Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 Misojogi, mino
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Vyhladavanie je funkcne ale v praxi nepouzitelne Téma Next Topic: Otvoreny list administratorom
Strana: z 2

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 16 júl 2013 :  11:47:29  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
citácia:
Nechám Vás tak, lebo s Vami sa neda normalne komunikovať, pri všetkej úcte k Vám
Pôvodne zaslal Gregorius - 14 júl 2013 :  15:23:16



Gregorius,
tak sa podme porozpravat spolu my dvaja.
Pozyvam Vas k tomu.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Gregorius

Stav: offline

 Odoslaný - 16 júl 2013 :  19:29:40  Zobraziť profil  Pridať Gregorius do zoznamu priateľov
V poriadku rád si vypočujem iný názor, no nechcem vyvolať hádku zbytočne s takto a chcem rozprávať. Ako som už napísal, nesúhlasím so všetkým čo sa deje v dnešnej cirkvi, no neviem si vysvetliť ako by malo byť možné, že terajší pápež je neplatný a iba pár vyvolených ostalo, ako bude byť raz môcť byť zvolený nový právoplatný, kedže terajší kňazi by mali byť nepravo svätení a tým pádom i biskupi a iní cirk. hodnostári a nová volba následkom toho už nie je možná tu možno i zrejme jednu logicku odpoved dať si myslím a síce, že už je koniec sveta, vtedy to možné je.

Gratias agamus domino deo nostro, dignum et iustum est.
Professio fidei Tridentina

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 196  ~  Člen od: 05 máj 2013  ~  Posledná návšteva: 13 jún 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Gregorius

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2013 :  07:40:35  Zobraziť profil  Pridať Gregorius do zoznamu priateľov
Doplním pôvodný príspevok
A kedže názor, že je koniec sveta šíria mnohé sekty, preto tvrdiť toto je sektárske, ževaraj je už koniec sveta, aj ked to netvrdíte, logicky to už vyplýva z tvrdení ževraj niet právoplatného pápeža , ževraj sú neplatní cirkevní hodnostári, iba pár vyvolených už ostalo . no kedže nikdo nevie kedy nastane druhá parúzia(iba svedkovia Jehovovi to majú na sekundu vypočítané), oháňat sa týmto argumentom (koniec sveta) je absurdné a sektárske, kedže nikto nevie hodinu. Takže celé tieto hadky so sedevacantistami sú zbytočné, som presvedčený keby to tak bolo, Boh by vykonal zázraky u sedesvacantistov ako u Elizea , kedže sa nič nestalo u nich resp. nedeje, nepovažujem ich tvrdenia za to hodné aby som rozoberal ich názory a hádal tu po fóre, kedže ja radšej si študujem katolícku vierouku a síce sv. Písmo, katechizmy(aj ten rímsky som čítal a prečítal) a diela sv. otcov a preto nemám čas riešiť takéto hlúposti, kto sa sám vylučil z cirkvi je jeho problém. A sv. Pavol hovorí Tit 3, 10 a 11 Bludárovi sa po prvom a druhom napomenutí vyhýbaj. Veď vieš, že takýto je prevrátený, hreší a odsudzuje sám seba

Gratias agamus domino deo nostro, dignum et iustum est.
Professio fidei Tridentina

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 196  ~  Člen od: 05 máj 2013  ~  Posledná návšteva: 13 jún 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Vyhladavanie je funkcne ale v praxi nepouzitelne Téma Next Topic: Otvoreny list administratorom  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06