nepamätám.

RKC

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1076  ~  Člen od: 01 február 2006  ~  Posledná návšteva: 19 júl 2021 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2014 :  15:41:35  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
citácia:
Pripájam sa k sťažovateľom. Aj mne niekedy fórum nejde aj týždeň a nie a nie sa tam dostať, potom si ale zapnem laptop a pohroma je na svete.

PS: Síce iba predpokladám, ale mohli by tu byť aj také akcie ako zálohovanie dát a údržba databáz a v takýchto chvíľach (keďže nepredpokladám drahá databázové systémy na silných HW) sa môže odozva zhoršiť. Aj mne sa občas stalo, že som dostal dokonca chybu databázového spojenia. Tak som chvíľku počkal a odoslal príspevok znovu a všetko bolo v poriadku. Stávalo sa to v noci, ale čas si nepamätám.

Pôvodne zaslal Mx - 04 február 2014 :  14:17:00




???

s tymto forom ziadny problem,


„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mx

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2014 :  16:15:55  Zobraziť profil  Pridať Mx do zoznamu priateľov
Moja reakcia na nefunčné fórum, bola v prvej časti vtip. V druhej časti môžem konkretizovať, som si spomenul, problémy sa objavovali hlavne pri vyhľadávaní. Typujem na timeout.

PS: Nesťažujem sa, som s funkčnosťou spokojný. Jedinú vec by som chcel zmeniť, ale to nie je nič podstatné.

RKC

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1076  ~  Člen od: 01 február 2006  ~  Posledná návšteva: 19 júl 2021 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2014 :  19:48:01  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Vyhladavnie uz nefunguje. Forum bezi na databaze access a ta nie je dimenzovana na taky objem dat, aky forum momentalne zabera.
Som rad, ze este celkom svizne ide zobrazovanie a prispievanie.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Koki

Stav: offline

 Odoslaný - 04 február 2014 :  20:32:51  Zobraziť profil  Pridať Koki do zoznamu priateľov
Maťo, a keď sa raz toto rosype, urobí sa nové a lepšie.

Ináč to meranie aktuálnej rýchlosti pripojenia je užitočná pomôcka, aby sa človek zorientoval keby niečo blblo. Čo sa zmluvy s poskytovateľom služby týka, deklarovali mi rýchlosť 100 Mbs, nameral som si 95 Mbs prvý polrok, potom to padlo na nejakých 25 Mbs a neviem či by sa to už nemalo reklamovať.

http://3.bp.blogspot.com/-MS5eDahIO_I/UmP7f9TWfgI/AAAAAAAABlI/0zivFGVFL1c/s1600/fanoa%25C3%25B1odelafe_cl.jpg

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1460  ~  Člen od: 14 september 2013  ~  Posledná návšteva: 25 marec 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mx

Stav: offline

 Odoslaný - 05 február 2014 :  01:46:23  Zobraziť profil  Pridať Mx do zoznamu priateľov
citácia:
Vyhladavnie uz nefunguje. Forum bezi na databaze access a ta nie je dimenzovana na taky objem dat, aky forum momentalne zabera.
Som rad, ze este celkom svizne ide zobrazovanie a prispievanie.
Pôvodne zaslal Mato - 04 február 2014 :  19:48:01

Myslel som si (podľa chybových hlášok), možno by sa s tým dalo niečo spraviť. Ale chlapská zásada hovorí - funguje ten krám? Tak do toho nebabri! Všakže?

RKC

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1076  ~  Člen od: 01 február 2006  ~  Posledná návšteva: 19 júl 2021 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 05 február 2014 :  11:25:25  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Databazu zalohujem a optimaluzujem kazdu chvilu, ale uz dosahuje velkost 300MB cisteho textu, tak si predstavte co to je za objem textu.

A access pripojeny na web proste nie je schopny rozumne rychlo fulltextovo prehladavat take mnozstvo textu. Dalo by sa to nejako previezt na myPhp databazu, ktora by to mala zvladat rychlejsie, ale

Kod tohoto fora uz par rokov nie je podporovany vyvojarmi, bol to open source projekt, ktory je uz opusteny, teda nebudu ziadne aktualizacie, opravy a ani podpora. Pustat sa do takej konverzie databaz by si bez podpory asi koledovalo o komplet znefunkcnenie fora.

Cize ostava len prechod na nejaky iny forovy system, co by zasa znamenalo zacat uplne od nuly t.j. vsetci by sa museli znova registrovat a prisli by sme o vsetky tie tisice prispevkov, ktorymi je toto forum naplnene.

Preto to neskrabem a nechavam to bezat ako to je aj s vedomim si chyb, ktore forum ma.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Spam na fóre Téma Next Topic: Apel na konstruktivnu diskusiu  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06