Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Papez rezignoval
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Tresta Boh? Téma Next Topic: Kde hľadať?
Strana: z 10

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 12 marec 2013 :  15:18:54  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
citácia:
Jasná definícia I.vatikánskeho koncilu v dogmatickej konštitúcii Pastor Aeternus obzvlášť v jej 2.kapitole hovorí :
2.Stále zotrvávanie primátu sv.Petra v rímskych veľkňazoch.
Čo však Pán Ježiš Kristus,knieža pastierov a veľký pastier oviec,ustanovil vo sv.apoštolovi Petrovi pre večnú spásu a trvalé dobro Cirkvi,to nutne neustále trvá na základe autority v tejto Cirkvi,ktorá bola založená na skale(gr.petra) a ktorá bude pevne stáť až do skonania vekov.


Sú však pomýlené mysle,ktoré veria,že toto slobodomurári prekonali a ich murivo prekonalo pevnosť skaly,ktorú Kristus ustanovil.Nech im Trojjediný Boh osvieti zatemnené mysle.

Pôvodne zaslal Zachariáš - 12 marec 2013 :  13:48:11



teraz by som mal tradične spomenúť Plhu...ale vynechám to.
A teraz nám nejaký Zachariaš predvedie ako na toto pozerá cez jeden kánon(len pripomeniem schválený Benediktom XV), aby bolo jasné, že sa vo vyšších leveloch pohybuje a nie je schopný opakovať jednu obľúbenú a už otrepanú mantru.(ktorá samozrejme ten kánon absolútne ignoruje)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mx

Stav: offline

 Odoslaný - 12 marec 2013 :  16:36:16  Zobraziť profil  Pridať Mx do zoznamu priateľov
citácia:
Nadejat sa nemoznostami = prepadnut peklu.
Ok, tak nech je to 1:1. Aj keď ja si myslím, že ... to je jedno, každý sme iný. Vďaka Bohu zato.

citácia:
citácia:
(a verím, že organizátori to robia v dobrej viere). Jedno som už napísal, ale tiež sa to dá zobrať ako zoznam veriacich, ktorí ešte chcú brať svoju vieru vážne (alebo ...).
Verite im..

Pravda sa vierou neda zistit.
Fideizmus = cesta do pekla.
Cela iniciativa o adopcii je len pozlatko, co lahko prehliadne kazdy, kto vie, ze k tomu, aby sa modlil za zdar atd., nepotrebuje nejaky pocitac zbierajuci udaje k tomu.
Nemám problém veriť, že niektorí ľudia vo svojej naivite alebo nevedomosti robia zlo s dobrými úmyslami, alebo že aj dobrá vec môže byť zneužitá.

Pravda sa však vierou zistiť dá a to na základe autority. Či ako inak sa dá zistiť, že Boh je len jeden ale v troch osobách?
Súhlasím, že fideizmus je cesta do pekla.
Ja som tým o adopcii kardinálov chcel iné naznačiť, ale na tom asi zase toľko nezáleží.

citácia:
citácia:
Všetci doteraz tvrdili, že sa také nestalo, aj to je dôkaz, že klamú. Ale mňa na tom zaujalo, že prípad Benedikta IX. je ešte lepšie pasujúci na súčasný stav. Odstúpený pápež žil, bol za pápeža zvolený iný, ten tiež odstúpil a Benedikt IX sa vrátil späť do úradu. Takže nejde o nič nové, čo by tu už nebolo.

Mx, co je klamstvo?
Po odpovedi sa ospravedlnte tym, ktori tvrdia, ze sa odstupoenie ake predviedol Benedikt XVI., este nikdy nestalo.
Ze papezi odsrtupovali v dejinach, je dokaz vylepeny na pol strany, a ze odstupovali z dovodov, ktory ani jedenkrat nebol porovnatelny s dovodmi u Ratzingera, je vecou objektivneho myslenia a poznania faktov - dejinnych i tych zo sucasnosti.

Klamstvo je úmyselné hovorenie nepravdy.
Nemám problém sa ospravedlniť komukoľvek, v tomto sme sa nepochopili a ospravedlňujem sa. Ja som myslel všetkých ako médiá a tí naslovovzatí odborníci.
Ale tiež sme sa nepochopili v nasledovnom - ja som napísal, že podľa spomínaných (prvé reakcie a správy) sa "ešte nestalo, že by pápež odstúpil", nie že takýto prípad odstúpenia sa ešte nestal. Mimochodom dôvod na odstúpenie, že som ešte mladý a chcem sa oženiť je lepší či horší? (Ale mám len kusé informácie zatiaľ).

citácia:
Bol to isty papez devatnasteho storocia, ktory zamietol ziadost skupiny biskupov, aby sa Marii priznal titul Matka Cirkvi. A to nebolo ziadanie pri pohariku kavy a zamietnutie privatne.
Bol to pokoncilny vatikan, ktory potichucky tento titul zrazu vpasoval do ivota a zafixoval ako makulativny prvok dokonca do Loretanskych litanii - prosby obsahujuce vyraz neposlusnosti, maju devastacne ucinky na vyslysatelnost.
Pôvodne zaslal Rarach - 12 marec 2013 :  14:53:10

Vďaka za vysvetlenie, už chápem, toto som si konkrétne nevšimol. Zatiaľ som ďaleko od toho, aby som mal Mariológiu v malíčku, takže neviem sa k tomu vyjadriť.

RKC

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1076  ~  Člen od: 01 február 2006  ~  Posledná návšteva: 19 júl 2021 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Zachariáš

Stav: offline

 Odoslaný - 12 marec 2013 :  17:10:48  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Zachariáš  Pridať Zachariáš do zoznamu priateľov
Ja chcem jednoznacny dokaz a nie konspiracne mantry o tom,ze by boli posledni papezi pocnuc bl.Janom XXIII nepravoplatne zvoleni.Ak taky neexistuje,vsetko ostatne su len hry s ohnom,ci ruska ruleta.Ak taketo zabavky ohrozujuce vecnu spasu niekoho bavia,ich hlupost,len nech do toho netahaju ostatnych.

Prichádzajte k Nemu,k živému kameňu,ktori ľudia síce zavrhli,ale pred Bohom je vyvolený a vzácny,a dajte sa vbudovať aj vy ako živé kamene do duchovného domu,do svätého kňazstva,aby ste prinášali duchovné obety,príjemné Bohu skrze Ježiša Krista.
1.Pt 2,4-5

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1345  ~  Člen od: 30 november 2009  ~  Posledná návšteva: 26 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 12 marec 2013 :  17:37:55  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
Fúúúúúúúúú... niekto je tu náročnejší ako sa požaduje. Mňa nejaký sympatizant Steinera a murárov nezaujíma. A ak sa o ňom eventuálne hovorí ako o "pápežovi", tak to mi znie ako vtip. A to nehovorím o tom bl., čo v jeho prípade netuším čo znamená.
A to iné- ja som si svoje poriešil, a určite bez dôkazov. Presne len tak ako to vyžaduje odo mňa svedomie. A ako budem súdený. (ale aj diabol sa potešil, keď Eva povedala, že majú zakázané aj sa dotknúť... zveličovanie má diabol veľmi rád)
Každopádne po ňom prišla obssesia vo vymenovávaní nových "kardinálov" a rozširovanie ich radov... ja som si veci spojil.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Zachariáš

Stav: offline

 Odoslaný - 12 marec 2013 :  18:54:36  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Zachariáš  Pridať Zachariáš do zoznamu priateľov
Odpoved ziadna.Ak nemam mat 100% istotu,ze papeza Cirkev nema,tak so samovykladacmi magisteria ktori hraju rusku ruletu nechcem nic mat

Prichádzajte k Nemu,k živému kameňu,ktori ľudia síce zavrhli,ale pred Bohom je vyvolený a vzácny,a dajte sa vbudovať aj vy ako živé kamene do duchovného domu,do svätého kňazstva,aby ste prinášali duchovné obety,príjemné Bohu skrze Ježiša Krista.
1.Pt 2,4-5

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1345  ~  Člen od: 30 november 2009  ~  Posledná návšteva: 26 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 12 marec 2013 :  19:41:50  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
Tu je normalne niekto náročnejší ako sám Najvyšší.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 12 marec 2013 :  19:52:22  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Tak to nebude na prvy pokus, ako sme si mysleli, uz dymia na cierno... Treba zachovat dekorum.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 13 marec 2013 :  08:12:09  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:

Bol to isty papez devatnasteho storocia, ktory zamietol ziadost skupiny biskupov, aby sa Marii priznal titul Matka Cirkvi. A to nebolo ziadanie pri pohariku kavy a nebolo zamietnutie nezaväzne cize tzv. privatne.

Pôvodne zaslal Rarach - 12 marec 2013 :  14:53:10


Dalo by sa byt konkretnejsi? Lebo napr. Wikipedia okrem ineho tvrdi, ze tento titul pouzil prvy krat uz sv. Ambroz Milansky v 4. storoci (s poznamkou, ze to objavil Hugo Rahner) a potom Benedikt xiv (Bullarium Romanum,''series 2, t. 2, n. 61, p. 428) a Leo XIII (Acta Leonis XIII, 15, 302), no a neskor samozrejme II.VK a papezi po nom nasledujuci. Pavol VI vraj na zaklade toho sv. Ambroza tento titul Marii oficialne dal.

http://en.wikipedia.org/wiki/Mother_of_the_Church

Ktory papez 19. storocia tento titul zamietol a v akom dokumente sa to da najst?

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 13 marec 2013 :  08:27:17  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
Ja by som len doplnil, že sa jedná o dogmatizovanie tohto titulu(ak by mal dogmatickú platnosť, znamenalo by to kolaps dogmatiky), jeho "katechetické" používanie je celkom bežné, a je v poriadku.

(ak to p6 naozaj dal, dokonca s odvolávkou na Tradíciu, a tú vykladá len Magistérium, tak mi to uľahčil. Je tým pádom isté, že Modernistická cirkev, je iná ako Katolícka)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 13 marec 2013 :  19:28:22  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Takze zdravy kompromis - hned na prvy krat by bolo kazdemu jasne, ze to je dopredu rozhodnute, tretia volba je tak akurat, aby moderne ovecky boli spokojne a aby kardinali nestracali zbytocne cas palenim listkov.
Len este kto to bude?

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 13 marec 2013 :  19:59:26  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
Mato, nenabúral sa Vám mino na účet?

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 13 marec 2013 :  20:10:34  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
Bratia to statočne naťahujú, dátum som si spočítal...sedí vec...najvyšší čas.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 13 marec 2013 :  20:25:50  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Takze Fero prvy, alias Frantisek I, alias Francesco I.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Robel

Stav: offline

 Odoslaný - 13 marec 2013 :  21:51:02  Zobraziť profil  Pridať Robel do zoznamu priateľov
Bergolio spolu s predstavitelmi falosnych nabozenstiev minuly rok oslavoval v
synagoge chanuku a modlil sa za nabozensku slobodu vo svete.
http://m.youtube.com/#/watch?feature=player_embedded&v=BkeaWNH2kCE&desktop_uri=%2Fwatch%3Ffeature%3Dplayer_embedded%26v%3DBkeaWNH2kCE

Je sympatizantom charizmatickeho hnutia.
http://m.youtube.com/#/watch?feature=player_embedded&v=vTgsBoPQodQ&desktop_uri=%2Fwatch%3Ffeature%3Dplayer_embedded%26v%3DvTgsBoPQodQ

,Jeden Argentincan pise, ze Bergoglio pohrda p osvatnostou, fakticky znemoznil aplikaciu Summorum pontifikum a ze je nepriatelom tradicie.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 968  ~  Člen od: 11 august 2011  ~  Posledná návšteva: 30 december 2019 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

slovenka

Stav: offline

 Odoslaný - 13 marec 2013 :  22:33:32  Zobraziť profil  Pridať slovenka do zoznamu priateľov
citácia:
Takze zdravy kompromis - hned na prvy krat by bolo kazdemu jasne, ze to je dopredu rozhodnute, tretia volba je tak akurat, aby moderne ovecky boli spokojne a aby kardinali nestracali zbytocne cas palenim listkov.
Len este kto to bude?

Pôvodne zaslal Mato - 13 marec 2013 :  19:28:22



Trúfalé a paranoidné tvrdenie. Už ste tu tuším všetci zmagorení, o chvíľu môžete konkurovať Rarachovi. Máš niečo proti Františkovi I?
Vyzerá to byť super voľba.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 346  ~  Člen od: 07 máj 2010  ~  Posledná návšteva: 25 máj 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Zachariáš

Stav: offline

 Odoslaný - 14 marec 2013 :  06:43:51  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Zachariáš  Pridať Zachariáš do zoznamu priateľov
Vdaka ti Pane Jezisu.

Prichádzajte k Nemu,k živému kameňu,ktori ľudia síce zavrhli,ale pred Bohom je vyvolený a vzácny,a dajte sa vbudovať aj vy ako živé kamene do duchovného domu,do svätého kňazstva,aby ste prinášali duchovné obety,príjemné Bohu skrze Ježiša Krista.
1.Pt 2,4-5

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1345  ~  Člen od: 30 november 2009  ~  Posledná návšteva: 26 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 14 marec 2013 :  07:52:26  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
Vďaka ti Diabol za čoraz jasnejšie stopy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 14 marec 2013 :  07:59:16  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:


,Jeden Argentincan pise, ze Bergoglio pohrda p osvatnostou, fakticky znemoznil aplikaciu Summorum pontifikum a ze je nepriatelom tradicie.

Pôvodne zaslal Robel - 13 marec 2013 :  21:51:02


Mate k tomu konkretny zdroj?

Edit: mam ten zdroj, postupne nam vyplavavju na povrch zaujimave informacie
http://www.slate.com/articles/news_and_politics/foreigners/2013/03/pope_francis_to_lead_the_catholic_church_cardinal_bergoglio_s_election_as.html

zbohom omsa, len co som ta spoznal a zacal chapat a ocenovat uz si na ceste tam, kam ta tlacil aj JPII.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 14 marec 2013 :  09:05:54  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
citácia:
Vďaka ti Diabol za čoraz jasnejšie stopy.

Pôvodne zaslal mino - 14 marec 2013 :  07:52:26



Diablovi sa nedakuje.
Diablom a jeho poskokmi sa pohrda a bojuje sa proti nim.




citácia:


zbohom omsa, len co som ta spoznal a zacal chapat a ocenovat uz si na ceste tam, kam ta tlacil aj JPII.

Pôvodne zaslal Mato - 14 marec 2013 :  07:59:16



velke veci sa nachystali, len B16. nie a nie zomriet, tak ho stiahli z obehu.
Nie ze by bol problem postupovat ako s JP1., ale sokova terapia abdikaciou, sa naramne hodi, ako prva silna davka na rezistenciu buducich dalsich sokovych skutkov.
Stiahli ho do emeritnosti pod dohladom, aby novy "Frantisek", v zmysle "renovacie cirkvi" sta formula jedna (F1) konecne zacal svoju urychlenu cinnost.

Vyse stovka najsilnejsich muzov cirkvi sa vo svojej vacsine zhodla tak rychlo na uplne v tichosti pripravovanom a neznamom kandidatovi, no nekup to, ze je to od DSv.
Resp. ano, je, je to Nim dopustene.
Ci je alebo nie je za tym kabala cisiel, je irelevantne pre vyvodenie nasho spravneho postoja k udalostiam.

Dockajte, co vam spravia s NOMom.
Tie skusobne texty uz testuju a Novus ordo missae (Novy omsovy poriadok 1969) sa stane Novissimus ordo missae (Najnovsi omsovy poriadok).
To budu grady, az sa v porovnani s nim bude aj doterajsi NOM zdat ako hyperultrakatolickotradicna bohosluzba, hoci ta uz od svojho protestantami podpisaneho zaciatku je satanosluzbou (Auctorem fidei,..).

Dietky, nedajte sa zviest este viac.
Trestom za nevidenie, hoci mate oci, bude slepota, ktora vas ucini neschopnymi vidiet este za zivota a padnete do jamy spolu s tymi, ktori vas slepo (vo)viedli do skutocnej vecnej tmy.



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Zachariáš

Stav: offline

 Odoslaný - 14 marec 2013 :  09:33:12  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Zachariáš  Pridať Zachariáš do zoznamu priateľov
citácia:
Vďaka ti Diabol za čoraz jasnejšie stopy.

Pôvodne zaslal mino - 14 marec 2013 :  07:52:26



Vdakyvzdanie diablovi,to uz je silna kava,clovece.

Prichádzajte k Nemu,k živému kameňu,ktori ľudia síce zavrhli,ale pred Bohom je vyvolený a vzácny,a dajte sa vbudovať aj vy ako živé kamene do duchovného domu,do svätého kňazstva,aby ste prinášali duchovné obety,príjemné Bohu skrze Ježiša Krista.
1.Pt 2,4-5

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1345  ~  Člen od: 30 november 2009  ~  Posledná návšteva: 26 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Zachariáš

Stav: offline

 Odoslaný - 14 marec 2013 :  09:40:42  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Zachariáš  Pridať Zachariáš do zoznamu priateľov
Pre konspiratorov - volba kardinala Bergoglia je prekvapenim iba pre media.On bol silnym kandidatom uz v predchadzajucom konklave.
Katolicki krestania sa tesia,"lebo s nami je Boh!"

Prichádzajte k Nemu,k živému kameňu,ktori ľudia síce zavrhli,ale pred Bohom je vyvolený a vzácny,a dajte sa vbudovať aj vy ako živé kamene do duchovného domu,do svätého kňazstva,aby ste prinášali duchovné obety,príjemné Bohu skrze Ježiša Krista.
1.Pt 2,4-5

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1345  ~  Člen od: 30 november 2009  ~  Posledná návšteva: 26 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 14 marec 2013 :  10:00:39  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Vďaka ti Diabol za čoraz jasnejšie stopy.

Pôvodne zaslal mino - 14 marec 2013 :  07:52:26



Vdakyvzdanie diablovi,to uz je silna kava,clovece.

Pôvodne zaslal Zachariáš - 14 marec 2013 :  09:33:12



Ja som chcel iba reakciu, a nesklamala ma. Ale diabol ma proste sklamal, čakal som nejakú sofistikovanú hádanku, a nakoniec toto...
A nebol náhodou kandidátom aj za Žižku? Lebo Terazky vtedy ešte majorom nebol.
A prekvapenie nie je, kto prevedie dodeštrukciu je už aj tak jedno...
Ja sa skôr obávam o neho, vsadilo sa hlavne na luciánovskú kartu... a tá už raz zlyhala.



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Zachariáš

Stav: offline

 Odoslaný - 14 marec 2013 :  10:25:02  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Zachariáš  Pridať Zachariáš do zoznamu priateľov
Diabol sa vzdy prezradi.U niekoho prezyvkou u dalsieho tym,ze oslavuje cez neho sam seba.Diabol je Bozou opicou.Ked niekto vdaky vzda Panovi Jezisovi,tak to nevydrzi a prezradi sa.Tu sme to mali v priamom prenose.
Apage,satanas!

Prichádzajte k Nemu,k živému kameňu,ktori ľudia síce zavrhli,ale pred Bohom je vyvolený a vzácny,a dajte sa vbudovať aj vy ako živé kamene do duchovného domu,do svätého kňazstva,aby ste prinášali duchovné obety,príjemné Bohu skrze Ježiša Krista.
1.Pt 2,4-5

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1345  ~  Člen od: 30 november 2009  ~  Posledná návšteva: 26 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 14 marec 2013 :  11:00:10  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
Schuti som sa zasmial. Zachariáš pri takých myšlienkových pochodoch sa už ničomu nedivím, absolútne ničomu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Zachariáš

Stav: offline

 Odoslaný - 14 marec 2013 :  11:11:37  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Zachariáš  Pridať Zachariáš do zoznamu priateľov
Iste,to neppchybujem.
Amen

Prichádzajte k Nemu,k živému kameňu,ktori ľudia síce zavrhli,ale pred Bohom je vyvolený a vzácny,a dajte sa vbudovať aj vy ako živé kamene do duchovného domu,do svätého kňazstva,aby ste prinášali duchovné obety,príjemné Bohu skrze Ježiša Krista.
1.Pt 2,4-5

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1345  ~  Člen od: 30 november 2009  ~  Posledná návšteva: 26 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 10 Previous Topic: Tresta Boh? Téma Next Topic: Kde hľadať?  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06