Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Kresťania a svet
 Kresťanská kultúra
 Satan vo Vatikane
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Pozeranie hororov - je to hriech? Téma Next Topic: Gregoriánske chorály latinsky a iné...
Strana: z 5

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 22 marec 2013 :  11:19:56  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Nova zakazka pre vatikanskeho exorcistu!

Amorth, co sa zvyknes odvolavat na Leva XIII., noze konaj dosledne a ujmi sa svojho najdolezitejsieho pripadu, ktory ti vznikol v sulade s textom onoho videnia.

Mas pripad nad pripady, satanasa v bielom, "zasadlym na tron kedysi na osvietenie pohanov, dnes prekliaty bezboznostou"

Lebo Jorge bezbozny je, a to vrchovatou mierou, satanskou - Jorgeho pokornactvo je fasada na oklamanie slabsie mysliacich.

Amorth, exorcizuj, bo Boh sam ta zexorcizuje!




Pôvodne zaslal Rarach - 19 marec 2013 :  00:26:06



Amorth sa činí, ale inak...http://www.cas.sk/clanok/246319/rimsky-exorcista-varuje-papez-frantisek-moze-nahle-zomriet-ako-jan-pavol-i.html

Pôvodne zaslal mino - 22 marec 2013 :  08:20:00



Tuna davam ine do pozornosti: v clanku sa tvrdi, ze tych exorcizmov vykonal cez 70.000.
Co je presne ten problem, s akym som vstupil do tejto temy: kniha Satan vo Vatikane uvadza dvakrat vyssie cislo.
Niekto tam hore klame, bud sam Amorth, alebo ini - a ze v oboch pripadoch to znamena cosi velice nelichotive (nielen) pre kredibilitu kat cir.


Uz zial nemozete pocitat s nicim, ze je pravda, co od nich ide, aj ked je to cierne na bielom.
Tyka sa najma faktickych dat, statistickych udajov a pod. Ten, kto tam vpasovava natolko rozdielne cisla, je napokon zrejme sam len cislom v udajne 1,2 miliardovom stade, pricom realne je katolikov v zmysle definicie detskeho katechizmu ledva promile.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 22 marec 2013 :  11:22:33  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
citácia:
Rarach, bohužiaľ nezdieľam Tvoje pocity ohľadom tej fotky. BXVI nie je fotogenický (ako väčšina Nemcov pre mňa). Dá sa na to aj tak pozrieť, že ho niekto chcel "zhovadiť". Myslím, že záverečným prirovnaním si to už trochu prehnal.

Pôvodne zaslal Mx - 22 marec 2013 : 01:21:10




Samozrejme, je uplne fuk, ci niekto zdiela alebo nezdiela nejake moje pocity, a ci je to bohuzial alebo chvalabohu.
Ved pocity nie su urcujuce, su iba ak sprievodnym javom niecoho ineho, co ich vyvolava.
Moj predosly prispevok je taziskovo o tom, ze maju tisice inych fotiek Ratzingera k dispozicii a oni pouziju zrovna taku, z ktorej ide onen satansky usklabok.
Ich problem, nie moj ani Vas.






Napr. taky Wojtyla nebol nefotogenicky, a predsa mal obdobia najma ku koncu, v ktorom sa priam aj na jeho tvari zrkadlilo nieco desive, znetvorene





su to dve momentky jedneho videa, ktore JP2 zachytava, ako kamsi hladi a zrazu mu uplne sa zmeni tvar - no nie smerom k vyzarovaniu pokoja, ale uplne cohosi opacneho. Ako ked sa niekto zlakne pri zbadani niecoho vyvolavajuceho hrozu.



Emocia zdesenia je svojim sposobom nefalzifikovatelna.
Neda sa zamenit za nieco ine, grimasa bolesti a grimasa strachu su poznatelne odlisne.
Priklad toho, o com hovorim v pripade videjka zachytavajuceho Wojtylu v zdeseni, je zname z internetu napr. toto:





alebo kompilat



http://www.savevid.com/video/best-scary-maze-prank-she-has-a-funny-reaction-caught-on-video.html






Ktovie jake ksichty hadzal Montini, ked si (udajne) uvedomil ku svojmu koncu, ze vpustil "satanov dym do cirkvi" (copyright sam Pavol 6.)

Alebo jak sa tvaril Roncalli, ked mu tiez bolo dopriate vidiet, co sposobil svojim "aggiornamentom" (copyright sam Jan 23.)...ked mu referovali, akym smerom zacal koncil naberat kurz. Ktoze to vtedy s panickym strachom vykrikoval zo smrtelnej loze, aby "pre zmilovanie Bozie, zastavili koncil"? Vsak su zdokumentovane veci v knihach, ako vravim, treba len trosku sa orientovat v diani a pouzivat mozgovnu.



Nie je nic mimoriadne, ze Boh dopusta aj take chvile pre tazkych hriesnikov este kym ziju, ktore sa zrkadlia v ich tvarach. Spomente si na dobre zdokumentovany znamy pripad J.M A. Voltaire, pripadne Vas pouci sam Amorth, ako sa moze v tvari diablom ovplyvneneho v roznych chvilach zrazu zracit podpis pritomnosti Zleho.
Beztak vylucit nemozete, ze to co na ludi hladi z niektorych fotiek vasich pontifexov - a to je aj pripad Ratzingera z hentej knihy - nenesie podpis ich skutocneho alterega.

Co vsak vylucit mozeme uplne, je, ze je to praca grafikov, alebo ze to suvisi s nejakou fotogenickostou. Na knihy sa nefotogenicke otrasnosti nedavaju uz len z marketingovych dovodov, mily Mx. Ziadne zhovadovanie ex post sa nekonalo, otazka je, preco vybrali zrovna hentaky usklabkovy kukuc.


Mx, noze urobte si test, predlozte tu fotku ludom a nech komentuju, ako na nich posobi. Ja tento test praktizujem s oblubou, ako verifikaciu, ze foto vybrali velmi zle. Resp. naopak, az velmi dobre.



Vsetko toto sem davam ad informandum, zas ne ze mi budete vyvodzovat pripisovanie niecoho, co ani nikde netvrdim.


citácia:
K tým krúžkom. Na SK sa tie krúžky používajú dvojako.
1. ako forma mágie
2. lekári to rozbehli na označovanie pacientov, podľa farby vedia hlavne u starších pacientov hneď hlavnú diagnózu. Napríklad (a toto si naozaj nepamätám) - kardiak červený náramok, ... Nápad zaujímavý, ale spôsob nespoľahlivý.


No a co ine som urobil, nez len natvrdo zakcentoval, co Amorth vypisuje a pred cim varuje vo svojich knizkach - vid bod 1 ?

Pise o tom Amorth, ze sa nemame nikto s tymi vecami davat do styku?
Pise.

Je uplne fuk, ci osobne ja, Vy ci ktokolvek, vratane Jorgeho, tym veciam veri alebo neveri, ci v nich vidime alebo nevidime neskodnost ci mozny ucinok.
Jorge ozaj nemoze za to, ked mu take veci niekto strci pod nos, ale moze za to, ze sa dobrovolne s tym hra. Nie je neslobodny nesvojpravny.
No a presne to suvisi s kniznymi varovaniami od Amortha.
Takze este raz: "Amort, bud budes dosledny v zhode sam so sebou konaj svoju exorcizacnu agendu v sulade s tym, co vypisujes, alebo neplet ludom hlavy svojimi knizkami."

Bodka.




Satan vo Vatikane....je, a prejavuje sa ovela viditelnejsie v mnohych inych eventoch, ktore z Vatikanu presakuju do sveta,
na toto konstatovanie netreba ine, len nezapierat nos medzi ocami a pouzivat onen Bozi dar zvany zdravy sedliacky rozum, aspon trosicku zorientovany v poznatkoch o doktrine a suvislostiach s vatikanskymi cinmi.

Je dost inych dokazov a znepokojujucich faktov o vatikanskom marazme, ktore maju vas, pod zastavou pokoncilnych pontifexov kracajucich, trknut aby ste sa dali do vystrazneho pozoru.




 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Zachariáš

Stav: offline

 Odoslaný - 22 marec 2013 :  11:34:10  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Zachariáš  Pridať Zachariáš do zoznamu priateľov
cistá dojmológia

stačí si pofotiť ľudí pri nejakom negatívnom emocionálnom hnutí,či pri fyzickej bolesti - špeciálne mám na mysli ľudí postihnutých ťažkou formou parkinsonovej nemoci; a vyrobíme "posadnutého" z hocikoho.

Najistejšou stopou pre prítomnosť satana "pri" alebo "v" človeku je prítomnosť trvalej nenávisti k blížnym,želanie smrti a nešťastia či večného zatratenia tým,čo majú iný názor,nečakaných,iracionálnych a silných výbuchov hnevu a nenávisti nesprávne prisudzovaných cholerickej povahe...

pre tých,čo téma exorcizmu hlbšie zaujíma :
www.exorcism.ru


Prichádzajte k Nemu,k živému kameňu,ktori ľudia síce zavrhli,ale pred Bohom je vyvolený a vzácny,a dajte sa vbudovať aj vy ako živé kamene do duchovného domu,do svätého kňazstva,aby ste prinášali duchovné obety,príjemné Bohu skrze Ježiša Krista.
1.Pt 2,4-5

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1345  ~  Člen od: 30 november 2009  ~  Posledná návšteva: 26 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 23 marec 2013 :  15:45:12  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Taketo cosi teraz koluje po internete, nedostali ste take nahodou tiez?

Ked som si pozrel v hromadnej sprave zoznam, kto vsetko to poslal predo mnou, vidim, same "nabozne duse" z miestneho kostola...schuti som sa zasmial nad dalsim dokazom degeneracie modernych tzv. katolikov.






No a ked uz sme pri tom...nejaky cudny deformovany anjelik...
Alebo, noze sa lepsie prizrime, je to naozaj anjel?
Kludne.
Anjel padly, diabolus, ... jeho tvár...


Sme v teme Satan vo Vatikane?
Sme.
V poriadku, hodi sa to sem.



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 12 apríl 2013 :  23:25:31  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
citácia:
Aby som sa vyjadril k téme. Podľa mňa tá kniha stojí za prečítanie. Mne osobne potvrdila niektoré moje názory a utvrdil som sa v niektorých postojoch.

Celkom určite pre katolíka, ktorý chce používať svoju vlastnú hlavu to môže byť dobré. Napríklad v tom, že "satanov dym vystúpil až do Božieho chrámu". Aspoň ako naštartovanie v uvažovaní.

Pôvodne zaslal Mx - 17 január 2013 :  12:52:44



To by ma zaujímali tie utvrdené názor a postoje...a to používanie vlastnej hlavy. A aj ten satanov dym...
Ja si myslím, že pre mňa cenu nemá, ale tuším prečo bola napísaná.
Aby niektorých utvrdila v názoroch a postojoch a v používaní vlastnej hlavy ...a samozrejme ich postrašila dymom.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mx

Stav: offline

 Odoslaný - 13 apríl 2013 :  00:10:39  Zobraziť profil  Pridať Mx do zoznamu priateľov
A vraj že zaujímali... práveže nezaujímali a práve preto Vám ani nebudú zjavené.

Veď som nepísal, že to musí byť, ale že môže. Mne ryby len nechutia, kamaráta by aj malý kúsok ryby zabil a druhého je problém zastaviť, jedol by ich stále.

RKC

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1076  ~  Člen od: 01 február 2006  ~  Posledná návšteva: 19 júl 2021 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 13 apríl 2013 :  11:11:25  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
Máte pravdu Mx, keď žiak odpíše od suseda, a keď odpíše aj tie isté gramatické chyby, je niečo jasné. A mne je podľa "gramatických chýb" tiež niečo jasné. Takže naozaj netreba, nájdem si ten "váš" názor aj sám.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 5 Previous Topic: Pozeranie hororov - je to hriech? Téma Next Topic: Gregoriánske chorály latinsky a iné...  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06