Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Kresťania a svet
 Kresťanská kultúra
 Satan vo Vatikane
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Pozeranie hororov - je to hriech? Téma Next Topic: Gregoriánske chorály latinsky a iné...
Strana: z 5

Zachariáš

Stav: offline

 Odoslaný - 13 marec 2013 :  09:01:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Zachariáš  Pridať Zachariáš do zoznamu priateľov
citácia:
Zacharias: Mate nieco proti CEAO?

Pôvodne zaslal Mato - 12 marec 2013 :  19:48:21



Nie nemam.

Vcera som si cital o dogme o papezskom primate a o tom ako Cirkev chape
moc klucov,ktore dostal Peter a jeho nastupcovia.Myslim,ze laik,ktory nie je ani pravnik kraca po tenkom lade,ked si na zaklade CEAO dovoli posudit,kto uz nie je papez

Prichádzajte k Nemu,k živému kameňu,ktori ľudia síce zavrhli,ale pred Bohom je vyvolený a vzácny,a dajte sa vbudovať aj vy ako živé kamene do duchovného domu,do svätého kňazstva,aby ste prinášali duchovné obety,príjemné Bohu skrze Ježiša Krista.
1.Pt 2,4-5

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1345  ~  Člen od: 30 november 2009  ~  Posledná návšteva: 26 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 13 marec 2013 :  10:40:40  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
Na základe CEAO sa posudzuje či sa niekto stal vôbec pápežom.(takže niekto si asi čítal Kubka a Maťka). To či už niekto zostane pápežom, ak sa ním stal, riešia iné dokumenty. Ale ani tam netreba byť nejakým právnikom. Ale tento problém pri sympatizantovi Steinera a "cementu a vápna" odpadá.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Zachariáš

Stav: offline

 Odoslaný - 13 marec 2013 :  10:56:35  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Zachariáš  Pridať Zachariáš do zoznamu priateľov
citácia:
Na tohto "právoplatne zvoleného" mi stačí CEAO a je jasné, že ten sa o úrad ani neobtrel.

Pôvodne zaslal mino - 12 marec 2013 :  16:25:43



protirecenia v priamom prenose

Prichádzajte k Nemu,k živému kameňu,ktori ľudia síce zavrhli,ale pred Bohom je vyvolený a vzácny,a dajte sa vbudovať aj vy ako živé kamene do duchovného domu,do svätého kňazstva,aby ste prinášali duchovné obety,príjemné Bohu skrze Ježiša Krista.
1.Pt 2,4-5

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1345  ~  Člen od: 30 november 2009  ~  Posledná návšteva: 26 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Zachariáš

Stav: offline

 Odoslaný - 13 marec 2013 :  11:00:38  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Zachariáš  Pridať Zachariáš do zoznamu priateľov
citácia:
Na základe CEAO sa posudzuje či sa niekto stal vôbec pápežom.(takže niekto si asi čítal Kubka a Maťka). To či už niekto zostane pápežom, ak sa ním stal, riešia iné dokumenty. Ale ani tam netreba byť nejakým právnikom. Ale tento problém pri sympatizantovi Steinera a "cementu a vápna" odpadá.

Pôvodne zaslal mino - 13 marec 2013 :  10:40:40



A tu uz zase ze uz CEAO netreba

A este napiste kto je Steiner,nech vieme co to tu kpnspirujete ja neviem kto to je.

Prichádzajte k Nemu,k živému kameňu,ktori ľudia síce zavrhli,ale pred Bohom je vyvolený a vzácny,a dajte sa vbudovať aj vy ako živé kamene do duchovného domu,do svätého kňazstva,aby ste prinášali duchovné obety,príjemné Bohu skrze Ježiša Krista.
1.Pt 2,4-5

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1345  ~  Člen od: 30 november 2009  ~  Posledná návšteva: 26 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 13 marec 2013 :  11:02:38  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
Steiner Rudolf je zakladateľ anthropozofie, obľúbený mysliteľ nejakého Roncalliho, okrem toho, že tento pochybný jedinec-Roncalli, sa dal cvaknúť v spoločnosti špičky jednej Stavebnej firmy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Zachariáš

Stav: offline

 Odoslaný - 13 marec 2013 :  11:17:29  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Zachariáš  Pridať Zachariáš do zoznamu priateľov
Skoda mino,ze ste nezostal pri mystike,ked ste si uz vybral takeho skveleho ucitela akym bol sv.Jan z kriza.Boli by ste ovela dalej a vasa dusa by sa tesila z kontemplacie samotneho Boha a bola by osvetlovana milostou Ducha Svateho.Takto hrate rusku ruletu ba este horsie,pretoze riskujete spasu.Boh vam zosle upozornenia,modlite sa aby ste ho neodmietli.

Prichádzajte k Nemu,k živému kameňu,ktori ľudia síce zavrhli,ale pred Bohom je vyvolený a vzácny,a dajte sa vbudovať aj vy ako živé kamene do duchovného domu,do svätého kňazstva,aby ste prinášali duchovné obety,príjemné Bohu skrze Ježiša Krista.
1.Pt 2,4-5

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1345  ~  Člen od: 30 november 2009  ~  Posledná návšteva: 26 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 15 marec 2013 :  14:19:24  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
Ja som pri mystike zostal, a nebyť toho môjho stretnutia s dielom sv. Jána z Kríža, pred viac ako 20 rokmi, tak zrejme sa moje cesty budú uberať inak.
Dnes som ale už celkom prieberčivý človek, a snažím sa vyvažovať, psychologickú mystiku Jána, s mystikou, ktorá sa vyjadrovala viac teologicky. (hlavne facile priceps v tomto)


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 19 marec 2013 :  00:26:06  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Nova zakazka pre vatikanskeho exorcistu!

Amorth, co sa zvyknes odvolavat na Leva XIII., noze konaj dosledne a ujmi sa svojho najdolezitejsieho pripadu, ktory ti vznikol v sulade s textom onoho videnia.

Mas pripad nad pripady, satanasa v bielom, "zasadlym na tron kedysi na osvietenie pohanov, dnes prekliaty bezboznostou"

Lebo Jorge bezbozny je, a to vrchovatou mierou, satanskou - Jorgeho pokornactvo je fasada na oklamanie slabsie mysliacich.

Amorth, exorcizuj, bo Boh sam ta zexorcizuje!



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

baránok

Stav: offline

 Odoslaný - 19 marec 2013 :  06:45:31  Zobraziť profil  Pridať baránok do zoznamu priateľov
citácia:
Nova zakazka pre vatikanskeho exorcistu!

Amorth, co sa zvyknes odvolavat na Leva XIII., noze konaj dosledne a ujmi sa svojho najdolezitejsieho pripadu, ktory ti vznikol v sulade s textom onoho videnia.

Mas pripad nad pripady, satanasa v bielom, "zasadlym na tron kedysi na osvietenie pohanov, dnes prekliaty bezboznostou"

Lebo Jorge bezbozny je, a to vrchovatou mierou, satanskou - Jorgeho pokornactvo je fasada na oklamanie slabsie mysliacich.

Amorth, exorcizuj, bo Boh sam ta zexorcizuje!
Pôvodne zaslal Rarach - 19 marec 2013 :  00:26:06



Myslím si že sa rúhate.
Vzbudzujete u mňa súcit. Úprimný.
Budem na Vás myslieť.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 521  ~  Člen od: 26 apríl 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2019 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 19 marec 2013 :  07:21:44  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
citácia:


Myslím si že sa rúhate.


Pôvodne zaslal baránok - 19 marec 2013 :  06:45:31



Ale kdeže, pane!
Vy nemyslíte.



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

baránok

Stav: offline

 Odoslaný - 19 marec 2013 :  09:11:45  Zobraziť profil  Pridať baránok do zoznamu priateľov
Myslím, to mi môžte ozaj veriť.
A myslím, že svoj podiel viny má aj admin, ktorý v nás vytvoril presvedčenie, že moderuje kat...
Oprava. Počas písania príspevku som si ešte raz pozrel hlavnú stránku www.kredo.sk a tam sa ozaj nikde nepíše, že je to katolícka stránka.
Potom sú tie všetky vyjadrenie tématicky asi v poriadku.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 521  ~  Člen od: 26 apríl 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2019 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Robel

Stav: offline

 Odoslaný - 19 marec 2013 :  11:33:36  Zobraziť profil  Pridať Robel do zoznamu priateľov
citácia:
Myslím, to mi môžte ozaj veriť.
A myslím, že svoj podiel viny má aj admin, ktorý v nás vytvoril presvedčenie, že moderuje kat...
Oprava. Počas písania príspevku som si ešte raz pozrel hlavnú stránku www.kredo.sk a tam sa ozaj nikde nepíše, že je to katolícka stránka.
Potom sú tie všetky vyjadrenie tématicky asi v poriadku.


Pôvodne zaslal baránok - 19 marec 2013 :  09:11:45


A nie je azda bezboznym pocinom oslavovat sviatok nepraveho nabozenstva vo svatyni tohto nabozenstva, coho sa Bergoglio dopustil? Nie je toto hrozna urazka Krista a jeho svateho nabozenstva? Preco k tomuto mlcite a naopak ho chvalite za lasku k ludom, ktora sa ale aj tak zda byt len pozou? Kde je laska k Bohu, ktora ma byt na prvom mieste?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 968  ~  Člen od: 11 august 2011  ~  Posledná návšteva: 30 december 2019 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Samuel

Stav: offline

 Odoslaný - 19 marec 2013 :  14:46:05  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Samuel  Pridať Samuel do zoznamu priateľov
citácia:
Myslím, to mi môžte ozaj veriť.
A myslím, že svoj podiel viny má aj admin, ktorý v nás vytvoril presvedčenie, že moderuje kat...
Oprava. Počas písania príspevku som si ešte raz pozrel hlavnú stránku www.kredo.sk a tam sa ozaj nikde nepíše, že je to katolícka stránka.
Potom sú tie všetky vyjadrenie tématicky asi v poriadku.


Pôvodne zaslal baránok - 19 marec 2013 :  09:11:45



Milý baranok napísané je že stránka je katolícka, ale je tiež napísané, že je otvorená všetkým kresťanom. Tomu som porozumel tak, že tu môže diskutovať každý kto má vzťah ku Kristovi a nemusí súhlasiť s tým čo sa deje v katolíckej cirkvi.

Nejasné mi je iba to, že prečo niektorých diskutujúcich rozhorčujú gestá a rituály, ktoré napríklad terajší pápež robí keď to nie je podstata Kristovho učenia a oni sa zrejme vyčlenili z katolíckej cirkvi ktorú reprezentuje. Viac by sa mohli zaoberať podstatou a nie gestami a rituálmi, ktoré Kristus určite neuzákonil, ale vznikli časom z ľudského rozhodnutia.

Samuel

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 463  ~  Člen od: 22 január 2010  ~  Posledná návšteva: 12 október 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 19 marec 2013 :  15:04:31  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
Samuel dobre tomu rozumiem: To podstatné je "v hloubi"?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 21 marec 2013 :  07:45:33  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
citácia:
Nova zakazka pre vatikanskeho exorcistu!

Amorth, co sa zvyknes odvolavat na Leva XIII., noze konaj dosledne a ujmi sa svojho najdolezitejsieho pripadu, ktory ti vznikol v sulade s textom onoho videnia.

Mas pripad nad pripady, satanasa v bielom, "zasadlym na tron kedysi na osvietenie pohanov, dnes prekliaty bezboznostou"

Lebo Jorge bezbozny je, a to vrchovatou mierou, satanskou - Jorgeho pokornactvo je fasada na oklamanie slabsie mysliacich.

Amorth, exorcizuj, bo Boh sam ta zexorcizuje!




Pôvodne zaslal Rarach - 19 marec 2013 :  00:26:06



S tou rozprávkovou knižkou čo má k dispozícii, nevyženie ani muchu z vlastného nosa.
A pochybujem, že pri jeho dispozíciách- pokoncilná "katolícka" viera- by to šlo aj v prípade správneho exorcizmu.
Nakoniec Jorge rád využíva služby heretikov na kadejaké "liečenie" a "exorcizovanie".

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Samuel

Stav: offline

 Odoslaný - 21 marec 2013 :  08:54:35  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Samuel  Pridať Samuel do zoznamu priateľov
citácia:
Samuel dobre tomu rozumiem: To podstatné je "v hloubi"?


Pôvodne zaslal mino - 19 marec 2013 :  15:04:31



Mino dobre si tomu rozumel.

Ja si myslím, že my všetci sme poznačení európskym chápaním kresťanstva a všetko čo sme doteraz zažili bolo vlastne poeropšťené Kristove posolstvo.

Kristus ale nežil v európskom prostredí a dnes sa kresťanstvo presunulo na iné kontinenty a do iných kultúrnych societ.
Terajší pápež aj keď pochádza z talianskych rodičov je rodený latinskoameričan. To je zrejme iná kultúra ako tá na ktorú sme zvyknutí. Preto aj tento faktor v jeho správaní sa bude zohrávať určitú rolu.

Priateľka mojej dcéry sa vydala do Peru a stretol som sa po určitom čase s ňou. Povedala mi, že dovtedy pokiaľ žila v Európe si myslela, že tak žije celý svet. Teraz po skúsenostiach hovorí, že my Európania sme naivní lebo drvivá väčšina sveta žije v úplne iných podmienkach, kde chudoba a z toho vyplývajúce dôsledky vytvárajú diametrálne odlišné prostredie pre život a medziľudské vzťahy. Samozrejme aj kultúra je modifikovaná vplyvom pôvodného obyvateľstva iných kontinentov.

Takže aj kresťania si budú musieť zvyknúť na inú interpretáciu kresťanstva ovplyvnenú latinskoamerickým, africkým a ázijským kultúrnym prostredím. Tam sa totiž kresťanstvo presunulo a v prešpekuľovanej Európe vymiera.

Takže priatelia prestaňme diskutovať o tom koľko pierok majú anjeli v krídlach a zájdime na hlbinu ako si mino správne napísal.

Samuel

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 463  ~  Člen od: 22 január 2010  ~  Posledná návšteva: 12 október 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 21 marec 2013 :  10:04:33  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
Ok Samuel, keď teda v "hloubi" tak v hloubi.
A inak áno, práve tam- v Latinskej Amerike- používajú, pri riešení problémov chudoby, aby som pripomenul Leva XIII, liek, ktorý je horší ako choroba sama.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Samuel

Stav: offline

 Odoslaný - 21 marec 2013 :  12:27:03  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Samuel  Pridať Samuel do zoznamu priateľov
citácia:
Ok Samuel, keď teda v "hloubi" tak v hloubi.
A inak áno, práve tam- v Latinskej Amerike- používajú, pri riešení problémov chudoby, aby som pripomenul Leva XIII, liek, ktorý je horší ako choroba sama.


Pôvodne zaslal mino - 21 marec 2013 :  10:04:33



Nuž som zvedavý aký liek používa terajší pápež. Máš o tom mino informácie.

Ja som iba postrehol, že vyzval Argentínčanov aby nešli na jeho inauguráciu do Ríma a peniaze za letenky radšej rozdali chudobným.

Tento liek si myslel ???

Samuel

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 463  ~  Člen od: 22 január 2010  ~  Posledná návšteva: 12 október 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 21 marec 2013 :  12:34:41  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov



Amort, co na to hovoris?
Vo svojich knihach vypisujes o tom, ake je nebezpecne, prijimat taketo predmety, aj keby to bolo zo zartu ci aj keby tomu nikto nic nepripisoval.

Amorth, konaj - alebo radsej zas napis dalsiu zbytocnu knihu, pokrytce, co len o vselicom pises, a sam dla toho nekonas.
Satan vo Vatikane je, ci uz exorcizovat budes alebo nebudes, tiez pravda.




 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Samuel

Stav: offline

 Odoslaný - 21 marec 2013 :  15:50:19  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Samuel  Pridať Samuel do zoznamu priateľov
To akože ak nejaký hosť pri gratulácii donesie nejaký predmet tak na vine je pápež.

Nuž milý priateľu to je dôkaz jeho liberalizmu ako hrom !

Samuel

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 463  ~  Člen od: 22 január 2010  ~  Posledná návšteva: 12 október 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 21 marec 2013 :  18:55:22  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Satan vo Vatikane....znie tato tema a mozno sa prave sem hodi nasledovne.



Pred casom , bolo to zrovna na Hromnice, som sa pri potulkach historickym namestim jedneho polskeho mesta, dostal pred vykladnu skrinu miestneho obchodu s devocionaliami






No uputal pozornost okamzite.

Ten napravo, po priblizeni:








Ach, Boze, hovorim si, tak maju k dispozicii tisice vselijakych fotiek jeho tvare, a oni na obal velkeho formatu vyberu zrovna tuto...






http://ecsmedia.pl/c/kraina-benedykta-xvi-b-iext2926391.jpg




Ze preco to spominam?

Lebo ...oci.
Tie oci.
Najma tie oci, okna duse.

Oci tohto cloveka krasne zachytava zrovna tato fotografia, maju v sebe nieco signifikantne







nieco, co sa podoba na toto






co je detail z tvare Zlym posadnutej postavy zo znameho filmu Exorcista od Friedkina





......
.....
....
...
..
.

Reku, aj by to davalo zmysel.
Ved moznosti vplyvu, ucinkovania, sposobov pritomnosti satana vo Vatikane, je vela.










 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 21 marec 2013 :  19:04:06  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
Ale o novom pápežovi som sa dozvedel, že nechcel zlatý prsteň, len strieborný a pozlátený, nechce červené topánky, nechce trón, len kreslo...
čo s tým?...

(a nedivil by som sa keby zas opačne Bergoglio, pripomínal Maxa von Sydowa, pri tej jeho dosť fotogenickej tvári...)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mx

Stav: offline

 Odoslaný - 22 marec 2013 :  01:21:10  Zobraziť profil  Pridať Mx do zoznamu priateľov
Rarach, bohužiaľ nezdieľam Tvoje pocity ohľadom tej fotky. BXVI nie je fotogenický (ako väčšina Nemcov pre mňa). Dá sa na to aj tak pozrieť, že ho niekto chcel "zhovadiť". Myslím, že záverečným prirovnaním si to už trochu prehnal.


K tým krúžkom. Na SK sa tie krúžky používajú dvojako.
1. ako forma mágie
2. lekári to rozbehli na označovanie pacientov, podľa farby vedia hlavne u starších pacientov hneď hlavnú diagnózu. Napríklad (a toto si naozaj nepamätám) - kardiak červený náramok, ... Nápad zaujímavý, ale spôsob nespoľahlivý.

RKC

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1076  ~  Člen od: 01 február 2006  ~  Posledná návšteva: 19 júl 2021 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 22 marec 2013 :  08:20:00  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
citácia:
Nova zakazka pre vatikanskeho exorcistu!

Amorth, co sa zvyknes odvolavat na Leva XIII., noze konaj dosledne a ujmi sa svojho najdolezitejsieho pripadu, ktory ti vznikol v sulade s textom onoho videnia.

Mas pripad nad pripady, satanasa v bielom, "zasadlym na tron kedysi na osvietenie pohanov, dnes prekliaty bezboznostou"

Lebo Jorge bezbozny je, a to vrchovatou mierou, satanskou - Jorgeho pokornactvo je fasada na oklamanie slabsie mysliacich.

Amorth, exorcizuj, bo Boh sam ta zexorcizuje!




Pôvodne zaslal Rarach - 19 marec 2013 :  00:26:06



Amorth sa činí, ale inak...http://www.cas.sk/clanok/246319/rimsky-exorcista-varuje-papez-frantisek-moze-nahle-zomriet-ako-jan-pavol-i.html

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Zachariáš

Stav: offline

 Odoslaný - 22 marec 2013 :  11:12:07  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Zachariáš  Pridať Zachariáš do zoznamu priateľov
Cistá dojmológia rarach,cistá dojmológia...

Prichádzajte k Nemu,k živému kameňu,ktori ľudia síce zavrhli,ale pred Bohom je vyvolený a vzácny,a dajte sa vbudovať aj vy ako živé kamene do duchovného domu,do svätého kňazstva,aby ste prinášali duchovné obety,príjemné Bohu skrze Ježiša Krista.
1.Pt 2,4-5

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1345  ~  Člen od: 30 november 2009  ~  Posledná návšteva: 26 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 5 Previous Topic: Pozeranie hororov - je to hriech? Téma Next Topic: Gregoriánske chorály latinsky a iné...  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06