Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 Vraždenie kresťanov - čo robiť ?
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Svet a slobodomurari Téma Next Topic: Mexické telenovely
Strana: z 3

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 02 júl 2013 :  09:50:32  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Uvedený článok člena kongresu jednoznačne potvrdzuje, že vojna v Sýrii nie je občianskou vojnou, ale vojnou teroristov podporovaných Obamom.

Čiže milý guest a saxas udalosti sa týkajú aj nás lebo vojnu podporujú naši spojenci. Nesieme minimálne morálnu zodpovednosť !!!


http://www.postoy.sk/ron_paul_obamova_politika_v_syrii

Pôvodne zaslal Samuel - 01 júl 2013 :  13:37:33

nazory rona paula ja osobne beriem s rezervou; a tvoje tvrdenie, ze vojna v syrii nie je obcianskou, ale vojnou teroristov podporovanou obamom, je znacne premrsteny a zo spravy to vobec nevyplyva - ide iba o wishfull thinking

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sinceretly

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2013 :  10:09:35  Zobraziť profil  Pridať sinceretly do zoznamu priateľov
guest, ved ty potom uvidis, a nielen ty, ale vsetci celu pravdu - niektori ju uvidia skor, ini neskor, ale ako sa hovori - pravda vyjde najavo. To, co sa pise na postoy.sk je pravda, a to, co vsetko sa deje vo svete, vidi aj slepy, len si to nechce priznat..
A mozno ze existuju aj naozajstni slepi ludia, ale to uz je fakt... divne, ze to nevidia. Podla mna vedia pravdu vsetci, len nie kazdy si to chce priznat - ze realita je taka, aka je a ze sa vo svete deje vsetko to, co sa deje - vsetky tie tajne plany, ktore sa na nas kuju...

Chcete viac info? Kto hlada, najde, ale najde to len vtedy, ak to najst naozaj chce, v opacnom pripade to nenajde.

Na zaver si precitajte smietku ludi, preco postoy necitaju (par ludi tu na tomto fore-tie prispevky ste si uz precitali) a hromadu ludi, ktori postoy citaju a aj preco ho citaju, tak pozorne sledujte:
citácia:


a este si treba vsimnut nasledujuci text v pravom paneli:
citácia:
4.420 ľuďom sa páči Postoy.sk.

To su ludia, ktori sa neboja pozriet sa pravde do oci. Prave od takychto ludi by si ta mala smietka mala vziat priklad. †

Proste a dostanete; hľadajte a nájdete; klopte a bude vám otvorené; 10 lebo každý, kto prosí, dostane, a kto hľadá, nájde; a kto klope, tomu bude otvorené. †

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1456  ~  Člen od: 18 august 2012  ~  Posledná návšteva: 19 jún 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2013 :  14:56:19  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
no ta vzorka sa ti fakt podarila

uz len ked vidim Carnogurskeho, vzdy si spomeniem na slova jeho sestry Marini, inak svetovo uznavanej sinologicky

Má veľké intelektuálne kvality a mohol sa dostať omnoho ďalej, keby nemal zviazané ruky katolíckou ideológiou...




„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 04 júl 2013 :  10:35:20  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Chcete viac info? Kto hlada, najde, ale najde to len vtedy, ak to najst naozaj chce, v opacnom pripade to nenajde.
Pôvodne zaslal sinceretly - 03 júl 2013 :  10:09:35
na stranke postoy.sk nenajdem ziadne informacie, ktore ja povazujem za hodnotne alebo zaujimave; zbezne som si prezrel, aktualne clanky na tej stranke a nic ma nezaujalo

no ked kazdy den otvorim stranku, ktorej obsah je pre mna zaujimavy, napr space.com, tak na nej vzdy najdem nejake novinky, ktore rozsiria urovem mojej informovanosti a vedomosti

mimochodom na zaciatku roka 2014 sa ta opytam, kde je to tvoje slubovane ocipovanie americanov ktore ma prebehnut do konca roka 2013, tak si priprav nejaku poriadnu odpoved, nech sa na tebe nemusim smiat ako na poslednom konci sveta, ktory si propagoval

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sinceretly

Stav: offline

 Odoslaný - 07 júl 2013 :  09:20:35  Zobraziť profil  Pridať sinceretly do zoznamu priateľov
citácia:
mimochodom na zaciatku roka 2014 sa ta opytam, kde je to tvoje slubovane ocipovanie americanov ktore ma prebehnut do konca roka 2013, tak si priprav nejaku poriadnu odpoved, nech sa na tebe nemusim smiat ako na poslednom konci sveta, ktory si propagoval

Ked sa to vsetko stane - btw. je to aj napisane v Biblii - tak ja sa smiat nebudem. A preco? Lebo ja mam svoj rozum. Na taketo typy ludi, ako si ty, guest, si uz davam obzvlast velmi velky pozor. Nie si totizto jediny clovek, ktory ma takyto styl vyjadrovania sa. Je to velmi zaujimave, ze ked poviem takymto ludom nieco, tak oni mi to nieco potom zopakuju a ja to s pokorou prijmem, lebo ja som bol iniciatorom. Ale ak sa situacia vymeni - ze oni su iniciatorom a ostatni im to, co im oni urobili, zopakuju, tak ze sa to tym iniciatorom uz velmi nepaci, a nielenze nepaci, ale dokonca na to zareaguju pychou - ze ako si oni (ti, ktori im to "vratili") dovolili nieco takehoto urobit.

Takze ako som uz napisal, ja uz nikomu neverim, iba ak, tak Bohu a len vsetkemu tomu, co pochadza od Boha. Vzdy, ked som veril takymto ludom v niecom, doplatil som na to a teraz uz viem, preco - lebo som sa viac spoliehal na nich a nie na Boha, a pritom nie oni, ale Boh vie najlepsie, co je pre nas dobre. A ak aj takito ludia obcas "vypotia" nieco, co je pravdive, tak to nemaju od seba, ale od druhych a ti druhi to tiez nemaju od seba, ale od Boha, lebo On je Pravda a vsetka Pravda podla Neho pochadza LEN od Neho. †

citácia:
A preco? Lebo ja mam svoj rozum.

A este tomuto: Boh nam dal mozog a rozum, aby sme premyslali, tak teda premyslajme a nenechavajme si nalievat vedomosti do svojej hlavy od druhych ludi a ani od seba samotneho. Jediny, ktory dava mudrost malickym, je Boh. Iba On je nie ze najdoveryhodnejsi, ale dovolim si povedat - jediny doveryhodny spomedzi vsetkych bytosti a vsetko ostatne, co pochadza skutocne len a len od Neho, tak aj tomu je mozne verit, ale iba ak ti, ktori to maju od Neho, to maju skutocne od Neho. A bez Bozej (po)moci sa to zistit neda.

A na zaver vysvetlenie tejto casti:
citácia:
Ked sa to vsetko stane - btw. je to aj napisane v Biblii - tak ja sa smiat nebudem. A preco? Lebo ja mam svoj rozum.

Ja sa s nikym hadat nebudem. UZ nie. Uz viac nie. Nema to zmysel. Nikomu nebudem donekonecna vykricavat a vytykat: ,,Aha, to, co som hovoril, bola pravda!" Lebo to kazdy 1 z nas velmi dobre vie, co je pravda a co pravda nie je, nikomu to netreba hovorit. Ale su aj take situacie, kedy nam to "neda" a musime sa ozvat, tak ja som sa ozval.
A navyse - taketo nekonecne vytykanie je chore. Staci to povedat raz, ked uz to tak velmi chceme vytknut, popripade podotknut.

Netreba sa riadit druhymi, ani sebou samotnym, lebo vzdy to skonci tak, ako to dopadne - lebo bez Boha clovek nezmoze nic a bez Neho je na tom este horsie, ako je na tom ryba bez vody. Skusali ste uz niekedy zadrzat dych pod vodou na par sekund? Cim dalej, tym viac ste potrebovali kyslik, tato potreba bola cim dalej, tym viac silnejsia a silnejsia, tak to je nic v porovnani s tym, ako velmi tuzia ludia v pekle po aspon stipke pritomnosti Boha. Lebo tam, kde nie je laska medzi ludmi pritomna, tak tam ani Boh nie je pritomny, aj ked On je vsade.

Kym zila ryba vo vode, pokladala vodu za samozrejmost, ale ked sa voda vyparila, zistila, ze to samozrejmsot nebola ani omylom, tak podobne to je aj s pocitovanm Bozej pritomnosti - lasky. †
citácia:
,,Všechno dobré je od Hospodina."

A to vsetko z lasky k nam.
Ale dobre podla Neho, lebo On jediny ma pravo urcovat, co je dobre a co zle.

Proste a dostanete; hľadajte a nájdete; klopte a bude vám otvorené; 10 lebo každý, kto prosí, dostane, a kto hľadá, nájde; a kto klope, tomu bude otvorené. †

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1456  ~  Člen od: 18 august 2012  ~  Posledná návšteva: 19 jún 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 07 júl 2013 :  16:22:22  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
znova a znova,

citácia:
tak teda premyslajme a nenechavajme si nalievat vedomosti do svojej hlavy od druhych ludi


preco si sam sebe spinis naplno do ust ?


„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 08 júl 2013 :  08:25:23  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Ked sa to vsetko stane - btw. je to aj napisane v Biblii - tak ja sa smiat nebudem.
Pôvodne zaslal sinceretly - 07 júl 2013 : 09:20:35

zatial sa nic nestalo, a dovolim si tvrdit, ze ty sa nicoho slubovaneho v biblii nedozijes
citácia:
Boh nam dal mozog a rozum, aby sme premyslali, tak teda premyslajme a nenechavajme si nalievat vedomosti do svojej hlavy od druhych ludi a ani od seba samotneho. Jediny, ktory dava mudrost malickym, je Boh.
Pôvodne zaslal sinceretly - 07 júl 2013 :  09:20:35

obcas si precitaj po sebe, co napises: najprv napises, ze boh ti dal mozog a rozum na premyslanie a ziskavanie vedomosti a utvaranie nazorov, a potom v podstate napises, ze nemame rozmyslat a riadit sa vlastnymi nazormi, ale mame sa riadit nejakou "bozou mudrostou"

tu tvoju "boziu mudrost" si mi uz prezentoval na youtube; diky, ale nepresvedcila a nezaujala ma

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 3 Previous Topic: Svet a slobodomurari Téma Next Topic: Mexické telenovely  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06