Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Mimo pôvodnú myšlienku fóra
 Polemiky, filozofovanie
 Ježiš Kristus a komunizmus
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Olympiáda 2012 Téma Next Topic: Je cirkev zaostala?
Strana: z 6

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2012 :  13:26:00  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
citácia:
kde hovorí o nástupcoch ?

Pozri sa, mne neprekáža že je nejaký Pápež. Mňa len fascinuje že ako si dokážete vyčítať z Biblie čo chcete...ale veď taká je každá sekta.



Ak si to nedokazal pochopit, je to tvoj problem a nie moj.
Iba katolicka cirkev ma plnost Ducha Svateho a iba ona jedina spravne vyklada Bibliu. Bibliu nie su schopni ateisti pochopit, a tiez ani sektari, ktori sektou nazyvaju katolicku cirkev.
Odporucam neradit sa u sektarov alebo z ich materialov.
Jezis zalozil iba jednu cirkev a hlasal jedno ucenie, vselijakych protestantskych siekt a cirkvi je na svete asi 30 000 co odporuje Bohu, ktory hovori v Biblii, ze je jedna cirkev a jedno ucenie.
To je vsetko lubomir.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lubomir

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2012 :  13:33:50  Zobraziť profil  Pridať lubomir do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
kde hovorí o nástupcoch ?

Pozri sa, mne neprekáža že je nejaký Pápež. Mňa len fascinuje že ako si dokážete vyčítať z Biblie čo chcete...ale veď taká je každá sekta.



Ak si to nedokazal pochopit, je to tvoj problem a nie moj.
Iba katolicka cirkev ma plnost Ducha Svateho a iba ona jedina spravne vyklada Bibliu. Bibliu nie su schopni ateisti pochopit, a tiez ani sektari, ktori sektou nazyvaju katolicku cirkev.
Odporucam neradit sa u sektarov alebo z ich materialov.
Jezis zalozil iba jednu cirkev a hlasal jedno ucenie, vselijakych protestantskych siekt a cirkvi je na svete asi 30 000 co odporuje Bohu, ktory hovori v Biblii, ze je jedna cirkev a jedno ucenie.
To je vsetko lubomir.


Pôvodne zaslal radar - 30 august 2012 :  13:26:00



Naozaj máš veľmi jednoduchý život. Svoje dieťa NIKDY neprihlásim na náboženstvo, pretože keď si predstavím, že bude sfanatizované, tak mi naskočí husia koža. Ja som bol našťastie voči sfanatizovaniu imúnny, ale nebudem riskovať u deťoch. Veriaci tebe podobní majú detské zmýšľanie aj v dospelosti. Dosť smutné na 21 storočie.
Ty si iba myslíš, že si pochopila, v skutočnosti, si napísala hlúposť, ktorá s tým nijako nesúvisí.
Možno ťa raz osvieti zdravý rozum.

Sekta je každé náboženstvo, vrátane RKC, pretože každé náboženstvo sa odtrhlo od nejakého pôvodného.
Ježiša nechaj na pokoji, bol to burič, ktorého si prví kresťania len prispôsobili do božskej podoby, prípadne si možno naozaj o sebe myslel že je boží Syn, ale veď v tej dobe bolo takých veľmi veľa.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 381  ~  Člen od: 14 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 14 máj 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2012 :  14:47:29  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Toto uz prehanate Miernite sa Nie ste na bratislavskom trhu , aby ste tu urazali Nasho Pana

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ela

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2012 :  15:38:38  Zobraziť profil  Pridať Ela do zoznamu priateľov
myslim, ze tu by v pripade lubomira mal zasiahnut admin. Nech si ide svoje teorie rozvijat niekam na trh, alebo nech si zalozi vlastne "ateisticke forum", tu nema co hladat. Zbytocne je k tomu cokolvek dodavat a zbytocne je s nim viest diskusiu. Moslimovia by si za urazku proroka Mohameda to s nim vybavili inak a to nie je Boh, ale iba prorok a my by sme si z akeho dovodu mali nechat urazat Boha na vlastnom fore?!
ela

 Počet príspevkov: 745  ~  Člen od: 13 november 2003  ~  Posledná návšteva: 21 november 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lubomir

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2012 :  15:49:05  Zobraziť profil  Pridať lubomir do zoznamu priateľov
citácia:
myslim, ze tu by v pripade lubomira mal zasiahnut admin. Nech si ide svoje teorie rozvijat niekam na trh, alebo nech si zalozi vlastne "ateisticke forum", tu nema co hladat. Zbytocne je k tomu cokolvek dodavat a zbytocne je s nim viest diskusiu. Moslimovia by si za urazku proroka Mohameda to s nim vybavili inak a to nie je Boh, ale iba prorok a my by sme si z akeho dovodu mali nechat urazat Boha na vlastnom fore?!
ela

Pôvodne zaslal Ela - 30 august 2012 :  15:38:38



Je to asi tým, že Moslimovia sú stredovekí primitívi a barbari.
Neviem čo myslíš tým, že som urazil Boha. Je to len môj názor a nikde na neho nenadávam. Dokonca sa s niektorými ježišovými názormi stotožňujem. Ale len s niektorými, nie s komunistickou náukou.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 381  ~  Člen od: 14 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 14 máj 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2012 :  16:27:53  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
kuknite co sa mi dostalo do ruk, rarita ... som netusil, ze i RKC s takym hlbokym zialom a smutkom vyjadrila svoj nesmierny zial ... za sudruhom Stalinom

[URL=http://imgupload.sk/][/URL]

„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2012 :  18:38:37  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
Lubomir, faktom je, ze ked si pozries vsetky svoje prispevky tu na fore, tak to su v drvivej vacsine same urazky Bozieho slova/Biblie/,a veriacich. Zvlast ti, ktori ukazu, ze miluju Boha povazujes za fanatikov, a posielas ich do nemocnice.
Si tu host. To ti fakt neda prirodzene svedomie alebo nejaka aspon naucena elemntarna slusnost, ze sa da spravat slusne aj ku krestanom a v pokoji rozoberat nazory?
Ak to nedokazes, tak tu naozaj nemas co hladat.My nemozme mlcat a nechat to len tak, ked je takto urazany Boh.Ved Biblia je Bozie slovo a Bozie slovo je Boh.
Podla toho, co tu predvadzas, nie si schopny vidiet v krestanskom nabozenstve aspon nieco dobre a nenavidis krestanov iba preto, ze veria v Boha.
Lutujem tvoje deti, ktorym budes zasievat do hlavy takuto nenavist a svoje skreslene predstavy voci ludom, ktori ti nic neurobili.

A pritom Boh posobi aj v svedomi ateistov a a gnostikov.No nechcem byt v ich kozi, ked budu umierat a ani po smrti.
tolko ateistov takto hynie, diabol si s nimi robi, co chce, vedz lubomir, ze vela krestanov sa modli za vasu spasu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lubomir

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2012 :  19:01:28  Zobraziť profil  Pridať lubomir do zoznamu priateľov
citácia:
Lubomir, faktom je, ze ked si pozries vsetky svoje prispevky tu na fore, tak to su v drvivej vacsine same urazky Bozieho slova/Biblie/,a veriacich. Zvlast ti, ktori ukazu, ze miluju Boha povazujes za fanatikov, a posielas ich do nemocnice.
Si tu host. To ti fakt neda prirodzene svedomie alebo nejaka aspon naucena elemntarna slusnost, ze sa da spravat slusne aj ku krestanom a v pokoji rozoberat nazory?
Ak to nedokazes, tak tu naozaj nemas co hladat.My nemozme mlcat a nechat to len tak, ked je takto urazany Boh.Ved Biblia je Bozie slovo a Bozie slovo je Boh.
Podla toho, co tu predvadzas, nie si schopny vidiet v krestanskom nabozenstve aspon nieco dobre a nenavidis krestanov iba preto, ze veria v Boha.
Lutujem tvoje deti, ktorym budes zasievat do hlavy takuto nenavist a svoje skreslene predstavy voci ludom, ktori ti nic neurobili.

A pritom Boh posobi aj v svedomi ateistov a a gnostikov.No nechcem byt v ich kozi, ked budu umierat a ani po smrti.
tolko ateistov takto hynie, diabol si s nimi robi, co chce, vedz lubomir, ze vela krestanov sa modli za vasu spasu.

Pôvodne zaslal radar - 30 august 2012 :  18:38:37



Ako konkrétne urážam vášho Boha ? Vari tým, že zastávam historický pohľad na Ježiša, bez teologických názorov ?
Alebo že si myslím, že väčšina veriacich má detské zmýšľanie ?

Čo je na tom ?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 381  ~  Člen od: 14 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 14 máj 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2012 :  19:49:17  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Ježiša nechaj na pokoji, bol to burič


Pre nas to je Boh , Kral , a Obeta za nase hriechy

Zmiznite do certovej matere

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2012 :  20:16:25  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov

Citas vobec ,co pisem?V jednom kuse napadas Bozie slovo, cize Boha. Bozie slovo je Boh.
Spochybnujes aj bozstvo Jezisa Krista, ze Jezis sa vyhlasoval za Bozieho syna a ze ved vtedy bolo takych vela.Spochybnujes aj to, co jezis hlasal o pekle, atd.
A robis to ironickym ci posmesnym tonom, inde nenavistnym.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lubomir

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2012 :  20:18:18  Zobraziť profil  Pridať lubomir do zoznamu priateľov
citácia:
Ježiša nechaj na pokoji, bol to burič


Pre nas to je Boh , Kral , a Obeta za nase hriechy

Zmiznite do certovej matere

Pôvodne zaslal amerika1 - 30 august 2012 :  19:49:17



A vari burič musí byť nutne zlý ? Ja si myslím, že pokiaľ sa niekto vzbúri voči nejakému teroru, tak je to v pohode.

Poslednou vetou si predviedol kresťanskú lásku ale veď neboj, vyspovedáš sa.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 381  ~  Člen od: 14 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 14 máj 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lubomir

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2012 :  20:20:52  Zobraziť profil  Pridať lubomir do zoznamu priateľov
citácia:

Citas vobec ,co pisem?V jednom kuse napadas Bozie slovo, cize Boha. Bozie slovo je Boh.
Spochybnujes aj bozstvo Jezisa Krista, ze Jezis sa vyhlasoval za Bozieho syna a ze ved vtedy bolo takych vela.Spochybnujes aj to, co jezis hlasal o pekle, atd.
A robis to ironickym ci posmesnym tonom, inde nenavistnym.



Pôvodne zaslal radar - 30 august 2012 :  20:16:25



Aha, takže ak si niekto myslí, že Ježiš bol len obyčajný človek s chybami, tak uráža kresťanstvo ?
Naučte sa prosím rešpektovať iné názory.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 381  ~  Člen od: 14 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 14 máj 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

dostojevskij

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2012 :  20:21:32  Zobraziť profil  Pridať dostojevskij do zoznamu priateľov
citácia:
Ježiša nechaj na pokoji, bol to burič


Pre nas to je Boh , Kral , a Obeta za nase hriechy

Zmiznite do certovej matere

Pôvodne zaslal amerika1 - 30 august 2012 :  19:49:17




amerika vy mate nejake slabe nervy :D ježiš miloval predsa aj svojich nepriateľov, ale ako sa vy bavíte s ľuďmi z toho veľká láska nejde .. ale nikto nie sme dokonalý

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 448  ~  Člen od: 09 jún 2012  ~  Posledná návšteva: 08 október 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2012 :  21:44:57  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
citácia:
Naučte sa prosím rešpektovať iné názory.

Zas poucujes? zas vidis chybu iba v druhom?
my nebudeme nikdy respektovat nazory ,ktore znevazuju Jezisa Krista a ironicky sa o nom vyjadruju a spochybnuju ho.My ho budeme vzdy branit a nepotrebujeme a nechceme vediet nazory, ktore ho urazaju. Nas take nazory nezaujimaju. nechapes to? To, ako si sa posmesne a nenavistne vyjadroval o Bozom slove cize o Bohu, tiez respektovat nebudeme.
Ako by ti bolo, keby niekto urazal tvoje deti, ci rodicov?A este sa dozadoval, aby sa respektovali tieto jeho nazory a dozadoval by sa prava dalsej diskusie, kde by ich mohol dalej urazat? A tu je Stvoritel, nas Pan a Boh, ktory tych rodicov a deti stvoril. Tu si na krestanskom fore.naco si sem prisiel?
Obohacuje ta toto forum niecim?Tak sa este raz pytam naco si sem prisiel?
Urazili sme ta tu niekedy ako osobu? preco ty stale urazas nas, ako ludi, iba preto, ze sme krestania? mna si posielal do nemocnice,ked som branila ucenie jezisa Krista. o druhych ani hovorit nebudem.
Ani raz si sa za nic neospravedlnil.
Teraz uz plne chapem Pana Jezisa, ktory hovori "nehadzte perly pred svine a nedavajte psom svate veci.nech ti je Boh milostivy, ty uboziak.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 31 august 2012 :  06:08:42  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Lubomir, na tomto fore sa respektuje vela, ale bohoruhacstvo v ziadnom pripade. Kedze ste tu pomerne kratko, nebude to okamzity ban, ale ked s tym neprestanete, budete musiet ist inam...

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ela

Stav: offline

 Odoslaný - 31 august 2012 :  10:30:03  Zobraziť profil  Pridať Ela do zoznamu priateľov
Mato, toto je, pokial viem, katolicke forum a ma sluzit veriacim, ale aj hladajucim, ktori su este len na zaciatku cesty, aby sa cez nase prispevky, vysvetlenia a povzbudenia dostali blizsie k Bohu. Myslis, ze prispevky "a la lubomiru" im k tomu dopomozu? Myslis, ze slabych vo viere povzbudia a nezaseju naopak do nich pochybnosti a rozkolisanie? a k tomu im este posluzi aj toto forum? Aky je casovy limit na ban, ked po tom vsetkom co tu uz lubomiro popisal, ma stale este sancu? Je to aj na Tvojej zodpovednosti, ak nechas, aby mohol dalej znehodnocovat poslanie tohto fora a zverejnovat smelo prispevky, ktore patria tak nanajvys do SME a podobnych platkov. Toto je moj nazor, co ostatni ucastnici fora?
ela

 Počet príspevkov: 745  ~  Člen od: 13 november 2003  ~  Posledná návšteva: 21 november 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 31 august 2012 :  12:21:38  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
Ja naozaj suhlasim s Elou.
Nema to cenu, aby tu lubomir bol.Tolerancia k zlu by nemala byt. Co my mame z toho, ked uraza Boha. A on sa tym nejako obrati?
je tu naozaj nebezpecie, ze moze stiahnut aj niekoho slabeho vo viere. Clovek mu da dokazy, vobec sa nimi nezaobera,On nehlada a nechce sa obratit.
A proste Boh a Bozie slovo sa neuraza.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 31 august 2012 :  12:23:57  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Ježiša nechaj na pokoji, bol to burič


Pre nas to je Boh , Kral , a Obeta za nase hriechy

Zmiznite do certovej matere

Pôvodne zaslal amerika1 - 30 august 2012 :  19:49:17




amerika vy mate nejake slabe nervy :D ježiš miloval predsa aj svojich nepriateľov, ale ako sa vy bavíte s ľuďmi z toho veľká láska nejde .. ale nikto nie sme dokonalý

Pôvodne zaslal dostojevskij - 30 august 2012 :  20:21:32



Vy teda buďte dokonalí, ako je dokonalý váš nebeský Otec. Mt 5,48

V prvom rade Pan Jezis bol poslusny Svojmu Otcovi , az na smrt , az na smrt na krizi
Laska k nepriatelom neprotireci laske k Bohu Laska k Bohu je nadradena vami chapanej pseudolaske k nepriatelom , o ktorej chcete vo svojej neskonalej pyche a nadutosti kazdeho poucovat
Vami chapana laska k nepriatelom znamena dovolit tupit , ponizovat a znesvacovat Meno Nasho Pana Jezisa Krtista
To nie je laska To je zvatenost najvysieho stupna!

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

dostojevskij

Stav: offline

 Odoslaný - 31 august 2012 :  15:23:56  Zobraziť profil  Pridať dostojevskij do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
citácia:
Ježiša nechaj na pokoji, bol to burič


Pre nas to je Boh , Kral , a Obeta za nase hriechy

Zmiznite do certovej matere

Pôvodne zaslal amerika1 - 30 august 2012 :  19:49:17




amerika vy mate nejake slabe nervy :D ježiš miloval predsa aj svojich nepriateľov, ale ako sa vy bavíte s ľuďmi z toho veľká láska nejde .. ale nikto nie sme dokonalý

Pôvodne zaslal dostojevskij - 30 august 2012 :  20:21:32



Vy teda buďte dokonalí, ako je dokonalý váš nebeský Otec. Mt 5,48

V prvom rade Pan Jezis bol poslusny Svojmu Otcovi , az na smrt , az na smrt na krizi
Laska k nepriatelom neprotireci laske k Bohu Laska k Bohu je nadradena vami chapanej pseudolaske k nepriatelom , o ktorej chcete vo svojej neskonalej pyche a nadutosti kazdeho poucovat
Vami chapana laska k nepriatelom znamena dovolit tupit , ponizovat a znesvacovat Meno Nasho Pana Jezisa Krtista
To nie je laska To je zvatenost najvysieho stupna!

Pôvodne zaslal amerika1 - 31 august 2012 :  12:23:57




Ja si myslím že niečo tak veľké ako boh sa nedá ani uraziť ani potupiť (teda ak by som v " neho " verila... nerozumiem prečo máte potrebu ho tak strašne hájiť akoby to bol nesvojprávny chlapček ktorý sa nevie "brániť " sám. ja som napr na tomto fóre aj preto, aby som videla konfrontáciu rôznych názorov , a aj preto lebo v každej "viere" občas nájdem zaujímavých a silných ľudí.. vážila by som si keby niektorí z vás kresťanov ukázali svoju duchovnú zrelosť tým že nebudú "dotknutí" a pod nejakou kritikou...trošku chápem že to vnímate ako vŕtanie a urážku, ale na druhej strane pokiaľ človek žije "duchovne" myslím že jeho láska mu nedovolí správať sa rovnako ako ten, čo ho "uráža" či? je to teda aspoň mojím cieľom, dospieť do tohto štádia..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 448  ~  Člen od: 09 jún 2012  ~  Posledná návšteva: 08 október 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 31 august 2012 :  15:29:09  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Ked tvojej matke niekto nada povedzme do prositutok svoju duchovnu velkost ukazete tym , ze sa nebudete citit dotknuta
Moze ludska blbost dosahovat vacsej urovne ?

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

dostojevskij

Stav: offline

 Odoslaný - 31 august 2012 :  15:36:39  Zobraziť profil  Pridať dostojevskij do zoznamu priateľov
citácia:
Ked tvojej matke niekto nada povedzme do prositutok svoju duchovnu velkost ukazete tym , ze sa nebudete citit dotknuta
Moze ludska blbost dosahovat vacsej urovne ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 31 august 2012 :  15:29:09




no nebudem, to už je problém dotyčného ako sa prezentuje, prečo by som ja mala byť dotknutá tým že niekto sa nevie chovať..? poviem mu čo si o tom myslím a to bude tak všetko.. aký bude mať zmysel sa s ním hádať? okrem toho porovnávať matku a boha (najväčší z najväčších) sa mi zdá od vás zvláštne.. a opäť tvrdím ak nejaký boh je a cíti sa byť "urazený" (vlastným dietkom) tak potom sme asi naozaj na obraz boží a to veľmi, veľmi nízki a úbohí :/ ja napríklad veľmi uctievam prírodu a život sám,a viete že ma ani trochu neuráža ak niekto nadáva na svet? je to predsa jeho videnie, jeho názor a ja určite nemám potrebu pasovať sa do role naprávania reputácie sveta...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 448  ~  Člen od: 09 jún 2012  ~  Posledná návšteva: 08 október 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

dostojevskij

Stav: offline

 Odoslaný - 31 august 2012 :  15:39:51  Zobraziť profil  Pridať dostojevskij do zoznamu priateľov
citácia:
Ked tvojej matke niekto nada povedzme do prositutok svoju duchovnu velkost ukazete tym , ze sa nebudete citit dotknuta
Moze ludska blbost dosahovat vacsej urovne ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 31 august 2012 :  15:29:09



okrem toho to vy ste veriaci, vám stále melú o bratskej láske atď atď.. a boh so svojou bezhraničnou láskou určite miluje aj tuto lubomíra ( či vás viac? niekoho viac či menej? miluje aj robka fica?) neuráža boha ak jedno z jeho detí posielate do čertovej matere? či tieto dietka dáva boh do decáku keď v neho neveria? moc otázok.. ja viem..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 448  ~  Člen od: 09 jún 2012  ~  Posledná návšteva: 08 október 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 31 august 2012 :  15:42:13  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Preco ? lebo clovek zije aj kvoli hodnotam , ktore su v jeho zivote postavene na absolutnu uroven a su nedotknutelne
Dnesny clovek si zvykol spinit posvatne a capat svojimi paprcami na vsetko , lebo si mysli , ze je mu vsetko dovolene
Porovnavat matku a Boha nie je zvlastne Matka je dobro pozemske Boh nebeske , matka dava telesny zivot , Boh vecny , matka obdarovava pozemskou ludskou laskou , Boh nebeskou laskou
kto si necti matku je polutovaniahodny duchovny mrzak

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lubomir

Stav: offline

 Odoslaný - 31 august 2012 :  15:44:49  Zobraziť profil  Pridať lubomir do zoznamu priateľov
Burič nie je urážlivé slovo, zväčša tak označujeme ľudí, ktorí dávajú najavo nesympatiu so systémom. A Ježiš nesympatizoval s Rímskou ríšou.
Čo je na tom urážlivé ?

A hádam ste sa neurazili za to, že neverím v jeho božskú podstatu. To hádam môžem mať svoj názor. Moslimovia sa zasa môžu uraziť, že neveríte v Korán.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 381  ~  Člen od: 14 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 14 máj 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 31 august 2012 :  15:45:11  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Ked tvojej matke niekto nada povedzme do prositutok svoju duchovnu velkost ukazete tym , ze sa nebudete citit dotknuta
Moze ludska blbost dosahovat vacsej urovne ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 31 august 2012 :  15:29:09



okrem toho to vy ste veriaci, vám stále melú o bratskej láske atď atď.. a boh so svojou bezhraničnou láskou určite miluje aj tuto lubomíra ( či vás viac? niekoho viac či menej? miluje aj robka fica?) neuráža boha ak jedno z jeho detí posielate do čertovej matere? či tieto dietka dáva boh do decáku keď v neho neveria? moc otázok.. ja viem..

Pôvodne zaslal dostojevskij - 31 august 2012 :  15:39:51



Vy ste zena a ako sa vyjadrujete ? Vam melu ? To je dostojne slovo zeny ? Vyjadrujete sa na urovni poulicnej slapky Nie neuraza Boha , ak ho poslem do certovej matere , predstavte si A viete preco to Boha neuraza ? Lebo kto sa sprava neslusne , kto uraza , kto si nevazi hodnoty inych , patri medzi dobytok
Iba zver nema posvatne hodnoty

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 6 Previous Topic: Olympiáda 2012 Téma Next Topic: Je cirkev zaostala?  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06